Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 24. února 2020
svátek má Matěj.
Hlavní menu
  • ID: 12972
  • Návštěvy: 31/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Zlínský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    17017
    Týden:
    31
    Dnes:
    4
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 11.08. 17:00 Vlachovice - Val. Klobouky 3:2 (0:0)
    So 11.08. 17:00 Vidče - Vigantice 2:3 (2:1)
    So 11.08. 17:00 Kelč - Podlesí 2:1 np (1:1)
    So 11.08. 17:00 Rožnov p.R. - Hrachovec 1:2 np (1:1)
    Ne 12.08. 10:00 Brumov B - Slušovice 1:2 (1:0)
    Ne 12.08. 10:00 Val. Příkazy - Kateřinice 2:3 (1:2)
    Ne 12.08. 17:00 Nedašov - Val. Meziříčí B 3:2 np (2:2)

    3.kolo

    So 18.08. 17:00 Vigantice - Kelč 0:5 (0:2)
    So 18.08. 17:00 Slušovice - Val. Příkazy 2:0 (2:0)
    Ne 19.08. 14:30 Val. Meziříčí B - Vidče 6:1 (2:0)
    Ne 19.08. 17:00 Hrachovec - Brumov B 3:1 (2:1)
    Ne 19.08. 17:00 Podlesí - Rožnov p.R. 1:2 np (1:1)
    Ne 19.08. 17:00 Nedašov - Val. Klobouky 3:1 (1:0)
    Ne 19.08. 17:00 Kateřinice - Vlachovice 0:2 (0:1)

    4.kolo

    So 25.08. 16:00 Vidče - Val. Klobouky 4:1 (2:0)
    So 25.08. 16:30 Brumov B - Val. Příkazy 0:2 (0:1)
    So 25.08. 16:30 Vlachovice - Slušovice 0:1 (0:0)
    So 25.08. 16:30 Kelč - Val. Meziříčí B 3:4 (2:1)
    So 25.08. 16:30 Rožnov p.R. - Vigantice 2:1 (2:1)
    Ne 26.08. 16:30 Nedašov - Kateřinice 2:0 (2:0)
    Ne 26.08. 16:30 Hrachovec - Podlesí 0:4 (0:0)

    5.kolo

    So 01.09. 16:30 Vigantice - Hrachovec 4:0 (1:0)
    So 01.09. 16:30 Slušovice - Nedašov 4:0 (1:0)
    Ne 02.09. 10:00 Val. Příkazy - Vlachovice 5:1 (4:0)
    Ne 02.09. 14:30 Val. Meziříčí B - Rožnov p.R. 5:1 (2:0)
    Ne 02.09. 16:30 Podlesí - Brumov B 5:0 (2:0)
    Ne 02.09. 16:30 Val. Klobouky - Kelč 2:1 (1:1)
    Ne 02.09. 16:30 Kateřinice - Vidče 3:1 (2:1)

    6.kolo

    So 08.09. 16:00 Vidče - Slušovice 1:3 (0:2)
    So 08.09. 16:00 Kelč - Kateřinice 3:2 (3:2)
    So 08.09. 16:00 Rožnov p.R. - Val. Klobouky 2:1 (0:0)
    So 08.09. 16:00 Hrachovec - Val. Meziříčí B 2:3 np (2:2)
    Ne 09.09. 10:00 Brumov B - Vlachovice 4:1 (2:0)
    Ne 09.09. 16:00 Nedašov - Val. Příkazy 2:0 (0:0)
    Ne 09.09. 16:00 Podlesí - Vigantice 0:2 (0:1)

    7.kolo

    So 15.09. 16:00 Vigantice - Brumov B 2:0 (1:0)
    So 15.09. 16:00 Vlachovice - Nedašov 0:3 (0:2)
    Ne 16.09. 10:00 Val. Příkazy - Vidče 4:0 (4:0)
    Ne 16.09. 14:30 Val. Meziříčí B - Podlesí 2:3 (0:2)
    Ne 16.09. 16:00 Val. Klobouky - Hrachovec 2:1 (0:1)
    Ne 16.09. 16:00 Kateřinice - Rožnov p.R. 7:0 (2:0)
    Ne 16.09. 16:00 Slušovice - Kelč 2:1 (0:1)

    8.kolo

    So 22.09. 15:30 Vidče - Vlachovice 1:4 (1:3)
    So 22.09. 15:30 Kelč - Val. Příkazy 5:2 (5:1)
    So 22.09. 15:30 Rožnov p.R. - Slušovice 0:3 (0:2)
    So 22.09. 15:30 Vigantice - Val. Meziříčí B 5:0 (4:0)
    Ne 23.09. 10:00 Brumov B - Nedašov 0:2 (0:0)
    Ne 23.09. 15:30 Hrachovec - Kateřinice 2:0 (1:0)
    Ne 23.09. 15:30 Podlesí - Val. Klobouky 5:2 (2:2)

    9.kolo

    So 29.09. 15:30 Slušovice - Hrachovec 4:0 (1:0)
    So 29.09. 15:30 Vlachovice - Kelč 4:1 (1:0)
    Ne 30.09. 10:00 Val. Příkazy - Rožnov p.R. 4:0 (2:0)
    Ne 30.09. 14:30 Val. Meziříčí B - Brumov B 4:0 (2:0)
    Ne 30.09. 15:30 Val. Klobouky - Vigantice 1:3 (0:0)
    Ne 30.09. 15:30 Kateřinice - Podlesí 5:2 (3:1)
    Ne 30.09. 15:30 Nedašov - Vidče 1:0 (0:0)

    10.kolo

    So 06.10. 15:00 Kelč - Nedašov 5:0 (2:0)
    So 06.10. 15:00 Rožnov p.R. - Vlachovice 2:3 np (2:2)
    Ne 07.10. 10:00 Brumov B - Vidče 2:0 (1:0)
    Ne 07.10. 14:30 Val. Meziříčí B - Val. Klobouky 3:1 (1:1)
    Ne 07.10. 15:00 Hrachovec - Val. Příkazy 0:2 (0:2)
    Ne 07.10. 15:00 Podlesí - Slušovice 1:2 np (1:1)
    Ne 07.10. 15:00 Vigantice - Kateřinice 2:3 np (2:2)

    11.kolo

    So 13.10. 15:00 Slušovice - Vigantice 2:0 (1:0)
    So 13.10. 15:00 Vlachovice - Hrachovec 3:1 (2:1)
    So 13.10. 15:00 Vidče - Kelč 2:0 (0:0)
    Ne 14.10. 10:00 Val. Příkazy - Podlesí 1:2 np (1:1)
    Ne 14.10. 15:00 Val. Klobouky - Brumov B 3:2 (3:0)
    Ne 14.10. 15:00 Kateřinice - Val. Meziříčí B 0:4 (0:1)
    Ne 14.10. 15:00 Nedašov - Rožnov p.R. 3:2 (2:0)

    12.kolo

    So 20.10. 15:00 Rožnov p.R. - Vidče 3:2 np (2:2)
    So 20.10. 15:00 Vigantice - Val. Příkazy 1:0 np (0:0)
    Ne 21.10. 10:00 Brumov B - Kelč 1:4 (1:1)
    Ne 21.10. 14:30 Val. Meziříčí B - Slušovice 1:3 (0:1)
    Ne 21.10. 15:00 Hrachovec - Nedašov 3:2 np (2:2)
    Ne 21.10. 15:00 Podlesí - Vlachovice 3:1 (1:0)
    Ne 21.10. 15:00 Val. Klobouky - Kateřinice 0:4 (0:2)

    13.kolo

    So 27.10. 13:30 Vlachovice - Vigantice 2:1 (2:0)
    So 27.10. 14:30 Kateřinice - Brumov B 3:0 (1:0)
    So 27.10. 14:30 Slušovice - Val. Klobouky 5:1 (3:0)
    So 27.10. 14:30 Vidče - Hrachovec 7:1 (5:0)
    So 27.10. 14:30 Kelč - Rožnov p.R. 2:0 (0:0)
    Ne 28.10. 10:00 Val. Příkazy - Val. Meziříčí B 5:2 (0:0)
    Ne 28.10. 14:30 Nedašov - Podlesí 3:1 (2:0)

    1.kolo

    So 03.11. 11:00 Val. Meziříčí B - Vlachovice 2:1 np (1:1)
    So 03.11. 13:30 Podlesí - Vidče 3:1 (1:1)
    So 03.11. 14:30 Rožnov p.R. - Brumov B 0:1 (0:0)
    So 03.11. 14:30 Hrachovec - Kelč 2:1 (0:1)
    So 03.11. 14:30 Vigantice - Nedašov 1:0 (0:0)
    So 03.11. 14:30 Val. Klobouky - Val. Příkazy 2:1 np (1:1)
    Ne 04.11. 14:30 Kateřinice - Slušovice 2:3 np (2:2)

    15.kolo

    So 23.03. 15:00 Slušovice - Brumov B 4:0 (2:0)
    Ne 24.03. 14:30 Val. Meziříčí B - Nedašov 0:3 (0:1)
    Ne 24.03. 15:00 Kateřinice - Val. Příkazy 2:1 np (1:1)
    Ne 24.03. 15:00 Val. Klobouky - Vlachovice 1:2 np (1:1)
    Ne 24.03. 15:00 Vigantice - Vidče 1:0 np (0:0)
    Ne 24.03. 15:00 Podlesí - Kelč 0:1 np (0:0)
    Ne 24.03. 15:00 Hrachovec - Rožnov p.R. 2:3 np (2:2)

    16.kolo

    So 30.03. 15:00 Rožnov p.R. - Podlesí 1:2 (0:2)
    So 30.03. 15:00 Kelč - Vigantice 1:3 (1:1)
    So 30.03. 15:00 Vidče - Val. Meziříčí B 2:1 (2:1)
    So 30.03. 15:00 Val. Klobouky - Nedašov 2:1 (0:0)
    So 30.03. 15:00 Vlachovice - Kateřinice 4:1 (1:1)
    Ne 31.03. 10:00 Brumov B - Hrachovec 1:2 (1:0)
    Ne 31.03. 10:00 Val. Příkazy - Slušovice 1:0 (1:0)

    17.kolo

    So 06.04. 10:00 Vigantice - Rožnov p.R. 3:0 (1:0)
    So 06.04. 15:30 Slušovice - Vlachovice 1:0 (0:0)
    Ne 07.04. 10:00 Val. Příkazy - Brumov B 2:1 (0:1)
    Ne 07.04. 10:00 Val. Meziříčí B - Kelč 1:4 (0:2)
    Ne 07.04. 15:30 Kateřinice - Nedašov 2:1 np (1:1)
    Ne 07.04. 15:30 Val. Klobouky - Vidče 1:0 (0:0)
    Ne 07.04. 15:30 Podlesí - Hrachovec 3:1 (2:1)

    18.kolo

    So 13.04. 15:30 Rožnov p.R. - Val. Meziříčí B 2:1 (1:1)
    So 13.04. 15:30 Kelč - Val. Klobouky 4:0 (2:0)
    So 13.04. 15:30 Vidče - Kateřinice 5:1 (3:1)
    So 13.04. 15:30 Vlachovice - Val. Příkazy 0:2 (0:1)
    Ne 14.04. 10:00 Brumov B - Podlesí 0:3 (0:2)
    Ne 14.04. 15:30 Hrachovec - Vigantice 2:3 np (2:2)
    Ne 14.04. 15:30 Nedašov - Slušovice 2:3 (1:1)

    19.kolo

    So 20.04. 16:00 Vlachovice - Brumov B 5:1 (4:0)
    So 20.04. 16:00 Slušovice - Vidče 5:1 (3:0)
    So 20.04. 16:00 Val. Meziříčí B - Hrachovec 6:0 (4:0)
    So 20.04. 16:00 Vigantice - Podlesí 0:2 (0:2)
    Ne 21.04. 10:00 Val. Příkazy - Nedašov 2:7 (1:3)
    Ne 21.04. 16:00 Kateřinice - Kelč 2:1 (2:1)
    Ne 21.04. 16:00 Val. Klobouky - Rožnov p.R. 2:1 (0:0)

    20.kolo

    So 27.04. 16:00 Rožnov p.R. - Kateřinice 0:2 (0:0)
    So 27.04. 16:00 Kelč - Slušovice 2:1 np (1:1)
    So 27.04. 16:00 Vidče - Val. Příkazy 0:1 (0:1)
    Ne 28.04. 10:00 Brumov B - Vigantice 2:3 (2:0)
    Ne 28.04. 16:00 Podlesí - Val. Meziříčí B 2:0 (0:0)
    Ne 28.04. 16:00 Hrachovec - Val. Klobouky 1:0 (1:0)
    Ne 28.04. 16:00 Nedašov - Vlachovice 1:0 (1:0)

    21.kolo

    So 04.05. 16:30 Vlachovice - Vidče 4:3 (3:0)
    So 04.05. 16:30 Slušovice - Rožnov p.R. 3:1 (1:1)
    Ne 05.05. 13:00 Val. Příkazy - Kelč 2:1 (0:0)
    Ne 05.05. 14:30 Val. Meziříčí B - Vigantice 2:6 (1:1)
    Ne 05.05. 16:30 Nedašov - Brumov B 4:0 (2:0)
    Ne 05.05. 16:30 Kateřinice - Hrachovec 4:0 (2:0)
    Ne 05.05. 16:30 Val. Klobouky - Podlesí 0:1 (0:0)

    22.kolo

    So 11.05. 16:30 Vigantice - Val. Klobouky 4:0 (3:0)
    So 11.05. 16:30 Rožnov p.R. - Val. Příkazy 5:1 (1:0)
    So 11.05. 16:30 Kelč - Vlachovice 5:1 (3:0)
    So 11.05. 16:30 Vidče - Nedašov 3:0 (2:0)
    Ne 12.05. 10:00 Brumov B - Val. Meziříčí B 0:3 (2:2)
    Ne 12.05. 16:30 Podlesí - Kateřinice 2:3 np (2:2)
    Ne 12.05. 16:30 Hrachovec - Slušovice 0:1 np (0:0)

    23.kolo

    So 18.05. 17:00 Vidče - Brumov B 3:2 (0:1)
    So 18.05. 17:00 Vlachovice - Rožnov p.R. 4:2 (1:1)
    So 18.05. 17:00 Slušovice - Podlesí 2:1 np (1:1)
    Ne 19.05. 10:00 Val. Příkazy - Hrachovec 2:0 (0:0)
    Ne 19.05. 16:30 Nedašov - Kelč 5:0 (2:0)
    Ne 19.05. 17:00 Kateřinice - Vigantice 0:1 (0:1)
    Ne 19.05. 17:00 Val. Klobouky - Val. Meziříčí B 1:0 np (0:0)

    24.kolo

    24.05. 17:30 Podlesí - Val. Příkazy 2:3 np (1:1)
    So 25.05. 10:00 Val. Meziříčí B - Kateřinice 0:2 (0:0)
    So 25.05. 10:00 Kelč - Vidče 1:3 (1:2)
    So 25.05. 17:00 Rožnov p.R. - Nedašov 0:5 (0:1)
    Ne 26.05. 14:30 Vigantice - Slušovice 0:4 (0:2)
    Ne 26.05. 17:00 Brumov B - Val. Klobouky 2:0 (1:0)
    Ne 26.05. 17:00 Hrachovec - Vlachovice 1:0 (0:0)

    25.kolo

    So 01.06. 17:00 Kelč - Brumov B 2:3 np (2:2)
    So 01.06. 17:00 Vidče - Rožnov p.R. 0:2 (0:0)
    So 01.06. 17:00 Vlachovice - Podlesí 2:5 (2:3)
    So 01.06. 17:00 Slušovice - Val. Meziříčí B 7:1 (4:1)
    Ne 02.06. 10:00 Val. Příkazy - Vigantice 2:3 np (2:2)
    Ne 02.06. 16:30 Nedašov - Hrachovec 3:1 (1:1)
    Ne 02.06. 17:00 Kateřinice - Val. Klobouky 3:1 (2:0)

    26.kolo

    07.06. 18:00 Rožnov p.R. - Kelč 2:0 (2:0)
    So 08.06. 17:00 Vigantice - Vlachovice 2:1 (0:1)
    So 08.06. 17:00 Hrachovec - Vidče 4:3 np (3:3)
    Ne 09.06. 10:00 Brumov B - Kateřinice 3:4 (2:2)
    Ne 09.06. 14:30 Val. Meziříčí B - Val. Příkazy 5:3 (3:1)
    Ne 09.06. 17:00 Val. Klobouky - Slušovice 1:4 (0:1)
    Ne 09.06. 17:00 Podlesí - Nedašov 1:2 np (1:1)

    14.kolo

    So 15.06. 14:30 Slušovice - Kateřinice 4:0 (1:0)
    So 15.06. 16:30 Val. Příkazy - Val. Klobouky 3:2 (1:1)
    So 15.06. 17:00 Kelč - Hrachovec 4:3 np (3:3)
    So 15.06. 17:00 Vidče - Podlesí 3:1 (2:1)
    So 15.06. 17:00 Vlachovice - Val. Meziříčí B 4:5 (3:1)
    Ne 16.06. 10:00 Brumov B - Rožnov p.R. 2:1 (1:1)
    Ne 16.06. 16:30 Nedašov - Vigantice 3:0 (1:0)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 26 20 4 1 1 71:17 69
    2. 26 16 2 2 6 59:31 54
    3. 26 14 4 1 7 50:35 51
    4. 26 13 1 8 4 55:33 49
    5. 26 13 1 5 7 52:43 46
    6. 26 12 4 1 9 54:45 45
    7. 26 9 4 1 12 55:47 36
    8. 26 10 2 2 12 61:62 36
    9. 26 10 2 1 13 50:55 35
    10. 26 9 0 3 14 48:55 30
    11. 26 6 3 5 12 31:62 29
    12. 26 6 3 2 15 32:60 26
    13. 26 6 2 1 17 28:62 23
    14. 26 5 1 0 20 28:67 17