Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Čtvrtek, 18. července 2019
svátek má Drahomíra.
Hlavní menu
  • ID: 12982
  • Návštěvy: 51/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Hodonín  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    3458
    Týden:
    51
    Dnes:
    6
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 04.08. 14:00 Želetice - Žádovice 1:4 (1:1)
    Ne 05.08. 17:00 Bukovany - Žeravice 5:2 (1:1)
    Ne 05.08. 17:00 Archlebov - Vřesovice 1:5 (0:2)
    Ne 05.08. 17:00 Moravany - Lovčice 9:0 (4:0)
    So 20.10. 14:00 Sobůlky - Kostelec 3:0 (2:0)
    Ne 21.10. 14:30 Bohuslavice - Věteřov 0:3 (0:1)

    2.kolo

    Ne 12.08. 17:00 Žeravice - Lovčice 7:0 (3:0)
    Ne 12.08. 17:00 Kostelec - Moravany 0:5 (0:2)
    Ne 12.08. 17:00 Vřesovice - Bohuslavice 9:1 (4:0)
    Ne 12.08. 17:00 Žádovice - Archlebov 1:3 (0:2)
    Ne 12.08. 17:00 Bukovany - Želetice 4:1 (3:0)
    Ne 28.10. 14:00 Věteřov - Sobůlky 0:2 (0:0)

    3.kolo

    So 18.08. 17:00 Archlebov - Bukovany 1:2 (0:1)
    Ne 19.08. 10:15 Sobůlky - Vřesovice 3:1 (0:1)
    Ne 19.08. 17:00 Želetice - Žeravice 2:4 (1:0)
    Ne 19.08. 17:00 Bohuslavice - Žádovice 0:3 (0:2)
    Ne 19.08. 17:00 Moravany - Věteřov 5:1 (2:1)
    Ne 19.08. 17:00 Lovčice - Kostelec 2:7 (0:4)

    4.kolo

    So 25.08. 17:00 Žeravice - Kostelec 2:1 (0:1)
    So 25.08. 17:00 Vřesovice - Moravany 0:6 (0:2)
    So 25.08. 17:00 Želetice - Archlebov 2:2 (1:1)
    Ne 26.08. 17:00 Věteřov - Lovčice 4:1 (2:1)
    Ne 26.08. 17:00 Žádovice - Sobůlky 1:2 (1:2)
    Ne 26.08. 17:00 Bukovany - Bohuslavice 2:0 (0:0)

    5.kolo

    Ne 02.09. 10:15 Sobůlky - Bukovany 1:1 (1:1)
    Ne 02.09. 17:00 Archlebov - Žeravice 2:4 (1:2)
    Ne 02.09. 17:00 Bohuslavice - Želetice 4:2 (2:2)
    Ne 02.09. 17:00 Moravany - Žádovice 4:2 (1:2)
    Ne 02.09. 17:00 Lovčice - Vřesovice 1:7 (0:4)
    Ne 02.09. 17:00 Kostelec - Věteřov 2:1 (0:1)

    6.kolo

    So 08.09. 16:30 Vřesovice - Kostelec 5:2 (2:1)
    So 08.09. 16:30 Želetice - Sobůlky 3:5 (1:3)
    Ne 09.09. 16:30 Žeravice - Věteřov 3:1 (3:0)
    Ne 09.09. 16:30 Žádovice - Lovčice 5:2 (4:1)
    Ne 09.09. 16:30 Bukovany - Moravany 3:2 (1:2)
    Ne 09.09. 16:30 Archlebov - Bohuslavice 1:2 (1:1)

    7.kolo

    So 15.09. 16:00 Moravany - Želetice 8:2 (2:1)
    Ne 16.09. 10:15 Sobůlky - Archlebov 3:0 (1:0)
    Ne 16.09. 16:00 Bohuslavice - Žeravice 2:4 (1:0)
    Ne 16.09. 16:00 Lovčice - Bukovany 0:9 (0:5)
    Ne 16.09. 16:00 Kostelec - Žádovice 0:2 (0:0)
    Ne 16.09. 16:00 Věteřov - Vřesovice 2:8 (1:3)

    8.kolo

    So 22.09. 15:30 Želetice - Lovčice 2:1 (1:0)
    Ne 23.09. 15:30 Žeravice - Vřesovice 0:1 (0:1)
    Ne 23.09. 15:30 Žádovice - Věteřov 2:1 (0:0)
    Ne 23.09. 15:30 Bukovany - Kostelec 7:1 (3:1)
    Ne 23.09. 15:30 Archlebov - Moravany 2:7 (2:2)
    Ne 23.09. 15:30 Bohuslavice - Sobůlky 1:0 (0:0)

    9.kolo

    28.09. 15:30 Kostelec - Želetice 4:4 (3:2)
    So 29.09. 10:00 Moravany - Bohuslavice 2:2 (1:0)
    So 29.09. 15:00 Vřesovice - Žádovice 3:4 (2:1)
    Ne 30.09. 10:15 Sobůlky - Žeravice 1:1 (0:1)
    Ne 30.09. 15:00 Lovčice - Archlebov 0:9 (0:4)
    Ne 30.09. 15:00 Věteřov - Bukovany 3:3 (2:1)

    10.kolo

    So 06.10. 15:00 Želetice - Věteřov 4:2 (0:2)
    Ne 07.10. 10:15 Sobůlky - Moravany 0:1 (0:0)
    Ne 07.10. 15:00 Žeravice - Žádovice 2:2 (1:1)
    Ne 07.10. 15:00 Bukovany - Vřesovice 4:4 (3:2)
    Ne 07.10. 15:00 Archlebov - Kostelec 1:0 (0:0)
    Ne 07.10. 15:00 Bohuslavice - Lovčice 3:1 (2:0)

    11.kolo

    So 13.10. 10:00 Vřesovice - Želetice 1:4 (0:2)
    So 13.10. 15:00 Žádovice - Bukovany 3:3 (3:1)
    Ne 14.10. 15:00 Moravany - Žeravice 2:0 (0:0)
    Ne 14.10. 15:00 Lovčice - Sobůlky 0:10 (0:8)
    Ne 14.10. 15:00 Kostelec - Bohuslavice 5:4 (2:2)
    Ne 14.10. 15:00 Věteřov - Archlebov 2:2 (0:1)

    12.kolo

    So 30.03. 15:00 Vřesovice - Archlebov 2:0 (1:0)
    Ne 31.03. 15:00 Žeravice - Bukovany 0:4 (0:1)
    Ne 31.03. 15:00 Žádovice - Želetice 5:3 (2:1)
    Ne 31.03. 15:00 Věteřov - Bohuslavice 0:2 (0:0)
    Ne 31.03. 15:00 Kostelec - Sobůlky 0:1 (0:1)
    Ne 31.03. 15:00 Lovčice - Moravany 0:8 (0:1)

    13.kolo

    So 06.04. 15:30 Želetice - Bukovany 1:7 (1:4)
    Ne 07.04. 10:15 Sobůlky - Věteřov 5:0 (4:0)
    Ne 07.04. 15:30 Lovčice - Žeravice 0:13 (0:6)
    Ne 07.04. 15:30 Moravany - Kostelec 4:2 (2:2)
    Ne 07.04. 15:30 Bohuslavice - Vřesovice 1:1 (1:1)
    Ne 07.04. 15:30 Archlebov - Žádovice 0:0 (0:0)

    14.kolo

    So 13.04. 15:30 Vřesovice - Sobůlky 1:1 (1:0)
    Ne 14.04. 15:30 Žeravice - Želetice 4:0 (1:0)
    Ne 14.04. 15:30 Bukovany - Archlebov 7:0 (4:0)
    Ne 14.04. 15:30 Žádovice - Bohuslavice 2:2 (2:2)
    Ne 14.04. 15:30 Věteřov - Moravany 0:5 (0:2)
    Ne 14.04. 15:30 Kostelec - Lovčice 9:1 (4:0)

    15.kolo

    So 20.04. 16:00 Kostelec - Žeravice 1:1 (1:1)
    So 20.04. 16:00 Moravany - Vřesovice 2:1 (0:0)
    So 20.04. 16:00 Sobůlky - Žádovice 2:1 (1:0)
    So 20.04. 16:00 Archlebov - Želetice 1:0 (1:0)
    Ne 21.04. 16:00 Lovčice - Věteřov 1:8 (0:3)
    Ne 21.04. 16:00 Bohuslavice - Bukovany 2:2 (1:2)

    16.kolo

    So 27.04. 16:00 Želetice - Bohuslavice 4:4 (3:3)
    So 27.04. 16:00 Vřesovice - Lovčice 11:2 (6:0)
    Ne 28.04. 16:00 Žeravice - Archlebov 1:2 (0:0)
    Ne 28.04. 16:00 Bukovany - Sobůlky 3:1 (1:1)
    Ne 28.04. 16:00 Žádovice - Moravany 2:3 (0:0)
    Ne 28.04. 16:00 Věteřov - Kostelec 1:1 (1:1)

    17.kolo

    Ne 05.05. 10:15 Sobůlky - Želetice 3:0 (0:0)
    Ne 05.05. 17:00 Věteřov - Žeravice 1:4 (1:1)
    Ne 05.05. 17:00 Kostelec - Vřesovice 0:4 (0:2)
    Ne 05.05. 17:00 Lovčice - Žádovice 0:9 (0:3)
    Ne 05.05. 17:00 Moravany - Bukovany 1:7 (1:4)
    Ne 05.05. 17:00 Bohuslavice - Archlebov 0:1 (0:1)

    18.kolo

    So 11.05. 17:00 Želetice - Moravany 4:2 (2:2)
    So 11.05. 17:00 Vřesovice - Věteřov 3:2 (2:0)
    Ne 12.05. 17:00 Žeravice - Bohuslavice 0:1 (0:1)
    Ne 12.05. 17:00 Archlebov - Sobůlky 0:2 (0:0)
    Ne 12.05. 17:00 Bukovany - Lovčice 12:0 (7:0)
    Ne 12.05. 17:00 Žádovice - Kostelec 4:1 (1:1)

    19.kolo

    So 18.05. 17:00 Vřesovice - Žeravice 2:2 (2:1)
    Ne 19.05. 10:15 Sobůlky - Bohuslavice 2:2 (1:0)
    Ne 19.05. 17:00 Věteřov - Žádovice 2:2 (0:0)
    Ne 19.05. 17:00 Kostelec - Bukovany 0:2 (0:1)
    Ne 19.05. 17:00 Lovčice - Želetice 2:0 (0:0)
    Ne 19.05. 17:00 Moravany - Archlebov 7:1 (1:0)

    20.kolo

    So 25.05. 17:00 Želetice - Kostelec 1:5 (1:4)
    Ne 26.05. 17:00 Žeravice - Sobůlky 1:1 (0:0)
    Ne 26.05. 17:00 Bohuslavice - Moravany 2:2 (1:1)
    Ne 26.05. 17:00 Archlebov - Lovčice 5:1 (1:1)
    Ne 26.05. 17:00 Bukovany - Věteřov 6:2 (2:0)
    Ne 26.05. 17:00 Žádovice - Vřesovice 5:3 (3:2)

    21.kolo

    Ne 02.06. 17:00 Žádovice - Žeravice 4:1 (3:1)
    Ne 02.06. 17:00 Vřesovice - Bukovany 2:6 (1:2)
    Ne 02.06. 17:00 Věteřov - Želetice 5:3 (4:1)
    Ne 02.06. 17:00 Kostelec - Archlebov 1:3 (1:2)
    Ne 02.06. 17:00 Lovčice - Bohuslavice 1:4 (1:3)
    Ne 02.06. 17:00 Moravany - Sobůlky 0:7 (0:1)

    22.kolo

    So 08.06. 10:00 Želetice - Vřesovice 3:0 (0:0)
    So 08.06. 15:00 Bohuslavice - Kostelec 1:0 (0:0)
    So 08.06. 17:00 Sobůlky - Lovčice 11:0 (6:0)
    Ne 09.06. 17:00 Žeravice - Moravany 3:3 (1:0)
    Ne 09.06. 17:00 Archlebov - Věteřov 2:3 (2:3)
    Ne 09.06. 17:00 Bukovany - Žádovice 4:2 (3:0)
    Správce soutěže: Zdeněk Trutman

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 22 17 5 0 103:29 56
    2. 22 15 3 4 88:41 48
    3. 22 14 5 3 66:17 47
    4. 22 11 5 6 65:42 38
    5. 22 10 4 8 74:52 34
    6. 22 9 6 7 59:38 33
    7. 22 8 7 7 40:47 31
    8. 22 8 3 11 39:52 27
    9. 22 5 4 13 44:66 19
    10. 22 5 3 14 42:59 18
    11. 22 5 3 14 46:77 18
    12. 22 1 0 21 16:162 3