Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 13200
  • Návštěvy: 51/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Šumperk  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    10183
    Týden:
    51
    Dnes:
    7
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 04.08. 17:00 Loučná - Brníčko 6:1 (3:0)
    So 04.08. 17:00 Oskava - Jestřebí 3:2 (2:2)
    So 04.08. 17:00 Hrabišín - Moravičany 2:1 (0:0)
    So 04.08. 17:00 Úsov - Rapotín B 5:1 (1:0)
    So 04.08. 17:00 Vikýřovice - Hanušovice 3:1 (2:1)
    So 04.08. 17:00 Lesnice B - Petrov-Sobotín 0:4 (0:2)
    Ne 05.08. 15:30 Juv. Mohelnice - Rovensko 3:0 (2:0)

    2.kolo

    So 11.08. 16:30 Brníčko - Petrov-Sobotín 1:4 (0:2)
    So 11.08. 17:00 Hanušovice - Lesnice B 5:0 (1:0)
    So 11.08. 17:00 Loučná - Oskava 4:1 (1:0)
    Ne 12.08. 15:00 Jestřebí - Bratrušov 2:0 (1:0)
    Ne 12.08. 15:30 Moravičany - Juv. Mohelnice 0:6 (0:2)
    Ne 12.08. 17:00 Rovensko - Úsov 2:0 (1:0)
    St 19.09. 17:00 Rapotín B - Vikýřovice 7:4 (4:1)

    3.kolo

    So 18.08. 15:30 Úsov - Moravičany 2:0 (1:0)
    So 18.08. 16:30 Oskava - Brníčko 5:3 (2:1)
    So 18.08. 16:30 Bratrušov - Loučná 2:5 (1:2)
    So 18.08. 16:30 Hrabišín - Jestřebí 2:1 np (1:1)
    So 18.08. 16:30 Vikýřovice - Rovensko 9:1 (4:1)
    So 18.08. 16:30 Lesnice B - Rapotín B 0:5 (0:2)
    So 18.08. 16:30 Petrov-Sobotín - Hanušovice 0:1 np (0:0)

    4.kolo

    So 25.08. 16:30 Brníčko - Hanušovice 2:1 (0:0)
    So 25.08. 16:30 Rapotín B - Petrov-Sobotín 3:1 (0:1)
    So 25.08. 16:30 Rovensko - Lesnice B 3:0 (1:0)
    So 25.08. 16:30 Loučná - Hrabišín 2:1 (1:1)
    So 25.08. 16:30 Oskava - Bratrušov 2:3 (2:0)
    Ne 26.08. 15:00 Jestřebí - Juv. Mohelnice 3:0 (1:0)
    Ne 26.08. 15:30 Moravičany - Vikýřovice 6:5 np (5:5)

    5.kolo

    So 01.09. 10:00 Lesnice B - Moravičany 2:3 (2:2)
    So 01.09. 16:00 Bratrušov - Brníčko 5:1 (3:0)
    So 01.09. 16:00 Hrabišín - Oskava 6:2 (3:0)
    So 01.09. 16:00 Úsov - Jestřebí 0:3 (0:1)
    So 01.09. 16:00 Petrov-Sobotín - Rovensko 3:1 (3:0)
    So 01.09. 16:00 Hanušovice - Rapotín B 3:0 (1:0)
    Ne 02.09. 15:30 Juv. Mohelnice - Loučná 0:3 (0:1)

    6.kolo

    So 08.09. 16:00 Brníčko - Rapotín B 2:6 (1:1)
    So 08.09. 16:00 Rovensko - Hanušovice 3:5 (2:1)
    So 08.09. 16:00 Loučná - Úsov 11:0 (7:0)
    So 08.09. 16:00 Oskava - Juv. Mohelnice 1:2 (1:1)
    So 08.09. 16:00 Bratrušov - Hrabišín 4:2 (3:1)
    Ne 09.09. 15:00 Jestřebí - Vikýřovice 2:4 (1:2)
    Ne 09.09. 15:30 Moravičany - Petrov-Sobotín 1:3 (1:2)

    7.kolo

    So 15.09. 15:30 Hrabišín - Brníčko 4:2 (3:0)
    So 15.09. 15:30 Vikýřovice - Loučná 2:3 (2:2)
    So 15.09. 15:30 Lesnice B - Jestřebí 0:3 (0:2)
    So 15.09. 15:30 Hanušovice - Moravičany 0:1 (0:0)
    So 15.09. 15:30 Rapotín B - Rovensko 8:2 (4:1)
    Ne 16.09. 15:30 Juv. Mohelnice - Bratrušov 2:1 (0:1)
    Ne 16.09. 15:30 Úsov - Oskava 1:2 np (1:1)

    8.kolo

    So 22.09. 15:30 Brníčko - Rovensko 1:0 (1:0)
    So 22.09. 15:30 Loučná - Lesnice B 4:2 (3:1)
    So 22.09. 15:30 Oskava - Vikýřovice 1:4 (0:2)
    So 22.09. 15:30 Bratrušov - Úsov 7:4 (3:1)
    So 22.09. 15:30 Hrabišín - Juv. Mohelnice 2:3 (1:1)
    Ne 23.09. 15:00 Jestřebí - Petrov-Sobotín 4:2 (3:1)
    Ne 23.09. 15:30 Moravičany - Rapotín B 0:1 (0:0)

    15.kolo

    Čt 27.09. 16:30 Lesnice B - Brníčko 2:0 (0:0)
    Čt 27.09. 16:30 Petrov-Sobotín - Vikýřovice 1:3 (0:1)
    Čt 27.09. 16:30 Hanušovice - Úsov 5:2 (0:2)
    Čt 27.09. 16:30 Rapotín B - Juv. Mohelnice 1:2 (1:1)
    Čt 27.09. 16:30 Rovensko - Hrabišín 4:2 (0:1)
    Čt 27.09. 16:30 Moravičany - Bratrušov 1:5 (0:1)
    Čt 27.09. 16:30 Jestřebí - Loučná 8:2 (5:2)

    9.kolo

    So 29.09. 15:00 Úsov - Hrabišín 6:0 (1:0)
    So 29.09. 15:00 Vikýřovice - Bratrušov 2:1 (2:1)
    So 29.09. 15:00 Lesnice B - Oskava 4:0 (2:0)
    So 29.09. 15:00 Petrov-Sobotín - Loučná 1:2 np (1:1)
    So 29.09. 15:00 Hanušovice - Jestřebí 1:3 (1:0)
    So 29.09. 15:00 Rovensko - Moravičany 4:2 (1:1)
    Ne 30.09. 15:30 Juv. Mohelnice - Brníčko 3:2 (3:1)

    10.kolo

    So 06.10. 15:00 Brníčko - Moravičany 1:5 (0:3)
    So 06.10. 15:00 Loučná - Hanušovice 7:1 (3:1)
    So 06.10. 15:00 Oskava - Petrov-Sobotín 1:2 (1:1)
    So 06.10. 15:00 Bratrušov - Lesnice B 4:1 (1:0)
    So 06.10. 15:00 Hrabišín - Vikýřovice 2:7 (1:3)
    Ne 07.10. 15:00 Jestřebí - Rapotín B 2:1 np (1:1)
    Ne 07.10. 15:00 Juv. Mohelnice - Úsov 3:0 (1:0)

    11.kolo

    So 13.10. 15:00 Úsov - Brníčko 7:1 (2:1)
    So 13.10. 15:00 Vikýřovice - Juv. Mohelnice 5:2 (2:2)
    So 13.10. 15:00 Lesnice B - Hrabišín 7:0 (2:0)
    So 13.10. 15:00 Petrov-Sobotín - Bratrušov 6:0 (0:0)
    So 13.10. 15:00 Hanušovice - Oskava 6:2 (4:1)
    So 13.10. 15:00 Rapotín B - Loučná 2:7 (0:2)
    So 13.10. 15:00 Rovensko - Jestřebí 1:0 (1:0)

    12.kolo

    So 20.10. 14:30 Loučná - Rovensko 8:0 (5:0)
    So 20.10. 14:30 Oskava - Rapotín B 1:2 np (1:1)
    So 20.10. 14:30 Bratrušov - Hanušovice 3:1 (2:0)
    So 20.10. 14:30 Hrabišín - Petrov-Sobotín 0:4 (0:2)
    So 20.10. 14:30 Úsov - Vikýřovice 3:2 (1:0)
    Ne 21.10. 14:30 Jestřebí - Moravičany 2:3 np (2:2)
    Ne 21.10. 14:30 Juv. Mohelnice - Lesnice B 0:1 (0:1)

    13.kolo

    So 27.10. 14:30 Vikýřovice - Brníčko 5:0 (1:0)
    So 27.10. 14:30 Lesnice B - Úsov 6:3 (4:2)
    So 27.10. 14:30 Petrov-Sobotín - Juv. Mohelnice 1:4 (1:2)
    So 27.10. 14:30 Hanušovice - Hrabišín 1:4 (0:2)
    So 27.10. 14:30 Rapotín B - Bratrušov 2:1 (0:1)
    So 27.10. 14:30 Rovensko - Oskava 5:2 (2:2)
    Ne 28.10. 14:30 Moravičany - Loučná 1:9 (1:5)

    14.kolo

    So 03.11. 14:00 Brníčko - Jestřebí 2:7 (0:3)
    So 03.11. 14:00 Oskava - Moravičany 3:1 (1:0)
    So 03.11. 14:00 Bratrušov - Rovensko 2:1 np (1:1)
    So 03.11. 14:00 Hrabišín - Rapotín B 1:3 (1:0)
    So 03.11. 14:00 Úsov - Petrov-Sobotín 0:2 (0:1)
    So 03.11. 14:00 Vikýřovice - Lesnice B 6:1 (5:0)
    Ne 04.11. 14:00 Juv. Mohelnice - Hanušovice 3:4 (1:3)

    16.kolo

    So 10.11. 14:00 Brníčko - Loučná 2:4 (2:0)
    So 10.11. 14:00 Jestřebí - Oskava 6:4 (4:3)
    So 10.11. 14:00 Moravičany - Hrabišín 1:3 (1:2)
    So 10.11. 14:00 Rovensko - Juv. Mohelnice 2:5 (1:3)
    So 10.11. 14:00 Rapotín B - Úsov 1:3 (0:1)
    So 10.11. 14:00 Hanušovice - Vikýřovice 1:7 (0:1)
    So 10.11. 14:00 Petrov-Sobotín - Lesnice B 2:0 (1:0)

    17.kolo

    So 23.03. 15:00 Petrov-Sobotín - Brníčko 6:1 (6:0)
    So 23.03. 15:00 Lesnice B - Hanušovice 4:1 (2:1)
    So 23.03. 15:00 Vikýřovice - Rapotín B 2:1 np (1:1)
    So 23.03. 15:00 Úsov - Rovensko 3:6 (1:3)
    So 23.03. 15:00 Bratrušov - Jestřebí 6:1 (3:0)
    So 23.03. 15:00 Oskava - Loučná 1:2 np (1:1)
    Ne 24.03. 15:00 Juv. Mohelnice - Moravičany 3:2 (0:2)

    18.kolo

    So 30.03. 15:00 Brníčko - Oskava 0:2 (0:0)
    So 30.03. 15:00 Loučná - Bratrušov 2:3 (1:3)
    So 30.03. 15:00 Rovensko - Vikýřovice 1:4 (0:3)
    So 30.03. 15:00 Hanušovice - Petrov-Sobotín 2:1 (1:0)
    Ne 31.03. 15:00 Jestřebí - Hrabišín 5:2 (4:1)
    Ne 31.03. 15:00 Moravičany - Úsov 5:4 np (4:4)
    Ne 31.03. 15:00 Rapotín B - Lesnice B 1:0 (1:0)

    19.kolo

    So 06.04. 15:30 Hanušovice - Brníčko 2:1 (1:1)
    So 06.04. 15:30 Petrov-Sobotín - Rapotín B 1:0 (0:0)
    So 06.04. 15:30 Lesnice B - Rovensko 4:0 (2:0)
    So 06.04. 15:30 Vikýřovice - Moravičany 2:0 (0:0)
    So 06.04. 15:30 Hrabišín - Loučná 1:5 (0:4)
    So 06.04. 15:30 Bratrušov - Oskava 9:0 (3:0)
    Ne 07.04. 15:30 Juv. Mohelnice - Jestřebí 3:2 np (2:2)

    20.kolo

    So 13.04. 15:00 Jestřebí - Úsov 0:2 (0:1)
    So 13.04. 15:30 Brníčko - Bratrušov 1:6 (0:3)
    So 13.04. 15:30 Oskava - Hrabišín 2:4 (0:2)
    So 13.04. 15:30 Loučná - Juv. Mohelnice 5:2 (3:0)
    So 13.04. 15:30 Rovensko - Petrov-Sobotín 1:2 (1:1)
    Ne 14.04. 15:30 Moravičany - Lesnice B 1:3 (1:2)
    Ne 14.04. 15:30 Rapotín B - Hanušovice 3:4 np (3:3)

    21.kolo

    19.04. 16:00 Petrov-Sobotín - Moravičany 4:0 (2:0)
    So 20.04. 16:00 Rapotín B - Brníčko 8:0 (6:0)
    So 20.04. 16:00 Hanušovice - Rovensko 4:2 (1:0)
    So 20.04. 16:00 Vikýřovice - Jestřebí 9:1 (4:0)
    So 20.04. 16:00 Úsov - Loučná 1:7 (0:3)
    Ne 21.04. 15:30 Juv. Mohelnice - Oskava 2:1 np (1:1)
    Ne 21.04. 16:00 Hrabišín - Bratrušov 3:2 np (2:2)

    22.kolo

    So 27.04. 15:00 Jestřebí - Lesnice B 3:1 (0:1)
    So 27.04. 16:00 Brníčko - Hrabišín 1:4 (0:0)
    So 27.04. 16:00 Bratrušov - Juv. Mohelnice 0:1 np (0:0)
    So 27.04. 16:00 Oskava - Úsov 2:3 (2:0)
    So 27.04. 16:00 Loučná - Vikýřovice 1:3 (1:0)
    So 27.04. 16:00 Rovensko - Rapotín B 0:5 (0:2)
    Ne 28.04. 15:30 Moravičany - Hanušovice 4:2 (3:1)

    23.kolo

    So 04.05. 16:30 Rovensko - Brníčko 5:0 (2:0)
    So 04.05. 16:30 Petrov-Sobotín - Jestřebí 2:0 (0:0)
    So 04.05. 16:30 Lesnice B - Loučná 1:5 (0:2)
    So 04.05. 16:30 Vikýřovice - Oskava 7:0 (3:0)
    So 04.05. 16:30 Úsov - Bratrušov 2:5 (1:1)
    Ne 05.05. 15:30 Juv. Mohelnice - Hrabišín 7:1 (3:1)
    Ne 05.05. 16:30 Rapotín B - Moravičany 4:3 (2:1)

    30.kolo

    St 08.05. 16:30 Brníčko - Lesnice B 0:3 (0:1)
    St 08.05. 16:30 Vikýřovice - Petrov-Sobotín 4:1 (2:1)
    St 08.05. 16:30 Úsov - Hanušovice 3:2 (1:1)
    St 08.05. 16:30 Juv. Mohelnice - Rapotín B 3:0 (1:0)
    St 08.05. 16:30 Hrabišín - Rovensko 3:2 np (2:2)
    St 08.05. 16:30 Bratrušov - Moravičany 2:1 (0:1)
    St 08.05. 16:30 Loučná - Jestřebí 3:0 (2:0)

    24.kolo

    St 01.05. 16:30 Bratrušov - Vikýřovice 1:2 (0:1)
    So 11.05. 15:00 Jestřebí - Hanušovice 7:2 (4:1)
    So 11.05. 16:30 Brníčko - Juv. Mohelnice 1:6 (0:0)
    So 11.05. 16:30 Hrabišín - Úsov 7:3 (2:3)
    So 11.05. 16:30 Oskava - Lesnice B 2:0 (0:0)
    So 11.05. 16:30 Loučná - Petrov-Sobotín 3:2 (2:0)
    Ne 12.05. 15:30 Moravičany - Rovensko 6:1 (4:0)

    25.kolo

    So 18.05. 17:00 Hanušovice - Loučná 0:10 (0:7)
    So 18.05. 17:00 Petrov-Sobotín - Oskava 5:2 (2:2)
    So 18.05. 17:00 Lesnice B - Bratrušov 1:0 (1:0)
    So 18.05. 17:00 Vikýřovice - Hrabišín 6:2 (4:1)
    So 18.05. 17:00 Úsov - Juv. Mohelnice 5:1 (4:0)
    Ne 19.05. 15:30 Moravičany - Brníčko 4:0 (1:0)
    Ne 19.05. 17:00 Rapotín B - Jestřebí 2:3 np (2:2)

    26.kolo

    So 25.05. 15:00 Jestřebí - Rovensko 5:1 (0:1)
    So 25.05. 16:30 Brníčko - Úsov 3:7 (1:2)
    So 25.05. 17:00 Hrabišín - Lesnice B 3:2 np (2:2)
    So 25.05. 17:00 Bratrušov - Petrov-Sobotín 4:1 (2:0)
    So 25.05. 17:00 Oskava - Hanušovice 4:1 (4:1)
    So 25.05. 17:00 Loučná - Rapotín B 1:0 (1:0)
    Ne 26.05. 15:30 Juv. Mohelnice - Vikýřovice 0:3 (0:0)

    27.kolo

    So 01.06. 17:00 Rovensko - Loučná 3:9 (0:4)
    So 01.06. 17:00 Hanušovice - Bratrušov 1:3 (0:0)
    So 01.06. 17:00 Petrov-Sobotín - Hrabišín 1:2 np (1:1)
    So 01.06. 17:00 Lesnice B - Juv. Mohelnice 2:3 np (2:2)
    So 01.06. 17:00 Vikýřovice - Úsov 6:1 (0:0)
    Ne 02.06. 15:30 Moravičany - Jestřebí 1:0 (0:0)
    Ne 02.06. 17:00 Rapotín B - Oskava 5:2 (5:0)

    28.kolo

    So 08.06. 16:30 Brníčko - Vikýřovice 3:18 (1:9)
    So 08.06. 17:00 Úsov - Lesnice B 5:1 (4:0)
    So 08.06. 17:00 Oskava - Rovensko 4:3 (1:1)
    So 08.06. 17:00 Loučná - Moravičany 6:1 (2:0)
    Ne 09.06. 15:30 Juv. Mohelnice - Petrov-Sobotín 1:0 (0:0)
    Ne 09.06. 17:00 Hrabišín - Hanušovice 3:2 (1:1)
    Ne 09.06. 17:00 Bratrušov - Rapotín B 5:2 (1:1)

    29.kolo

    14.06. 17:00 Hanušovice - Juv. Mohelnice 0:3 (0:1)
    So 15.06. 17:00 Rovensko - Bratrušov 3:6 (2:2)
    So 15.06. 17:00 Petrov-Sobotín - Úsov 7:1 (4:1)
    So 15.06. 17:00 Lesnice B - Vikýřovice 2:8 (1:2)
    Ne 16.06. 15:00 Jestřebí - Brníčko 10:0 (3:0)
    Ne 16.06. 15:30 Moravičany - Oskava 1:3 (0:1)
    Ne 16.06. 17:00 Rapotín B - Hrabišín 4:2 (3:2)
    Správce soutěže: Erik Kappel

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 28 23 2 0 3 134:42 73
    2. 28 23 1 1 3 141:45 72
    3. 28 16 4 0 8 69:48 56
    4. 28 17 1 2 8 89:51 55
    5. 28 16 0 3 9 69:39 51
    6. 28 14 2 3 9 83:56 49
    7. 28 14 1 4 9 77:56 48
    8. 28 12 0 2 14 76:96 38
    9. 28 9 5 0 14 63:90 37
    10. 28 10 0 2 16 50:72 32
    11. 28 9 2 0 17 57:88 31
    12. 28 8 1 3 16 54:90 29
    13. 28 7 3 0 18 52:82 27
    14. 28 8 0 2 18 57:103 26
    15. 28 2 0 0 26 32:145 6

    Nejčtenější ze sportu