Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 13364
  • Návštěvy: 18/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-13
  • Šumperk  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    1899
    Týden:
    18
    Dnes:
    2
    On-line:
    1

    5.kolo

    So 01.09. 13:00 Rapotín - Horní Pomoraví 3:2 (3:1)
    So 01.09. 14:15 Bratrušov - Nový Malín 0:23 (0:11)
    So 01.09. 17:00 Staré Město - Bludov 0:2 (0:1)
    Ne 02.09. 11:45 Ruda n. M. - Loučná 5:4 (4:3)

    6.kolo

    So 08.09. 14:15 Horní Pomoraví - Staré Město 4:10 (0:7)
    So 08.09. 14:15 Bratrušov - Rapotín 2:1 (0:0)
    Ne 09.09. 12:00 Nový Malín - Vikýřovice 15:0 (5:0)
    Ne 09.09. 14:15 Bludov - Ruda n. M. 2:3 np (2:1)

    7.kolo

    So 15.09. 11:30 Staré Město - Bratrušov 16:1 (11:0)
    So 15.09. 11:30 Vikýřovice - Loučná 1:10 (0:5)
    So 15.09. 13:00 Rapotín - Nový Malín 0:13 (0:7)
    Ne 16.09. 11:00 Ruda n. M. - Horní Pomoraví 16:0 (8:0)

    4.kolo

    So 25.08. 11:30 Vikýřovice - Ruda n. M. 1:10 (0:5)
    So 25.08. 14:30 Loučná - Staré Město 4:5 np (2:2)
    Ne 26.08. 14:00 Bludov - Rapotín 14:0 (3:0)
    Čt 20.09. 16:30 Horní Pomoraví - Bratrušov 13:2 (7:1)

    8.kolo

    So 22.09. 10:00 Rapotín - Staré Město 6:3 (3:1)
    So 22.09. 13:15 Bratrušov - Ruda n. M. 0:12 (0:2)
    Ne 23.09. 13:45 Bludov - Vikýřovice 6:0 (3:0)
    Čt 11.10. 16:30 Nový Malín - Loučná 6:3 (1:1)

    1.kolo

    So 06.10. 13:00 Bludov - Nový Malín 2:4 (1:3)
    So 06.10. 13:00 Horní Pomoraví - Loučná 2:15 (0:6)
    So 06.10. 13:15 Bratrušov - Vikýřovice 3:9 (1:4)
    So 06.10. 15:00 Staré Město - Ruda n. M. 2:1 np (1:0)

    2.kolo

    So 13.10. 11:30 Vikýřovice - Rapotín 4:3 (1:1)
    So 13.10. 13:15 Bludov - Horní Pomoraví 7:0 (1:0)
    Ne 14.10. 12:15 Nový Malín - Ruda n. M. 4:1 (1:1)
    Ne 14.10. 12:30 Loučná - Bratrušov 15:0 (7:0)

    3.kolo

    So 20.10. 10:45 Staré Město - Vikýřovice 10:2 (6:2)
    So 20.10. 12:30 Horní Pomoraví - Nový Malín 5:12 (2:5)
    So 20.10. 13:15 Bratrušov - Bludov 2:3 np (1:1)
    Ne 21.10. 10:00 Rapotín - Loučná 2:10 (2:6)

    9.kolo

    So 29.09. 11:30 Vikýřovice - Horní Pomoraví 1:21 (1:12)
    Út 02.10. 16:30 Loučná - Bludov 1:2 (1:2)
    Čt 04.10. 17:00 Staré Město - Nový Malín 0:5 (0:3)
    So 20.10. 14:00 Ruda n. M. - Rapotín 15:1 (8:0)

    13.kolo

    So 06.04. 11:30 Staré Město - Loučná 5:1 (2:0)
    So 06.04. 13:45 Bratrušov - Horní Pomoraví 2:5 (2:2)
    Ne 07.04. 10:00 Rapotín - Bludov 0:10 (0:4)
    Ne 07.04. 11:00 Ruda n. M. - Vikýřovice 6:0 (3:0)

    15.kolo

    So 20.04. 11:30 Vikýřovice - Nový Malín 0:4 (0:2)
    So 20.04. 13:45 Staré Město - Horní Pomoraví 12:4 (3:1)
    Ne 21.04. 10:00 Rapotín - Bratrušov 7:4 (4:2)
    St 24.04. 17:00 Ruda n. M. - Bludov 7:0 (3:0)

    17.kolo

    So 04.05. 14:15 Staré Město - Rapotín 16:0 (8:0)
    So 04.05. 14:30 Loučná - Nový Malín 3:6 (2:0)
    Ne 05.05. 10:00 Vikýřovice - Bludov 0:4 (0:2)
    Ne 05.05. 14:00 Ruda n. M. - Bratrušov 16:0 (7:0)

    14.kolo

    So 13.04. 11:30 Bludov - Staré Město 0:4 (0:1)
    Ne 14.04. 11:30 Nový Malín - Bratrušov 18:0 (8:0)
    St 01.05. 13:30 Horní Pomoraví - Rapotín 12:1 (5:0)
    St 08.05. 14:00 Loučná - Ruda n. M. 1:6 (1:4)

    16.kolo

    So 27.04. 11:30 Nový Malín - Rapotín 24:1 (10:0)
    So 27.04. 14:00 Horní Pomoraví - Ruda n. M. 1:6 (0:3)
    Ne 28.04. 10:00 Loučná - Vikýřovice 12:2 (6:1)
    St 08.05. 14:45 Bratrušov - Staré Město 1:16 (0:11)

    18.kolo

    So 11.05. 12:30 Bludov - Loučná 4:2 (4:0)
    So 11.05. 14:30 Horní Pomoraví - Vikýřovice 4:8 (2:2)
    Ne 12.05. 10:00 Rapotín - Ruda n. M. 0:12 (0:4)
    Ne 12.05. 11:30 Nový Malín - Staré Město 3:4 (1:1)

    10.kolo

    Ne 28.04. 11:30 Nový Malín - Bludov 4:0 (2:0)
    So 18.05. 11:30 Vikýřovice - Bratrušov 6:0 (3:0)
    Ne 19.05. 10:00 Loučná - Horní Pomoraví 11:3 (5:1)
    Ne 19.05. 10:00 Ruda n. M. - Staré Město 1:2 (0:2)

    11.kolo

    So 25.05. 15:00 Horní Pomoraví - Bludov 2:6 (1:3)
    So 25.05. 15:15 Bratrušov - Loučná 2:17 (1:9)
    Ne 26.05. 10:00 Rapotín - Vikýřovice 2:11 (1:6)
    Ne 26.05. 12:30 Ruda n. M. - Nový Malín 2:7 (0:3)

    12.kolo

    So 01.06. 11:30 Vikýřovice - Staré Město 4:5 (2:4)
    So 01.06. 13:00 Bludov - Bratrušov 11:0 (5:0)
    Ne 02.06. 10:00 Loučná - Rapotín 19:0 (10:0)
    Ne 02.06. 10:15 Nový Malín - Horní Pomoraví 21:1 (8:1)
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 16 15 0 0 1 169:22 45
    2. 16 11 2 0 3 108:39 37
    3. 16 11 1 1 3 118:24 36
    4. 16 10 1 1 4 72:28 33
    5. 16 8 0 1 7 128:50 25
    6. 16 5 0 0 11 49:115 15
    7. 16 4 0 0 12 79:133 12
    8. 16 3 0 0 13 27:171 9
    9. 16 1 0 1 14 19:187 4

    Nejčtenější ze sportu