Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 13176
  • Návštěvy: 48/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Středočeský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    28586
    Týden:
    48
    Dnes:
    6
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 25.08. 10:00 Loděnice - Choteč 8:3 (6:0)
    So 25.08. 10:15 Rudná - Lety 2:0 (0:0)
    So 25.08. 17:00 Černolice - Rožmitál 1:7 (1:4)
    So 25.08. 17:00 Nový Knín - Zdice 0:1 (0:0)
    Ne 26.08. 15:00 Hořovice B - Daleké Dušníky 1:4 (0:1)
    Ne 26.08. 17:00 Milín - Králův Dvůr B 2:3 (2:0)
    Ne 26.08. 17:00 Dobříš B - Chlumec 2:3 (1:2)

    2.kolo

    So 01.09. 10:30 Rožmitál - Lety 2:1 np (1:1)
    So 01.09. 17:00 Chlumec - Rudná 1:2 (1:1)
    So 01.09. 17:00 Králův Dvůr B - Nový Knín 3:0 (1:0)
    So 01.09. 17:00 Choteč - Milín 3:2 (1:1)
    So 01.09. 17:00 Černolice - Hořovice B 6:1 (3:0)
    Ne 02.09. 17:00 Zdice - Dobříš B 4:2 (2:1)
    Ne 02.09. 17:00 Daleké Dušníky - Loděnice 3:1 (2:0)

    3.kolo

    So 08.09. 10:00 Loděnice - Černolice 0:5 (0:0)
    So 08.09. 10:15 Rudná - Zdice 0:1 (0:0)
    So 08.09. 17:00 Nový Knín - Choteč 4:3 np (1:2)
    So 08.09. 17:00 Králův Dvůr B - Dobříš B 9:0 (1:0)
    So 08.09. 17:00 Chlumec - Lety 1:0 (0:0)
    Ne 09.09. 15:00 Hořovice B - Rožmitál 1:3 (0:2)
    Ne 09.09. 17:00 Milín - Daleké Dušníky 4:3 np (2:0)

    4.kolo

    So 15.09. 10:30 Rožmitál - Chlumec 3:4 np (1:2)
    So 15.09. 17:00 Králův Dvůr B - Rudná 2:0 (1:0)
    So 15.09. 17:00 Choteč - Dobříš B 4:0 (1:0)
    So 15.09. 17:00 Černolice - Milín 6:1 (4:1)
    Ne 16.09. 15:00 Hořovice B - Loděnice 0:3 (0:1)
    Ne 16.09. 17:00 Zdice - Lety 1:0 (0:0)
    Ne 16.09. 17:00 Daleké Dušníky - Nový Knín 6:0 (2:0)

    5.kolo

    So 22.09. 10:00 Loděnice - Rožmitál 3:1 (1:0)
    So 22.09. 10:15 Rudná - Choteč 4:3 (2:1)
    So 22.09. 16:30 Nový Knín - Černolice 0:4 (0:2)
    So 22.09. 16:30 Králův Dvůr B - Lety 2:0 (0:0)
    So 22.09. 16:30 Chlumec - Zdice 2:1 np (1:0)
    Ne 23.09. 16:30 Milín - Hořovice B 2:1 np (0:0)
    Ne 23.09. 16:30 Dobříš B - Daleké Dušníky 2:6 (0:4)

    6.kolo

    So 29.09. 10:00 Loděnice - Milín 2:3 (1:1)
    So 29.09. 10:30 Rožmitál - Zdice 1:0 (0:0)
    So 29.09. 16:30 Králův Dvůr B - Chlumec 0:1 (0:1)
    So 29.09. 16:30 Choteč - Lety 0:1 (0:1)
    So 29.09. 16:30 Černolice - Dobříš B 9:3 (7:2)
    Ne 30.09. 15:00 Hořovice B - Nový Knín 1:0 np (0:0)
    Ne 30.09. 16:30 Daleké Dušníky - Rudná 8:1 (2:0)

    7.kolo

    So 06.10. 10:15 Rudná - Černolice 2:1 (0:0)
    So 06.10. 16:00 Nový Knín - Loděnice 3:1 (3:0)
    So 06.10. 16:00 Daleké Dušníky - Lety 3:0 (0:0)
    So 06.10. 16:00 Chlumec - Choteč 3:1 (2:0)
    Ne 07.10. 16:00 Milín - Rožmitál 2:1 np (1:0)
    Ne 07.10. 16:00 Dobříš B - Hořovice B 3:0 (0:0)
    Ne 07.10. 16:00 Zdice - Králův Dvůr B 4:2 (3:1)

    8.kolo

    So 13.10. 10:00 Loděnice - Dobříš B 5:1 (3:1)
    So 13.10. 10:30 Rožmitál - Králův Dvůr B 4:1 (2:0)
    So 13.10. 16:00 Choteč - Zdice 1:5 (0:2)
    So 13.10. 16:00 Černolice - Lety 2:3 np (1:0)
    Ne 14.10. 15:00 Hořovice B - Rudná 4:3 np (1:0)
    Ne 14.10. 16:00 Daleké Dušníky - Chlumec 2:1 np (1:1)
    Ne 14.10. 16:00 Milín - Nový Knín 2:3 (2:1)

    9.kolo

    So 20.10. 10:15 Rudná - Loděnice 0:3 (0:1)
    So 20.10. 15:30 Nový Knín - Rožmitál 4:3 np (0:1)
    So 20.10. 15:30 Chlumec - Černolice 3:1 (2:1)
    So 20.10. 15:30 Králův Dvůr B - Choteč 4:2 (2:2)
    Ne 21.10. 15:00 Hořovice B - Lety 1:3 (1:1)
    Ne 21.10. 15:30 Dobříš B - Milín 1:3 (0:0)
    Ne 21.10. 15:30 Zdice - Daleké Dušníky 2:1 np (0:1)

    10.kolo

    So 27.10. 10:00 Loděnice - Lety 0:1 np (0:0)
    So 27.10. 10:30 Rožmitál - Choteč 5:0 (1:0)
    So 27.10. 15:30 Černolice - Zdice 5:2 (3:1)
    So 27.10. 15:30 Nový Knín - Dobříš B 3:2 np (2:0)
    Ne 28.10. 14:30 Daleké Dušníky - Králův Dvůr B 0:4 (0:2)
    Ne 28.10. 14:30 Hořovice B - Chlumec 2:1 np (0:0)
    Ne 28.10. 14:30 Milín - Rudná 3:0 (1:0)

    11.kolo

    So 03.11. 10:15 Rudná - Nový Knín 2:1 (2:0)
    So 03.11. 13:15 Milín - Lety 1:0 (0:0)
    So 03.11. 14:00 Chlumec - Loděnice 1:2 np (1:0)
    So 03.11. 14:00 Králův Dvůr B - Černolice 2:4 (1:1)
    So 03.11. 14:00 Choteč - Daleké Dušníky 3:1 (1:0)
    Ne 04.11. 14:00 Dobříš B - Rožmitál 0:1 (0:0)
    Ne 04.11. 14:00 Zdice - Hořovice B 1:2 (1:1)

    12.kolo

    So 10.11. 10:00 Loděnice - Zdice 0:1 (0:0)
    So 10.11. 10:30 Rožmitál - Daleké Dušníky 3:0 (0:0)
    So 10.11. 14:00 Černolice - Choteč 11:1 (6:0)
    So 10.11. 14:00 Nový Knín - Lety 1:3 (1:0)
    Ne 11.11. 14:00 Hořovice B - Králův Dvůr B 0:3 (0:1)
    Ne 11.11. 14:00 Milín - Chlumec 3:2 np (1:1)
    Ne 11.11. 14:00 Dobříš B - Rudná 1:0 (0:0)

    13.kolo

    So 17.11. 10:15 Rudná - Rožmitál 1:4 (1:2)
    So 17.11. 10:15 Zdice - Milín 2:1 (2:0)
    So 17.11. 13:30 Chlumec - Nový Knín 2:1 (0:0)
    So 17.11. 13:30 Králův Dvůr B - Loděnice 0:2 (0:0)
    So 17.11. 13:30 Choteč - Hořovice B 6:2 (2:0)
    Ne 18.11. 13:30 Dobříš B - Lety 0:1 np (0:0)
    Ne 18.11. 13:30 Daleké Dušníky - Černolice 1:2 (1:0)

    14.kolo

    So 23.03. 10:30 Rožmitál - Černolice 2:1 (2:1)
    So 23.03. 15:00 Choteč - Loděnice 2:0 (1:0)
    So 23.03. 15:00 Králův Dvůr B - Milín 3:1 (2:0)
    So 23.03. 15:00 Chlumec - Dobříš B 3:0 (1:0)
    So 23.03. 15:00 Lety - Rudná 7:0 (3:0)
    Ne 24.03. 15:00 Daleké Dušníky - Hořovice B 4:1 (2:1)
    Ne 24.03. 15:00 Zdice - Nový Knín 3:1 (1:1)

    15.kolo

    So 30.03. 10:00 Loděnice - Daleké Dušníky 5:1 (1:0)
    So 30.03. 10:15 Rudná - Chlumec 0:4 (0:3)
    So 30.03. 15:00 Lety - Rožmitál 2:1 np (0:1)
    So 30.03. 15:00 Nový Knín - Králův Dvůr B 2:0 (1:0)
    Ne 31.03. 15:00 Dobříš B - Zdice 0:1 (0:1)
    Ne 31.03. 15:00 Milín - Choteč 5:2 (2:2)
    Ne 31.03. 15:00 Hořovice B - Černolice 3:1 (1:0)

    16.kolo

    So 06.04. 10:30 Rožmitál - Hořovice B 4:2 (2:1)
    So 06.04. 16:30 Černolice - Loděnice 2:3 np (2:2)
    So 06.04. 16:30 Choteč - Nový Knín 4:2 (2:1)
    So 06.04. 16:30 Lety - Chlumec 1:2 (0:1)
    Ne 07.04. 16:30 Daleké Dušníky - Milín 3:2 np (1:2)
    Ne 07.04. 16:30 Dobříš B - Králův Dvůr B 0:1 (0:1)
    Ne 07.04. 16:30 Zdice - Rudná 6:0 (3:0)

    17.kolo

    So 13.04. 10:00 Loděnice - Hořovice B 6:0 (4:0)
    So 13.04. 10:15 Rudná - Králův Dvůr B 1:0 np (0:0)
    So 13.04. 16:30 Chlumec - Rožmitál 1:0 np (0:0)
    So 13.04. 16:30 Lety - Zdice 2:1 (1:0)
    So 13.04. 16:30 Nový Knín - Daleké Dušníky 2:1 np (0:0)
    Ne 14.04. 16:30 Dobříš B - Choteč 3:2 (2:0)
    Ne 14.04. 16:30 Milín - Černolice 0:2 (0:1)

    18.kolo

    19.04. 17:00 Černolice - Nový Knín 7:1 (4:1)
    So 20.04. 10:30 Rožmitál - Loděnice 3:2 (2:2)
    So 20.04. 17:00 Choteč - Rudná 2:6 (1:2)
    So 20.04. 17:00 Lety - Králův Dvůr B 1:3 (0:2)
    Ne 21.04. 15:00 Hořovice B - Milín 2:3 (0:0)
    Ne 21.04. 17:00 Daleké Dušníky - Dobříš B 0:3 (0:2)
    Ne 21.04. 17:00 Zdice - Chlumec 5:4 (3:2)

    19.kolo

    So 27.04. 10:15 Rudná - Daleké Dušníky 0:6 (0:2)
    So 27.04. 17:00 Chlumec - Králův Dvůr B 2:1 (2:0)
    So 27.04. 17:00 Lety - Choteč 5:3 (2:1)
    So 27.04. 17:00 Nový Knín - Hořovice B 3:0 (2:0)
    Ne 28.04. 17:00 Zdice - Rožmitál 2:1 np (0:1)
    Ne 28.04. 17:00 Dobříš B - Černolice 3:1 (2:0)
    Ne 28.04. 17:00 Milín - Loděnice 1:2 (0:0)

    20.kolo

    So 04.05. 10:00 Loděnice - Nový Knín 3:1 (0:1)
    So 04.05. 10:30 Rožmitál - Milín 1:0 (0:0)
    So 04.05. 17:00 Černolice - Rudná 1:0 (0:0)
    So 04.05. 17:00 Lety - Daleké Dušníky 1:3 (0:0)
    So 04.05. 17:00 Choteč - Chlumec 3:5 (1:3)
    So 04.05. 17:00 Králův Dvůr B - Zdice 5:2 (3:1)
    Ne 05.05. 15:00 Hořovice B - Dobříš B 0:2 (0:0)

    21.kolo

    So 11.05. 10:15 Rudná - Hořovice B 5:0 (4:0)
    So 11.05. 17:00 Králův Dvůr B - Rožmitál 1:0 (0:0)
    So 11.05. 17:00 Chlumec - Daleké Dušníky 2:1 (2:0)
    So 11.05. 17:00 Lety - Černolice 4:2 (1:1)
    So 11.05. 17:00 Nový Knín - Milín 2:3 (0:2)
    Ne 12.05. 17:00 Zdice - Choteč 6:3 (5:3)
    Ne 12.05. 17:00 Dobříš B - Loděnice 2:1 (1:1)

    22.kolo

    So 18.05. 10:00 Loděnice - Rudná 2:1 (0:0)
    So 18.05. 10:30 Rožmitál - Nový Knín 2:3 (1:2)
    So 18.05. 17:00 Lety - Hořovice B 3:1 (3:1)
    So 18.05. 17:00 Černolice - Chlumec 1:2 (0:0)
    So 18.05. 17:00 Choteč - Králův Dvůr B 5:3 (1:1)
    Ne 19.05. 17:00 Milín - Dobříš B 4:0 (1:0)
    Ne 19.05. 17:00 Daleké Dušníky - Zdice 3:4 (1:2)

    23.kolo

    So 25.05. 10:15 Rudná - Milín 3:1 (1:1)
    So 25.05. 17:00 Choteč - Rožmitál 4:3 np (1:1)
    So 25.05. 17:00 Králův Dvůr B - Daleké Dušníky 5:1 (1:1)
    So 25.05. 17:00 Chlumec - Hořovice B 5:1 (3:0)
    So 25.05. 17:00 Lety - Loděnice 2:4 (1:1)
    Ne 26.05. 17:00 Zdice - Černolice 4:6 (1:3)
    Ne 26.05. 17:00 Dobříš B - Nový Knín 2:1 (1:0)

    24.kolo

    So 01.06. 10:00 Loděnice - Chlumec 0:3 (0:1)
    So 01.06. 10:30 Rožmitál - Dobříš B 2:3 (1:2)
    So 01.06. 17:00 Nový Knín - Rudná 5:2 (1:1)
    So 01.06. 17:00 Lety - Milín 1:2 (0:1)
    So 01.06. 17:00 Černolice - Králův Dvůr B 6:1 (1:1)
    Ne 02.06. 15:00 Hořovice B - Zdice 1:2 (0:1)
    Ne 02.06. 17:00 Daleké Dušníky - Choteč 1:0 (1:0)

    25.kolo

    So 08.06. 10:15 Rudná - Dobříš B 2:1 (1:1)
    So 08.06. 17:00 Choteč - Černolice 4:3 (1:0)
    So 08.06. 17:00 Králův Dvůr B - Hořovice B 7:1 (3:0)
    So 08.06. 17:00 Chlumec - Milín 3:4 np (1:1)
    So 08.06. 17:00 Lety - Nový Knín 2:1 (2:0)
    Ne 09.06. 17:00 Daleké Dušníky - Rožmitál 6:0 (4:0)
    Ne 09.06. 17:00 Zdice - Loděnice 2:3 np (2:2)

    26.kolo

    So 15.06. 10:00 Loděnice - Králův Dvůr B 3:1 (1:1)
    So 15.06. 10:15 Milín - Zdice 3:4 np (2:1)
    So 15.06. 17:00 Černolice - Daleké Dušníky 4:7 (1:4)
    Ne 16.06. 17:00 Rožmitál - Rudná 0:1 (0:1)
    Ne 16.06. 17:00 Lety - Dobříš B 0:3 (0:2)
    Ne 16.06. 17:00 Nový Knín - Chlumec 2:0 (1:0)
    Ne 16.06. 17:00 Hořovice B - Choteč 3:5 (1:1)
    Správce soutěže: Jaroslav Hruška

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 26 15 3 5 3 58:34 56
    2. 26 15 3 2 6 64:47 53
    3. 26 13 3 1 9 61:42 46
    4. 26 15 0 1 10 66:43 46
    5. 26 12 1 7 6 56:39 45
    6. 26 14 0 2 10 94:58 44
    7. 26 12 2 3 9 73:50 43
    8. 26 9 5 2 10 53:53 39
    9. 26 9 4 1 12 40:41 36
    10. 26 10 1 1 14 37:66 33
    11. 26 10 0 2 14 39:64 32
    12. 26 9 1 1 15 68:94 30
    13. 26 7 4 1 14 42:61 30
    14. 26 2 3 1 20 28:87 13

    Nejčtenější ze sportu