Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 13055
  • Návštěvy: 32/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-15
  • Praha  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    3408
    Týden:
    32
    Dnes:
    3
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 08.09. 10:30 Čechie Uhřiněves - Hrdlořezy 6:0 (2:0)
    So 08.09. 11:00 Junior Praha - Dubeč 10:2 (3:2)
    So 08.09. 13:30 Hostivař - ČAFC Praha 1:10 (0:6)
    Ne 09.09. 17:00 Kolovraty - D. Počernice 8:2 (4:1)
    Ne 09.09. 17:30 Union Žižkov - Běchovičtí Sršni 3:8 (2:5)

    2.kolo

    So 15.09. 14:45 D. Počernice - Hostivař 3:1 (2:0)
    Ne 16.09. 12:00 Běchovičtí Sršni - ČAFC Praha 0:9 (0:3)
    Ne 16.09. 14:00 Dubeč - Čechie Uhřiněves 2:3 (1:1)
    Ne 16.09. 14:30 Union Žižkov - Junior Praha 0:6 (0:3)
    Ne 16.09. 16:30 Hrdlořezy - Kolovraty 1:4 (1:3)

    3.kolo

    So 22.09. 10:30 Čechie Uhřiněves - Union Žižkov 3:0 (1:0)
    So 22.09. 11:00 Junior Praha - Běchovičtí Sršni 5:2 (1:2)
    Ne 23.09. 09:00 ČAFC Praha - D. Počernice 2:0 (1:0)
    Ne 23.09. 14:30 Hostivař - Hrdlořezy 1:0 (0:0)
    Ne 23.09. 16:30 Kolovraty - Dubeč 2:2 (1:0)

    4.kolo

    28.09. 11:00 Junior Praha - Čechie Uhřiněves 2:1 (2:1)
    Ne 30.09. 11:30 Běchovičtí Sršni - D. Počernice 1:0 (0:0)
    Ne 30.09. 13:30 Dubeč - Hostivař 5:0 (2:0)
    Ne 30.09. 13:30 Union Žižkov - Kolovraty 3:4 (0:2)
    Ne 30.09. 16:00 Hrdlořezy - ČAFC Praha 0:4 (0:1)

    5.kolo

    So 06.10. 10:30 Čechie Uhřiněves - Běchovičtí Sršni 4:0 (3:0)
    So 06.10. 14:15 D. Počernice - Hrdlořezy 0:1 (0:0)
    Ne 07.10. 09:00 ČAFC Praha - Dubeč 2:0 (1:0)
    Ne 07.10. 14:00 Hostivař - Union Žižkov 15:0 (12:0)
    Ne 07.10. 16:00 Kolovraty - Junior Praha 0:5 (0:4)

    6.kolo

    So 13.10. 10:30 Čechie Uhřiněves - Kolovraty 6:1 (2:1)
    So 13.10. 11:00 Junior Praha - Hostivař 6:0 (4:0)
    So 13.10. 15:30 Union Žižkov - ČAFC Praha 2:9 (1:3)
    Ne 14.10. 11:00 Běchovičtí Sršni - Hrdlořezy 3:1 (1:0)
    Ne 14.10. 13:00 Dubeč - D. Počernice 3:0 (1:0)

    7.kolo

    Ne 21.10. 11:30 Hrdlořezy - Dubeč 3:5 (2:3)
    Ne 21.10. 12:15 ČAFC Praha - Junior Praha 6:2 (5:1)
    Ne 21.10. 13:45 D. Počernice - Union Žižkov 6:1 (4:0)
    Ne 21.10. 15:30 Kolovraty - Běchovičtí Sršni 0:0 (0:0)
    Ne 21.10. 15:30 Hostivař - Čechie Uhřiněves 1:3 (0:2)

    8.kolo

    26.10. 17:00 Čechie Uhřiněves - ČAFC Praha 0:0 (0:0)
    So 27.10. 09:00 Kolovraty - Hostivař 2:3 (1:1)
    So 27.10. 11:00 Junior Praha - D. Počernice 4:3 (1:2)
    So 27.10. 12:30 Union Žižkov - Hrdlořezy 3:4 (0:3)
    Ne 28.10. 12:30 Běchovičtí Sršni - Dubeč 3:0k

    9.kolo

    Ne 04.11. 12:15 D. Počernice - Čechie Uhřiněves 0:4 (0:2)
    Ne 04.11. 13:00 ČAFC Praha - Kolovraty 10:1 (3:0)
    Ne 04.11. 14:00 Hostivař - Běchovičtí Sršni 8:1 (2:0)
    Ne 04.11. 14:00 Hrdlořezy - Junior Praha 0:6 (0:2)
    Ne 04.11. 14:00 Dubeč - Union Žižkov 8:1 (3:1)

    10.kolo

    So 06.04. 14:00 Dubeč - Junior Praha 3:5 (1:2)
    Ne 07.04. 11:30 Běchovičtí Sršni - Union Žižkov 10:0 (4:0)
    Ne 07.04. 14:30 Hrdlořezy - Čechie Uhřiněves 1:7 (1:3)
    Ne 07.04. 14:45 D. Počernice - Kolovraty 4:0 (0:0)
    Ne 07.04. 14:45 ČAFC Praha - Hostivař 6:0 (3:0)

    11.kolo

    So 13.04. 11:00 Junior Praha - Union Žižkov 26:0 (15:0)
    Ne 14.04. 10:00 Kolovraty - Hrdlořezy 4:2 (3:1)
    Ne 14.04. 11:30 ČAFC Praha - Běchovičtí Sršni 11:2 (5:1)
    Ne 14.04. 14:45 Čechie Uhřiněves - Dubeč 6:0 (2:0)
    Ne 14.04. 15:00 Hostivař - D. Počernice 1:3 (1:2)

    13.kolo

    So 27.04. 10:45 Čechie Uhřiněves - Junior Praha 1:0 (0:0)
    Ne 28.04. 12:30 ČAFC Praha - Hrdlořezy 13:0 (6:0)
    Ne 28.04. 15:00 Hostivař - Dubeč 6:3 (5:0)
    Ne 28.04. 15:15 D. Počernice - Běchovičtí Sršni 4:1 (1:0)
    Ne 28.04. 17:00 Kolovraty - Union Žižkov 10:0 (4:0)

    14.kolo

    So 04.05. 10:30 Dubeč - ČAFC Praha 1:2 (1:1)
    So 04.05. 11:00 Junior Praha - Kolovraty 7:2 (2:2)
    So 04.05. 15:30 Union Žižkov - Hostivař 1:10 (1:4)
    Ne 05.05. 11:30 Běchovičtí Sršni - Čechie Uhřiněves 1:5 (1:3)
    Ne 05.05. 17:00 Hrdlořezy - D. Počernice 0:0 (0:0)

    15.kolo

    Ne 12.05. 10:15 ČAFC Praha - Union Žižkov 9:1 (4:1)
    Ne 12.05. 13:00 Hrdlořezy - Běchovičtí Sršni 4:4 (1:1)
    Ne 12.05. 13:00 Kolovraty - Čechie Uhřiněves 2:8 (1:2)
    Ne 12.05. 17:00 Hostivař - Junior Praha 0:10 (0:4)
    Po 13.05. 17:30 D. Počernice - Dubeč 1:2 (0:0)

    16.kolo

    So 18.05. 11:00 Junior Praha - ČAFC Praha 1:0 (1:0)
    So 18.05. 14:00 Dubeč - Hrdlořezy 3:1 (2:1)
    So 18.05. 15:30 Union Žižkov - D. Počernice 0:3 (0:1)
    Ne 19.05. 12:30 Běchovičtí Sršni - Kolovraty 4:0 (2:0)
    Ne 19.05. 14:45 Čechie Uhřiněves - Hostivař 10:0 (6:0)

    17.kolo

    St 01.05. 14:00 Dubeč - Běchovičtí Sršni 1:1 (0:1)
    St 08.05. 10:00 ČAFC Praha - Čechie Uhřiněves 4:0 (1:0)
    So 25.05. 14:00 D. Počernice - Junior Praha 0:5 (0:1)
    Ne 26.05. 13:00 Hrdlořezy - Union Žižkov 13:0 (9:0)
    Ne 26.05. 17:00 Hostivař - Kolovraty 5:2 (2:0)

    18.kolo

    Čt 02.05. 18:00 Běchovičtí Sršni - Hostivař 0:2 (0:1)
    St 08.05. 10:00 Union Žižkov - Dubeč 1:8 (1:3)
    So 01.06. 11:00 Junior Praha - Hrdlořezy 18:0 (5:0)
    Ne 02.06. 14:45 Čechie Uhřiněves - D. Počernice 5:0 (5:0)
    Ne 02.06. 17:00 Kolovraty - ČAFC Praha 0:1 (0:1)

    12.kolo

    St 08.05. 17:00 Hrdlořezy - Hostivař 0:1 (0:0)
    24.05. 18:00 Dubeč - Kolovraty 1:3 (0:1)
    Čt 06.06. 18:00 Běchovičtí Sršni - Junior Praha 0:2 (0:1)
    Ne 09.06. 15:15 D. Počernice - ČAFC Praha 0:2 (0:0)
    Ne 09.06. 17:00 Union Žižkov - Čechie Uhřiněves 0:17 (0:5)
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 18 16 1 1 100:11 49
    2. 18 16 0 2 120:20 48
    3. 18 15 1 2 89:14 46
    4. 18 9 0 9 55:65 27
    5. 18 7 2 9 49:50 23
    6. 18 6 3 9 41:59 21
    7. 18 6 2 10 45:64 20
    8. 18 6 1 11 29:41 19
    9. 18 3 2 13 31:82 11
    10. 18 0 0 18 16:169 0

    Nejčtenější ze sportu