Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 1. června 2020
svátek má Laura.
Hlavní menu
  • ID: 13168
  • Návštěvy: 95/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Středočeský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    45578
    Týden:
    95
    Dnes:
    14
    On-line:
    1

    1.kolo

    10.08. 19:00 Jíloviště - Vestec 0:1 (0:0)
    So 11.08. 10:30 Votice - Klecany 5:2 (1:1)
    So 11.08. 17:00 Kosoř - Velká Dobrá 4:2 (3:2)
    So 11.08. 17:00 Jílové - Komárov 0:5 (0:1)
    So 11.08. 17:00 Nelahozeves - Doksy 4:0 (2:0)
    Ne 12.08. 17:00 Průhonice - Podlesí 2:1 (1:0)
    Ne 12.08. 17:00 Tochovice - Mníšek 0:1 (0:1)
    Ne 12.08. 17:00 Petrovice - Cerhovice 1:0 (0:0)

    2.kolo

    Út 14.08. 18:30 Jíloviště - Kosoř 3:2 (1:1)
    So 18.08. 10:15 Vestec - Doksy 0:2 (0:1)
    So 18.08. 10:30 Komárov - Petrovice 4:2 (2:1)
    So 18.08. 10:30 Velká Dobrá - Průhonice 0:1 (0:0)
    So 18.08. 17:00 Klecany - Jílové 4:3 (2:2)
    So 18.08. 17:00 Podlesí - Tochovice 2:1 (2:1)
    Ne 19.08. 17:00 Cerhovice - Nelahozeves 0:1 (0:1)
    Ne 19.08. 17:00 Mníšek - Votice 5:1 (4:0)

    3.kolo

    So 25.08. 17:00 Kosoř - Vestec 0:4 (0:1)
    So 25.08. 17:00 Votice - Podlesí 1:2 (0:0)
    So 25.08. 17:00 Jílové - Mníšek 2:3 (2:2)
    So 25.08. 17:00 Nelahozeves - Komárov 1:4 (1:1)
    So 25.08. 17:00 Doksy - Cerhovice 2:1 np (1:1)
    Ne 26.08. 17:00 Průhonice - Jíloviště 1:2 (1:0)
    Ne 26.08. 17:00 Tochovice - Velká Dobrá 2:3 np (2:2)
    Ne 26.08. 17:00 Petrovice - Klecany 0:3 (0:2)

    4.kolo

    So 01.09. 10:30 Komárov - Doksy 5:1 (1:0)
    So 01.09. 10:30 Velká Dobrá - Votice 1:2 (0:0)
    So 01.09. 14:30 Kosoř - Průhonice 3:2 (1:0)
    So 01.09. 17:00 Vestec - Cerhovice 5:1 (0:0)
    So 01.09. 17:00 Klecany - Nelahozeves 4:1 (4:0)
    So 01.09. 17:00 Jíloviště - Tochovice 6:2 (1:0)
    Ne 02.09. 10:30 Podlesí - Jílové 3:0 (1:0)
    Ne 02.09. 17:00 Mníšek - Petrovice 3:1 (2:0)

    5.kolo

    So 08.09. 17:00 Votice - Jíloviště 1:2 (1:1)
    So 08.09. 17:00 Jílové - Velká Dobrá 1:0 (1:0)
    So 08.09. 17:00 Nelahozeves - Mníšek 2:1 np (0:0)
    So 08.09. 17:00 Doksy - Klecany 1:9 (1:2)
    Ne 09.09. 17:00 Průhonice - Vestec 1:5 (0:1)
    Ne 09.09. 17:00 Tochovice - Kosoř 2:4 (0:0)
    Ne 09.09. 17:00 Petrovice - Podlesí 2:1 np (1:1)
    Ne 09.09. 17:00 Cerhovice - Komárov 2:3 (2:0)

    6.kolo

    So 15.09. 10:30 Velká Dobrá - Petrovice 3:2 (2:2)
    So 15.09. 17:00 Vestec - Komárov 3:5 (1:2)
    So 15.09. 17:00 Klecany - Cerhovice 2:0 (1:0)
    So 15.09. 17:00 Jíloviště - Jílové 3:2 (1:2)
    So 15.09. 17:00 Kosoř - Votice 2:0 (2:0)
    Ne 16.09. 10:30 Podlesí - Nelahozeves 4:2 (2:1)
    Ne 16.09. 17:00 Mníšek - Doksy 1:0 (1:0)
    Ne 16.09. 17:00 Průhonice - Tochovice 6:3 (4:0)

    7.kolo

    So 22.09. 10:30 Komárov - Klecany 5:0 (3:0)
    So 22.09. 16:30 Votice - Průhonice 2:0 (2:0)
    So 22.09. 16:30 Jílové - Kosoř 0:1 (0:0)
    So 22.09. 16:30 Nelahozeves - Velká Dobrá 2:3 (2:1)
    So 22.09. 16:30 Doksy - Podlesí 0:2 (0:2)
    Ne 23.09. 16:30 Tochovice - Vestec 1:2 (1:0)
    Ne 23.09. 16:30 Petrovice - Jíloviště 3:4 np (1:0)
    Ne 23.09. 16:30 Cerhovice - Mníšek 3:2 (1:2)

    8.kolo

    So 29.09. 10:30 Velká Dobrá - Doksy 1:0 (0:0)
    So 29.09. 16:30 Vestec - Klecany 2:1 (1:0)
    So 29.09. 16:30 Jíloviště - Nelahozeves 0:2 (0:1)
    So 29.09. 16:30 Kosoř - Petrovice 4:0 (1:0)
    Ne 30.09. 10:30 Podlesí - Cerhovice 2:1 np (0:1)
    Ne 30.09. 16:30 Mníšek - Komárov 1:2 (0:1)
    Ne 30.09. 16:30 Průhonice - Jílové 2:1 np (1:1)
    Ne 30.09. 16:30 Tochovice - Votice 0:3 (0:1)

    9.kolo

    So 06.10. 10:30 Komárov - Podlesí 2:0 (1:0)
    So 06.10. 16:00 Votice - Vestec 3:2 (2:1)
    So 06.10. 16:00 Jílové - Tochovice 1:2 np (1:0)
    So 06.10. 16:00 Nelahozeves - Kosoř 1:2 (0:1)
    So 06.10. 16:00 Doksy - Jíloviště 3:2 (2:1)
    So 06.10. 16:00 Klecany - Mníšek 6:2 (2:1)
    Ne 07.10. 16:00 Petrovice - Průhonice 1:2 np (1:1)
    Ne 07.10. 16:00 Cerhovice - Velká Dobrá 1:2 (1:2)

    10.kolo

    So 13.10. 10:30 Podlesí - Klecany 0:2 (0:1)
    So 13.10. 10:30 Velká Dobrá - Komárov 2:3 (1:1)
    So 13.10. 16:00 Vestec - Mníšek 5:3 (2:0)
    So 13.10. 16:00 Jíloviště - Cerhovice 2:3 np (2:2)
    So 13.10. 16:00 Kosoř - Doksy 7:2 (4:0)
    So 13.10. 16:00 Votice - Jílové 3:1 (1:1)
    Ne 14.10. 16:00 Průhonice - Nelahozeves 2:1 np (0:1)
    Ne 14.10. 16:00 Tochovice - Petrovice 8:2 (1:1)

    11.kolo

    So 20.10. 10:30 Komárov - Jíloviště 5:1 (2:1)
    So 20.10. 15:30 Jílové - Vestec 1:5 (1:1)
    So 20.10. 15:30 Nelahozeves - Tochovice 5:2 (5:1)
    So 20.10. 15:30 Doksy - Průhonice 3:2 (1:1)
    So 20.10. 15:30 Klecany - Velká Dobrá 6:1 (3:0)
    Ne 21.10. 15:30 Petrovice - Votice 1:5 (1:2)
    Ne 21.10. 15:30 Cerhovice - Kosoř 0:4 (0:3)
    Ne 21.10. 15:30 Mníšek - Podlesí 1:3 (1:1)

    12.kolo

    So 27.10. 10:30 Velká Dobrá - Mníšek 2:1 np (0:0)
    So 27.10. 15:30 Vestec - Podlesí 2:1 (1:1)
    So 27.10. 15:30 Jíloviště - Klecany 3:0 (2:0)
    So 27.10. 15:30 Kosoř - Komárov 3:4 np (3:3)
    So 27.10. 15:30 Votice - Nelahozeves 2:1 (0:1)
    So 27.10. 15:30 Jílové - Petrovice 1:2 np (0:0)
    Ne 28.10. 14:30 Průhonice - Cerhovice 4:0 (3:0)
    Ne 28.10. 14:30 Tochovice - Doksy 6:1 (1:1)

    13.kolo

    So 03.11. 10:30 Komárov - Průhonice 2:1 (1:1)
    So 03.11. 14:00 Nelahozeves - Jílové 5:1 (1:0)
    So 03.11. 14:00 Doksy - Votice 1:0
    So 03.11. 14:00 Klecany - Kosoř 1:3
    Ne 04.11. 10:30 Podlesí - Velká Dobrá 1:3 (1:1)
    Ne 04.11. 14:00 Petrovice - Vestec 2:4 (2:1)
    Ne 04.11. 14:00 Cerhovice - Tochovice 2:3 np (2:2)
    Ne 04.11. 14:00 Mníšek - Jíloviště 3:2 (0:1)

    14.kolo

    So 10.11. 10:15 Tochovice - Komárov 0:2 (0:0)
    So 10.11. 14:00 Vestec - Velká Dobrá 6:1 (4:0)
    So 10.11. 14:00 Jíloviště - Podlesí 0:3 (0:0)
    So 10.11. 14:00 Kosoř - Mníšek 3:0 (1:0)
    So 10.11. 14:00 Votice - Cerhovice 1:2 (0:1)
    So 10.11. 14:00 Jílové - Doksy 4:1 (3:1)
    Ne 11.11. 14:00 Průhonice - Klecany 1:5 (1:1)
    Ne 11.11. 14:00 Petrovice - Nelahozeves 0:3 (0:2)

    15.kolo

    So 17.11. 10:15 Cerhovice - Jílové 1:0 (0:0)
    So 17.11. 10:30 Komárov - Votice 1:2 (0:1)
    So 17.11. 10:30 Velká Dobrá - Jíloviště 1:3 (0:2)
    So 17.11. 13:30 Nelahozeves - Vestec 0:1 (0:0)
    So 17.11. 13:30 Doksy - Petrovice 5:0 (2:0)
    So 17.11. 13:30 Klecany - Tochovice 4:2 (3:0)
    Ne 18.11. 10:30 Podlesí - Kosoř 1:2 (0:1)
    Ne 18.11. 13:30 Mníšek - Průhonice 1:2 np (1:1)

    16.kolo

    So 09.03. 10:30 Komárov - Jílové 5:1 (2:1)
    So 09.03. 14:30 Klecany - Votice 4:1 (2:0)
    So 09.03. 14:30 Doksy - Nelahozeves 1:0 np (0:0)
    So 09.03. 16:00 Vestec - Jíloviště 1:2 (1:0)
    So 09.03. 17:30 Velká Dobrá - Kosoř 2:4 (1:2)
    Ne 10.03. 10:30 Podlesí - Průhonice 4:3 (4:1)
    Ne 10.03. 14:30 Mníšek - Tochovice 2:0 (1:0)
    St 17.04. 17:00 Cerhovice - Petrovice 6:0 (5:0)

    17.kolo

    So 16.03. 15:00 Doksy - Vestec 1:4 (0:3)
    So 16.03. 15:00 Jílové - Klecany 2:7 (2:6)
    So 16.03. 15:00 Votice - Mníšek 5:2 (2:0)
    So 16.03. 15:00 Kosoř - Jíloviště 1:5 (0:3)
    Ne 17.03. 15:00 Nelahozeves - Cerhovice 1:0 (0:0)
    Ne 17.03. 15:00 Petrovice - Komárov 1:5 (0:2)
    Ne 17.03. 15:00 Tochovice - Podlesí 2:3 (0:0)
    Ne 17.03. 15:00 Průhonice - Velká Dobrá 1:0 (0:0)

    18.kolo

    So 23.03. 10:30 Velká Dobrá - Tochovice 2:1 np (1:0)
    So 23.03. 10:30 Komárov - Nelahozeves 0:1 np (0:0)
    So 23.03. 15:00 Vestec - Kosoř 3:2 (0:2)
    So 23.03. 15:00 Jíloviště - Průhonice 2:3 np (2:0)
    So 23.03. 15:00 Klecany - Petrovice 4:1 (2:0)
    Ne 24.03. 10:30 Podlesí - Votice 0:2 (0:2)
    Ne 24.03. 15:00 Mníšek - Jílové 1:0 (1:0)
    Ne 24.03. 15:00 Cerhovice - Doksy 0:1 (0:0)

    19.kolo

    So 30.03. 15:00 Doksy - Komárov 0:2 (0:1)
    So 30.03. 15:00 Nelahozeves - Klecany 2:1 (1:0)
    So 30.03. 15:00 Jílové - Podlesí 0:2 (0:0)
    So 30.03. 15:00 Votice - Velká Dobrá 2:1 (1:1)
    Ne 31.03. 15:00 Cerhovice - Vestec 0:2 (0:1)
    Ne 31.03. 15:00 Petrovice - Mníšek 1:4 (0:2)
    Ne 31.03. 15:00 Tochovice - Jíloviště 2:3 np (1:1)
    Ne 31.03. 15:00 Průhonice - Kosoř 4:0 (0:0)

    20.kolo

    So 06.04. 10:30 Velká Dobrá - Jílové 2:3 np (1:0)
    So 06.04. 10:30 Komárov - Cerhovice 1:0 np (0:0)
    So 06.04. 16:30 Vestec - Průhonice 2:1 np (0:1)
    So 06.04. 16:30 Kosoř - Tochovice 8:3 (5:1)
    So 06.04. 16:30 Jíloviště - Votice 5:0 (2:0)
    So 06.04. 16:30 Klecany - Doksy 5:0 (4:0)
    Ne 07.04. 10:30 Podlesí - Petrovice 3:1 (2:1)
    Ne 07.04. 16:30 Mníšek - Nelahozeves 1:0 np (0:0)

    21.kolo

    So 13.04. 10:30 Komárov - Vestec 2:0 (1:0)
    So 13.04. 16:30 Doksy - Mníšek 4:0 (2:0)
    So 13.04. 16:30 Nelahozeves - Podlesí 5:0 (1:0)
    So 13.04. 16:30 Jílové - Jíloviště 4:3 np (1:2)
    So 13.04. 16:30 Votice - Kosoř 0:2 (0:0)
    Ne 14.04. 16:30 Cerhovice - Klecany 1:2 (0:1)
    Ne 14.04. 16:30 Petrovice - Velká Dobrá 4:3 (2:2)
    Ne 14.04. 16:30 Tochovice - Průhonice 2:1 (0:0)

    22.kolo

    19.04. 10:00 Mníšek - Cerhovice 4:1 (2:1)
    19.04. 10:30 Vestec - Tochovice 2:3 (1:0)
    19.04. 10:30 Kosoř - Jílové 6:4 (2:2)
    19.04. 16:00 Podlesí - Doksy 2:3 np (1:0)
    So 20.04. 10:30 Velká Dobrá - Nelahozeves 0:2 (0:2)
    So 20.04. 11:00 Jíloviště - Petrovice 3:0 (2:0)
    So 20.04. 17:00 Klecany - Komárov 2:1 np (0:0)
    Ne 21.04. 17:00 Průhonice - Votice 6:1 (2:1)

    23.kolo

    So 27.04. 10:30 Komárov - Mníšek 5:1 (3:0)
    So 27.04. 17:00 Klecany - Vestec 3:2 (1:0)
    So 27.04. 17:00 Doksy - Velká Dobrá 1:3 (0:1)
    So 27.04. 17:00 Nelahozeves - Jíloviště 2:0 (0:0)
    So 27.04. 17:00 Jílové - Průhonice 3:5 (2:1)
    Ne 28.04. 17:00 Cerhovice - Podlesí 5:1 (4:1)
    Ne 28.04. 17:00 Petrovice - Kosoř 1:4 (1:2)
    St 15.05. 18:00 Votice - Tochovice 5:1 (3:0)

    24.kolo

    So 04.05. 10:30 Velká Dobrá - Cerhovice 3:2 (0:1)
    So 04.05. 17:00 Vestec - Votice 5:2 (2:1)
    So 04.05. 17:00 Kosoř - Nelahozeves 5:2 (2:1)
    So 04.05. 17:00 Jíloviště - Doksy 5:0 (3:0)
    Ne 05.05. 10:30 Podlesí - Komárov 1:2 (1:0)
    Ne 05.05. 17:00 Tochovice - Jílové 5:2 (2:1)
    Ne 05.05. 17:00 Průhonice - Petrovice 9:2 (4:0)
    Ne 05.05. 17:00 Mníšek - Klecany 1:9 (0:4)

    25.kolo

    So 11.05. 10:30 Komárov - Velká Dobrá 4:2 (2:1)
    So 11.05. 17:00 Klecany - Podlesí 1:2 (1:1)
    So 11.05. 17:00 Doksy - Kosoř 4:1 (1:0)
    So 11.05. 17:00 Nelahozeves - Průhonice 2:0 (1:0)
    So 11.05. 17:00 Jílové - Votice 0:2 (0:1)
    Ne 12.05. 14:00 Cerhovice - Jíloviště 1:0 (0:0)
    Ne 12.05. 17:00 Mníšek - Vestec 2:1 np (1:1)
    Ne 12.05. 17:00 Petrovice - Tochovice 1:2 np (0:0)

    26.kolo

    St 08.05. 17:00 Velká Dobrá - Klecany 0:1 (0:0)
    So 18.05. 17:00 Vestec - Jílové 6:2 (3:0)
    So 18.05. 17:00 Votice - Petrovice 6:2 (5:1)
    So 18.05. 17:00 Kosoř - Cerhovice 2:0 (0:0)
    So 18.05. 17:00 Jíloviště - Komárov 1:4 (0:1)
    Ne 19.05. 10:30 Podlesí - Mníšek 3:1 (1:1)
    Ne 19.05. 17:00 Tochovice - Nelahozeves 4:1 (2:1)
    Ne 19.05. 17:00 Průhonice - Doksy 3:2 (2:1)

    27.kolo

    So 25.05. 10:30 Komárov - Kosoř 1:0 (0:0)
    So 25.05. 17:00 Klecany - Jíloviště 0:2 (0:2)
    So 25.05. 17:00 Doksy - Tochovice 4:0 (1:0)
    So 25.05. 17:00 Nelahozeves - Votice 1:0 (0:0)
    Ne 26.05. 10:30 Podlesí - Vestec 1:2 (0:0)
    Ne 26.05. 17:00 Mníšek - Velká Dobrá 1:0 (0:0)
    Ne 26.05. 17:00 Cerhovice - Průhonice 2:5 (0:1)
    Ne 26.05. 17:00 Petrovice - Jílové 1:5 (1:3)

    28.kolo

    So 01.06. 10:30 Velká Dobrá - Podlesí 2:1 (1:0)
    So 01.06. 17:00 Vestec - Petrovice 3:1 (1:0)
    So 01.06. 17:00 Jílové - Nelahozeves 2:3 (1:2)
    So 01.06. 17:00 Votice - Doksy 2:1 (1:1)
    So 01.06. 17:00 Kosoř - Klecany 3:1 (2:1)
    So 01.06. 17:00 Jíloviště - Mníšek 7:1 (3:0)
    Ne 02.06. 17:00 Tochovice - Cerhovice 3:1 (1:0)
    Ne 02.06. 17:00 Průhonice - Komárov 6:1 (4:0)

    29.kolo

    So 08.06. 10:30 Velká Dobrá - Vestec 0:4 (0:4)
    So 08.06. 10:30 Komárov - Tochovice 4:0 (1:0)
    So 08.06. 17:00 Klecany - Průhonice 4:5 np (3:3)
    So 08.06. 17:00 Doksy - Jílové 8:3 (3:0)
    So 08.06. 17:00 Nelahozeves - Petrovice 6:1 (3:1)
    Ne 09.06. 10:30 Podlesí - Jíloviště 1:2 (0:1)
    Ne 09.06. 17:00 Mníšek - Kosoř 0:1 (0:0)
    Ne 09.06. 17:00 Cerhovice - Votice 4:0 (2:0)

    30.kolo

    14.06. 17:30 Votice - Komárov 1:2 np (0:0)
    So 15.06. 10:00 Průhonice - Mníšek 4:2 (1:2)
    So 15.06. 10:30 Petrovice - Doksy 2:1 (2:1)
    So 15.06. 10:30 Jíloviště - Velká Dobrá 5:1 (4:1)
    So 15.06. 13:30 Tochovice - Klecany 4:3 (4:1)
    So 15.06. 14:00 Kosoř - Podlesí 4:1 (2:1)
    So 15.06. 16:00 Jílové - Cerhovice 2:0 (0:0)
    So 15.06. 17:00 Vestec - Nelahozeves 3:2 (2:0)
    Správce soutěže: Jaroslav Hruška

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 30 23 3 2 2 88:34 77
    2. 30 22 0 1 7 87:52 67
    3. 30 21 1 1 7 86:45 66
    4. 30 18 1 1 10 95:55 57
    5. 30 16 2 3 9 76:50 55
    6. 30 15 2 3 10 59:41 52
    7. 30 13 6 1 10 79:58 52
    8. 30 16 0 1 13 60:58 49
    9. 30 13 1 2 14 50:54 43
    10. 30 11 2 3 14 49:72 40
    11. 30 10 3 0 17 50:76 36
    12. 30 8 3 3 16 63:83 33
    13. 30 8 3 1 18 43:70 31
    14. 30 7 1 4 18 39:57 27
    15. 30 4 2 3 21 49:93 19
    16. 30 3 2 3 22 36:111 16