Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Sobota, 29. února 2020
svátek má Horymír.
Hlavní menu
  • ID: 13153
  • Návštěvy: 41/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Kraj Vysočina  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    6761
    Týden:
    41
    Dnes:
    2
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 11.08. 16:30 Slavoj Polná B - Stonařov 2:4 (2:1)
    So 11.08. 16:30 Rantířov - Luka n.J. 1:6 (0:3)
    So 11.08. 16:30 Štěpánov n.S. - M. Budějovice 2:5 (1:1)
    Ne 12.08. 16:30 Velký Beranov - Příbyslavice 3:2 (3:1)
    Ne 12.08. 16:30 Nedvědice - Velká Bíteš B 2:0 (0:0)
    Ne 12.08. 16:30 SK Počítky - Stařeč 7:0 (3:0)
    Ne 12.08. 16:30 Bohdalov - Měřín 0:1 (0:0)

    3.kolo

    So 18.08. 14:00 Měřín - Luka n.J. 1:0 (0:0)
    So 18.08. 16:30 Rantířov - Štěpánov n.S. 1:1 (1:1)
    So 18.08. 16:30 Velká Bíteš B - Slavoj Polná B 5:1 (3:0)
    Ne 19.08. 16:30 M. Budějovice - Velký Beranov 1:2 (0:2)
    Ne 19.08. 16:30 Stařeč - Bohdalov 5:1 (2:0)
    Ne 19.08. 16:30 Stonařov - SK Počítky 7:2 (5:1)
    Ne 19.08. 16:30 Příbyslavice - Nedvědice 5:0 (1:0)

    4.kolo

    So 25.08. 16:30 Slavoj Polná B - Příbyslavice 1:2 (1:1)
    So 25.08. 16:30 M. Budějovice - Rantířov 3:0 (1:0)
    Ne 26.08. 16:30 Velký Beranov - Nedvědice 5:2 (2:1)
    Ne 26.08. 16:30 SK Počítky - Velká Bíteš B 3:1 (0:1)
    Ne 26.08. 16:30 Bohdalov - Stonařov 0:4 (0:2)
    Ne 26.08. 16:30 Luka n.J. - Stařeč 4:0 (4:0)
    Ne 26.08. 16:30 Štěpánov n.S. - Měřín 0:0 (0:0)

    5.kolo

    31.08. 17:00 Velká Bíteš B - Bohdalov 6:1 (2:0)
    So 01.09. 16:00 Rantířov - Velký Beranov 0:1 (0:0)
    So 01.09. 16:00 Stonařov - Luka n.J. 0:2 (0:1)
    Ne 02.09. 16:00 Měřín - M. Budějovice 1:0 (1:0)
    Ne 02.09. 16:00 Stařeč - Štěpánov n.S. 2:2 (1:1)
    Ne 02.09. 16:00 Příbyslavice - SK Počítky 0:0 (0:0)
    Ne 02.09. 16:00 Nedvědice - Slavoj Polná B 4:0 (3:0)

    6.kolo

    07.09. 16:30 Luka n.J. - Velká Bíteš B 2:6 (1:2)
    So 08.09. 16:00 Štěpánov n.S. - Stonařov 3:3 (1:1)
    So 08.09. 16:00 Rantířov - Měřín 0:4 (0:0)
    Ne 09.09. 16:00 Velký Beranov - Slavoj Polná B 4:4 (3:3)
    Ne 09.09. 16:00 SK Počítky - Nedvědice 5:1 (2:0)
    Ne 09.09. 16:00 Bohdalov - Příbyslavice 5:1 (3:0)
    Ne 09.09. 16:00 M. Budějovice - Stařeč 4:2 (2:2)

    7.kolo

    So 15.09. 15:30 Stonařov - M. Budějovice 6:3 (2:1)
    Ne 16.09. 15:30 Velká Bíteš B - Štěpánov n.S. 2:3 (0:0)
    Ne 16.09. 15:30 Slavoj Polná B - SK Počítky 3:5 (2:2)
    Ne 16.09. 16:00 Měřín - Velký Beranov 3:2 (1:1)
    Ne 16.09. 16:00 Stařeč - Rantířov 3:2 (2:1)
    Ne 16.09. 16:00 Příbyslavice - Luka n.J. 1:7 (1:5)
    Ne 16.09. 16:00 Nedvědice - Bohdalov 1:1 (0:0)

    8.kolo

    So 22.09. 15:30 Štěpánov n.S. - Příbyslavice 1:3 (1:2)
    So 22.09. 15:30 M. Budějovice - Velká Bíteš B 2:1 (1:0)
    So 22.09. 15:30 Rantířov - Stonařov 5:1 (2:1)
    Ne 23.09. 15:30 Velký Beranov - SK Počítky 2:3 (2:2)
    Ne 23.09. 15:30 Bohdalov - Slavoj Polná B 5:1 (2:1)
    Ne 23.09. 15:30 Luka n.J. - Nedvědice 2:4 (0:3)
    Ne 23.09. 15:30 Měřín - Stařeč 3:1

    9.kolo

    So 29.09. 15:30 Nedvědice - Štěpánov n.S. 0:2 (0:1)
    Ne 30.09. 10:30 Velká Bíteš B - Rantířov 0:0 (0:0)
    Ne 30.09. 15:00 Stonařov - Měřín 2:2 (1:1)
    Ne 30.09. 15:30 Stařeč - Velký Beranov 2:2 (1:2)
    Ne 30.09. 15:30 Příbyslavice - M. Budějovice 2:0 (0:0)
    Ne 30.09. 15:30 Slavoj Polná B - Luka n.J. 2:1 (1:0)
    Ne 30.09. 15:30 SK Počítky - Bohdalov 2:1 (0:0)

    10.kolo

    So 06.10. 15:00 Štěpánov n.S. - Slavoj Polná B 0:3 (0:2)
    So 06.10. 15:00 M. Budějovice - Nedvědice 4:0 (0:0)
    So 06.10. 15:00 Rantířov - Příbyslavice 1:6 (1:2)
    Ne 07.10. 15:00 Velký Beranov - Bohdalov 0:0 (0:0)
    Ne 07.10. 15:00 Luka n.J. - SK Počítky 5:1 (4:0)
    Ne 07.10. 15:00 Měřín - Velká Bíteš B 0:1 (0:0)
    Ne 07.10. 15:00 Stařeč - Stonařov 5:1 (4:1)

    11.kolo

    So 13.10. 15:00 Velká Bíteš B - Stařeč 2:2 (0:2)
    So 13.10. 15:00 Slavoj Polná B - M. Budějovice 3:0 (1:0)
    Ne 14.10. 15:00 Stonařov - Velký Beranov 0:5 (0:2)
    Ne 14.10. 15:00 Příbyslavice - Měřín 0:1 (0:0)
    Ne 14.10. 15:00 Nedvědice - Rantířov 0:0 (0:0)
    Ne 14.10. 15:00 SK Počítky - Štěpánov n.S. 3:1 (1:1)
    Ne 14.10. 15:00 Bohdalov - Luka n.J. 4:1 (2:0)

    12.kolo

    So 20.10. 14:30 Štěpánov n.S. - Bohdalov 4:2 (1:1)
    So 20.10. 14:30 M. Budějovice - SK Počítky 4:2 (2:0)
    So 20.10. 14:30 Rantířov - Slavoj Polná B 3:3 (3:1)
    So 20.10. 14:30 Stonařov - Velká Bíteš B 3:2 (0:1)
    Ne 21.10. 14:30 Velký Beranov - Luka n.J. 1:2 (0:2)
    Ne 21.10. 14:30 Měřín - Nedvědice 5:1 (4:1)
    Ne 21.10. 14:30 Stařeč - Příbyslavice 1:1 (0:0)

    13.kolo

    Ne 28.10. 14:30 Velká Bíteš B - Velký Beranov 5:1 (2:1)
    Ne 28.10. 14:30 Příbyslavice - Stonařov 5:3 (2:1)
    Ne 28.10. 14:30 Nedvědice - Stařeč 3:1 (1:1)
    Ne 28.10. 14:30 Slavoj Polná B - Měřín 1:4 (0:2)
    Ne 28.10. 14:30 SK Počítky - Rantířov 1:4 (0:4)
    Ne 28.10. 14:30 Bohdalov - M. Budějovice 3:3 (3:1)
    Ne 28.10. 14:30 Luka n.J. - Štěpánov n.S. 2:2 (1:0)

    1.kolo

    So 03.11. 14:00 Štěpánov n.S. - Velký Beranov 1:3 (0:2)
    So 03.11. 14:00 M. Budějovice - Luka n.J. 2:1 (1:0)
    So 03.11. 14:00 Rantířov - Bohdalov 2:6 (2:2)
    So 03.11. 14:00 Měřín - SK Počítky 6:1 (4:1)
    So 03.11. 14:00 Stařeč - Slavoj Polná B 5:2 (3:1)
    So 03.11. 14:00 Stonařov - Nedvědice 1:1 (0:1)
    So 03.11. 14:00 Velká Bíteš B - Příbyslavice 0:1 (0:1)

    15.kolo

    So 23.03. 15:00 Velká Bíteš B - Nedvědice 1:1 (0:0)
    So 23.03. 15:00 M. Budějovice - Štěpánov n.S. 2:0 (0:0)
    Ne 24.03. 15:00 Příbyslavice - Velký Beranov 2:2 (2:0)
    Ne 24.03. 15:00 Stonařov - Slavoj Polná B 4:1 (2:0)
    Ne 24.03. 15:00 Stařeč - SK Počítky 1:1 (0:0)
    Ne 24.03. 15:00 Měřín - Bohdalov 1:2 (0:1)
    Ne 24.03. 15:00 Luka n.J. - Rantířov 4:0 (1:0)

    16.kolo

    So 30.03. 15:00 Štěpánov n.S. - Rantířov 1:2 (1:1)
    So 30.03. 15:00 Bohdalov - Stařeč 1:3 (1:1)
    So 30.03. 15:00 Slavoj Polná B - Velká Bíteš B 0:2 (0:0)
    Ne 31.03. 15:00 Velký Beranov - M. Budějovice 2:7 (2:3)
    Ne 31.03. 15:00 Luka n.J. - Měřín 0:0 (0:0)
    Ne 31.03. 15:00 SK Počítky - Stonařov 2:1 (1:0)
    Ne 31.03. 15:00 Nedvědice - Příbyslavice 3:0 (2:0)

    17.kolo

    So 06.04. 15:30 Nedvědice - Velký Beranov 6:1 (2:0)
    So 06.04. 15:30 Velká Bíteš B - SK Počítky 1:2 (0:1)
    So 06.04. 15:30 Stonařov - Bohdalov 1:2 (1:1)
    So 06.04. 15:30 Rantířov - M. Budějovice 1:3 (1:1)
    Ne 07.04. 15:30 Příbyslavice - Slavoj Polná B 1:2 (1:1)
    Ne 07.04. 15:30 Stařeč - Luka n.J. 4:3 (2:1)
    Ne 07.04. 15:30 Měřín - Štěpánov n.S. 0:1 (0:0)

    18.kolo

    So 13.04. 15:30 M. Budějovice - Měřín 0:0 (0:0)
    So 13.04. 15:30 Štěpánov n.S. - Stařeč 2:2 (1:1)
    So 13.04. 15:30 Slavoj Polná B - Nedvědice 5:1 (4:0)
    Ne 14.04. 15:30 Velký Beranov - Rantířov 3:2 (2:1)
    Ne 14.04. 15:30 Luka n.J. - Stonařov 3:2 (0:1)
    Ne 14.04. 15:30 Bohdalov - Velká Bíteš B 7:0 (3:0)
    Ne 14.04. 15:30 SK Počítky - Příbyslavice 1:1 (1:0)

    19.kolo

    So 20.04. 16:00 Slavoj Polná B - Velký Beranov 3:5 (1:1)
    So 20.04. 16:00 Stařeč - M. Budějovice 4:2 (0:1)
    Ne 21.04. 16:00 Nedvědice - SK Počítky 3:3 (1:1)
    Ne 21.04. 16:00 Příbyslavice - Bohdalov 1:3 (0:3)
    Ne 21.04. 16:00 Velká Bíteš B - Luka n.J. 3:2 (0:1)
    Ne 21.04. 16:00 Stonařov - Štěpánov n.S. 3:2 (2:2)
    Ne 21.04. 16:00 Měřín - Rantířov 4:1 (1:0)

    20.kolo

    So 27.04. 16:00 Velký Beranov - Měřín 0:0 (0:0)
    So 27.04. 16:00 Rantířov - Stařeč 4:2 (2:1)
    So 27.04. 16:00 M. Budějovice - Stonařov 2:3 (0:0)
    So 27.04. 16:00 Štěpánov n.S. - Velká Bíteš B 2:1 (1:1)
    Ne 28.04. 16:00 Luka n.J. - Příbyslavice 1:3 (0:2)
    Ne 28.04. 16:00 Bohdalov - Nedvědice 2:1 (0:1)
    Ne 28.04. 16:00 SK Počítky - Slavoj Polná B 2:6 (0:3)

    21.kolo

    So 04.05. 16:30 SK Počítky - Velký Beranov 4:1 (1:1)
    So 04.05. 16:30 Slavoj Polná B - Bohdalov 0:1 (0:0)
    So 04.05. 16:30 Nedvědice - Luka n.J. 2:0 (1:0)
    So 04.05. 16:30 Velká Bíteš B - M. Budějovice 4:1 (3:0)
    So 04.05. 16:30 Stonařov - Rantířov 3:3 (2:2)
    Ne 05.05. 16:30 Příbyslavice - Štěpánov n.S. 2:0 (0:0)
    Ne 05.05. 16:30 Stařeč - Měřín 0:1 (0:1)

    22.kolo

    So 11.05. 16:30 Rantířov - Velká Bíteš B 4:6 (2:2)
    So 11.05. 16:30 M. Budějovice - Příbyslavice 2:5 (1:4)
    So 11.05. 16:30 Štěpánov n.S. - Nedvědice 2:2 (1:1)
    Ne 12.05. 16:30 Velký Beranov - Stařeč 4:2 (2:1)
    Ne 12.05. 16:30 Měřín - Stonařov 1:2 (0:1)
    Ne 12.05. 16:30 Luka n.J. - Slavoj Polná B 3:2 (2:0)
    Ne 12.05. 16:30 Bohdalov - SK Počítky 2:2 (1:1)

    23.kolo

    So 18.05. 16:30 SK Počítky - Luka n.J. 2:0 (1:0)
    So 18.05. 16:30 Velká Bíteš B - Měřín 0:2 (0:0)
    So 18.05. 16:30 Stonařov - Stařeč 1:1
    Ne 19.05. 16:30 Bohdalov - Velký Beranov 0:3
    Ne 19.05. 16:30 Slavoj Polná B - Štěpánov n.S. 5:1
    Ne 19.05. 16:30 Nedvědice - M. Budějovice 1:4
    Ne 19.05. 16:30 Příbyslavice - Rantířov 3:1

    24.kolo

    So 25.05. 16:30 Velký Beranov - Stonařov 2:4 (2:1)
    So 25.05. 16:30 Rantířov - Nedvědice 1:3 (0:2)
    So 25.05. 16:30 M. Budějovice - Slavoj Polná B 5:2 (2:0)
    So 25.05. 16:30 Štěpánov n.S. - SK Počítky 1:1 (1:0)
    Ne 26.05. 16:30 Stařeč - Velká Bíteš B 3:0
    Ne 26.05. 16:30 Měřín - Příbyslavice 1:0 (1:0)
    Ne 26.05. 16:30 Luka n.J. - Bohdalov 1:1 (0:1)

    25.kolo

    So 01.06. 16:30 Slavoj Polná B - Rantířov 4:1 (2:1)
    So 01.06. 16:30 Nedvědice - Měřín 1:1 (0:0)
    So 01.06. 16:30 Velká Bíteš B - Stonařov 5:1 (1:0)
    Ne 02.06. 16:30 Luka n.J. - Velký Beranov 3:1 (1:0)
    Ne 02.06. 16:30 Bohdalov - Štěpánov n.S. 4:3 (2:1)
    Ne 02.06. 16:30 SK Počítky - M. Budějovice 6:1 (3:0)
    Ne 02.06. 16:30 Příbyslavice - Stařeč 2:1 (1:0)

    26.kolo

    So 08.06. 16:30 Stonařov - Příbyslavice 4:3 (3:3)
    So 08.06. 16:30 Rantířov - SK Počítky 1:3 (1:2)
    So 08.06. 16:30 Štěpánov n.S. - Luka n.J. 7:1 (2:1)
    Ne 09.06. 16:30 Velký Beranov - Velká Bíteš B 0:1 (0:0)
    Ne 09.06. 16:30 Stařeč - Nedvědice 2:3 (0:1)
    Ne 09.06. 16:30 Měřín - Slavoj Polná B 2:0 (0:0)
    Ne 09.06. 16:30 M. Budějovice - Bohdalov 2:2 (1:1)

    14.kolo

    So 15.06. 10:30 Slavoj Polná B - Stařeč 8:1 (4:0)
    So 15.06. 13:00 Bohdalov - Rantířov 4:0 (3:0)
    So 15.06. 16:30 Velký Beranov - Štěpánov n.S. 8:2 (4:1)
    So 15.06. 16:30 SK Počítky - Měřín 0:1 (0:0)
    So 15.06. 16:30 Nedvědice - Stonařov 2:2 (2:1)
    Ne 16.06. 16:30 Luka n.J. - M. Budějovice 2:0 (1:0)
    Ne 16.06. 16:30 Příbyslavice - Velká Bíteš B 5:0 (3:0)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 16 6 4 45:16 54
    2. 26 13 6 7 64:55 45
    3. 26 13 4 9 57:44 43
    4. 26 12 6 8 60:49 42
    5. 26 12 3 11 62:57 39
    6. 26 11 6 9 66:66 39
    7. 26 11 5 10 63:61 38
    8. 26 11 3 12 58:52 36
    9. 26 11 3 12 55:51 36
    10. 26 9 8 9 48:55 35
    11. 26 8 7 11 55:66 31
    12. 26 9 2 15 64:71 29
    13. 26 6 8 12 46:62 26
    14. 26 4 5 17 40:78 17