Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 26. února 2020
svátek má Dorota.
Hlavní menu
  • ID: 13058
  • Návštěvy: 16/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-15
  • Praha  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    1593
    Týden:
    16
    Dnes:
    2
    On-line:
    1

    1.kolo

    Čt 06.09. 17:30 Bílá Hora - Meteor C 0:12 (0:5)
    So 08.09. 14:45 Čechie Smíchov - Suchdol 2:1 (1:0)
    Ne 09.09. 10:30 Ruzyně - Zličín B 2:0 (1:0)
    Ne 09.09. 11:00 Uhelné sklady - Březíněves 3:2 (2:0)
    Ne 09.09. 14:00 Dolní Chabry - Bohnice b 5:0 (2:0)

    2.kolo

    St 12.09. 17:30 Suchdol - Zličín B 1:5 (0:2)
    So 15.09. 13:00 Březíněves - Dolní Chabry 1:2 (0:0)
    So 15.09. 16:30 Čechie Smíchov - Uhelné sklady 3:0 (2:0)
    Ne 16.09. 10:00 Meteor C - Ruzyně 7:1 (6:0)
    Ne 16.09. 13:30 Bohnice b - Bílá Hora 0:2 (0:1)

    3.kolo

    St 19.09. 18:00 Zličín B - Meteor C 3:1 (0:0)
    So 22.09. 11:00 Bílá Hora - Březíněves 0:3 (0:1)
    So 22.09. 16:30 Dolní Chabry - Čechie Smíchov 2:0 (1:0)
    Ne 23.09. 10:30 Ruzyně - Bohnice b 4:1 (2:1)
    Ne 23.09. 11:00 Uhelné sklady - Suchdol 4:1 (3:0)

    4.kolo

    St 26.09. 17:15 Suchdol - Meteor C 2:15 (0:8)
    Ne 30.09. 11:00 Uhelné sklady - Dolní Chabry 1:3 (0:1)
    Ne 30.09. 13:30 Bohnice b - Zličín B 1:8 (1:4)
    Ne 30.09. 13:30 Březíněves - Ruzyně 1:6 (0:3)
    Ne 30.09. 14:00 Čechie Smíchov - Bílá Hora 4:3 (¨4:0)

    5.kolo

    So 06.10. 10:00 Meteor C - Bohnice b 17:2 (8:1)
    So 06.10. 13:00 Bílá Hora - Uhelné sklady 2:0 (0:0)
    Ne 07.10. 10:30 Ruzyně - Čechie Smíchov 3:1 (1:0)
    Ne 07.10. 12:15 Zličín B - Březíněves 0:8 (0:4)
    Ne 07.10. 16:00 Dolní Chabry - Suchdol 9:1 (6:0)

    6.kolo

    So 13.10. 10:00 Suchdol - Bohnice b 9:2 (5:1)
    So 13.10. 13:00 Březíněves - Meteor C 4:5 (1:4)
    So 13.10. 15:30 Čechie Smíchov - Zličín B 0:3 (0:1)
    Ne 14.10. 11:00 Uhelné sklady - Ruzyně 3:3 (1:2)
    Ne 14.10. 13:00 Dolní Chabry - Bílá Hora 10:1 (5:1)

    7.kolo

    19.10. 17:00 Bílá Hora - Suchdol 0:5 (0:1)
    So 20.10. 15:30 Bohnice b - Březíněves 2:3 (2:1)
    Ne 21.10. 10:00 Meteor C - Čechie Smíchov 5:0 (2:0)
    Ne 21.10. 10:30 Ruzyně - Dolní Chabry 1:0 (1:0)
    Ne 21.10. 11:45 Zličín B - Uhelné sklady 5:3 (3:2)

    8.kolo

    Čt 25.10. 17:00 Bílá Hora - Ruzyně 1:6 (0:2)
    26.10. 16:30 Uhelné sklady - Meteor C 3:12 (1:7)
    So 27.10. 10:00 Suchdol - Březíněves 3:5 (0:2)
    So 27.10. 14:30 Čechie Smíchov - Bohnice b 2:2 (1:2)
    Ne 28.10. 12:00 Dolní Chabry - Zličín B 2:2 (2:0)

    9.kolo

    So 03.11. 08:45 Bohnice b - Uhelné sklady 4:2 (1:1)
    Ne 04.11. 10:15 Zličín B - Bílá Hora 0:2 (0:1)
    Ne 04.11. 10:30 Ruzyně - Suchdol 3:2 (0:1)
    Ne 04.11. 14:00 Březíněves - Čechie Smíchov 3:2 (2:1)
    Ne 04.11. 15:00 Meteor C - Dolní Chabry 3:0 (0:0)

    10.kolo

    So 06.04. 14:15 Meteor C - Bílá Hora 4:1 (1:1)
    So 06.04. 16:30 Suchdol - Čechie Smíchov 5:2 (1:1)
    So 06.04. 16:30 Březíněves - Uhelné sklady 1:1 (0:1)
    Ne 07.04. 13:00 Bohnice b - Dolní Chabry 0:1 (0:1)
    Ne 07.04. 14:00 Zličín B - Ruzyně 1:5 (0:3)

    11.kolo

    12.04. 18:00 Bílá Hora - Bohnice b 6:0 (5:0)
    So 13.04. 14:00 Uhelné sklady - Čechie Smíchov 0:6 (0:2)
    Ne 14.04. 10:15 Zličín B - Suchdol 1:0 (0:0)
    Ne 14.04. 10:30 Ruzyně - Meteor C 0:8 (0:4)
    Ne 14.04. 17:00 Dolní Chabry - Březíněves 2:2 (1:1)

    13.kolo

    26.04. 17:30 Bílá Hora - Čechie Smíchov 4:2 (4:0)
    Ne 28.04. 10:30 Ruzyně - Březíněves 3:7 (1:3)
    Ne 28.04. 12:45 Zličín B - Bohnice b 5:0 (3:0)
    Ne 28.04. 16:00 Dolní Chabry - Uhelné sklady 7:2 (3:1)
    Ne 28.04. 16:30 Meteor C - Suchdol 23:0 (10:0)

    14.kolo

    St 01.05. 17:00 Suchdol - Dolní Chabry 3:2 (2:2)
    So 04.05. 13:00 Bohnice b - Meteor C 3:9 (2:3)
    So 04.05. 14:00 Uhelné sklady - Bílá Hora 0:0 (0:0)
    So 04.05. 15:00 Březíněves - Zličín B 5:0 (3:0)
    Ne 05.05. 14:00 Čechie Smíchov - Ruzyně 0:5 (0:2)

    15.kolo

    So 11.05. 10:00 Bílá Hora - Dolní Chabry 0:3 (0:0)
    So 11.05. 15:30 Bohnice b - Suchdol 2:4 (1:3)
    Ne 12.05. 10:30 Ruzyně - Uhelné sklady 2:2 (2:1)
    Ne 12.05. 13:15 Zličín B - Čechie Smíchov 2:2 (1:2)
    Ne 12.05. 16:30 Meteor C - Březíněves 5:3 (1:1)

    16.kolo

    So 18.05. 14:00 Uhelné sklady - Zličín B 2:3 (0:1)
    So 18.05. 17:00 Březíněves - Bohnice b 12:0 (8:0)
    Ne 19.05. 14:00 Čechie Smíchov - Meteor C 3:5 (1:2)
    Ne 19.05. 14:30 Dolní Chabry - Ruzyně 0:1 (0:1)
    Ne 19.05. 17:00 Suchdol - Bílá Hora 6:4 (3:2)

    17.kolo

    So 25.05. 14:15 Meteor C - Uhelné sklady 9:0 (4:0)
    So 25.05. 15:30 Bohnice b - Čechie Smíchov 2:6 (2:2)
    So 25.05. 17:00 Březíněves - Suchdol 4:6 (1:2)
    Ne 26.05. 10:30 Ruzyně - Bílá Hora 2:1 (1:0)
    Ne 26.05. 15:15 Zličín B - Dolní Chabry 0:9 (0:4)

    18.kolo

    Čt 30.05. 18:00 Bílá Hora - Zličín B 5:1 (3:0)
    Ne 02.06. 14:00 Dolní Chabry - Meteor C 1:9 (1:3)
    Ne 02.06. 14:00 Čechie Smíchov - Březíněves 3:3 (1:1)
    Ne 02.06. 16:00 Uhelné sklady - Bohnice b 5:3 (1:1)
    Ne 02.06. 17:00 Suchdol - Ruzyně 2:7 (1:6)

    12.kolo

    St 05.06. 17:30 Suchdol - Uhelné sklady 2:2 (1:1)
    So 08.06. 14:30 Meteor C - Zličín B 16:1 (8:1)
    Ne 09.06. 14:30 Čechie Smíchov - Dolní Chabry 0:4 (0:1)
    Ne 09.06. 15:00 Bohnice b - Ruzyně 3:1 (1:0)
    Ne 09.06. 17:00 Březíněves - Bílá Hora 5:4 (2:2)
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 18 17 0 1 165:27 51
    2. 18 12 2 4 55:40 38
    3. 18 11 2 5 62:27 35
    4. 18 9 3 6 72:47 30
    5. 18 8 2 8 40:64 26
    6. 18 7 1 10 53:92 22
    7. 18 6 1 11 36:63 19
    8. 18 5 3 10 38:52 18
    9. 18 3 5 10 33:68 14
    10. 18 2 1 15 27:101 7