Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 18. února 2020
svátek má Gizela.
Hlavní menu
  • ID: 13052
  • Návštěvy: 12/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-15
  • Karlovarský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    1276
    Týden:
    12
    Dnes:
    1
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 25.08. 11:45 Sedlec - Hvězda Cheb 0:3 (0:3)
    Ne 26.08. 11:45 Ostrov - FC Cheb 13:1 (5:1)
    St 29.08. 16:30 Skalná - Mar. Lázně 0:3 (0:0)

    2.kolo

    So 01.09. 10:00 FC Cheb - Skalná 3:0 (2:0)
    So 01.09. 10:45 Hvězda Cheb - Ostrov 1:6 (0:2)
    So 01.09. 11:30 Jiskra Aš - Sedlec 15:1 (8:1)

    13.kolo

    St 05.09. 16:30 FC Cheb - Jiskra Aš 2:1 np (0:0)
    St 05.09. 16:30 Mar. Lázně - Sedlec 8:1 (4:0)
    St 05.09. 16:30 Skalná - Ostrov 2:3 np (0:2)

    3.kolo

    So 08.09. 10:00 Skalná - Hvězda Cheb 1:5 (1:2)
    So 08.09. 11:15 Mar. Lázně - FC Cheb 1:0 (1:0)
    So 08.09. 11:45 Ostrov - Jiskra Aš 9:1 (3:1)

    4.kolo

    So 15.09. 10:45 Hvězda Cheb - Mar. Lázně 3:0k
    So 15.09. 11:30 Jiskra Aš - Skalná 5:2 (2:2)
    So 15.09. 11:45 Sedlec - Ostrov 1:7 (1:4)

    14.kolo

    St 19.09. 17:45 Jiskra Aš - Hvězda Cheb 2:3 (1:0)
    St 19.09. 18:00 Ostrov - Mar. Lázně 5:1 (3:1)
    St 19.09. 18:00 Sedlec - FC Cheb 0:9 (0:3)

    5.kolo

    So 22.09. 10:00 Skalná - Sedlec 7:1 (5:0)
    So 22.09. 10:00 FC Cheb - Hvězda Cheb 1:0 np (0:0)
    So 22.09. 11:15 Mar. Lázně - Jiskra Aš 2:1 (1:1)

    6.kolo

    So 29.09. 11:30 Jiskra Aš - FC Cheb 2:3 np (0:1)
    So 29.09. 11:45 Sedlec - Mar. Lázně 0:5 (0:2)
    Ne 30.09. 13:45 Ostrov - Skalná 8:0 (6:0)

    7.kolo

    So 06.10. 10:00 FC Cheb - Sedlec 9:1 (6:0)
    So 06.10. 10:45 Hvězda Cheb - Jiskra Aš 5:1 (1:1)
    Ne 07.10. 11:45 Mar. Lázně - Ostrov 2:1 np (0:1)

    8.kolo

    So 13.10. 10:00 FC Cheb - Ostrov 2:3 (1:2)
    So 13.10. 10:45 Hvězda Cheb - Sedlec 10:0 (3:0)
    So 13.10. 11:45 Mar. Lázně - Skalná 1:3 (0:1)

    9.kolo

    So 20.10. 10:00 Skalná - FC Cheb 2:1 (2:1)
    So 20.10. 11:45 Sedlec - Jiskra Aš 7:6 np (5:2)
    Ne 21.10. 11:45 Ostrov - Hvězda Cheb 4:0 (2:0)

    10.kolo

    So 27.10. 10:00 FC Cheb - Mar. Lázně 1:3 (1:1)
    So 27.10. 10:45 Hvězda Cheb - Skalná 0:2 (0:1)
    So 27.10. 11:30 Jiskra Aš - Ostrov 1:3 (0:1)

    11.kolo

    So 03.11. 10:00 Skalná - Jiskra Aš 5:1 (3:0)
    So 03.11. 11:45 Ostrov - Sedlec 13:0 (8:0)
    Ne 04.11. 11:45 Mar. Lázně - Hvězda Cheb 3:1 (1:0)

    12.kolo

    Čt 01.11. 18:00 Hvězda Cheb - FC Cheb 3:2 np (0:2)
    So 10.11. 11:30 Jiskra Aš - Mar. Lázně 4:2 (4:1)
    So 10.11. 11:45 Sedlec - Skalná 1:0 (1:0)

    17.kolo

    So 06.04. 10:00 FC Cheb - Mar. Lázně 8:0 (4:0)
    So 06.04. 11:30 Jiskra Aš - Ostrov 1:2 np (1:0)
    Ne 07.04. 10:45 Hvězda Cheb - Skalná 5:0 (3:0)

    18.kolo

    So 13.04. 10:00 Skalná - Jiskra Aš 1:3 (1:2)
    So 13.04. 11:15 Mar. Lázně - Hvězda Cheb 0:10 (0:4)
    So 13.04. 14:15 Ostrov - Sedlec 7:0 (2:0)

    19.kolo

    So 20.04. 10:45 Hvězda Cheb - FC Cheb 7:1 (3:0)
    So 20.04. 11:30 Jiskra Aš - Mar. Lázně 0:1 (0:0)
    Ne 21.04. 15:00 Sedlec - Skalná 0:7 (0:5)

    20.kolo

    So 27.04. 10:00 FC Cheb - Jiskra Aš 11:0 (3:0)
    So 27.04. 10:00 Skalná - Ostrov 2:7 (1:2)
    So 27.04. 11:15 Mar. Lázně - Sedlec 2:1 (2:0)

    16.kolo

    So 30.03. 10:00 Skalná - FC Cheb 0:5 (0:3)
    So 30.03. 11:45 Ostrov - Hvězda Cheb 5:0 (3:0)
    St 01.05. 11:45 Sedlec - Jiskra Aš 1:2 (1:0)

    21.kolo

    So 04.05. 11:30 Jiskra Aš - Hvězda Cheb 1:9 (1:4)
    Ne 05.05. 14:15 Ostrov - Mar. Lázně 5:1 (4:0)
    Ne 05.05. 15:00 Sedlec - FC Cheb 1:6 (0:2)

    15.kolo

    St 08.05. 10:00 FC Cheb - Ostrov 1:0 np (0:0)
    St 08.05. 10:45 Hvězda Cheb - Sedlec 10:0 (6:0)
    St 08.05. 11:45 Mar. Lázně - Skalná 2:1 (0:0)

    22.kolo

    So 11.05. 10:00 Skalná - Mar. Lázně 4:0 (1:0)
    Ne 12.05. 11:45 Ostrov - FC Cheb 8:0 (5:0)
    Ne 12.05. 15:00 Sedlec - Hvězda Cheb 1:3 (0:3)

    23.kolo

    So 18.05. 10:00 FC Cheb - Skalná 2:0 (2:0)
    So 18.05. 10:45 Hvězda Cheb - Ostrov 2:5 (1:0)
    So 18.05. 11:30 Jiskra Aš - Sedlec 8:2 (3:0)

    24.kolo

    So 25.05. 10:00 Skalná - Hvězda Cheb 1:3 (0:0)
    So 25.05. 11:15 Mar. Lázně - FC Cheb 0:3 (0:1)
    Ne 26.05. 11:45 Ostrov - Jiskra Aš 3:2 (1:1)

    25.kolo

    So 01.06. 10:45 Hvězda Cheb - Mar. Lázně 2:0 (2:0)
    So 01.06. 11:30 Jiskra Aš - Skalná 3:0 (2:0)
    Ne 02.06. 15:00 Sedlec - Ostrov 0:6 (0:4)

    28.kolo

    St 05.06. 16:30 FC Cheb - Sedlec 9:0 (6:0)
    St 05.06. 18:15 Mar. Lázně - Ostrov 2:5 (2:1)
    St 05.06. 18:15 Hvězda Cheb - Jiskra Aš 8:1 (3:1)

    26.kolo

    So 08.06. 10:00 FC Cheb - Hvězda Cheb 2:0 (1:0)
    So 08.06. 11:15 Mar. Lázně - Jiskra Aš 3:4 np (3:1)
    Ne 09.06. 14:00 Skalná - Sedlec 6:0 (1:0)

    27.kolo

    St 12.06. 18:15 Sedlec - Mar. Lázně 2:0 (0:0)
    So 15.06. 11:30 Jiskra Aš - FC Cheb 2:1 (1:1)
    So 15.06. 12:00 Ostrov - Skalná 4:0 (1:0)
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 24 20 2 2 0 130:21 66
    2. 24 15 1 1 7 92:38 48
    3. 24 11 4 1 8 79:46 42
    4. 24 10 1 1 12 41:64 33
    5. 24 8 1 4 11 66:82 30
    6. 24 8 0 1 15 46:65 25
    7. 24 2 1 0 21 20:158 8