Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pátek, 6. prosince 2019
svátek má Mikuláš.
Hlavní menu
  • ID: 13296
  • Návštěvy: 18/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Tachov  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    1123
    Týden:
    18
    Dnes:
    6
    On-line:
    1

    1.kolo

    Ne 26.08. 10:30 Vranov - Zhoř 3:0 (2:0)
    Ne 26.08. 15:00 Erpužice - Ch. Újezd B 2:4 (1:0)
    Ne 26.08. 15:00 Bernartice - Bezdružice B 3:4 (1:1)
    Ne 26.08. 15:00 Holostřevy - Ch. Planá B 0:9 (0:7)
    Ne 26.08. 17:00 Částkov B - Ctiboř 4:3 (1:3)

    2.kolo

    So 01.09. 17:00 Bezdružice B - Brod n.Tichou 0:1 (0:1)
    Ne 02.09. 14:00 Ch. Planá B - Částkov B 1:0 (1:0)
    Ne 02.09. 14:00 Zhoř - Holostřevy 1:10 (0:3)
    Ne 02.09. 15:00 Ch. Újezd B - Ctiboř 7:2 (3:2)
    Ne 02.09. 15:00 Erpužice - Bernartice 3:0 (2:0)

    3.kolo

    So 08.09. 17:00 Částkov B - Zhoř 4:1 (3:0)
    So 08.09. 17:00 Ctiboř - Ch. Planá B 4:2 (3:0)
    Ne 09.09. 10:30 Brod n.Tichou - Erpužice 3:4 (1:1)
    Ne 09.09. 10:30 Vranov - Bezdružice B 4:2 (1:0)
    Ne 09.09. 15:00 Bernartice - Ch. Újezd B 4:2 (1:1)

    4.kolo

    So 15.09. 12:30 Ch. Újezd B - Ch. Planá B 13:1 (6:1)
    So 15.09. 17:00 Bezdružice B - Holostřevy 1:2 np (0:0)
    Ne 16.09. 14:00 Zhoř - Ctiboř 1:8 (1:2)
    Ne 16.09. 15:00 Erpužice - Vranov 2:3 np (0:2)
    Ne 16.09. 15:00 Bernartice - Brod n.Tichou 6:5 np (2:4)

    5.kolo

    Ne 23.09. 10:30 Brod n.Tichou - Ch. Újezd B 1:3 (0:2)
    Ne 23.09. 10:30 Vranov - Bernartice 5:3 (1:2)
    Ne 23.09. 14:00 Ch. Planá B - Zhoř 4:0 (2:0)
    Ne 23.09. 15:00 Holostřevy - Erpužice 2:5 (1:3)
    Ne 23.09. 16:30 Částkov B - Bezdružice B 5:1 (4:1)

    6.kolo

    So 29.09. 16:00 Bezdružice B - Ctiboř 1:0 np (0:0)
    Ne 30.09. 10:30 Brod n.Tichou - Vranov 2:0 (0:0)
    Ne 30.09. 15:00 Ch. Újezd B - Zhoř 8:2 (4:0)
    Ne 30.09. 15:00 Erpužice - Částkov B 3:1 (1:0)
    Ne 30.09. 15:00 Bernartice - Holostřevy 4:3 np (2:3)

    7.kolo

    So 06.10. 16:00 Ctiboř - Erpužice 1:3 (1:3)
    Ne 07.10. 10:30 Vranov - Ch. Újezd B 1:5 (1:2)
    Ne 07.10. 14:00 Ch. Planá B - Bezdružice B 3:6 (2:2)
    Ne 07.10. 15:00 Holostřevy - Brod n.Tichou 0:6 (0:2)
    Ne 07.10. 16:00 Částkov B - Bernartice 8:1 (4:0)

    8.kolo

    Ne 14.10. 10:30 Brod n.Tichou - Částkov B 0:3 (0:2)
    Ne 14.10. 10:30 Vranov - Holostřevy 1:2 (0:0)
    Ne 14.10. 13:00 Erpužice - Ch. Planá B 4:5 (1:2)
    Ne 14.10. 15:00 Bezdružice B - Zhoř 3:0 (2:0)
    Ne 14.10. 15:00 Bernartice - Ctiboř 9:2 (4:1)

    9.kolo

    So 20.10. 15:30 Částkov B - Vranov 1:3 (0:0)
    So 20.10. 15:30 Ctiboř - Brod n.Tichou 0:5 (0:2)
    Ne 21.10. 14:00 Ch. Planá B - Bernartice 2:9 (1:3)
    Ne 21.10. 14:00 Zhoř - Erpužice 0:6 (0:3)
    Ne 21.10. 15:00 Holostřevy - Ch. Újezd B 1:2 (0:1)

    10.kolo

    So 27.10. 11:00 Bernartice - Zhoř 5:3 (3:2)
    Ne 28.10. 10:30 Vranov - Ctiboř 3:2 (1:2)
    Ne 28.10. 14:30 Ch. Újezd B - Bezdružice B 5:3 (1:2)
    Ne 28.10. 14:30 Holostřevy - Částkov B 2:8 (1:5)
    Ne 11.11. 10:30 Brod n.Tichou - Ch. Planá B 6:7 (3:4)

    11.kolo

    So 03.11. 14:00 Částkov B - Ch. Újezd B 5:4 np (2:3)
    So 03.11. 14:00 Ctiboř - Holostřevy 9:0 (4:0)
    So 03.11. 14:00 Ch. Planá B - Vranov 2:4 (2:2)
    Ne 04.11. 14:00 Zhoř - Brod n.Tichou 0:12 (0:5)
    Ne 04.11. 14:00 Bezdružice B - Erpužice 3:4 (1:0)

    12.kolo

    So 06.04. 15:00 Bezdružice B - Bernartice 1:4 (1:3)
    So 06.04. 16:30 Ctiboř - Částkov B 3:0 (2:0)
    Ne 07.04. 14:00 Zhoř - Vranov 1:0 (0:0)
    Ne 07.04. 14:00 Ch. Planá B - Holostřevy 1:3 (0:1)
    Ne 07.04. 15:00 Ch. Újezd B - Erpužice 6:5 (2:3)

    13.kolo

    So 13.04. 17:00 Ctiboř - Ch. Újezd B 0:3 (0:1)
    Ne 14.04. 10:30 Brod n.Tichou - Bezdružice B 4:1 (2:0)
    Ne 14.04. 15:00 Holostřevy - Zhoř 1:0 (1:0)
    Ne 14.04. 15:00 Bernartice - Erpužice 2:1 (1:1)
    Ne 14.04. 17:00 Částkov B - Ch. Planá B 4:2 (3:1)

    14.kolo

    Ne 21.04. 14:00 Zhoř - Částkov B 5:2 (2:1)
    Ne 21.04. 14:00 Ch. Planá B - Ctiboř 3:1 (1:1)
    Ne 21.04. 15:00 Ch. Újezd B - Bernartice 2:3 (1:1)
    Ne 21.04. 15:00 Erpužice - Brod n.Tichou 4:1 (3:0)
    Ne 21.04. 15:00 Bezdružice B - Vranov 2:0 (0:0)

    15.kolo

    So 27.04. 17:00 Ctiboř - Zhoř 4:1 (1:1)
    Ne 28.04. 10:30 Vranov - Erpužice 1:2 (0:1)
    Ne 28.04. 10:30 Brod n.Tichou - Bernartice 4:2 (0:1)
    Ne 28.04. 14:00 Ch. Planá B - Ch. Újezd B 1:3 (1:1)
    Ne 28.04. 15:00 Holostřevy - Bezdružice B 0:6 (0:1)

    16.kolo

    Ne 05.05. 14:00 Zhoř - Ch. Planá B 4:5 (3:2)
    Ne 05.05. 15:00 Ch. Újezd B - Brod n.Tichou 3:2 np (1:2)
    Ne 05.05. 15:00 Bernartice - Vranov 9:0 (7:0)
    Ne 05.05. 15:00 Erpužice - Holostřevy 5:2 (3:1)
    Ne 05.05. 15:00 Bezdružice B - Částkov B 2:3 (1:3)

    18.kolo

    Ne 19.05. 10:30 Brod n.Tichou - Holostřevy 5:2 (2:0)
    Ne 19.05. 15:00 Ch. Újezd B - Vranov 5:0 (3:0)
    Ne 19.05. 15:00 Bernartice - Částkov B 3:0k
    Ne 19.05. 15:00 Erpužice - Ctiboř 5:0 (1:0)
    Ne 19.05. 15:00 Bezdružice B - Ch. Planá B 2:3 (0:2)

    19.kolo

    So 25.05. 17:00 Ctiboř - Bernartice 5:2 (1:0)
    So 25.05. 17:00 Částkov B - Brod n.Tichou 2:3 (0:2)
    Ne 26.05. 14:00 Zhoř - Bezdružice B 3:3
    Ne 26.05. 14:00 Ch. Planá B - Erpužice 4:6 (3:2)
    Ne 26.05. 15:00 Holostřevy - Vranov 4:2 (2:1)

    20.kolo

    Ne 02.06. 10:30 Vranov - Částkov B 3:4 (0:3)
    Ne 02.06. 10:30 Brod n.Tichou - Ctiboř 4:1 (2:0)
    Ne 02.06. 15:00 Bernartice - Ch. Planá B 3:4 np (0:3)
    Ne 02.06. 15:00 Erpužice - Zhoř 4:2 (3:1)
    Ne 02.06. 17:00 Ch. Újezd B - Holostřevy 12:4 (7:1)

    21.kolo

    So 08.06. 17:00 Ctiboř - Vranov 5:0 (2:0)
    So 08.06. 17:00 Částkov B - Holostřevy 10:2 (5:2)
    Ne 09.06. 14:00 Zhoř - Bernartice 5:3 (3:3)
    Ne 09.06. 14:00 Ch. Planá B - Brod n.Tichou 2:5 (1:3)
    Ne 09.06. 15:00 Bezdružice B - Ch. Újezd B 3:2 (0:1)

    22.kolo

    So 15.06. 10:00 Ch. Újezd B - Částkov B 8:1 (5:0)
    So 15.06. 10:30 Vranov - Ch. Planá B 0:3 (0:1)
    So 15.06. 10:30 Brod n.Tichou - Zhoř 5:1 (2:1)
    So 15.06. 10:30 Erpužice - Bezdružice B 4:1 (4:0)
    Ne 16.06. 15:00 Holostřevy - Ctiboř 4:6 (2:5)

    17.kolo

    So 11.05. 17:00 Ctiboř - Bezdružice B 4:2 (2:1)
    So 11.05. 17:00 Částkov B - Erpužice 1:1
    Ne 12.05. 10:30 Vranov - Brod n.Tichou 2:0 (1:0)
    Ne 12.05. 14:00 Zhoř - Ch. Újezd B 5:3 (2:1)
    Ne 12.05. 15:00 Holostřevy - Bernartice 1:3 (0:1)
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 20 14 1 1 4 99:45 45
    2. 20 14 0 1 4 73:41 44
    3. 20 12 0 2 6 74:41 38
    4. 20 10 2 1 7 76:59 35
    5. 20 10 1 0 8 65:51 33
    6. 20 9 1 0 10 63:77 29
    7. 20 9 0 1 10 60:58 28
    8. 20 7 1 0 12 34:56 23
    9. 20 6 1 1 11 46:53 22
    10. 20 5 1 1 13 44:95 18
    11. 20 4 0 0 15 35:93 13