Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Sobota, 25. ledna 2020
svátek má Miloš.
Hlavní menu
  • ID: 12976
  • Návštěvy: 36/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-15
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    4845
    Týden:
    36
    Dnes:
    10
    On-line:
    1

    4.kolo

    So 01.09. 10:00 Admira Praha - Vyšehrad 1:4 (1:1)
    Ne 02.09. 10:00 Motorlet Praha - Táborsko 0:6 (0:2)
    Ne 02.09. 10:00 ABC Braník - Střešovice 1911 3:1 (1:1)
    Ne 02.09. 10:00 SKP ČB - Petřín Plzeň 4:6 (3:3)
    Ne 02.09. 10:00 Tempo - Libuš 1:0 (0:0)
    Ne 02.09. 15:15 Aritma Praha - Písek 0:8 (0:4)

    5.kolo

    So 08.09. 10:00 Písek - Motorlet Praha 8:1 (3:0)
    So 08.09. 10:00 Petřín Plzeň - Tempo 1:6 (0:3)
    Ne 09.09. 10:00 Vyšehrad - SKP ČB 12:0 (5:0)
    Ne 09.09. 10:00 Táborsko - ABC Braník 3:2 np (1:2)
    Ne 09.09. 11:00 Libuš - Aritma Praha 1:0 (0:0)
    Ne 09.09. 13:00 Střešovice 1911 - Admira Praha 0:16 (0:7)

    6.kolo

    So 15.09. 10:00 Admira Praha - Táborsko 6:1 (4:1)
    So 15.09. 13:00 Písek - Libuš 2:1 (2:0)
    Ne 16.09. 10:00 Motorlet Praha - ABC Braník 2:3 np (2:1)
    Ne 16.09. 10:00 SKP ČB - Střešovice 1911 3:1 (0:0)
    Ne 16.09. 10:00 Tempo - Vyšehrad 1:4 (1:3)
    Ne 16.09. 14:45 Aritma Praha - Petřín Plzeň 2:1 np (0:0)

    7.kolo

    So 22.09. 10:00 Petřín Plzeň - Písek 1:3 (0:2)
    Ne 23.09. 10:00 Vyšehrad - Aritma Praha 3:0 (1:0)
    Ne 23.09. 10:00 Střešovice 1911 - Tempo 1:2 (0:1)
    Ne 23.09. 10:00 Táborsko - SKP ČB 7:0 (3:0)
    Ne 23.09. 10:00 ABC Braník - Admira Praha 0:9 (0:5)
    Ne 23.09. 11:00 Libuš - Motorlet Praha 1:0 (0:0)

    8.kolo

    28.09. 10:00 Tempo - Táborsko 0:1 (0:1)
    So 29.09. 13:00 Písek - Vyšehrad 1:0 np (0:0)
    Ne 30.09. 10:00 Motorlet Praha - Admira Praha 0:1 (0:0)
    Ne 30.09. 10:00 SKP ČB - ABC Braník 2:1 (1:0)
    Ne 30.09. 11:00 Libuš - Petřín Plzeň 3:1 (2:1)
    Ne 30.09. 14:15 Aritma Praha - Střešovice 1911 2:4 (0:3)

    9.kolo

    So 06.10. 10:00 Petřín Plzeň - Motorlet Praha 0:4 (0:1)
    So 06.10. 10:00 Admira Praha - SKP ČB 12:1 (7:1)
    Ne 07.10. 10:00 Vyšehrad - Libuš 3:1 (2:0)
    Ne 07.10. 10:00 Střešovice 1911 - Písek 0:6 (0:4)
    Ne 07.10. 10:00 Táborsko - Aritma Praha 0:1 (0:1)
    Ne 07.10. 14:00 ABC Braník - Tempo 1:0 np (0:0)

    11.kolo

    So 20.10. 10:00 Admira Praha - Aritma Praha 4:0 (2:0)
    Ne 21.10. 10:00 Vyšehrad - Motorlet Praha 4:0 (3:0)
    Ne 21.10. 10:00 Táborsko - Libuš 3:2 (2:1)
    Ne 21.10. 10:00 SKP ČB - Tempo 3:7 (0:4)
    Ne 21.10. 10:45 ABC Braník - Písek 1:6 (1:4)
    Ne 21.10. 11:30 Střešovice 1911 - Petřín Plzeň 2:7 (0:2)

    10.kolo

    Ne 14.10. 10:00 Motorlet Praha - SKP ČB 4:1 (2:0)
    Ne 14.10. 10:00 Tempo - Admira Praha 2:1 np (1:0)
    Ne 14.10. 10:00 Petřín Plzeň - Vyšehrad 0:3 (0:2)
    Ne 14.10. 11:00 Libuš - Střešovice 1911 2:0 (2:0)
    Ne 14.10. 13:45 Aritma Praha - ABC Braník 3:1 (2:1)
    St 24.10. 13:45 Písek - Táborsko 2:1 (2:0)

    1.kolo

    Čt 25.10. 15:15 ABC Braník - Libuš 2:1 (1:0)
    So 27.10. 09:00 Vyšehrad - Střešovice 1911 3:1 (1:1)
    So 27.10. 10:00 Písek - Admira Praha 0:2 (0:1)
    So 27.10. 10:00 Petřín Plzeň - Táborsko 2:3 np (2:0)
    So 27.10. 17:00 Aritma Praha - SKP ČB 3:0 (1:0)
    Ne 28.10. 10:00 Tempo - Motorlet Praha 0:2 (0:0)

    3.kolo

    So 03.11. 13:00 Písek - Tempo 2:0 (1:0)
    So 03.11. 13:30 Aritma Praha - Motorlet Praha 1:0 np (0:0)
    Ne 04.11. 10:00 Petřín Plzeň - Admira Praha 2:5 (1:3)
    Ne 04.11. 10:00 Vyšehrad - ABC Braník 5:0 (1:0)
    Ne 04.11. 11:00 Libuš - SKP ČB 6:4 (3:4)
    Ne 04.11. 12:00 Střešovice 1911 - Táborsko 3:2 np (1:1)

    2.kolo

    So 10.11. 10:00 Táborsko - Vyšehrad 3:2 np (2:0)
    So 10.11. 10:00 Admira Praha - Libuš 5:1 (2:0)
    So 10.11. 10:45 ABC Braník - Petřín Plzeň 2:0 (0:0)
    Ne 11.11. 09:00 Motorlet Praha - Střešovice 1911 5:0 (1:0)
    Ne 11.11. 10:00 Tempo - Aritma Praha 2:3 np (0:2)
    Ne 11.11. 15:00 SKP ČB - Písek 4:14 (1:5)

    16.kolo

    So 23.03. 10:00 SKP ČB - Vyšehrad 0:10 (0:4)
    So 23.03. 10:00 Admira Praha - Střešovice 1911 5:0 (3:0)
    Ne 24.03. 10:00 Motorlet Praha - Písek 2:1 np (0:1)
    Ne 24.03. 10:00 Tempo - Petřín Plzeň 8:0 (3:0)
    Ne 24.03. 13:15 ABC Braník - Táborsko 2:5 (0:3)
    Ne 24.03. 14:15 Aritma Praha - Libuš 5:2 (2:1)

    13.kolo

    So 30.03. 13:45 Aritma Praha - Tempo 5:3 (3:1)
    So 30.03. 14:45 Vyšehrad - Táborsko 5:0 (1:0)
    Ne 31.03. 10:00 Petřín Plzeň - ABC Braník 0:3 (0:3)
    Ne 31.03. 11:00 Libuš - Admira Praha 1:4 (0:1)
    Ne 31.03. 11:30 Střešovice 1911 - Motorlet Praha 2:0 (1:0)
    Ne 31.03. 14:30 Písek - SKP ČB 9:2 (6:2)

    14.kolo

    So 06.04. 10:00 Admira Praha - Petřín Plzeň 5:1 (5:0)
    So 06.04. 12:30 ABC Braník - Vyšehrad 0:6 (0:4)
    So 06.04. 15:15 SKP ČB - Libuš 4:3 np (1:1)
    Ne 07.04. 10:00 Motorlet Praha - Aritma Praha 2:1 (2:1)
    Ne 07.04. 10:00 Tempo - Písek 2:0 (1:0)
    Ne 07.04. 10:00 Táborsko - Střešovice 1911 3:0 (1:0)

    15.kolo

    So 13.04. 10:00 Písek - Aritma Praha 3:2 (2:0)
    Ne 14.04. 10:00 Táborsko - Motorlet Praha 2:3 np (1:0)
    Ne 14.04. 10:00 Vyšehrad - Admira Praha 3:0 (0:0)
    Ne 14.04. 10:00 Petřín Plzeň - SKP ČB 7:1 (3:1)
    Ne 14.04. 10:45 Střešovice 1911 - ABC Braník 2:3 np (1:1)
    Ne 14.04. 11:00 Libuš - Tempo 1:0 (0:0)

    17.kolo

    So 27.04. 12:30 ABC Braník - Motorlet Praha 1:3 (1:1)
    Ne 28.04. 10:00 Táborsko - Admira Praha 3:0 (2:0)
    Ne 28.04. 10:00 Vyšehrad - Tempo 4:1 (3:0)
    Ne 28.04. 10:00 Petřín Plzeň - Aritma Praha 3:0 (1:0)
    Ne 28.04. 11:00 Libuš - Písek 1:2 (1:1)
    Ne 28.04. 13:00 Střešovice 1911 - SKP ČB 4:5 (2:5)

    18.kolo

    St 01.05. 12:30 Aritma Praha - Vyšehrad 0:7 (0:1)
    St 01.05. 15:00 SKP ČB - Táborsko 0:4 (0:0)
    So 04.05. 10:00 Admira Praha - ABC Braník 3:1 (1:0)
    So 04.05. 13:00 Písek - Petřín Plzeň 1:2 np (0:1)
    Ne 05.05. 10:00 Motorlet Praha - Libuš 5:0 (2:0)
    Ne 05.05. 10:00 Tempo - Střešovice 1911 5:1 (2:0)

    19.kolo

    So 11.05. 10:00 Admira Praha - Motorlet Praha 1:0 (0:0)
    Ne 12.05. 10:00 Táborsko - Tempo 4:0 (1:0)
    Ne 12.05. 10:00 Petřín Plzeň - Libuš 2:1 np (0:1)
    Ne 12.05. 12:30 ABC Braník - SKP ČB 4:1 (4:1)
    Ne 12.05. 13:00 Střešovice 1911 - Aritma Praha 0:3 (0:1)
    St 15.05. 10:00 Vyšehrad - Písek 4:2 (2:1)

    20.kolo

    So 18.05. 10:00 Písek - Střešovice 1911 6:0 (2:0)
    Ne 19.05. 10:00 Motorlet Praha - Petřín Plzeň 2:0 (2:0)
    Ne 19.05. 10:00 Tempo - ABC Braník 9:0 (4:0)
    Ne 19.05. 11:00 Libuš - Vyšehrad 1:7 (1:3)
    Ne 19.05. 15:00 SKP ČB - Admira Praha 1:5 (1:2)
    Ne 19.05. 15:15 Aritma Praha - Táborsko 3:2 np (1:2)

    21.kolo

    St 08.05. 10:00 ABC Braník - Aritma Praha 3:1 (3:1)
    So 25.05. 10:00 Admira Praha - Tempo 2:3 np (1:1)
    Ne 26.05. 10:00 Vyšehrad - Petřín Plzeň 7:1 (3:0)
    Ne 26.05. 12:45 Střešovice 1911 - Libuš 1:8 (1:5)
    Ne 26.05. 15:15 SKP ČB - Motorlet Praha 0:1 (0:0)
    St 29.05. 15:15 Táborsko - Písek 0:1 (0:0)

    22.kolo

    So 01.06. 10:00 Písek - ABC Braník 8:1 (3:1)
    Ne 02.06. 10:00 Motorlet Praha - Vyšehrad 0:1 np (0:0)
    Ne 02.06. 10:00 Petřín Plzeň - Střešovice 1911 3:1 (1:1)
    Ne 02.06. 10:00 Tempo - SKP ČB 6:1 (4:1)
    Ne 02.06. 11:00 Libuš - Táborsko 2:4 (1:2)
    Ne 02.06. 15:15 Aritma Praha - Admira Praha 0:4 (0:1)

    12.kolo

    Út 04.06. 16:45 Táborsko - Petřín Plzeň 4:3 (3:0)
    Čt 06.06. 16:15 SKP ČB - Aritma Praha 4:1 (3:0)
    Ne 09.06. 09:30 Admira Praha - Písek 2:3 (2:1)
    Ne 09.06. 10:00 Motorlet Praha - Tempo 3:4 np (3:1)
    Ne 09.06. 11:00 Libuš - ABC Braník 3:0 (1:0)
    Ne 09.06. 13:00 Střešovice 1911 - Vyšehrad 1:10 (0:6)
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 22 19 1 2 0 106:12 61
    2. 22 16 1 2 3 87:27 52
    3. 22 16 0 2 4 93:25 50
    4. 22 11 3 3 5 58:36 42
    5. 22 9 3 2 8 59:38 35
    6. 22 9 2 4 7 37:34 35
    7. 22 8 0 2 12 42:53 26
    8. 22 6 4 0 12 32:57 26
    9. 22 6 3 1 12 31:72 25
    10. 22 5 2 2 13 41:68 21
    11. 22 4 1 0 17 40:127 14
    12. 22 2 1 1 18 24:101 9