Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 25. února 2020
svátek má Liliana.
Hlavní menu
  • ID: 12995
  • Návštěvy: 11/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Trutnov  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    969
    Týden:
    11
    Dnes:
    1
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 11.08. 14:00 Horní Maršov - Bernartice 2:1 (2:1)
    Ne 12.08. 14:00 Borovnice - Lampertice 4:3 np (2:0)
    Ne 12.08. 17:00 Černý Důl - Prosečné 0:4 (0:3)

    2.kolo

    So 18.08. 14:00 Prosečné - Horní Maršov 4:2 (0:1)
    Ne 19.08. 14:00 Borovnice - Černý Důl 3:2 np (2:2)
    Ne 19.08. 17:00 Bernartice - Kuks 1:2 np (1:1)

    3.kolo

    Ne 26.08. 15:00 Kuks - Prosečné 2:4 (2:3)
    Ne 26.08. 17:00 Černý Důl - Lampertice 5:1 (3:1)
    Ne 26.08. 17:00 Horní Maršov - Borovnice 9:2 (2:0)

    4.kolo

    Ne 02.09. 14:00 Borovnice - Kuks 4:5 (1:3)
    Ne 02.09. 17:00 Lampertice - Bernartice 1:7 (0:4)
    Ne 02.09. 17:00 Černý Důl - Horní Maršov 2:4 (0:2)

    5.kolo

    Ne 09.09. 15:00 Kuks - Černý Důl 2:3 np (1:1)
    Ne 09.09. 17:00 Horní Maršov - Lampertice 7:2 (4:1)
    Ne 09.09. 17:00 Bernartice - Prosečné 1:3 (1:2)

    6.kolo

    Ne 16.09. 14:00 Borovnice - Bernartice 2:6 (2:4)
    Ne 16.09. 17:00 Lampertice - Prosečné 1:3 (0:2)
    Ne 16.09. 17:00 Horní Maršov - Kuks 2:6 (0:2)

    7.kolo

    So 22.09. 13:30 Prosečné - Borovnice 6:0 (3:0)
    Ne 23.09. 15:00 Kuks - Lampertice 3:0 (1:0)
    Ne 23.09. 16:30 Bernartice - Černý Důl 1:2 (0:2)

    14.kolo

    28.09. 16:30 Lampertice - Kuks 4:5 np (3:2)
    28.09. 16:30 Černý Důl - Bernartice 2:0 (0:0)
    28.09. 16:30 Borovnice - Prosečné 1:9 (0:4)

    8.kolo

    Ne 30.09. 16:30 Lampertice - Borovnice 6:4 (2:2)
    Ne 30.09. 16:30 Prosečné - Černý Důl 5:0 (1:0)
    Ne 30.09. 16:30 Bernartice - Horní Maršov 1:3 (0:3)

    9.kolo

    Ne 07.10. 15:00 Kuks - Bernartice 3:1 (1:0)
    Ne 07.10. 16:00 Horní Maršov - Prosečné 2:3 np (1:2)
    Ne 07.10. 16:00 Černý Důl - Borovnice 4:1 (3:1)

    10.kolo

    So 13.10. 12:30 Prosečné - Kuks 11:1 (6:0)
    Ne 14.10. 14:00 Borovnice - Horní Maršov 4:8 (3:5)
    Ne 14.10. 15:30 Lampertice - Černý Důl 4:3 np (1:3)

    11.kolo

    Ne 21.10. 15:00 Kuks - Borovnice 3:1 (1:0)
    Ne 21.10. 15:30 Bernartice - Lampertice 4:1 (1:0)
    Ne 21.10. 15:30 Horní Maršov - Černý Důl 3:0 (2:0)

    13.kolo

    So 03.11. 11:00 Prosečné - Lampertice 1:4 (0:3)
    Ne 04.11. 14:00 Bernartice - Borovnice 12:2 (6:1)
    Ne 04.11. 14:00 Kuks - Horní Maršov 4:5 (2:2)

    12.kolo

    So 27.10. 11:30 Prosečné - Bernartice 4:2 (2:1)
    Ne 28.10. 14:30 Černý Důl - Kuks 4:0 (1:0)
    So 23.03. 15:00 Lampertice - Horní Maršov 1:4 (0:1)

    16.kolo

    So 30.03. 13:30 Prosečné - Horní Maršov 7:1 (4:1)
    Ne 31.03. 16:00 Bernartice - Kuks 2:1 (0:0)
    Ne 31.03. 16:00 Černý Důl - Borovnice 4:0 (1:0)

    17.kolo

    Ne 07.04. 13:30 Borovnice - Horní Maršov 1:4 (0:1)
    Ne 07.04. 15:00 Kuks - Prosečné 0:2 (0:1)
    Ne 07.04. 16:30 Černý Důl - Lampertice 3:0 (0:0)

    19.kolo

    Ne 21.04. 15:00 Kuks - Černý Důl 2:6 (1:2)
    Ne 21.04. 17:00 Horní Maršov - Lampertice 7:1 (4:0)
    Ne 21.04. 17:00 Bernartice - Prosečné 0:3 (0:2)

    18.kolo

    Ne 14.04. 15:00 Kuks - Borovnice 2:1 (1:1)
    Ne 14.04. 17:00 Černý Důl - Horní Maršov 3:1 (1:0)
    26.04. 17:00 Lampertice - Bernartice 3:2 (3:1)

    20.kolo

    Ne 28.04. 17:00 Lampertice - Prosečné 4:2 (2:1)
    Ne 28.04. 17:00 Bernartice - Borovnice 3:0 (1:0)
    Ne 28.04. 17:00 Horní Maršov - Kuks 3:1 (1:1)

    15.kolo

    St 01.05. 14:00 Lampertice - Borovnice 3:0 (1:0)
    St 01.05. 14:00 Černý Důl - Prosečné 5:1 (3:1)
    St 01.05. 14:00 Horní Maršov - Bernartice 6:2 (5:1)

    21.kolo

    Ne 05.05. 14:00 Borovnice - Prosečné 2:4 (1:2)
    Ne 05.05. 15:00 Kuks - Lampertice 7:1 (1:0)
    Ne 05.05. 17:00 Bernartice - Černý Důl 2:1 (2:1)

    28.kolo

    St 08.05. 14:00 Lampertice - Kuks 3:1 (0:1)
    St 08.05. 14:00 Černý Důl - Bernartice 1:4 (1:3)
    St 08.05. 14:00 Prosečné - Borovnice 14:2 (8:1)

    22.kolo

    So 11.05. 14:00 Prosečné - Černý Důl 2:0 (0:0)
    Ne 12.05. 14:00 Borovnice - Lampertice 2:1 (0:0)
    Ne 12.05. 17:00 Bernartice - Horní Maršov 4:1 (2:1)

    23.kolo

    Ne 19.05. 14:00 Borovnice - Černý Důl 0:5 (0:2)
    Ne 19.05. 15:00 Kuks - Bernartice 1:4 (0:1)
    Ne 19.05. 17:00 Horní Maršov - Prosečné 1:4 (0:3)

    24.kolo

    So 25.05. 14:00 Prosečné - Kuks 8:0 (3:0)
    Ne 26.05. 17:00 Lampertice - Černý Důl 0:2 (0:0)
    Ne 26.05. 17:00 Horní Maršov - Borovnice 12:0 (8:0)

    25.kolo

    Ne 02.06. 14:00 Borovnice - Kuks 2:4 (1:2)
    Ne 02.06. 17:00 Bernartice - Lampertice 3:0 (1:0)
    Ne 02.06. 17:00 Horní Maršov - Černý Důl 5:4 np (2:2)

    26.kolo

    So 08.06. 14:00 Prosečné - Bernartice 3:1 (0:0)
    Ne 09.06. 17:00 Lampertice - Horní Maršov 4:0 (1:0)
    Ne 09.06. 17:00 Černý Důl - Kuks 3:5 (2:1)

    27.kolo

    So 15.06. 13:00 Kuks - Horní Maršov 3:2 (1:2)
    So 15.06. 14:00 Prosečné - Lampertice 9:2 (7:1)
    Ne 16.06. 14:00 Borovnice - Bernartice 0:2 (0:2)
    Správce soutěže: Ondřej Pech

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 24 20 1 0 3 115:34 62
    2. 24 14 1 1 8 93:63 45
    3. 24 12 1 3 8 63:47 41
    4. 24 12 0 1 11 66:46 37
    5. 24 10 2 1 11 61:76 35
    6. 24 7 1 2 14 49:86 25
    7. 24 1 2 0 21 36:131 7