Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 13172
  • Návštěvy: 36/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Středočeský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    32258
    Týden:
    36
    Dnes:
    16
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 25.08. 10:15 FC Mělník - Vojkovice 4:1 (2:1)
    So 25.08. 10:15 Stará Boleslav - Lužec 2:1 (2:0)
    So 25.08. 17:00 Vysoká - Chotětov 3:1 (1:1)
    So 25.08. 17:00 Libčice - Milovice 6:3 (3:1)
    Ne 26.08. 17:00 Holubice - Bakov 4:3 (2:0)
    Ne 26.08. 17:00 Dobrovice B - Ostrá B 4:3 (2:1)

    2.kolo

    So 01.09. 10:15 FC Mělník - Vysoká 3:2 (1:1)
    So 01.09. 17:00 Vojkovice - Ostrá B 2:4 (1:2)
    So 01.09. 17:00 Lužec - Dobrovice B 1:0 (1:0)
    So 01.09. 17:00 Byšice - Stará Boleslav 2:0 (0:0)
    So 01.09. 17:00 Bakov - Milovice 2:0 (2:0)
    So 01.09. 17:00 Chotětov - Holubice 2:1 np (0:1)

    3.kolo

    So 08.09. 10:15 Stará Boleslav - Libčice 2:3 ( 0:2)
    So 08.09. 17:00 Vysoká - Vojkovice 3:4 np (0:2)
    So 08.09. 17:00 Milovice - Chotětov 0:2 (0:1)
    Ne 09.09. 10:15 Ostrá B - Lužec 1:3 (0:1)
    Ne 09.09. 17:00 Holubice - FC Mělník 3:1 (3:0)
    Ne 09.09. 17:00 Dobrovice B - Byšice 7:3 (4:1)

    4.kolo

    So 15.09. 10:15 FC Mělník - Milovice 3:2 np (0:2)
    So 15.09. 17:00 Vojkovice - Lužec 0:1 np (0:0)
    So 15.09. 17:00 Byšice - Ostrá B 2:3 np (1:2)
    So 15.09. 17:00 Libčice - Dobrovice B 1:4 (1:3)
    So 15.09. 17:00 Bakov - Stará Boleslav 2:6 (0:2)
    So 15.09. 17:00 Vysoká - Holubice 6:3 (2:2)

    5.kolo

    So 22.09. 10:15 Stará Boleslav - Chotětov 4:3 np (2:1)
    So 22.09. 16:30 Milovice - Vysoká 0:3 (0:0)
    So 22.09. 16:30 Lužec - Byšice 1:2 np (1:1)
    Ne 23.09. 10:15 Ostrá B - Libčice 3:2 (1:2)
    Ne 23.09. 16:30 Holubice - Vojkovice 4:0 (3:0)
    Ne 23.09. 16:30 Dobrovice B - Bakov 2:0 (1:0)

    6.kolo

    So 29.09. 10:15 FC Mělník - Stará Boleslav 4:1 (3:0)
    So 29.09. 16:30 Vojkovice - Byšice 0:1 (0:0)
    So 29.09. 16:30 Libčice - Lužec 7:1 (3:1)
    So 29.09. 16:30 Bakov - Ostrá B 3:2 (2:1)
    So 29.09. 16:30 Chotětov - Dobrovice B 2:3 (1:2)
    Ne 30.09. 16:30 Holubice - Milovice 3:2 (2:0)

    7.kolo

    So 06.10. 10:15 Stará Boleslav - Vysoká 3:5 (2:0)
    So 06.10. 16:00 Milovice - Vojkovice 6:2 (4:0)
    So 06.10. 16:00 Lužec - Bakov 0:1 (0:0)
    So 06.10. 16:00 Byšice - Libčice 2:0 (0:0)
    Ne 07.10. 10:15 Ostrá B - Chotětov 1:2 np (0:0)
    Ne 07.10. 16:00 Dobrovice B - FC Mělník 7:3 (6:1)

    8.kolo

    So 13.10. 10:15 FC Mělník - Ostrá B 3:2 (1:1)
    So 13.10. 16:00 Vojkovice - Libčice 0:3 (0:2)
    So 13.10. 16:00 Bakov - Byšice 2:1 (0:1)
    So 13.10. 16:00 Chotětov - Lužec 4:2 (2:2)
    So 13.10. 16:00 Vysoká - Dobrovice B 3:2 np (2:1)
    Ne 14.10. 16:00 Holubice - Stará Boleslav 5:1 (4:0)

    9.kolo

    So 20.10. 10:15 Stará Boleslav - Milovice 1:4 (0:2)
    So 20.10. 15:30 FC Mělník - Lužec 1:2 (1:0)
    So 20.10. 15:30 Byšice - Chotětov 3:4 (0:0)
    So 20.10. 15:30 Libčice - Bakov 3:2 (1:0)
    Ne 21.10. 10:15 Ostrá B - Vysoká 6:5 (0:3)
    Ne 21.10. 15:30 Dobrovice B - Holubice 4:2 (3:1)

    10.kolo

    So 27.10. 10:15 FC Mělník - Byšice 1:2 (1:0)
    So 27.10. 15:30 Vojkovice - Bakov 0:2 (0:0)
    So 27.10. 15:30 Chotětov - Libčice 1:3 (1:1)
    So 27.10. 15:30 Vysoká - Lužec 2:3 np (0:0)
    So 27.10. 15:30 Milovice - Dobrovice B 5:2 (3:2)
    Ne 28.10. 14:30 Holubice - Ostrá B 5:4 np (1:4)

    11.kolo

    So 03.11. 10:15 Stará Boleslav - Vojkovice 1:0 np (0:0)
    So 03.11. 14:00 Lužec - Holubice 4:1 (2:0)
    So 03.11. 14:00 Byšice - Vysoká 2:4 (0:2)
    So 03.11. 14:00 Libčice - FC Mělník 1:2 (0:1)
    So 03.11. 14:00 Bakov - Chotětov 1:3 (1:1)
    Ne 04.11. 10:15 Ostrá B - Milovice 3:4 np (1:3)

    12.kolo

    So 10.11. 10:15 FC Mělník - Bakov 3:0 (2:0)
    So 10.11. 10:15 Stará Boleslav - Dobrovice B 1:4 (1:0)
    So 10.11. 14:00 Vojkovice - Chotětov 0:2 (0:1)
    So 10.11. 14:00 Vysoká - Libčice 0:5 (0:3)
    So 10.11. 14:00 Milovice - Lužec 2:3 np (1:2)
    Ne 11.11. 14:00 Holubice - Byšice 5:1 (1:1)

    13.kolo

    So 17.11. 13:30 Byšice - Milovice 2:3 np (2:1)
    So 17.11. 13:30 Libčice - Holubice 3:6 (1:5)
    So 17.11. 13:30 Bakov - Vysoká 3:1 (1:0)
    So 17.11. 13:30 Chotětov - FC Mělník 0:1 (0:0)
    Ne 18.11. 10:15 Ostrá B - Stará Boleslav 5:2 (4:2)
    Ne 18.11. 13:30 Dobrovice B - Vojkovice 3:4 np (3:1)

    14.kolo

    So 23.03. 15:00 Vojkovice - FC Mělník 0:2 (0:0)
    So 23.03. 15:00 Chotětov - Vysoká 2:0 (1:0)
    So 23.03. 15:00 Bakov - Holubice 2:1 np (1:1)
    So 23.03. 15:00 Milovice - Libčice 2:0 (1:0)
    So 23.03. 15:00 Lužec - Stará Boleslav 1:0 (0:0)
    Ne 24.03. 15:00 Ostrá B - Dobrovice B 5:1 (1:0)

    15.kolo

    So 30.03. 10:15 Stará Boleslav - Byšice 4:2 (0:1)
    So 30.03. 15:00 Milovice - Bakov 5:2 (0:1)
    So 30.03. 15:00 Vysoká - FC Mělník 2:3 (0:0)
    Ne 31.03. 10:15 Ostrá B - Vojkovice 5:0 (3:0)
    Ne 31.03. 15:00 Dobrovice B - Lužec 10:1 (6:0)
    Ne 31.03. 15:00 Holubice - Chotětov 1:0 (0:0)

    16.kolo

    So 06.04. 10:15 FC Mělník - Holubice 5:2 (1:0)
    So 06.04. 16:30 Vojkovice - Vysoká 1:4 (1:1)
    So 06.04. 16:30 Chotětov - Milovice 2:1 (2:1)
    So 06.04. 16:30 Libčice - Stará Boleslav 2:3 (2:1)
    So 06.04. 16:30 Byšice - Dobrovice B 0:1 (0:0)
    So 06.04. 16:30 Lužec - Ostrá B 3:4 (3:0)

    17.kolo

    So 13.04. 10:15 Stará Boleslav - Bakov 3:1 (0:1)
    So 13.04. 16:30 Lužec - Vojkovice 5:0 (3:0)
    So 13.04. 16:30 Milovice - FC Mělník 0:1 (0:0)
    Ne 14.04. 10:15 Ostrá B - Byšice 1:2 np (0:0)
    Ne 14.04. 13:30 Dobrovice B - Libčice 3:4 np (0:1)
    Ne 14.04. 16:30 Holubice - Vysoká 2:1 (0:0)

    18.kolo

    19.04. 14:00 Libčice - Ostrá B 2:0 (0:0)
    19.04. 17:00 Chotětov - Stará Boleslav 5:1 (5:0)
    So 20.04. 17:00 Vojkovice - Holubice 2:1 (0:0)
    So 20.04. 17:00 Vysoká - Milovice 2:1 (0:0)
    So 20.04. 17:00 Bakov - Dobrovice B 1:0 (0:0)
    So 20.04. 17:00 Byšice - Lužec 5:1 (3:0)

    19.kolo

    So 27.04. 10:15 Stará Boleslav - FC Mělník 1:4 (1:2)
    So 27.04. 16:00 Lužec - Libčice 2:1 np (1:0)
    So 27.04. 17:00 Byšice - Vojkovice 3:0 (2:0)
    So 27.04. 17:00 Milovice - Holubice 4:2 (3:0)
    Ne 28.04. 10:15 Ostrá B - Bakov 0:2 (0:2)
    Ne 28.04. 17:00 Dobrovice B - Chotětov 1:2 np (1:0)

    20.kolo

    So 04.05. 10:15 FC Mělník - Dobrovice B 3:0 (1:0)
    So 04.05. 16:30 Bakov - Lužec 1:3 (0:1)
    So 04.05. 17:00 Vojkovice - Milovice 2:6 (0:5)
    So 04.05. 17:00 Vysoká - Stará Boleslav 5:3 (3:1)
    So 04.05. 17:00 Chotětov - Ostrá B 4:3 (2:1)
    So 04.05. 17:00 Libčice - Byšice 5:1 (2:1)

    21.kolo

    So 11.05. 10:15 Stará Boleslav - Holubice 4:1 (2:1)
    So 11.05. 17:00 Libčice - Vojkovice 5:1 (3:0)
    So 11.05. 17:00 Byšice - Bakov 0:1 (0:1)
    So 11.05. 17:00 Lužec - Chotětov 0:3 (0:1)
    Ne 12.05. 10:15 Ostrá B - FC Mělník 2:5
    Ne 12.05. 14:00 Dobrovice B - Vysoká 7:2 (4:0)

    22.kolo

    So 18.05. 10:15 Lužec - FC Mělník 3:0 (2:0)
    So 18.05. 17:00 Milovice - Stará Boleslav 1:2 (1:1)
    So 18.05. 17:00 Vysoká - Ostrá B 3:2 (1:1)
    So 18.05. 17:00 Chotětov - Byšice 1:3 (1:1)
    So 18.05. 17:00 Bakov - Libčice 2:3 (0:2)
    Ne 19.05. 17:00 Holubice - Dobrovice B 3:4 pp np (2:1)

    23.kolo

    So 25.05. 17:00 Bakov - Vojkovice 3:0 (1:0)
    So 25.05. 17:00 Libčice - Chotětov 7:1 (2:1)
    So 25.05. 17:00 Byšice - FC Mělník 1:2 (1:1)
    So 25.05. 17:00 Lužec - Vysoká 5:2 (2:0)
    Ne 26.05. 10:15 Ostrá B - Holubice 5:0 (1:0)
    Ne 26.05. 11:00 Dobrovice B - Milovice 7:1 (4:0)

    24.kolo

    So 01.06. 10:15 FC Mělník - Libčice 1:3 (1:2)
    So 01.06. 17:00 Vojkovice - Stará Boleslav 3:8 (2:3)
    So 01.06. 17:00 Milovice - Ostrá B 4:3 np (2:2)
    So 01.06. 17:00 Vysoká - Byšice 3:2 (2:0)
    So 01.06. 17:00 Chotětov - Bakov 4:2 (1:0)
    Ne 02.06. 17:00 Holubice - Lužec 8:2 (5:0)

    25.kolo

    07.06. 18:00 Dobrovice B - Stará Boleslav 2:1 (1:1)
    So 08.06. 17:00 Chotětov - Vojkovice 9:0 (4:0)
    So 08.06. 17:00 Bakov - FC Mělník 5:1 (2:1)
    So 08.06. 17:00 Libčice - Vysoká 3:2 (1:1)
    So 08.06. 17:00 Byšice - Holubice 2:3 (0:2)
    So 08.06. 17:00 Lužec - Milovice 4:5 (2:1)

    26.kolo

    So 15.06. 10:15 Vojkovice - Dobrovice B 6:4 (3:2)
    So 15.06. 10:15 FC Mělník - Chotětov 3:5 (2:1)
    So 15.06. 13:00 Holubice - Libčice 2:1 np (1:1)
    So 15.06. 14:00 Vysoká - Bakov 6:2 (2:1)
    Ne 16.06. 17:00 Stará Boleslav - Ostrá B 3:2
    Ne 16.06. 17:00 Milovice - Byšice 1:4 (0:3)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 24 15 1 0 8 58:47 47
    2. 24 14 1 2 7 72:44 46
    3. 24 13 3 1 7 61:43 46
    4. 24 13 1 4 6 81:53 45
    5. 24 11 2 3 8 66:60 40
    6. 24 11 1 2 10 68:66 37
    7. 24 9 4 1 10 48:61 36
    8. 24 11 1 0 12 44:51 35
    9. 24 8 3 2 11 59:61 32
    10. 24 8 1 5 10 68:61 31
    11. 24 9 2 0 13 55:67 31
    12. 24 8 2 2 12 46:51 30
    13. 24 2 2 2 18 26:87 12

    Nejčtenější ze sportu