Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 13254
  • Návštěvy: 17/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Jihlava  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    3505
    Týden:
    17
    Dnes:
    5
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 11.08. 16:30 Cejle - Ždírec 5:1 (2:0)
    So 11.08. 16:30 Dobronín B - Stará Říše B 6:0 (1:0)
    So 11.08. 16:30 Luka n.J. B - Brtnice 2:2 (1:0)
    Ne 12.08. 10:30 Bítovčice - Kozlov 2:0 (0:0)
    Ne 12.08. 16:30 Puklice - Batelov 1:3 (0:3)
    Ne 12.08. 16:30 Nadějov - Třešť B 3:0 (2:0)
    Ne 12.08. 16:30 Kněžice - Jamné 3:2 (1:1)

    3.kolo

    So 18.08. 15:00 Brtnice - Bítovčice 0:4 (0:2)
    So 18.08. 16:30 Kozlov - Puklice 1:2 (1:2)
    So 18.08. 16:30 Jamné - Cejle 2:3 (1:2)
    So 18.08. 16:30 Batelov - Nadějov 5:0 (2:0)
    Ne 19.08. 13:00 Třešť B - Kněžice 2:1 (0:1)
    Ne 19.08. 16:30 Stará Říše B - Luka n.J. B 5:5 (4:3)
    Ne 19.08. 16:30 Ždírec - Dobronín B 3:1 (1:1)

    4.kolo

    So 25.08. 16:30 Puklice - Nadějov 5:2 (3:2)
    So 25.08. 16:30 Kněžice - Batelov 1:3 (0:2)
    So 25.08. 16:30 Cejle - Třešť B 4:1 (4:0)
    So 25.08. 16:30 Luka n.J. B - Ždírec 2:3 (0:2)
    So 25.08. 16:30 Kozlov - Brtnice 0:8 (0:3)
    Ne 26.08. 15:00 Bítovčice - Stará Říše B 2:1 (1:1)
    Ne 26.08. 16:30 Dobronín B - Jamné 5:2 (2:2)

    5.kolo

    31.08. 17:00 Brtnice - Puklice 2:3 (2:1)
    So 01.09. 16:00 Stará Říše B - Kozlov 4:2 (1:0)
    So 01.09. 16:00 Třešť B - Dobronín B 2:2 (2:0)
    So 01.09. 16:00 Batelov - Cejle 3:0 (3:0)
    Ne 02.09. 16:00 Ždírec - Bítovčice 0:3 (0:2)
    Ne 02.09. 16:00 Jamné - Luka n.J. B 5:6 (4:2)
    Ne 02.09. 16:00 Nadějov - Kněžice 2:4 (1:1)

    6.kolo

    So 08.09. 15:00 Brtnice - Stará Říše B 2:2 (0:2)
    So 08.09. 16:00 Puklice - Kněžice 3:1 (0:1)
    So 08.09. 16:00 Cejle - Nadějov 5:2 (3:2)
    So 08.09. 16:00 Dobronín B - Batelov 3:4 (1:2)
    So 08.09. 16:00 Luka n.J. B - Třešť B 3:1 (2:1)
    Ne 09.09. 15:00 Bítovčice - Jamné 3:1 (1:0)
    Ne 09.09. 16:00 Kozlov - Ždírec 3:3 (0:0)

    7.kolo

    So 15.09. 15:30 Jamné - Kozlov 3:3 (2:3)
    So 15.09. 15:30 Třešť B - Bítovčice 3:3 (3:0)
    So 15.09. 15:30 Batelov - Luka n.J. B 3:2 (2:1)
    Ne 16.09. 10:30 Stará Říše B - Puklice 6:0 (3:0)
    Ne 16.09. 15:30 Ždírec - Brtnice 1:5 (0:2)
    Ne 16.09. 15:30 Nadějov - Dobronín B 4:3 (3:1)
    Ne 16.09. 15:30 Kněžice - Cejle 4:2 (2:2)

    8.kolo

    So 22.09. 10:30 Bítovčice - Batelov 2:1 (1:0)
    So 22.09. 15:00 Brtnice - Jamné 2:5 (2:0)
    So 22.09. 15:30 Puklice - Cejle 0:4 (0:4)
    So 22.09. 15:30 Luka n.J. B - Nadějov 2:3 (2:2)
    So 22.09. 15:30 Kozlov - Třešť B 2:6 (0:4)
    So 22.09. 15:30 Stará Říše B - Ždírec 5:2 (4:1)
    Ne 23.09. 15:30 Dobronín B - Kněžice 3:1 (1:0)

    9.kolo

    So 29.09. 15:30 Třešť B - Brtnice 4:3 (2:0)
    So 29.09. 15:30 Batelov - Kozlov 8:0 (1:0)
    Ne 30.09. 15:30 Ždírec - Puklice 3:4 (3:0)
    Ne 30.09. 15:30 Jamné - Stará Říše B 0:4 (0:3)
    Ne 30.09. 15:30 Nadějov - Bítovčice 3:1 (2:0)
    Ne 30.09. 15:30 Kněžice - Luka n.J. B 4:2 (4:0)
    Ne 30.09. 15:30 Cejle - Dobronín B 4:2 (3:1)

    10.kolo

    So 06.10. 15:00 Luka n.J. B - Cejle 1:5 (1:2)
    So 06.10. 15:00 Brtnice - Batelov 1:5 (0:4)
    Ne 07.10. 15:00 Puklice - Dobronín B 2:4 (1:0)
    Ne 07.10. 15:00 Bítovčice - Kněžice 1:1 (0:1)
    Ne 07.10. 15:00 Kozlov - Nadějov 1:3 (1:3)
    Ne 07.10. 15:00 Stará Říše B - Třešť B 3:1 (0:0)
    Ne 07.10. 15:00 Ždírec - Jamné 1:2 (0:0)

    11.kolo

    So 13.10. 15:00 Třešť B - Ždírec 3:3 (3:2)
    So 13.10. 15:00 Batelov - Stará Říše B 1:0 (0:0)
    So 13.10. 15:00 Cejle - Bítovčice 6:2 (4:0)
    So 13.10. 15:00 Dobronín B - Luka n.J. B 1:5 (1:1)
    Ne 14.10. 15:00 Jamné - Puklice 3:3 (2:1)
    Ne 14.10. 15:00 Nadějov - Brtnice 1:5 (0:2)
    Ne 14.10. 15:00 Kněžice - Kozlov 2:1 (2:0)

    12.kolo

    So 20.10. 14:30 Puklice - Luka n.J. B 6:0 (2:0)
    So 20.10. 14:30 Brtnice - Kněžice 1:0 (0:0)
    So 20.10. 14:30 Jamné - Třešť B 1:2 (1:1)
    Ne 21.10. 10:30 Stará Říše B - Nadějov 4:2 (3:1)
    Ne 21.10. 14:30 Bítovčice - Dobronín B 3:3 (2:3)
    Ne 21.10. 14:30 Kozlov - Cejle 1:2 (1:1)
    Ne 21.10. 14:30 Ždírec - Batelov 1:1 (1:0)

    13.kolo

    So 27.10. 14:30 Třešť B - Puklice 0:5 (0:1)
    So 27.10. 14:30 Batelov - Jamné 7:0 (4:0)
    So 27.10. 14:30 Dobronín B - Kozlov 2:3 (1:3)
    So 27.10. 14:30 Luka n.J. B - Bítovčice 3:4 (3:2)
    Ne 28.10. 14:30 Nadějov - Ždírec 6:2 (1:1)
    Ne 28.10. 14:30 Kněžice - Stará Říše B 2:3 (1:2)
    Ne 28.10. 14:30 Cejle - Brtnice 3:1 (0:0)

    1.kolo

    So 03.11. 10:30 Bítovčice - Puklice 0:4 (0:0)
    So 03.11. 13:30 Brtnice - Dobronín B 10:2 (6:0)
    So 03.11. 13:30 Třešť B - Batelov 1:4 (0:2)
    Ne 04.11. 13:30 Kozlov - Luka n.J. B 3:5 (1:3)
    Ne 04.11. 13:30 Ždírec - Kněžice 1:0 (1:0)
    Ne 04.11. 13:30 Jamné - Nadějov 4:1 (3:0)
    St 08.05. 16:30 Stará Říše B - Cejle 1:2 (0:2)

    14.kolo

    So 10.11. 13:30 Puklice - Bítovčice 4:0 (2:0)
    So 10.11. 13:30 Luka n.J. B - Kozlov 0:2 (0:2)
    So 10.11. 13:30 Batelov - Třešť B 2:3 (1:0)
    Ne 11.11. 13:30 Dobronín B - Brtnice 7:1 (3:0)
    Ne 11.11. 13:30 Cejle - Stará Říše B 3:4 (0:1)
    Ne 11.11. 13:30 Kněžice - Ždírec 3:3 (1:2)
    Ne 11.11. 13:30 Nadějov - Jamné 0:0 (0:0)

    16.kolo

    So 30.03. 15:00 Puklice - Kozlov 1:1 (1:0)
    So 30.03. 15:00 Bítovčice - Brtnice 3:0 (0:0)
    So 30.03. 15:00 Luka n.J. B - Stará Říše B 2:9 (0:4)
    So 30.03. 15:00 Dobronín B - Ždírec 1:7 (0:2)
    So 30.03. 15:00 Cejle - Jamné 2:0 (1:0)
    Ne 31.03. 15:00 Kněžice - Třešť B 2:2 (2:1)
    Ne 31.03. 15:00 Nadějov - Batelov 0:3 (0:0)

    17.kolo

    So 06.04. 15:00 Brtnice - Kozlov 1:1 (0:1)
    So 06.04. 15:30 Batelov - Kněžice 1:0 (0:0)
    So 06.04. 15:30 Jamné - Dobronín B 6:0 (1:0)
    Ne 07.04. 14:00 Stará Říše B - Bítovčice 2:0 (2:0)
    Ne 07.04. 15:30 Nadějov - Puklice 1:2 (0:1)
    Ne 07.04. 15:30 Třešť B - Cejle 2:0 (0:0)
    Ne 07.04. 15:30 Ždírec - Luka n.J. B 7:2 (5:0)

    18.kolo

    So 13.04. 15:00 Bítovčice - Ždírec 9:2 (6:1)
    So 13.04. 15:30 Puklice - Brtnice 2:3 (1:2)
    So 13.04. 15:30 Luka n.J. B - Jamné 0:3 (0:2)
    Ne 14.04. 15:00 Kozlov - Stará Říše B 2:1 (2:1)
    Ne 14.04. 15:30 Dobronín B - Třešť B 2:3 (2:2)
    Ne 14.04. 15:30 Cejle - Batelov 2:5 (1:3)
    Ne 14.04. 15:30 Kněžice - Nadějov 6:0 (3:0)

    19.kolo

    So 20.04. 16:00 Batelov - Dobronín B 4:1 (1:0)
    So 20.04. 16:00 Třešť B - Luka n.J. B 2:0 (1:0)
    So 20.04. 16:00 Stará Říše B - Brtnice 0:1 (0:1)
    Ne 21.04. 16:00 Kněžice - Puklice 5:1 (3:0)
    Ne 21.04. 16:00 Nadějov - Cejle 7:0 (3:0)
    Ne 21.04. 16:00 Jamné - Bítovčice 0:2 (0:1)
    Ne 21.04. 16:00 Ždírec - Kozlov 2:1 (1:1)

    20.kolo

    So 27.04. 10:30 Bítovčice - Třešť B 1:3 (0:1)
    So 27.04. 15:00 Brtnice - Ždírec 3:3 (3:2)
    So 27.04. 16:00 Puklice - Stará Říše B 5:1 (3:1)
    So 27.04. 16:00 Luka n.J. B - Batelov 0:2 (0:0)
    So 27.04. 16:00 Dobronín B - Nadějov 2:2 (2:1)
    So 27.04. 16:00 Cejle - Kněžice 1:1 (1:1)
    Ne 28.04. 15:00 Kozlov - Jamné 3:3 (1:1)

    21.kolo

    So 04.05. 16:30 Cejle - Puklice 2:2 (2:0)
    So 04.05. 16:30 Batelov - Bítovčice 2:0 (2:0)
    So 04.05. 16:30 Třešť B - Kozlov 2:2 (2:1)
    So 04.05. 16:30 Jamné - Brtnice 0:0 (0:0)
    Ne 05.05. 16:30 Kněžice - Dobronín B 6:1 (2:0)
    Ne 05.05. 16:30 Nadějov - Luka n.J. B 3:0 (2:0)
    Ne 05.05. 16:30 Ždírec - Stará Říše B 2:6 (1:3)

    22.kolo

    So 11.05. 15:00 Brtnice - Třešť B 2:5 (0:2)
    So 11.05. 16:30 Puklice - Ždírec 5:1 (4:1)
    So 11.05. 16:30 Stará Říše B - Jamné 0:0 (0:0)
    So 11.05. 16:30 Luka n.J. B - Kněžice 0:2 (0:1)
    So 11.05. 16:30 Dobronín B - Cejle 2:0 (0:0)
    Ne 12.05. 14:00 Bítovčice - Nadějov 3:4 (2:1)
    Ne 12.05. 15:00 Kozlov - Batelov 0:3 (0:0)

    23.kolo

    So 18.05. 16:30 Dobronín B - Puklice 5:7 (2:4)
    So 18.05. 16:30 Batelov - Brtnice 1:2 (0:2)
    So 18.05. 16:30 Třešť B - Stará Říše B 1:6 (1:4)
    Ne 19.05. 16:30 Cejle - Luka n.J. B 4:3 (1:0)
    Ne 19.05. 16:30 Kněžice - Bítovčice 9:0 (5:0)
    Ne 19.05. 16:30 Nadějov - Kozlov 3:1 (1:1)
    Ne 19.05. 16:30 Jamné - Ždírec 4:0 (3:0)

    24.kolo

    So 25.05. 15:00 Brtnice - Nadějov 4:1 (2:0)
    So 25.05. 15:00 Bítovčice - Cejle 9:2 (3:2)
    So 25.05. 16:30 Puklice - Jamné 0:2 (0:1)
    So 25.05. 16:30 Stará Říše B - Batelov 0:1 (0:0)
    So 25.05. 16:30 Luka n.J. B - Dobronín B 2:9 (1:5)
    Ne 26.05. 15:00 Kozlov - Kněžice 1:4 (0:2)
    Ne 26.05. 16:30 Ždírec - Třešť B 2:4 (0:3)

    25.kolo

    So 01.06. 16:30 Luka n.J. B - Puklice 2:1 (1:1)
    So 01.06. 16:30 Dobronín B - Bítovčice 1:4 (1:2)
    So 01.06. 16:30 Cejle - Kozlov 3:1 (3:1)
    So 01.06. 16:30 Batelov - Ždírec 2:2 (0:1)
    So 01.06. 16:30 Třešť B - Jamné 2:0 (0:0)
    Ne 02.06. 16:30 Kněžice - Brtnice 1:0 (0:0)
    Ne 02.06. 16:30 Nadějov - Stará Říše B 2:2 (2:1)

    26.kolo

    So 08.06. 15:00 Bítovčice - Luka n.J. B 5:4 (3:3)
    So 08.06. 16:30 Puklice - Třešť B 0:0 (0:0)
    So 08.06. 16:30 Jamné - Batelov 2:1 (1:1)
    So 08.06. 16:30 Stará Říše B - Kněžice 0:3 (0:1)
    Ne 09.06. 14:00 Brtnice - Cejle 2:1 (2:0)
    Ne 09.06. 15:00 Kozlov - Dobronín B 4:3 (2:3)
    Ne 09.06. 16:30 Ždírec - Nadějov 4:3 (3:1)

    15.kolo

    14.06. 17:00 Kozlov - Bítovčice 0:5 (0:1)
    So 15.06. 10:30 Jamné - Kněžice 0:1 (0:1)
    So 15.06. 10:30 Stará Říše B - Dobronín B 7:1 (3:0)
    So 15.06. 15:00 Brtnice - Luka n.J. B 3:5 (1:3)
    So 15.06. 16:30 Batelov - Puklice 5:3 (3:3)
    Ne 16.06. 16:30 Třešť B - Nadějov 6:3 (2:0)
    Ne 16.06. 16:30 Ždírec - Cejle 3:2 (1:1)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 20 2 4 80:27 62
    2. 26 14 4 8 67:36 46
    3. 26 14 3 9 71:59 45
    4. 26 13 6 7 61:59 45
    5. 26 14 2 10 67:62 44
    6. 26 13 4 9 76:50 43
    7. 26 13 4 9 71:57 43
    8. 26 10 5 11 64:62 35
    9. 26 10 3 13 61:74 33
    10. 26 8 6 12 50:54 30
    11. 26 8 6 12 62:85 30
    12. 26 7 3 16 72:96 24
    13. 26 6 2 18 58:97 20
    14. 26 4 6 16 39:81 18

    Nejčtenější ze sportu