Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 8. dubna 2020
svátek má Ema.
Hlavní menu
  • ID: 13306
  • Návštěvy: 36/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-15
  • Středočeský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    4939
    Týden:
    36
    Dnes:
    4
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 25.08. 10:15 Baník Švermov - SK Rakovník 2:1 (1:0)
    Ne 26.08. 10:00 Povltavská FA - Slaný 13:2 (7:2)
    Ne 26.08. 10:15 Dobříš - Sedlčany 3:2 (3:1)
    Ne 26.08. 17:45 Spartak Příbram - ČLU Beroun 1:4 (0:2)
    Út 11.09. 16:30 Tatran Rakovník - Říčany 1:4 (0:2)
    28.09. 15:00 Hořovicko - Vestec 2:2 (1:2)

    2.kolo

    So 01.09. 09:30 SK Rakovník - Spartak Příbram 1:3 (0:3)
    So 01.09. 10:15 Slaný - Tatran Rakovník 3:9 (1:5)
    Ne 02.09. 09:15 Vestec - Povltavská FA 1:6 (0:3)
    Ne 02.09. 10:15 Sedlčany - Říčany 0:5 (0:4)
    Ne 02.09. 10:15 ČLU Beroun - Hořovicko 5:0 (1:0)
    Ne 02.09. 10:15 Dobříš - Baník Švermov 0:0 (0:0)

    3.kolo

    So 08.09. 10:15 Říčany - Slaný 6:1 (3:0)
    Ne 09.09. 09:30 Tatran Rakovník - Vestec 3:2 (1:1)
    Ne 09.09. 10:00 Povltavská FA - ČLU Beroun 1:6 (1:3)
    Ne 09.09. 10:15 Spartak Příbram - Dobříš 5:2 (1:0)
    Ne 09.09. 10:15 Hořovicko - SK Rakovník 1:0 (1:0)
    Čt 27.09. 17:00 Baník Švermov - Sedlčany 6:0 (4:0)

    4.kolo

    So 15.09. 09:30 SK Rakovník - Povltavská FA 2:3 (1:1)
    So 15.09. 10:15 Vestec - Říčany 1:2 (0:1)
    So 15.09. 10:15 Baník Švermov - Spartak Příbram 1:1 (0:1)
    Ne 16.09. 10:15 Sedlčany - Slaný 8:1 (4:0)
    Ne 16.09. 10:15 ČLU Beroun - Tatran Rakovník 5:2 (2:1)
    Ne 16.09. 10:15 Dobříš - Hořovicko 1:2 (1:0)

    5.kolo

    So 22.09. 10:15 Říčany - ČLU Beroun 0:7 (0:3)
    So 22.09. 10:15 Slaný - Vestec 4:3 (2:1)
    Ne 23.09. 09:30 Tatran Rakovník - SK Rakovník 3:1 (2:0)
    Ne 23.09. 10:00 Povltavská FA - Dobříš 3:2 (1:1)
    Ne 23.09. 10:15 Spartak Příbram - Sedlčany 2:1 (2:1)
    Ne 23.09. 10:15 Hořovicko - Baník Švermov 0:4 (0:2)

    6.kolo

    Čt 27.09. 16:00 SK Rakovník - Říčany 1:2 (1:0)
    So 29.09. 10:15 Baník Švermov - Povltavská FA 1:0 (0:0)
    Ne 30.09. 10:15 Sedlčany - Vestec 3:0 (2:0)
    Ne 30.09. 10:15 ČLU Beroun - Slaný 15:0 (7:0)
    Ne 30.09. 10:15 Dobříš - Tatran Rakovník 3:5 (0:4)
    Ne 30.09. 10:15 Spartak Příbram - Hořovicko 1:2 (0:1)

    7.kolo

    So 06.10. 10:00 Povltavská FA - Spartak Příbram 0:1 (0:1)
    So 06.10. 10:15 Říčany - Dobříš 1:2 (0:1)
    So 06.10. 10:15 Slaný - SK Rakovník 0:8 (0:4)
    So 06.10. 10:15 Vestec - ČLU Beroun 2:14 (1:8)
    Ne 07.10. 09:30 Tatran Rakovník - Baník Švermov 2:1 (1:0)
    Ne 07.10. 10:15 Hořovicko - Sedlčany 4:1 (1:0)

    8.kolo

    So 13.10. 09:30 SK Rakovník - Vestec 6:2 (1:1)
    So 13.10. 10:15 Baník Švermov - Říčany 3:0 (1:0)
    Ne 14.10. 10:15 Sedlčany - ČLU Beroun 2:5 (1:4)
    Ne 14.10. 10:15 Dobříš - Slaný 5:2 (1:0)
    Ne 14.10. 10:15 Spartak Příbram - Tatran Rakovník 4:1 (2:0)
    Ne 14.10. 10:15 Hořovicko - Povltavská FA 2:5 (2:2)

    9.kolo

    So 20.10. 10:00 Povltavská FA - Sedlčany 6:1 (3:0)
    So 20.10. 10:15 Říčany - Spartak Příbram 0:2 (0:1)
    So 20.10. 10:15 Slaný - Baník Švermov 0:3 (0:2)
    So 20.10. 10:15 Vestec - Dobříš 0:13 (0:6)
    Ne 21.10. 09:30 Tatran Rakovník - Hořovicko 2:2 (1:2)
    Ne 21.10. 10:15 ČLU Beroun - SK Rakovník 7:0 (4:0)

    10.kolo

    26.10. 17:00 Dobříš - ČLU Beroun 0:3 (0:1)
    So 27.10. 10:15 Baník Švermov - Vestec 8:0 (3:0)
    Ne 28.10. 10:15 Sedlčany - SK Rakovník 8:0 (5:0)
    Ne 28.10. 10:15 Spartak Příbram - Slaný 8:0 (4:0)
    Ne 28.10. 10:15 Hořovicko - Říčany 6:1 (3:1)
    Út 30.10. 13:00 Povltavská FA - Tatran Rakovník 3:2 (2:1)

    11.kolo

    So 03.11. 09:30 SK Rakovník - Dobříš 3:2 (1:1)
    So 03.11. 10:15 Říčany - Povltavská FA 1:2 (1:1)
    So 03.11. 10:15 Slaný - Hořovicko 0:9 (0:5)
    So 03.11. 10:15 Vestec - Spartak Příbram 2:4 (2:2)
    Ne 04.11. 09:30 Tatran Rakovník - Sedlčany 3:2 (2:2)
    Ne 04.11. 10:15 ČLU Beroun - Baník Švermov 2:1 (1:0)

    21.kolo

    So 10.11. 09:30 SK Rakovník - Sedlčany 4:1 (0:0)
    So 10.11. 09:30 ČLU Beroun - Dobříš 2:0 (2:0)
    So 10.11. 10:15 Slaný - Spartak Příbram 0:9 (0:5)
    So 10.11. 10:15 Říčany - Hořovicko 0:1 (0:0)
    Ne 11.11. 09:30 Tatran Rakovník - Povltavská FA 2:1 (1:0)
    Ne 11.11. 13:00 Vestec - Baník Švermov 1:9 (0:4)

    22.kolo

    So 17.11. 10:15 Baník Švermov - ČLU Beroun 3:5 (0:3)
    Ne 18.11. 09:15 Dobříš - SK Rakovník 1:3 (1:2)
    Ne 18.11. 10:00 Povltavská FA - Říčany 2:1 (0:0)
    Ne 18.11. 10:15 Sedlčany - Tatran Rakovník 1:3 (1:1)
    Ne 18.11. 10:15 Spartak Příbram - Vestec 3:1 (2:1)
    19.04. 10:15 Hořovicko - Slaný 4:0 (2:0)

    19.kolo

    So 16.03. 10:15 Vestec - SK Rakovník 0:4 (0:1)
    Ne 17.03. 09:30 Tatran Rakovník - Spartak Příbram 3:5 (0:4)
    Út 19.03. 16:30 Slaný - Dobříš 2:9 (1:7)
    St 27.03. 16:30 ČLU Beroun - Sedlčany 7:0 (2:0)
    St 03.04. 16:30 Povltavská FA - Hořovicko 3:3 (1:1)
    St 10.04. 16:30 Říčany - Baník Švermov 0:1 (0:1)

    12.kolo

    So 23.03. 09:30 SK Rakovník - Baník Švermov 2:4 (1:2)
    So 23.03. 10:15 Slaný - Povltavská FA 1:7 (0:4)
    Ne 24.03. 10:15 Sedlčany - Dobříš 1:4 (0:1)
    Ne 24.03. 10:15 ČLU Beroun - Spartak Příbram 4:2 (1:0)
    Ne 24.03. 10:15 Vestec - Hořovicko 2:6 (1:3)
    St 03.04. 17:00 Říčany - Tatran Rakovník 1:1 (0:0)

    13.kolo

    So 30.03. 10:15 Říčany - Sedlčany 3:0 (2:0)
    So 30.03. 10:15 Baník Švermov - Dobříš 3:0 (1:0)
    Ne 31.03. 09:30 Tatran Rakovník - Slaný 5:1 (4:0)
    Ne 31.03. 10:00 Povltavská FA - Vestec 7:0 (3:0)
    Ne 31.03. 10:15 Hořovicko - ČLU Beroun 0:4 (0:3)
    Ne 31.03. 10:15 Spartak Příbram - SK Rakovník 4:1 (3:1)

    14.kolo

    So 06.04. 09:30 SK Rakovník - Hořovicko 1:0 (1:0)
    So 06.04. 10:15 Slaný - Říčany 1:1 (0:0)
    Ne 07.04. 10:15 Sedlčany - Baník Švermov 2:3 (2:2)
    Ne 07.04. 10:15 Dobříš - Spartak Příbram 1:3 (1:3)
    Ne 07.04. 10:15 ČLU Beroun - Povltavská FA 5:0 (2:0)
    Ne 07.04. 10:15 Vestec - Tatran Rakovník 4:11 (0:8)

    15.kolo

    So 13.04. 10:15 Slaný - Sedlčany 1:5 (0:4)
    So 13.04. 10:15 Říčany - Vestec 4:0 (1:0)
    Ne 14.04. 09:30 Tatran Rakovník - ČLU Beroun 2:5 (0:3)
    Ne 14.04. 10:00 Povltavská FA - SK Rakovník 4:1 (2:0)
    Ne 14.04. 10:15 Hořovicko - Dobříš 0:3 (0:0)
    Ne 14.04. 10:15 Spartak Příbram - Baník Švermov 1:0 (1:0)

    16.kolo

    Út 16.04. 16:30 Dobříš - Povltavská FA 2:2 (0:0)
    Út 16.04. 17:00 SK Rakovník - Tatran Rakovník 4:4 (1:1)
    So 20.04. 10:15 Baník Švermov - Hořovicko 1:2 (0:0)
    So 20.04. 10:15 Vestec - Slaný 1:2 (1:1)
    Ne 21.04. 10:15 Sedlčany - Spartak Příbram 0:2 (0:1)
    Čt 02.05. 17:00 ČLU Beroun - Říčany 2:0 (2:0)

    17.kolo

    So 27.04. 10:00 Povltavská FA - Baník Švermov 0:3 (0:1)
    So 27.04. 10:15 Vestec - Sedlčany 1:6 (1:4)
    So 27.04. 10:15 Slaný - ČLU Beroun 1:11 (0:5)
    So 27.04. 10:15 Říčany - SK Rakovník 1:0 (1:0)
    Ne 28.04. 09:30 Tatran Rakovník - Dobříš 5:3 (0:1)
    Ne 28.04. 10:15 Hořovicko - Spartak Příbram 0:2 (0:0)

    20.kolo

    St 01.05. 09:30 SK Rakovník - ČLU Beroun 0:5 (0:3)
    St 01.05. 10:15 Sedlčany - Povltavská FA 1:4 (1:1)
    St 01.05. 10:15 Hořovicko - Tatran Rakovník 1:2 (0:2)
    St 01.05. 10:15 Spartak Příbram - Říčany 0:0 (0:0)
    St 01.05. 10:15 Baník Švermov - Slaný 8:0 (5:0)
    St 01.05. 10:15 Dobříš - Vestec 11:3 (4:2)

    18.kolo

    So 04.05. 09:30 SK Rakovník - Slaný 10:2 (5:2)
    So 04.05. 13:00 Baník Švermov - Tatran Rakovník 2:1 (1:1)
    Ne 05.05. 10:15 Sedlčany - Hořovicko 4:3 (3:2)
    Ne 05.05. 10:15 Spartak Příbram - Povltavská FA 4:4 (0:3)
    Ne 05.05. 10:15 Dobříš - Říčany 1:2 (1:0)
    Ne 05.05. 10:15 ČLU Beroun - Vestec 20:0 (10:0)
    Správce soutěže: Jaroslav Hruška

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 22 22 0 0 143:17 66
    2. 22 16 3 3 67:28 51
    3. 22 15 2 5 67:20 47
    4. 22 13 3 6 76:44 42
    5. 22 12 3 7 72:58 39
    6. 22 10 3 9 50:44 33
    7. 22 9 3 10 35:35 30
    8. 22 8 2 12 68:52 26
    9. 22 8 1 13 53:59 25
    10. 22 6 0 16 49:70 18
    11. 22 2 1 19 24:157 7
    12. 22 0 1 21 28:148 1