Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 10. prosince 2019
svátek má Julie.
Hlavní menu
  • ID: 12969
  • Návštěvy: 73/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-13
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    3105
    Týden:
    73
    Dnes:
    1
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 18.08. 10:00 Zbrojovka Brno - Znojmo 17:0 (10:0)
    So 18.08. 15:00 Zlín - Sparta Brno 14:2 (3:1)
    So 18.08. 15:00 Kroměříž - Vyškov 3:6 (1:1)
    So 18.08. 15:00 Sigma Olomouc - Jihlava 9:1 (6:0)
    Ne 19.08. 10:00 Žďár n.Sázavou - Hodonín 5:3 (3:2)
    St 22.08. 10:00 1.FC Slovácko - Havlíčkův Brod 22:2 (9:2)
    St 22.08. 16:30 FŠ Třebíč - Prostějov 16:11 (4:4)

    14.kolo

    St 29.08. 10:00 Hodonín - Havlíčkův Brod 13:6 (5:5)
    St 29.08. 10:00 1.FC Slovácko - Prostějov 16:2 (9:0)
    St 29.08. 10:00 Zbrojovka Brno - Jihlava 20:2 (8:1)
    St 29.08. 16:30 Žďár n.Sázavou - Sparta Brno 9:2 (5:1)
    St 29.08. 16:30 FŠ Třebíč - Znojmo 5:2 (2:1)
    St 29.08. 17:00 Líšeň - Sigma Olomouc 7:7 (1:3)
    Út 25.09. 17:00 Zlín - Vyškov 1:4 (0:3)

    4.kolo

    So 08.09. 10:00 Žďár n.Sázavou - FŠ Třebíč 4:5 (1:1)
    So 08.09. 10:00 1.FC Slovácko - Zlín 10:4 (4:3)
    So 08.09. 13:30 Sparta Brno - Zbrojovka Brno 3:17 (0:11)
    Ne 09.09. 10:00 Znojmo - Jihlava 3:11 (2:3)
    Ne 09.09. 10:00 Vyškov - Sigma Olomouc 1:7 (1:0)
    Ne 09.09. 10:00 Havlíčkův Brod - Kroměříž 9:4 (4:0)
    Ne 09.09. 14:00 Prostějov - Líšeň 4:8 (2:1)

    2.kolo

    Čt 23.08. 16:00 Znojmo - Líšeň 5:4 (1:1)
    So 25.08. 10:00 Hodonín - Jihlava 5:7 (2:3)
    So 25.08. 10:00 Havlíčkův Brod - Zlín 8:6 (3:3)
    So 25.08. 14:30 Prostějov - Kroměříž 7:4 (5:2)
    Ne 26.08. 10:00 Žďár n.Sázavou - 1.FC Slovácko 6:10 (1:7)
    St 12.09. 17:00 Vyškov - Zbrojovka Brno 3:5 (1:2)
    St 12.09. 17:00 Sparta Brno - FŠ Třebíč 4:9 (3:2)

    15.kolo

    Út 04.09. 16:30 Prostějov - Zlín 5:9 (2:5)
    St 05.09. 16:00 Sigma Olomouc - Hodonín 5:6 (2:2)
    St 05.09. 16:30 Vyškov - FŠ Třebíč 4:5 (3:3)
    St 05.09. 17:00 Jihlava - Líšeň 5:4 (3:2)
    St 05.09. 17:00 Havlíčkův Brod - Žďár n.Sázavou 7:13 (4:7)
    Čt 06.09. 17:00 Sparta Brno - 1.FC Slovácko 0:16 (0:10)
    Čt 13.09. 16:00 Znojmo - Kroměříž 4:3 (1:1)

    5.kolo

    So 15.09. 10:00 Zbrojovka Brno - Havlíčkův Brod 15:5 (10:3)
    So 15.09. 11:00 Jihlava - Vyškov 8:6 (4:4)
    So 15.09. 15:00 Zlín - Hodonín 4:10 (2:2)
    So 15.09. 15:00 Kroměříž - Žďár n.Sázavou 1:8 (0:3)
    So 15.09. 15:00 Sigma Olomouc - Prostějov 6:5 (3:2)
    Ne 16.09. 10:00 FŠ Třebíč - 1.FC Slovácko 9:6 (6:3)
    Ne 16.09. 10:00 Líšeň - Sparta Brno 5:5 (4:3)

    6.kolo

    So 22.09. 10:00 Havlíčkův Brod - Líšeň 9:10 (4:3)
    So 22.09. 10:00 Žďár n.Sázavou - Zbrojovka Brno 5:4 (2:2)
    So 22.09. 10:00 1.FC Slovácko - Kroměříž 10:0 (5:0)
    So 22.09. 10:00 Zlín - FŠ Třebíč 15:4 (6:1)
    So 22.09. 14:30 Prostějov - Jihlava 9:7 (3:3)
    So 22.09. 15:00 Hodonín - Znojmo 15:2 (7:1)
    Po 24.09. 17:00 Sparta Brno - Sigma Olomouc 0:21 (0:9)

    8.kolo

    So 06.10. 10:00 Hodonín - Vyškov 8:2 (4:1)
    So 06.10. 10:00 Žďár n.Sázavou - Sigma Olomouc 5:4 (2:1)
    So 06.10. 10:00 1.FC Slovácko - Líšeň 5:4 (2:0)
    So 06.10. 14:30 Prostějov - Znojmo 5:1 (1:0)
    So 06.10. 15:00 Zlín - Zbrojovka Brno 2:2 (1:0)
    Ne 07.10. 10:00 FŠ Třebíč - Kroměříž 11:2 (6:1)
    St 10.10. 15:00 Havlíčkův Brod - Jihlava 1:12 (0:9)

    9.kolo

    So 13.10. 15:00 Kroměříž - Hodonín 2:14 (1:6)
    So 13.10. 15:00 Sigma Olomouc - 1.FC Slovácko 4:2 (1:0)
    So 13.10. 15:30 Jihlava - Žďár n.Sázavou 9:1 (3:0)
    Ne 14.10. 10:00 Zbrojovka Brno - FŠ Třebíč 15:2 (8:0)
    Ne 14.10. 10:00 Líšeň - Zlín 5:5 (3:4)
    Ne 14.10. 10:00 Znojmo - Sparta Brno 2:2 (2:2)
    Ne 14.10. 10:00 Vyškov - Prostějov 6:2 (4:1)

    7.kolo

    St 19.09. 16:30 Jihlava - Sparta Brno 6:0 (2:0)
    Čt 27.09. 15:30 Kroměříž - Zlín 0:2 (0:0)
    So 29.09. 15:00 Sigma Olomouc - Havlíčkův Brod 14:9 (8:5)
    Ne 30.09. 10:00 FŠ Třebíč - Hodonín 4:10 (0:5)
    Ne 30.09. 10:00 Líšeň - Žďár n.Sázavou 3:3 (1:0)
    Ne 30.09. 10:00 Znojmo - Vyškov 2:9 (2:5)
    St 17.10. 15:00 Zbrojovka Brno - 1.FC Slovácko 5:4 (2:1)

    10.kolo

    So 20.10. 10:00 Sparta Brno - Vyškov 1:8 (0:2)
    So 20.10. 10:00 1.FC Slovácko - Jihlava 5:5 (3:3)
    So 20.10. 14:00 Hodonín - Prostějov 10:7 (5:2)
    So 20.10. 14:00 Havlíčkův Brod - Znojmo 8:4 (5:0)
    So 20.10. 15:00 Zlín - Sigma Olomouc 1:6 (1:4)
    So 20.10. 15:00 Kroměříž - Zbrojovka Brno 1:14 (0:5)
    Ne 21.10. 10:00 FŠ Třebíč - Líšeň 5:2 (4:1)

    11.kolo

    So 27.10. 10:00 Jihlava - Zlín 5:2 (3:1)
    So 27.10. 10:00 Prostějov - Sparta Brno 3:2 (2:1)
    So 27.10. 14:30 Znojmo - Žďár n.Sázavou 2:3 (1:0)
    Ne 28.10. 10:00 Zbrojovka Brno - Hodonín 12:4 (5:4)
    Ne 28.10. 10:00 Líšeň - Kroměříž 4:0 (2:0)
    Ne 28.10. 10:00 Vyškov - Havlíčkův Brod 11:3 (6:2)
    Ne 28.10. 15:00 Sigma Olomouc - FŠ Třebíč 8:2 (6:2)

    12.kolo

    So 03.11. 10:00 Žďár n.Sázavou - Vyškov 3:5 (1:2)
    So 03.11. 10:00 1.FC Slovácko - Znojmo 18:3 (7:1)
    So 03.11. 10:00 Zbrojovka Brno - Líšeň 13:5 (9:3)
    So 03.11. 14:00 Hodonín - Sparta Brno 14:3 (8:2)
    So 03.11. 14:00 Havlíčkův Brod - Prostějov 1:9 (0:3)
    So 03.11. 15:00 Kroměříž - Sigma Olomouc 1:10 (0:4)
    Ne 04.11. 10:00 FŠ Třebíč - Jihlava 9:5 (2:2)

    3.kolo

    Čt 30.08. 16:30 Kroměříž - Sparta Brno 7:1 (3:0)
    So 01.09. 10:00 Líšeň - Vyškov 4:10 (3:4)
    So 01.09. 15:00 Zlín - Žďár n.Sázavou 9:2 (2:1)
    So 01.09. 15:00 Sigma Olomouc - Znojmo 13:1 (6:0)
    Ne 02.09. 10:00 FŠ Třebíč - Havlíčkův Brod 23:1 (10:0)
    St 12.09. 16:00 1.FC Slovácko - Hodonín 5:2 (5:0)
    Út 06.11. 10:00 Zbrojovka Brno - Prostějov 9:0 (2:0)

    13.kolo

    St 22.08. 11:00 Jihlava - Kroměříž 6:5 (3:1)
    Čt 08.11. 14:00 Znojmo - Zlín 2:8 (0:7)
    So 10.11. 10:00 Prostějov - Žďár n.Sázavou 2:5 (1:2)
    So 10.11. 10:00 Sparta Brno - Havlíčkův Brod 4:3 (3:3)
    Ne 11.11. 10:00 Vyškov - 1.FC Slovácko 3:5 (2:3)
    Ne 11.11. 15:00 Sigma Olomouc - Zbrojovka Brno 4:4 (1:1)
    Ne 11.11. 15:30 Líšeň - Hodonín 0:12 (0:7)

    28.kolo

    So 23.03. 10:00 Hodonín - Líšeň 8:7 (4:2)
    So 23.03. 10:00 Zbrojovka Brno - Sigma Olomouc 8:2 (3:2)
    So 23.03. 10:00 1.FC Slovácko - Vyškov 10:2 (7:1)
    So 23.03. 15:00 Kroměříž - Jihlava 7:5 (3:3)
    Ne 24.03. 10:30 Zlín - Znojmo 13:0 (2:0)
    Ne 24.03. 12:00 Havlíčkův Brod - Sparta Brno 6:5 (2:1)
    Ne 24.03. 15:00 Žďár n.Sázavou - Prostějov 8:7 (4:2)

    16.kolo

    St 27.03. 15:00 Havlíčkův Brod - 1.FC Slovácko 4:19 (2:9)
    So 30.03. 10:00 Znojmo - Zbrojovka Brno 0:10 (0:6)
    So 30.03. 13:45 Sparta Brno - Zlín 0:11 (0:4)
    So 30.03. 14:00 Prostějov - FŠ Třebíč 3:7 (1:1)
    So 30.03. 15:30 Jihlava - Sigma Olomouc 13:5 (6:1)
    Ne 31.03. 10:00 Hodonín - Žďár n.Sázavou 9:3 (4:1)
    Ne 31.03. 10:00 Vyškov - Kroměříž 9:2 (4:0)

    17.kolo

    So 06.04. 10:00 Jihlava - Hodonín 4:5 (2:4)
    So 06.04. 10:00 Zbrojovka Brno - Vyškov 10:0 (4:0)
    So 06.04. 15:00 Zlín - Havlíčkův Brod 13:1 (6:0)
    Ne 07.04. 10:00 Líšeň - Znojmo 8:3 (6:1)
    Ne 07.04. 10:00 FŠ Třebíč - Sparta Brno 7:2 (3:2)
    Ne 07.04. 15:00 Kroměříž - Prostějov 2:5 (0:1)
    19.04. 11:00 1.FC Slovácko - Žďár n.Sázavou 5:7 (2:3)

    18.kolo

    So 13.04. 10:00 Hodonín - 1.FC Slovácko 4:9 (2:3)
    So 13.04. 14:00 Prostějov - Zbrojovka Brno 4:14 (2:5)
    Ne 14.04. 10:00 Havlíčkův Brod - FŠ Třebíč 12:8 (4:1)
    Ne 14.04. 10:00 Vyškov - Líšeň 4:2 (3:1)
    Ne 14.04. 10:30 Znojmo - Sigma Olomouc 0:15 (0:7)
    Ne 14.04. 14:00 Žďár n.Sázavou - Zlín 6:1 (5:0)
    St 15.05. 17:00 Sparta Brno - Kroměříž 7:3 (2:2)

    19.kolo

    St 03.04. 16:00 Zbrojovka Brno - Sparta Brno 13:1 (5:1)
    Čt 18.04. 10:00 Jihlava - Znojmo 9:2 (4:2)
    Čt 18.04. 10:00 Kroměříž - Havlíčkův Brod 6:7 (2:4)
    Čt 18.04. 10:00 Zlín - 1.FC Slovácko 3:6 (2:4)
    Ne 21.04. 10:00 Líšeň - Prostějov 4:3 (1:3)
    Ne 21.04. 10:00 FŠ Třebíč - Žďár n.Sázavou 3:3 (0:0)
    Ne 21.04. 10:30 Sigma Olomouc - Vyškov 7:4 (2:2)

    20.kolo

    Út 23.04. 16:00 Prostějov - Sigma Olomouc 3:9 (2:5)
    So 27.04. 10:00 Vyškov - Jihlava 7:9 (3:4)
    So 27.04. 13:45 Sparta Brno - Líšeň 3:2 (3:1)
    Ne 28.04. 10:00 Havlíčkův Brod - Zbrojovka Brno 3:11 (0:4)
    Ne 28.04. 14:00 Žďár n.Sázavou - Kroměříž 8:4 (4:2)
    St 01.05. 10:00 Hodonín - Zlín 1:8 (1:3)
    St 08.05. 17:00 1.FC Slovácko - FŠ Třebíč 4:4 (3:3)

    21.kolo

    St 01.05. 10:00 Jihlava - Prostějov 10:3 (4:1)
    St 01.05. 10:00 Zbrojovka Brno - Žďár n.Sázavou 8:0 (3:0)
    St 01.05. 15:00 Kroměříž - 1.FC Slovácko 2:13 (0:6)
    So 04.05. 10:00 Znojmo - Hodonín 5:2 (1:1)
    So 04.05. 15:00 Sigma Olomouc - Sparta Brno 8:0 (6:0)
    Ne 05.05. 10:00 Líšeň - Havlíčkův Brod 6:5 (4:4)
    Ne 05.05. 10:00 FŠ Třebíč - Zlín 1:9 (1:4)

    30.kolo

    St 10.04. 15:00 1.FC Slovácko - Sparta Brno 11:3 (3:1)
    St 01.05. 10:00 FŠ Třebíč - Vyškov 5:2 (0:0)
    St 08.05. 10:00 Hodonín - Sigma Olomouc 5:10 (3:7)
    St 08.05. 10:00 Zlín - Prostějov 8:2 (3:0)
    St 08.05. 13:00 Líšeň - Jihlava 3:5 (2:1)
    St 08.05. 14:00 Žďár n.Sázavou - Havlíčkův Brod 9:1 (1:0)
    Čt 09.05. 15:30 Kroměříž - Znojmo 2:2 (1:1)

    22.kolo

    So 11.05. 10:00 Hodonín - FŠ Třebíč 7:2 (4:0)
    So 11.05. 10:00 1.FC Slovácko - Zbrojovka Brno 4:7 (2:4)
    So 11.05. 13:45 Sparta Brno - Jihlava 5:3 (3:1)
    So 11.05. 15:00 Zlín - Kroměříž 6:2 (3:1)
    Ne 12.05. 10:00 Havlíčkův Brod - Sigma Olomouc 2:14 (1:7)
    Ne 12.05. 10:00 Vyškov - Znojmo 4:5 (2:3)
    St 29.05. 17:00 Žďár n.Sázavou - Líšeň 6:2 (1:2)

    29.kolo

    St 22.05. 15:00 Havlíčkův Brod - Hodonín 5:8 (1:3)
    St 22.05. 15:00 Znojmo - FŠ Třebíč 1:8 (0:2)
    St 22.05. 17:00 Jihlava - Zbrojovka Brno 4:13 (2:7)
    Čt 30.05. 17:00 Prostějov - 1.FC Slovácko 0:7 (0:1)
    St 05.06. 17:00 Sparta Brno - Žďár n.Sázavou 6:2 (4:1)
    Út 11.06. 16:00 Sigma Olomouc - Líšeň 19:2 (4:1)
    St 12.06. 15:00 Vyškov - Zlín 3:6 (1:4)

    24.kolo

    So 25.05. 10:00 1.FC Slovácko - Sigma Olomouc 5:2 (4:1)
    So 25.05. 13:45 Sparta Brno - Znojmo 5:1 (3:1)
    So 25.05. 15:00 Zlín - Líšeň 7:2 (4:1)
    Ne 26.05. 10:00 Hodonín - Kroměříž 11:2 (5:2)
    Ne 26.05. 10:00 FŠ Třebíč - Zbrojovka Brno 2:14 (1:5)
    Ne 26.05. 10:00 Žďár n.Sázavou - Jihlava 7:3 (3:1)
    Ne 26.05. 10:00 Prostějov - Vyškov 4:6 (3:3)

    23.kolo

    Út 14.05. 17:00 Líšeň - 1.FC Slovácko 11:6 (6:2)
    St 15.05. 17:00 Jihlava - Havlíčkův Brod 24:1 (11:0)
    So 18.05. 10:00 Znojmo - Prostějov 6:4 (4:2)
    So 18.05. 10:30 Sigma Olomouc - Žďár n.Sázavou 7:1 (2:1)
    So 18.05. 14:00 Kroměříž - FŠ Třebíč 2:3 (1:1)
    St 29.05. 15:00 Zbrojovka Brno - Zlín 5:3 (4:1)
    Čt 30.05. 17:00 Vyškov - Hodonín 4:7 (3:6)

    25.kolo

    St 10.04. 15:00 Zbrojovka Brno - Kroměříž 12:2 (6:1)
    So 01.06. 10:00 Jihlava - 1.FC Slovácko 5:9 (0:3)
    So 01.06. 16:00 Sigma Olomouc - Zlín 3:10 (2:3)
    Ne 02.06. 10:00 Vyškov - Sparta Brno 6:1 (3:1)
    Ne 02.06. 10:00 Znojmo - Havlíčkův Brod 24:1 (16:1)
    Ne 02.06. 10:00 Líšeň - FŠ Třebíč 6:5 (2:2)
    Ne 02.06. 14:00 Prostějov - Hodonín 5:2 (1:0)

    26.kolo

    Út 04.06. 15:30 Zlín - Jihlava 0:3 (0:1)
    Ne 09.06. 10:00 FŠ Třebíč - Sigma Olomouc 0:4 (0:1)
    Ne 09.06. 14:00 Žďár n.Sázavou - Znojmo 7:2 (4:0)
    Ne 09.06. 14:30 Havlíčkův Brod - Vyškov 3:15 (2:9)
    Ne 09.06. 15:00 Kroměříž - Líšeň 9:1 (3:1)
    St 12.06. 15:00 Hodonín - Zbrojovka Brno 2:15 (1:9)
    St 12.06. 17:00 Sparta Brno - Prostějov 8:3 (6:1)

    27.kolo

    Út 16.04. 16:30 Sigma Olomouc - Kroměříž 9:0 (5:0)
    St 29.05. 16:00 Prostějov - Havlíčkův Brod 12:6 (9:2)
    Čt 06.06. 17:00 Líšeň - Zbrojovka Brno 3:9 (1:5)
    Út 11.06. 15:00 Znojmo - 1.FC Slovácko 1:1 (1:0)
    St 12.06. 17:00 Jihlava - FŠ Třebíč 7:5 (5:1)
    Čt 13.06. 17:00 Sparta Brno - Hodonín 4:5 (3:4)
    Ne 16.06. 10:30 Vyškov - Žďár n.Sázavou 8:3 (5:1)
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 28 25 2 1 301:70 77
    2. 28 20 2 6 232:98 62
    3. 28 19 3 6 243:104 60
    4. 28 18 0 10 202:147 54
    5. 28 17 1 10 193:151 52
    6. 28 16 2 10 180:100 50
    7. 28 16 2 10 142:132 50
    8. 28 15 2 11 169:165 47
    9. 28 14 0 14 152:131 42
    10. 28 8 4 16 124:180 28
    11. 28 8 0 20 129:197 24
    12. 28 7 2 19 79:215 23
    13. 28 6 3 19 85:210 21
    14. 28 6 0 22 129:334 18
    15. 28 3 1 24 78:204 10