Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 23. února 2020
svátek má Svatopluk.
Hlavní menu
  • ID: 13165
  • Návštěvy: 21/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Český Krumlov  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Český Krumlov

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    1742
    Týden:
    21
    Dnes:
    3
    On-line:
    1

    1.kolo

    Ne 26.08. 17:00 Rožmberk - Holubov 1:4 (0:1)
    Ne 26.08. 17:00 Benešov - Kaplice B 1:6 (0:2)

    2.kolo

    Ne 02.09. 13:30 Horní Dvořiště - Kaplice B 1:5 (1:1)
    Ne 02.09. 17:00 Holubov - Benešov 4:1 (1:0)

    3.kolo

    Ne 09.09. 17:00 Rožmberk - Horní Dvořiště 2:3 (2:2)
    Ne 09.09. 17:00 Kaplice B - Holubov 8:1 (3:0)

    4.kolo

    Ne 16.09. 13:00 Horní Dvořiště - Holubov 0:1 (0:0)
    Ne 16.09. 16:30 Rožmberk - Benešov 5:2 (2:2)

    5.kolo

    Ne 23.09. 16:30 Benešov - Horní Dvořiště 2:1 np (0:0)
    Ne 23.09. 16:30 Kaplice B - Rožmberk 4:2 (0:1)

    6.kolo

    So 29.09. 12:30 Kaplice B - Benešov 10:0 (4:0)
    Ne 30.09. 16:00 Holubov - Rožmberk 0:5 (0:1)

    7.kolo

    So 06.10. 12:30 Kaplice B - Horní Dvořiště 2:0 (0:0)
    Ne 07.10. 16:00 Benešov - Holubov 2:3 (2:1)

    8.kolo

    Ne 14.10. 12:00 Horní Dvořiště - Rožmberk 5:3 (3:0)
    Ne 14.10. 15:30 Holubov - Kaplice B 2:1 (1:1)

    9.kolo

    Ne 21.10. 15:30 Holubov - Horní Dvořiště 7:1 (5:0)
    Ne 21.10. 15:30 Benešov - Rožmberk 2:3 (1:1)

    10.kolo

    Ne 28.10. 11:00 Horní Dvořiště - Benešov 2:1 np (1:0)
    Ne 28.10. 11:00 Rožmberk - Kaplice B 2:6 (0:3)

    11.kolo

    Ne 07.04. 16:30 Benešov - Kaplice B 1:4 (1:1)
    Ne 07.04. 16:30 Rožmberk - Holubov 1:3 (0:2)

    12.kolo

    Ne 14.04. 13:00 Horní Dvořiště - Kaplice B 0:10 (0:5)
    Ne 14.04. 16:30 Holubov - Benešov 4:1 (2:1)

    13.kolo

    So 20.04. 13:30 Kaplice B - Holubov 5:1 (1:1)
    Ne 21.04. 17:00 Rožmberk - Horní Dvořiště 2:3 np (2:2)

    14.kolo

    Ne 28.04. 13:30 Horní Dvořiště - Holubov 0:5 (0:2)
    Ne 28.04. 17:00 Rožmberk - Benešov 7:3 (3:1)

    15.kolo

    So 04.05. 13:30 Kaplice B - Rožmberk 9:0 (4:0)
    Ne 05.05. 17:00 Benešov - Horní Dvořiště 0:4 (0:3)

    16.kolo

    Ne 12.05. 17:00 Kaplice B - Benešov 5:1 (4:1)
    Ne 12.05. 17:00 Holubov - Rožmberk 3:2 (1:1)

    17.kolo

    So 18.05. 13:30 Kaplice B - Horní Dvořiště 14:2 (8:1)
    Ne 19.05. 17:00 Benešov - Holubov 3:4 (1:1)

    18.kolo

    So 25.05. 13:30 Holubov - Kaplice B 1:9 (1:1)
    Ne 26.05. 13:30 Horní Dvořiště - Rožmberk 1:0 (1:0)

    19.kolo

    Ne 02.06. 17:00 Holubov - Horní Dvořiště 6:1 (2:1)
    Ne 02.06. 17:00 Benešov - Rožmberk 1:3 (1:0)

    20.kolo

    Ne 09.06. 13:30 Horní Dvořiště - Benešov 3:0k
    Ne 09.06. 17:00 Rožmberk - Kaplice B 5:12 (4:5)
    Správce soutěže: Zdeněk Kemény

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 16 15 0 0 1 110:20 45
    2. 16 12 0 0 4 49:41 36
    3. 16 5 2 1 8 25:59 20
    4. 16 5 0 1 10 43:60 16
    5. 16 0 1 1 14 20:67 3