Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Čtvrtek, 4. června 2020
svátek má Dalibor.
Hlavní menu
  • ID: 13361
  • Návštěvy: 19/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-13
  • Přerov  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    1882
    Týden:
    19
    Dnes:
    2
    On-line:
    1

    1.kolo

    St 29.08. 17:00 Kojetín - Hustopeče 7:2 (5:0)
    St 29.08. 17:30 Lipník n. B. - KMK Přerov 4:0 (2:0)
    St 29.08. 17:30 Beňov - Lobodice 1:10 (1:4)
    St 29.08. 17:30 Lazníky - Čekyně 0:7 (0:2)
    St 29.08. 17:30 Bělotín - Horní Moštěnice 6:0 (4:0)
    St 29.08. 17:30 TJ Sokol Újezdec - Kozlovice 1:9 (1:6)

    6.kolo

    07.09. 17:00 Kojetín - Všechovice 6:3 (5:0)
    So 08.09. 09:00 Lipník n. B. - Bělotín 1:2 (0:1)
    Ne 09.09. 10:00 KMK Přerov - Čekyně 4:0 (2:0)
    Ne 09.09. 10:00 Hustopeče - Kozlovice 0:23 (0:12)
    Ne 09.09. 11:00 Beňov - Lazníky 8:0 (4:0)
    Ne 09.09. 13:30 Lobodice - TJ Sokol Újezdec 3:1 (0:0)

    5.kolo

    So 01.09. 09:00 Všechovice - Beňov 1:1 (0:0)
    So 01.09. 13:00 TJ Sokol Újezdec - Hustopeče 11:0 (3:0)
    So 01.09. 13:30 Kojetín - KMK Přerov 1:4 (0:2)
    Ne 02.09. 10:30 Lazníky - Lipník n. B. 0:19 (0:9)
    Ne 02.09. 13:30 Horní Moštěnice - Čekyně 4:1 (2:0)
    Čt 13.09. 17:00 Bělotín - Lobodice 1:2 (1:2)

    7.kolo

    So 15.09. 09:00 Všechovice - KMK Přerov 3:2 (0:1)
    So 15.09. 12:30 TJ Sokol Újezdec - Lipník n. B. 3:1 (2:1)
    So 15.09. 13:30 Bělotín - Beňov 4:1 (3:0)
    Ne 16.09. 10:30 Lazníky - Kojetín 0:8 (0:4)
    Ne 16.09. 10:30 Kozlovice - Lobodice 7:1 (2:0)
    Ne 16.09. 13:00 Horní Moštěnice - Hustopeče 4:0 (2:0)

    2.kolo

    St 19.09. 17:00 KMK Přerov - Kozlovice 0:7 (0:3)
    St 19.09. 17:00 Horní Moštěnice - TJ Sokol Újezdec 1:4 (0:2)
    St 19.09. 17:00 Čekyně - Bělotín 1:7 (0:1)
    St 19.09. 17:00 Hustopeče - Všechovice 1:11 (0:4)
    St 19.09. 17:00 Lobodice - Kojetín 11:2 (3:1)
    St 19.09. 17:00 Lipník n. B. - Beňov 5:1 (1:0)

    8.kolo

    So 22.09. 09:00 Lipník n. B. - Kozlovice 1:5 (0:1)
    So 22.09. 09:00 Všechovice - Lazníky 8:0 (4:0)
    Ne 23.09. 10:00 Hustopeče - Čekyně 3:3 (1:1)
    Ne 23.09. 13:00 Lobodice - Horní Moštěnice 4:1 (2:0)
    St 26.09. 17:00 Beňov - TJ Sokol Újezdec 4:0 (2:0)
    St 03.10. 16:00 Kojetín - Bělotín 0:4 (0:3)

    4.kolo

    Ne 26.08. 10:00 Hustopeče - Bělotín 1:5 (0:4)
    Ne 26.08. 10:00 Lobodice - Lazníky 19:0 (7:0)
    Ne 26.08. 11:00 Beňov - Kojetín 3:1 (0:1)
    Út 04.09. 17:00 KMK Přerov - Horní Moštěnice 5:4 (1:3)
    St 05.09. 17:00 Čekyně - Kozlovice 0:17 (0:10)
    Po 24.09. 16:30 Lipník n. B. - Všechovice 3:0 (0:0)

    9.kolo

    So 29.09. 12:30 Bělotín - Všechovice 4:1 (1:1)
    So 29.09. 12:30 TJ Sokol Újezdec - Kojetín 6:2 (4:1)
    Ne 30.09. 10:30 Lazníky - KMK Přerov 1:10 (0:4)
    Ne 30.09. 10:30 Kozlovice - Beňov 5:2 (3:0)
    Ne 30.09. 12:00 Horní Moštěnice - Lipník n. B. 1:5 (0:4)
    St 03.10. 17:00 Čekyně - Lobodice 1:10 (0:5)

    10.kolo

    So 06.10. 09:00 Lipník n. B. - Čekyně 11:0 (6:0)
    So 06.10. 09:00 Všechovice - TJ Sokol Újezdec 2:2 (1:1)
    So 06.10. 11:00 Kojetín - Kozlovice 0:10 (0:5)
    Ne 07.10. 10:00 KMK Přerov - Hustopeče 9:3 (3:1)
    Ne 07.10. 10:30 Lazníky - Bělotín 0:15 (0:4)
    Ne 07.10. 11:00 Beňov - Horní Moštěnice 2:2 (1:2)

    3.kolo

    St 10.10. 16:00 Beňov - KMK Přerov 6:2 (4:0)
    St 10.10. 16:00 Kojetín - Lipník n. B. 0:5 (0:3)
    St 10.10. 16:00 Všechovice - Lobodice 0:5 (0:4)
    St 10.10. 16:00 Lazníky - Hustopeče 5:9 (4:5)
    St 10.10. 16:00 TJ Sokol Újezdec - Čekyně 7:1 (5:1)
    St 10.10. 16:00 Kozlovice - Horní Moštěnice 5:2 (2:2)

    11.kolo

    So 13.10. 12:00 TJ Sokol Újezdec - Lazníky 8:0 (2:0)
    So 13.10. 13:00 Bělotín - KMK Přerov 5:2 (2:1)
    So 13.10. 13:00 Čekyně - Beňov 2:1 (1:0)
    Ne 14.10. 10:00 Hustopeče - Lobodice 1:10 (0:2)
    Ne 14.10. 12:30 Horní Moštěnice - Kojetín 2:3 (1:2)
    Út 16.10. 16:30 Kozlovice - Všechovice 6:0 (3:0)

    12.kolo

    So 20.10. 09:00 Lipník n. B. - Hustopeče 17:1 (7:0)
    So 20.10. 09:30 Všechovice - Horní Moštěnice 7:1 (4:0)
    So 20.10. 12:30 Bělotín - TJ Sokol Újezdec 6:1 (1:1)
    So 20.10. 14:00 KMK Přerov - Lobodice 2:6 (2:4)
    Ne 21.10. 09:30 Kojetín - Čekyně 5:0 (3:0)
    Ne 21.10. 10:30 Lazníky - Kozlovice 0:18 (0:7)

    13.kolo

    So 27.10. 12:00 TJ Sokol Újezdec - KMK Přerov 3:1 (1:1)
    So 27.10. 12:30 Čekyně - Všechovice 0:6 (0:3)
    Ne 28.10. 10:30 Kozlovice - Bělotín 4:3 (1:1)
    Ne 28.10. 12:00 Lobodice - Lipník n. B. 2:4 (1:1)
    So 03.11. 10:00 Horní Moštěnice - Lazníky 8:0 (3:0)
    So 03.11. 10:00 Hustopeče - Beňov 6:2 (2:1)

    17.kolo

    So 06.04. 09:00 Všechovice - Lipník n. B. 1:2 (0:1)
    So 06.04. 09:30 Kojetín - Beňov 3:2 (2:0)
    Ne 07.04. 10:30 Lazníky - Lobodice 0:18 (0:7)
    Ne 07.04. 11:30 Kozlovice - Čekyně 8:0 (3:0)
    Ne 07.04. 13:00 Horní Moštěnice - KMK Přerov 1:1 (1:0)
    Čt 18.04. 17:00 Bělotín - Hustopeče 7:3 (4:0)

    18.kolo

    So 13.04. 09:00 Lipník n. B. - Lazníky 19:1 (9:0)
    Ne 14.04. 10:00 Hustopeče - TJ Sokol Újezdec 0:5 (0:1)
    Ne 14.04. 11:00 Beňov - Všechovice 0:2 (0:2)
    Ne 14.04. 13:00 Lobodice - Bělotín 3:4 (1:2)
    St 17.04. 13:30 Čekyně - Horní Moštěnice 2:4 (1:2)
    26.04. 16:30 KMK Přerov - Kojetín 1:3 (0:1)

    20.kolo

    So 27.04. 09:00 Lipník n. B. - TJ Sokol Újezdec 0k:3
    So 27.04. 09:30 Kojetín - Lazníky 5:0 (2:0)
    So 27.04. 11:00 Beňov - Bělotín 0:3 (0:3)
    Ne 28.04. 10:00 KMK Přerov - Všechovice 0:0 (0:0)
    Ne 28.04. 10:00 Hustopeče - Horní Moštěnice 5:6 (1:5)
    Ne 28.04. 16:00 Lobodice - Kozlovice 3:4 (3:2)

    14.kolo

    St 01.05. 16:30 KMK Přerov - Lipník n. B. 1:6 (0:2)
    St 01.05. 16:30 Lobodice - Beňov 6:1 (2:0)
    St 01.05. 16:30 Hustopeče - Kojetín 1:5 (1:2)
    St 01.05. 16:30 Čekyně - Lazníky 2:0 (0:0)
    St 01.05. 16:30 Horní Moštěnice - Bělotín 1:4 (1:3)
    St 01.05. 16:30 Kozlovice - TJ Sokol Újezdec 7:1 (4:0)

    21.kolo

    So 04.05. 13:30 TJ Sokol Újezdec - Beňov 8:1 (4:0)
    So 04.05. 14:30 Čekyně - Hustopeče 2:6 (1:3)
    So 04.05. 14:30 Bělotín - Kojetín 7:1 (4:0)
    Ne 05.05. 10:30 Kozlovice - Lipník n. B. 4:3 (1:3)
    Ne 05.05. 10:30 Lazníky - Všechovice 0:4 (0:1)
    Ne 05.05. 14:00 Horní Moštěnice - Lobodice 2:3 (1:1)

    16.kolo

    St 08.05. 16:30 KMK Přerov - Beňov 3:3 (0:3)
    St 08.05. 16:30 Lipník n. B. - Kojetín 1:0 (1:0)
    St 08.05. 16:30 Lobodice - Všechovice 10:3 (6:1)
    St 08.05. 16:30 Čekyně - TJ Sokol Újezdec 0:2 (0:1)
    St 08.05. 16:30 Horní Moštěnice - Kozlovice 0:6 (0:4)
    24.05. 17:00 Hustopeče - Lazníky 5:0 (3:0)

    22.kolo

    So 11.05. 09:00 Všechovice - Bělotín 2:5 (1:1)
    So 11.05. 09:00 Lipník n. B. - Horní Moštěnice 5:0 (3:0)
    So 11.05. 09:30 Kojetín - TJ Sokol Újezdec 4:2 (1:0)
    So 11.05. 11:00 Beňov - Kozlovice 0:2 (0:0)
    Ne 12.05. 10:00 KMK Přerov - Lazníky 9:0 (7:0)
    Ne 12.05. 14:00 Lobodice - Čekyně 11:1 (6:0)

    24.kolo

    Út 30.04. 16:30 Všechovice - Kozlovice 2:2 (0:2)
    So 25.05. 09:30 Kojetín - Horní Moštěnice 4:0 (2:0)
    So 25.05. 10:30 Beňov - Čekyně 2:1 (0:0)
    Ne 26.05. 10:00 KMK Přerov - Bělotín 1:5 (0:3)
    Ne 26.05. 10:30 Lazníky - TJ Sokol Újezdec 2:2 (0:1)
    Ne 26.05. 14:30 Lobodice - Hustopeče 12:0 (5:0)

    19.kolo

    So 20.04. 13:00 TJ Sokol Újezdec - Lobodice 3:9 (1:4)
    So 20.04. 14:00 Bělotín - Lipník n. B. 2:1 (0:0)
    Ne 21.04. 10:30 Kozlovice - Hustopeče 24:0 (9:0)
    Ne 21.04. 10:30 Lazníky - Beňov 2:4 (0:3)
    Ne 21.04. 16:00 Všechovice - Kojetín 0:2 (0:1)
    St 29.05. 17:00 Čekyně - KMK Přerov 2:2 (1:1)

    23.kolo

    So 18.05. 14:00 TJ Sokol Újezdec - Všechovice 0:0 (0:0)
    So 18.05. 15:00 Čekyně - Lipník n. B. 0:5 (0:1)
    So 18.05. 15:00 Bělotín - Lazníky 14:1 (7:1)
    Ne 19.05. 10:30 Kozlovice - Kojetín 9:0 (4:0)
    Ne 19.05. 14:30 Horní Moštěnice - Beňov 2:3 (0:1)
    31.05. 17:00 Hustopeče - KMK Přerov 0:8 (0:4)

    25.kolo

    So 01.06. 14:00 TJ Sokol Újezdec - Bělotín 3:7 (1:2)
    So 01.06. 15:00 Čekyně - Kojetín 1:7 (0:5)
    Ne 02.06. 10:00 Hustopeče - Lipník n. B. 1:14 (0:7)
    Ne 02.06. 10:30 Kozlovice - Lazníky 8:0 (3:0)
    Ne 02.06. 14:30 Horní Moštěnice - Všechovice 1:3 (0:2)
    Út 04.06. 17:00 Lobodice - KMK Přerov 11:2 (6:0)

    26.kolo

    So 08.06. 09:00 Všechovice - Čekyně 5:3 (3:2)
    So 08.06. 15:00 Bělotín - Kozlovice 2:2 (0:1)
    Ne 09.06. 10:00 KMK Přerov - TJ Sokol Újezdec 0:5 (0:2)
    Ne 09.06. 10:30 Lazníky - Horní Moštěnice 1:1 (1:0)
    Ne 09.06. 11:00 Beňov - Hustopeče 7:0 (5:0)
    St 12.06. 17:00 Lipník n. B. - Lobodice 4:1 (4:0)

    15.kolo

    St 29.05. 17:00 Kojetín - Lobodice 0:2 (0:0)
    Čt 13.06. 17:30 Všechovice - Hustopeče 6:2 (1:0)
    So 15.06. 10:00 Bělotín - Čekyně 8:1 (4:1)
    So 15.06. 12:30 TJ Sokol Újezdec - Horní Moštěnice 6:1 (2:1)
    Ne 16.06. 11:00 Kozlovice - KMK Přerov 0:3 (0:2)
    Ne 16.06. 11:00 Beňov - Lipník n. B. 2:7 (1:5)
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 24 21 2 1 192:24 65
    2. 24 21 1 2 130:33 64
    3. 24 19 0 5 172:45 57
    4. 24 18 0 6 143:31 54
    5. 24 13 3 8 87:61 42
    6. 24 13 0 11 69:76 39
    7. 24 10 5 9 70:58 35
    8. 24 8 4 12 72:79 28
    9. 24 8 3 13 57:77 27
    10. 24 5 3 16 49:85 18
    11. 24 4 1 19 50:203 13
    12. 24 3 2 19 31:135 11
    13. 24 0 2 22 13:228 2