Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 13167
  • Návštěvy: 232/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Středočeský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    67840
    Týden:
    232
    Dnes:
    33
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 11.08. 10:15 Klíčany - Hřebeč 1:4 (0:1)
    So 11.08. 10:15 Vykáň - Slaný 3:2 (1:2)
    So 11.08. 10:15 Kutná Hora - Nové Strašecí 1:0 (1:0)
    So 11.08. 10:30 Spartak Příbram - Hvozdnice 1:0 (1:0)
    So 11.08. 17:00 Tuchlovice - Velim 2:0 (2:0)
    So 11.08. 17:00 Libušín - Poříčí n/S. 3:2 np (2:2)
    So 11.08. 17:00 Nespeky - Lhota 2:1 np (1:1)
    Ne 12.08. 17:00 Poříčany - Boh. Poděbrady 2:1 (1:0)

    2.kolo

    17.08. 19:30 Poříčí n/S. - Nespeky 2:1 np (1:1)
    So 18.08. 10:15 Hřebeč - Nové Strašecí 4:1 (3:1)
    So 18.08. 10:15 Klíčany - Spartak Příbram 2:0 (1:0)
    So 18.08. 17:00 Boh. Poděbrady - Kutná Hora 0:1 (0:0)
    So 18.08. 17:00 Slaný - Poříčany 3:1 (1:1)
    So 18.08. 17:00 Hvozdnice - Tuchlovice 2:0 (1:0)
    Ne 19.08. 17:00 Lhota - Vykáň 2:1 (0:1)
    Ne 19.08. 17:00 Velim - Libušín 1:4 (1:1)

    3.kolo

    So 25.08. 10:15 Vykáň - Poříčí n/S. 2:3 np (2:2)
    So 25.08. 10:15 Kutná Hora - Slaný 0:1 (0:1)
    So 25.08. 10:30 Spartak Příbram - Hřebeč 2:3 np (2:2)
    So 25.08. 17:00 Tuchlovice - Klíčany 2:1 (0:0)
    So 25.08. 17:00 Libušín - Hvozdnice 2:1 (2:1)
    So 25.08. 17:00 Nespeky - Velim 0:1 np (0:0)
    So 25.08. 17:00 Nové Strašecí - Boh. Poděbrady 3:0 (1:0)
    Ne 26.08. 17:00 Poříčany - Lhota 3:2 np (2:2)

    4.kolo

    So 01.09. 10:15 Hřebeč - Boh. Poděbrady 3:2 (1:2)
    So 01.09. 10:15 Klíčany - Libušín 0:2 (0:1)
    So 01.09. 17:00 Slaný - Nové Strašecí 2:0 (1:0)
    So 01.09. 17:00 Poříčí n/S. - Poříčany 4:3 (1:1)
    So 01.09. 17:00 Hvozdnice - Nespeky 2:1 np (1:1)
    So 01.09. 17:00 Spartak Příbram - Tuchlovice 2:1 (0:1)
    Ne 02.09. 17:00 Lhota - Kutná Hora 3:1 (2:1)
    Ne 02.09. 17:00 Velim - Vykáň 1:2 (0:1)

    5.kolo

    So 08.09. 10:15 Nespeky - Klíčany 2:1 (2:0)
    So 08.09. 10:15 Kutná Hora - Poříčí n/S. 2:1 (1:1)
    So 08.09. 17:00 Tuchlovice - Hřebeč 1:0 np (0:0)
    So 08.09. 17:00 Libušín - Spartak Příbram 2:3 np (2:2)
    So 08.09. 17:00 Nové Strašecí - Lhota 2:5 (1:2)
    So 08.09. 17:00 Boh. Poděbrady - Slaný 1:5 (1:2)
    Ne 09.09. 10:15 Vykáň - Hvozdnice 3:0 (2:0)
    Ne 09.09. 17:00 Poříčany - Velim 3:0 (1:0)

    6.kolo

    So 15.09. 10:15 Hřebeč - Slaný 1:7 (0:4)
    So 15.09. 10:15 Klíčany - Vykáň 1:2 (1:2)
    So 15.09. 10:30 Spartak Příbram - Nespeky 0:1 (0:1)
    So 15.09. 17:00 Poříčí n/S. - Nové Strašecí 4:1 (3:1)
    So 15.09. 17:00 Hvozdnice - Poříčany 0:5 (0:1)
    So 15.09. 17:00 Tuchlovice - Libušín 2:1 np (1:1)
    Ne 16.09. 17:00 Lhota - Boh. Poděbrady 4:1 (2:1)
    Ne 16.09. 17:00 Velim - Kutná Hora 3:4 (1:2)

    7.kolo

    So 22.09. 10:15 Vykáň - Spartak Příbram 4:2 (3:0)
    So 22.09. 10:15 Kutná Hora - Hvozdnice 2:0 (2:0)
    So 22.09. 16:30 Nespeky - Tuchlovice 2:1 np (1:1)
    So 22.09. 16:30 Nové Strašecí - Velim 2:1 (0:1)
    So 22.09. 16:30 Boh. Poděbrady - Poříčí n/S. 2:0 (1:0)
    So 22.09. 16:30 Slaný - Lhota 0:2 (0:0)
    Ne 23.09. 10:15 Libušín - Hřebeč 2:3 np (2:2)
    Ne 23.09. 16:30 Poříčany - Klíčany 5:1 (2:0)

    8.kolo

    28.09. 11:00 Spartak Příbram - Poříčany 1:3 (0:2)
    So 29.09. 10:15 Klíčany - Kutná Hora 2:4 (1:4)
    So 29.09. 16:30 Hvozdnice - Nové Strašecí 3:1 (2:0)
    So 29.09. 16:30 Tuchlovice - Vykáň 1:4 (0:1)
    So 29.09. 16:30 Libušín - Nespeky 0:2 (0:1)
    Ne 30.09. 10:15 Hřebeč - Lhota 1:2 (0:1)
    Ne 30.09. 16:30 Velim - Boh. Poděbrady 0:2 (0:1)
    Čt 11.10. 19:00 Poříčí n/S. - Slaný 2:1 (1:1)

    9.kolo

    So 06.10. 10:15 Vykáň - Libušín 2:1 (0:0)
    So 06.10. 10:15 Kutná Hora - Spartak Příbram 5:2 (4:2)
    So 06.10. 16:00 Nespeky - Hřebeč 0:1 (0:0)
    So 06.10. 16:00 Nové Strašecí - Klíčany 0:7 (0:5)
    So 06.10. 16:00 Boh. Poděbrady - Hvozdnice 2:3 (1:0)
    So 06.10. 16:00 Slaný - Velim 1:0 (0:0)
    Ne 07.10. 16:00 Poříčany - Tuchlovice 3:1 (1:0)
    Ne 07.10. 16:00 Lhota - Poříčí n/S. 3:2 (2:1)

    10.kolo

    So 13.10. 10:15 Klíčany - Boh. Poděbrady 6:2 (2:1)
    So 13.10. 10:30 Spartak Příbram - Nové Strašecí 3:0 (1:0)
    So 13.10. 16:00 Hvozdnice - Slaný 1:5 (0:0)
    So 13.10. 16:00 Tuchlovice - Kutná Hora 1:2 np (1:1)
    So 13.10. 16:00 Libušín - Poříčany 0k:3
    So 13.10. 16:00 Nespeky - Vykáň 2:1 (1:1)
    Ne 14.10. 16:00 Velim - Lhota 2:1 np (1:1)
    Út 16.10. 19:30 Poříčí n/S. - Hřebeč 2:3 (0:1)

    11.kolo

    So 20.10. 10:15 Vykáň - Hřebeč 3:1 (2:0)
    So 20.10. 10:15 Kutná Hora - Libušín 4:3 np (3:3)
    So 20.10. 15:30 Nové Strašecí - Tuchlovice 1:2 (1:1)
    So 20.10. 15:30 Boh. Poděbrady - Spartak Příbram 0:1 (0:1)
    So 20.10. 15:30 Slaný - Klíčany 3:1 (1:1)
    So 20.10. 15:30 Poříčí n/S. - Velim 1:2 (0:0)
    Ne 21.10. 15:30 Poříčany - Nespeky 3:1 (1:0)
    Ne 21.10. 15:30 Lhota - Hvozdnice 4:0 (3:0)

    12.kolo

    So 27.10. 10:15 Hřebeč - Velim 3:2 (2:0)
    So 27.10. 10:15 Klíčany - Lhota 2:1 (1:1)
    So 27.10. 10:15 Vykáň - Poříčany 1:3 (0:3)
    So 27.10. 10:30 Spartak Příbram - Slaný 1:2 (0:1)
    So 27.10. 15:30 Hvozdnice - Poříčí n/S. 1:5 (1:2)
    So 27.10. 15:30 Tuchlovice - Boh. Poděbrady 0:3 (0:1)
    So 27.10. 15:30 Libušín - Nové Strašecí 5:0 (2:0)
    So 27.10. 15:30 Nespeky - Kutná Hora 1:0 (1:0)

    13.kolo

    So 03.11. 10:15 Kutná Hora - Vykáň 1:3 (1:2)
    So 03.11. 14:00 Nové Strašecí - Nespeky 3:0 (1:0)
    So 03.11. 14:00 Boh. Poděbrady - Libušín 2:1 (1:0)
    So 03.11. 14:00 Slaný - Tuchlovice 4:1 (3:1)
    So 03.11. 14:00 Poříčí n/S. - Klíčany 3:2 np (2:2)
    Ne 04.11. 14:00 Poříčany - Hřebeč 4:0 (2:0)
    Ne 04.11. 14:00 Lhota - Spartak Příbram 1:0 np (0:0)
    Ne 04.11. 14:00 Velim - Hvozdnice 2:3 np (2:2)

    14.kolo

    So 10.11. 10:15 Hřebeč - Hvozdnice 3:4 np (3:3)
    So 10.11. 10:15 Klíčany - Velim 4:0 (4:0)
    So 10.11. 10:15 Vykáň - Nové Strašecí 1:3 (1:1)
    So 10.11. 10:30 Spartak Příbram - Poříčí n/S. 1:4 (1:2)
    So 10.11. 14:00 Tuchlovice - Lhota 3:2 np (2:2)
    So 10.11. 14:00 Libušín - Slaný 1:4 (1:1)
    So 10.11. 14:00 Nespeky - Boh. Poděbrady 3:0 (1:0)
    Ne 11.11. 14:00 Poříčany - Kutná Hora 1:2 (1:1)

    15.kolo

    So 17.11. 10:15 Kutná Hora - Hřebeč 6:0 (1:0)
    So 17.11. 10:30 Slaný - Nespeky 3:2 np (2:2)
    So 17.11. 10:30 Lhota - Libušín 11:1 (5:1)
    So 17.11. 10:30 Poříčí n/S. - Tuchlovice 3:1 (1:0)
    So 17.11. 13:30 Nové Strašecí - Poříčany 1:3 (0:1)
    So 17.11. 13:30 Boh. Poděbrady - Vykáň 2:1 (1:0)
    So 17.11. 13:30 Hvozdnice - Klíčany 4:2 (3:2)
    Ne 18.11. 13:30 Velim - Spartak Příbram 3:1 (1:0)

    16.kolo

    08.03. 19:00 Hřebeč - Klíčany 2:1 np (1:1)
    So 09.03. 14:00 Poříčí n/S. - Libušín 3:0 (2:0)
    So 09.03. 14:30 Hvozdnice - Spartak Příbram 2:3 (0:1)
    So 09.03. 14:30 Slaný - Vykáň 2:0 (2:0)
    So 09.03. 14:30 Boh. Poděbrady - Poříčany 2:1 np (1:1)
    So 09.03. 14:30 Nové Strašecí - Kutná Hora 1:2 np (1:1)
    Ne 10.03. 14:30 Velim - Tuchlovice 2:3 np (2:2)
    Ne 10.03. 14:30 Lhota - Nespeky 3:0 (3:0)

    17.kolo

    So 16.03. 10:15 Kutná Hora - Boh. Poděbrady 0:6 (0:6)
    So 16.03. 10:15 Vykáň - Lhota 1:4 (1:1)
    So 16.03. 10:30 Spartak Příbram - Klíčany 0:2 (0:1)
    So 16.03. 14:15 Libušín - Velim 2:3 (0:3)
    So 16.03. 15:00 Nové Strašecí - Hřebeč 1:0 (0:0)
    So 16.03. 15:00 Tuchlovice - Hvozdnice 5:4 np (4:4)
    Ne 17.03. 15:00 Poříčany - Slaný 2:0 (2:0)
    St 10.04. 17:30 Nespeky - Poříčí n/S. 0:1 (0:0)

    18.kolo

    So 23.03. 10:15 Hřebeč - Spartak Příbram 3:1 (2:0)
    So 23.03. 10:15 Klíčany - Tuchlovice 2:1 np (1:1)
    So 23.03. 15:00 Hvozdnice - Libušín 3:2 (2:0)
    So 23.03. 15:00 Poříčí n/S. - Vykáň 13:1 (8:0)
    So 23.03. 15:00 Slaný - Kutná Hora 1:2 np (1:1)
    So 23.03. 15:00 Boh. Poděbrady - Nové Strašecí 5:4 np (4:4)
    Ne 24.03. 15:00 Velim - Nespeky 0:2 (0:0)
    Ne 24.03. 15:00 Lhota - Poříčany 2:1 (2:0)

    19.kolo

    So 30.03. 10:15 Kutná Hora - Lhota 0:1 (0:0)
    So 30.03. 15:00 Boh. Poděbrady - Hřebeč 4:2 (2:0)
    So 30.03. 15:00 Nové Strašecí - Slaný 2:1 np (1:1)
    So 30.03. 15:00 Vykáň - Velim 1:5 (0:1)
    So 30.03. 15:00 Nespeky - Hvozdnice 3:1 (1:1)
    So 30.03. 15:00 Libušín - Klíčany 1:3 (1:3)
    So 30.03. 15:00 Tuchlovice - Spartak Příbram 3:2 (2:1)
    Ne 31.03. 15:00 Poříčany - Poříčí n/S. 3:4 np (3:3)

    20.kolo

    So 06.04. 10:15 Hřebeč - Tuchlovice 1:2 np (1:1)
    So 06.04. 10:15 Klíčany - Nespeky 4:0 (1:0)
    So 06.04. 10:30 Spartak Příbram - Libušín 2:1 np (1:1)
    So 06.04. 16:30 Hvozdnice - Vykáň 3:1 (0:1)
    So 06.04. 16:30 Poříčí n/S. - Kutná Hora 3:0 (1:0)
    So 06.04. 16:30 Slaný - Boh. Poděbrady 3:0 (2:0)
    Ne 07.04. 16:30 Velim - Poříčany 1:2 np (1:1)
    Ne 07.04. 16:30 Lhota - Nové Strašecí 5:2 (3:0)

    21.kolo

    So 13.04. 10:15 Kutná Hora - Velim 3:1 (1:0)
    So 13.04. 15:00 Vykáň - Klíčany 1:4 (0:2)
    So 13.04. 16:30 Slaný - Hřebeč 1:3 (1:1)
    So 13.04. 16:30 Boh. Poděbrady - Lhota 2:1 np (1:1)
    So 13.04. 16:30 Nové Strašecí - Poříčí n/S. 1:2 (1:1)
    So 13.04. 16:30 Nespeky - Spartak Příbram 3:0 (2:0)
    So 13.04. 16:30 Libušín - Tuchlovice 0:1 (0:1)
    Ne 14.04. 16:30 Poříčany - Hvozdnice 2:0 (2:0)

    22.kolo

    19.04. 10:15 Hřebeč - Libušín 5:1 (1:1)
    19.04. 10:15 Klíčany - Poříčany 2:5 (1:3)
    19.04. 11:00 Poříčí n/S. - Boh. Poděbrady 2:1 (1:1)
    So 20.04. 10:30 Spartak Příbram - Vykáň 3:0k
    So 20.04. 17:00 Tuchlovice - Nespeky 0:2 (0:1)
    So 20.04. 17:00 Hvozdnice - Kutná Hora 1:2 (0:1)
    Ne 21.04. 17:00 Velim - Nové Strašecí 4:1 (2:0)
    Ne 21.04. 17:00 Lhota - Slaný 1:2 np (1:1)

    23.kolo

    26.04. 18:10 Lhota - Hřebeč 1:0 np (0:0)
    So 27.04. 10:15 Kutná Hora - Klíčany 3:1 (1:0)
    So 27.04. 10:15 Vykáň - Tuchlovice 1:2 (0:1)
    So 27.04. 17:00 Slaný - Poříčí n/S. 4:0 (1:0)
    So 27.04. 17:00 Boh. Poděbrady - Velim 2:1 np (1:1)
    So 27.04. 17:00 Nové Strašecí - Hvozdnice 4:2 (1:2)
    So 27.04. 17:00 Nespeky - Libušín 2:1 np (1:1)
    Ne 28.04. 17:00 Poříčany - Spartak Příbram 6:1 (1:1)

    24.kolo

    So 04.05. 10:15 Hřebeč - Nespeky 0:1 np (0:0)
    So 04.05. 10:15 Klíčany - Nové Strašecí 5:0 (1:0)
    So 04.05. 10:30 Spartak Příbram - Kutná Hora 2:1 (1:0)
    So 04.05. 17:00 Libušín - Vykáň 2:0 (1:0)
    So 04.05. 17:00 Tuchlovice - Poříčany 2:4 (0:2)
    So 04.05. 17:00 Hvozdnice - Boh. Poděbrady 3:2 np (2:2)
    So 04.05. 17:00 Poříčí n/S. - Lhota 2:0 (1:0)
    Ne 05.05. 17:00 Velim - Slaný 1:0 (0:0)

    25.kolo

    So 11.05. 10:15 Hřebeč - Poříčí n/S. 1:4 (0:3)
    So 11.05. 10:15 Kutná Hora - Tuchlovice 3:2 (2:0)
    So 11.05. 17:00 Slaný - Hvozdnice 6:1 (5:0)
    So 11.05. 17:00 Boh. Poděbrady - Klíčany 1:2 np (1:1)
    So 11.05. 17:00 Nové Strašecí - Spartak Příbram 3:2 np (2:2)
    So 11.05. 17:00 Vykáň - Nespeky 0:5 (0:3)
    Ne 12.05. 17:00 Lhota - Velim 3:0 (1:0)
    Ne 12.05. 17:00 Poříčany - Libušín 4:0 (4:0)

    26.kolo

    So 18.05. 10:15 Hřebeč - Vykáň 0:1 np (0:0)
    So 18.05. 10:15 Libušín - Kutná Hora 0:1 (0:1)
    So 18.05. 10:15 Klíčany - Slaný 2:3 np (2:2)
    So 18.05. 10:30 Spartak Příbram - Boh. Poděbrady 1:2 (0:0)
    So 18.05. 17:00 Nespeky - Poříčany 5:2 (2:0)
    So 18.05. 17:00 Tuchlovice - Nové Strašecí 1:4 (0:2)
    So 18.05. 17:00 Hvozdnice - Lhota 3:1 (3:1)
    Ne 19.05. 17:00 Velim - Poříčí n/S. 0:1 np (0:0)

    27.kolo

    So 25.05. 10:15 Velim - Hřebeč 3:0 (1:0)
    So 25.05. 10:15 Kutná Hora - Nespeky 2:3 (0:1)
    So 25.05. 17:00 Poříčí n/S. - Hvozdnice 7:0 (1:0)
    So 25.05. 17:00 Slaný - Spartak Příbram 4:1 (1:1)
    So 25.05. 17:00 Boh. Poděbrady - Tuchlovice 1:3 (1:2)
    So 25.05. 17:00 Nové Strašecí - Libušín 1:2 np (1:1)
    Ne 26.05. 17:00 Lhota - Klíčany 1:0 (0:0)
    Ne 26.05. 17:00 Poříčany - Vykáň 2:1 np (1:1)

    28.kolo

    31.05. 18:00 Vykáň - Kutná Hora 1:5 (0:2)
    So 01.06. 10:15 Klíčany - Poříčí n/S. 2:3 np (2:2)
    So 01.06. 10:30 Spartak Příbram - Lhota 2:3 (1:0)
    So 01.06. 17:00 Hřebeč - Poříčany 2:3 np (2:2)
    So 01.06. 17:00 Nespeky - Nové Strašecí 3:1 (1:1)
    So 01.06. 17:00 Libušín - Boh. Poděbrady 2:1 np (1:1)
    So 01.06. 17:00 Tuchlovice - Slaný 2:3 np (2:2)
    So 01.06. 17:00 Hvozdnice - Velim 1:2 (0:2)

    29.kolo

    St 05.06. 18:00 Hvozdnice - Hřebeč 3:1 (3:0)
    So 08.06. 10:15 Kutná Hora - Poříčany 2:3 (1:1)
    So 08.06. 15:00 Lhota - Tuchlovice 2:1 (1:1)
    So 08.06. 17:00 Poříčí n/S. - Spartak Příbram 5:1 (4:0)
    So 08.06. 17:00 Slaný - Libušín 1:0 (0:0)
    So 08.06. 17:00 Boh. Poděbrady - Nespeky 2:1 (1:1)
    So 08.06. 17:00 Nové Strašecí - Vykáň 2:1 (2:0)
    Ne 09.06. 17:00 Velim - Klíčany 0:2 (0:2)

    30.kolo

    So 15.06. 10:15 Hřebeč - Kutná Hora 3:4 (1:1)
    So 15.06. 10:15 Klíčany - Hvozdnice 5:0 (2:0)
    Ne 16.06. 17:00 Poříčany - Nové Strašecí 6:1 (4:1)
    Ne 16.06. 17:00 Vykáň - Boh. Poděbrady 1:4 (1:1)
    Ne 16.06. 17:00 Nespeky - Slaný 2:3 (1:3)
    Ne 16.06. 17:00 Libušín - Lhota 0:2 (0:1)
    Ne 16.06. 17:00 Tuchlovice - Poříčí n/S. 0:6 (0:4)
    Ne 16.06. 17:00 Spartak Příbram - Velim 1:2 (1:1)
    Správce soutěže: Ladislav Jelen

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 30 19 4 2 5 87:41 67
    2. 30 19 2 6 3 72:31 67
    3. 30 17 6 1 6 88:41 64
    4. 30 18 4 2 6 73:34 64
    5. 30 16 4 0 10 61:50 56
    6. 30 14 4 4 8 48:35 54
    7. 30 12 2 4 12 68:51 44
    8. 30 10 4 3 13 51:57 41
    9. 30 9 3 7 11 50:63 40
    10. 30 7 6 4 13 41:63 37
    11. 30 9 2 5 14 41:52 36
    12. 30 8 4 1 17 47:83 33
    13. 30 8 2 3 17 44:79 31
    14. 30 9 1 2 18 43:79 31
    15. 30 7 2 3 18 40:68 28
    16. 30 5 3 6 16 39:66 27

    Nejčtenější ze sportu