Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Čtvrtek, 17. září 2020
svátek má Naděžda.
Hlavní menu
  • ID: 13338
  • Návštěvy: 21/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-15
  • Beroun  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2114
    Týden:
    21
    Dnes:
    4
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 01.09. 14:30 Chyňava - Žebrák 0:5 (0:2)
    Ne 02.09. 10:00 Karlštejn - Nižbor 0:5 (0:2)
    Ne 02.09. 11:30 Rpety - Drozdov 0:10 (0:5)
    Ne 02.09. 14:30 Svatá - Osek 0:0 (0:0)

    3.kolo

    07.09. 17:00 ČLU Beroun B - Rpety 15:0 (7:0)
    So 08.09. 14:30 Žebrák - Svatá 1:1 (0:1)
    Ne 09.09. 11:30 Drozdov - Chyňava 3:2 (1:0)
    Ne 09.09. 11:30 Osek - Karlštejn 1:0 (0:0)

    4.kolo

    So 15.09. 14:00 Chyňava - Svatá 1:1 (0:0)
    So 15.09. 14:00 Drozdov - ČLU Beroun B 0:9 (0:3)
    Ne 16.09. 10:00 Karlštejn - Žebrák 2:3 (1:3)
    Ne 16.09. 11:00 Rpety - Nižbor 0:6 (0:5)

    5.kolo

    21.09. 17:00 ČLU Beroun B - Chyňava 9:0 (4:0)
    So 22.09. 14:00 Nižbor - Drozdov 4:2 (2:0)
    Ne 23.09. 11:30 Osek - Rpety 5:2 (3:1)
    Ne 23.09. 14:00 Svatá - Karlštejn 8:0 (5:0)

    6.kolo

    So 29.09. 13:30 Chyňava - Karlštejn 2:1 (2:1)
    Ne 30.09. 10:30 Rpety - Žebrák 0:8 (0:5)
    Ne 30.09. 10:30 Drozdov - Osek 1:2 (0:0)
    St 03.10. 17:00 ČLU Beroun B - Nižbor 4:1 (2:0)

    7.kolo

    So 06.10. 10:15 Nižbor - Chyňava 5:0 (2:0)
    So 06.10. 13:30 Žebrák - Drozdov 2:0 (0:0)
    Ne 07.10. 11:30 Osek - ČLU Beroun B 0:1 (0:0)
    Ne 07.10. 13:30 Svatá - Rpety 7:0 (3:0)

    8.kolo

    12.10. 17:00 ČLU Beroun B - Žebrák 2:1 (0:0)
    So 13.10. 13:00 Nižbor - Osek 2:0 (1:0)
    Ne 14.10. 10:00 Drozdov - Svatá 1:4 (1:2)
    Ne 14.10. 10:00 Rpety - Karlštejn 1:7 (1:2)

    9.kolo

    19.10. 17:00 ČLU Beroun B - Svatá 3:2 (2:0)
    So 20.10. 13:00 Žebrák - Nižbor 0:0 (0:0)
    Ne 21.10. 10:00 Karlštejn - Drozdov 3:3 (2:1)
    Ne 21.10. 11:30 Osek - Chyňava 6:0 (2:0)

    1.kolo

    So 27.10. 09:30 ČLU Beroun B - Karlštejn 9:0 (6:0)
    So 27.10. 10:00 Rpety - Chyňava 0:1 (0:0)
    So 27.10. 12:00 Nižbor - Svatá 2:0 (1:0)
    Ne 28.10. 11:30 Osek - Žebrák 1:2 (0:2)

    11.kolo

    So 30.03. 12:30 Žebrák - Chyňava 3:0 (2:0)
    So 30.03. 12:30 Nižbor - Karlštejn 4:1 (1:0)
    Ne 31.03. 09:30 Drozdov - Rpety 4:0 (2:0)
    Ne 31.03. 11:30 Osek - Svatá 1:3 (0:2)

    12.kolo

    So 06.04. 11:00 Rpety - ČLU Beroun B 0:13 (0:6)
    So 06.04. 14:00 Chyňava - Drozdov 1:3 (0:3)
    Ne 07.04. 10:00 Karlštejn - Osek 1:8 (0:4)
    Ne 07.04. 14:00 Svatá - Žebrák 1:1 (1:1)

    13.kolo

    12.04. 17:00 ČLU Beroun B - Drozdov 3:1 (1:1)
    So 13.04. 14:00 Žebrák - Karlštejn 4:0 (0:0)
    So 13.04. 14:00 Nižbor - Rpety 11:0 (3:0)
    Ne 14.04. 14:00 Svatá - Chyňava 4:1 (2:1)

    14.kolo

    So 20.04. 14:30 Chyňava - ČLU Beroun B 0k:3
    Ne 21.04. 10:00 Karlštejn - Svatá 1:7 (1:1)
    Ne 21.04. 11:30 Drozdov - Nižbor 0:0 (0:0)
    Út 23.04. 17:00 Rpety - Osek 0:7 (0:5)

    15.kolo

    So 27.04. 14:30 Žebrák - Rpety 10:0 (7:0)
    Ne 28.04. 10:00 Karlštejn - Chyňava 1:1 (1:0)
    Ne 28.04. 11:30 Osek - Drozdov 2:3 (0:3)
    Ne 28.04. 14:30 Nižbor - ČLU Beroun B 1:8 (1:6)

    16.kolo

    So 04.05. 10:15 ČLU Beroun B - Osek 7:1 (4:0)
    So 04.05. 14:30 Chyňava - Nižbor 0:6 (0:6)
    Ne 05.05. 11:30 Drozdov - Žebrák 2:0 (0:0)
    Ne 05.05. 11:30 Rpety - Svatá 0:21 (0:9)

    17.kolo

    So 11.05. 14:30 Žebrák - ČLU Beroun B 0:3 (0:2)
    Ne 12.05. 11:30 Osek - Nižbor 3:1 (1:0)
    Ne 12.05. 14:30 Svatá - Drozdov 3:2 (2:1)
    St 29.05. 18:00 Karlštejn - Rpety 7:0 (5:0)

    18.kolo

    17.05. 17:00 Chyňava - Osek 1:1 (0:1)
    So 18.05. 14:30 Nižbor - Žebrák 1:2 (0:0)
    Ne 19.05. 11:30 Drozdov - Karlštejn 1:1 (1:0)
    Ne 19.05. 14:30 Svatá - ČLU Beroun B 1:2 (0:1)

    10.kolo

    So 25.05. 10:00 Karlštejn - ČLU Beroun B 0:5 (0:3)
    So 25.05. 14:30 Chyňava - Rpety 12:0 (5:0)
    So 25.05. 14:30 Žebrák - Osek 0:0 (0:0)
    Ne 26.05. 14:30 Svatá - Nižbor 3:1 (1:0)
    Správce soutěže: Jaroslav Hruška

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 16 16 0 0 96:8 48
    2. 16 9 4 3 66:17 31
    3. 16 9 4 3 42:13 31
    4. 16 9 2 5 50:23 29
    5. 16 7 3 6 38:24 24
    6. 16 6 3 7 36:36 21
    7. 16 3 3 10 22:51 12
    8. 16 2 3 11 25:62 9
    9. 16 0 0 16 3:144 0