Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 12964
  • Návštěvy: 69/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-14
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    4277
    Týden:
    69
    Dnes:
    12
    On-line:
    1

    1.kolo

    St 15.08. 16:45 Frýdek-Místek - 1.FC Slovácko 1:5 (1:1)
    So 18.08. 11:45 Zlín - Baník Ostrava 0:4 (0:1)
    So 18.08. 11:45 Sigma Olomouc - Zbrojovka Brno 0:2 (0:1)
    So 18.08. 12:45 Vítkovice - Prostějov 0:4 (0:1)
    So 18.08. 14:45 Jihlava - Karviná 7:1 (3:1)
    Ne 19.08. 12:15 Hodonín - Opava 3:3 (1:3)

    15.kolo

    Út 21.08. 11:45 Zlín - Vítkovice 3:0 (1:0)
    St 22.08. 12:15 Zbrojovka Brno - 1.FC Slovácko 1:5 (1:1)
    St 22.08. 16:15 Frýdek-Místek - Jihlava 3:7 (0:4)
    St 22.08. 16:45 Sigma Olomouc - Baník Ostrava 1:0 (0:0)
    St 22.08. 17:15 Hodonín - Prostějov 1:1 (0:1)
    St 22.08. 17:30 Opava - Karviná 7:2 (2:2)

    3.kolo

    So 01.09. 11:45 Zlín - Jihlava 2:4 (1:2)
    So 01.09. 11:45 Sigma Olomouc - 1.FC Slovácko 3:2 (1:0)
    So 01.09. 12:15 Zbrojovka Brno - Opava 5:2 (2:2)
    So 01.09. 12:45 Vítkovice - Karviná 5:2 (2:0)
    Ne 02.09. 11:45 Frýdek-Místek - Prostějov 4:0 (2:0)
    Ne 02.09. 12:15 Hodonín - Baník Ostrava 0:10 (0:4)

    16.kolo

    St 05.09. 14:45 Jihlava - Hodonín 4:1 (3:0)
    St 05.09. 15:45 1.FC Slovácko - Opava 7:1 (4:1)
    St 05.09. 16:45 Karviná - Zlín 2:4 (2:2)
    St 05.09. 16:45 Prostějov - Sigma Olomouc 1:2 (1:1)
    St 05.09. 16:45 Baník Ostrava - Zbrojovka Brno 1:4 (0:2)
    Út 02.10. 16:45 Vítkovice - Frýdek-Místek 0:3 (0:0)

    4.kolo

    So 08.09. 11:45 1.FC Slovácko - Zbrojovka Brno 2:1 (1:1)
    So 08.09. 12:45 Vítkovice - Zlín 0:3 (0:3)
    So 08.09. 14:45 Karviná - Opava 1:2 (1:0)
    So 08.09. 14:45 Jihlava - Frýdek-Místek 3:6 (1:5)
    Ne 09.09. 11:45 Prostějov - Hodonín 2:2 (2:0)
    St 26.09. 14:00 Baník Ostrava - Sigma Olomouc 4:0 (2:0)

    5.kolo

    So 15.09. 11:45 Zlín - Karviná 2:3 (0:1)
    So 15.09. 11:45 Sigma Olomouc - Prostějov 6:0 (1:0)
    So 15.09. 11:45 Opava - 1.FC Slovácko 0:7 (0:5)
    So 15.09. 12:15 Zbrojovka Brno - Baník Ostrava 1:2 (0:2)
    Ne 16.09. 11:45 Frýdek-Místek - Vítkovice 2:0 (0:0)
    Ne 16.09. 12:15 Hodonín - Jihlava 1:4 (1:1)

    7.kolo

    Čt 27.09. 16:45 Frýdek-Místek - Karviná 1:0 (0:0)
    So 29.09. 11:45 Sigma Olomouc - Vítkovice 3:0 (2:0)
    So 29.09. 11:45 Opava - Prostějov 3:1 (0:1)
    So 29.09. 11:45 1.FC Slovácko - Baník Ostrava 1:1 (0:1)
    So 29.09. 12:15 Zbrojovka Brno - Jihlava 7:2 (4:2)
    Ne 30.09. 12:15 Hodonín - Zlín 2:2 (2:1)

    8.kolo

    05.10. 15:45 Karviná - Baník Ostrava 1:5 (1:2)
    So 06.10. 11:45 Zlín - Sigma Olomouc 0:2 (0:1)
    So 06.10. 12:45 Vítkovice - Zbrojovka Brno 1:1 (0:0)
    So 06.10. 13:45 Jihlava - Opava 5:4 (3:1)
    Ne 07.10. 11:45 Prostějov - 1.FC Slovácko 1:3 (0:1)
    Ne 07.10. 12:15 Frýdek-Místek - Hodonín 6:2 (2:1)

    9.kolo

    So 13.10. 11:45 Sigma Olomouc - Frýdek-Místek 5:0 (3:0)
    So 13.10. 11:45 Opava - Vítkovice 4:1 (3:0)
    So 13.10. 11:45 1.FC Slovácko - Jihlava 2:5 (1:3)
    So 13.10. 11:45 Baník Ostrava - Prostějov 10:2 (4:1)
    So 13.10. 12:15 Zbrojovka Brno - Zlín 2:4 (1:1)
    Ne 14.10. 12:15 Hodonín - Karviná 1:1 (0:1)

    10.kolo

    Út 16.10. 14:45 Jihlava - Baník Ostrava 1:7 (1:4)
    So 20.10. 11:45 Zlín - Opava 2:2 (0:1)
    So 20.10. 12:45 Vítkovice - 1.FC Slovácko 1:2 (0:1)
    Ne 21.10. 11:45 Karviná - Prostějov 1:2 (1:1)
    Ne 21.10. 12:15 Frýdek-Místek - Zbrojovka Brno 1:3 (1:1)
    Ne 21.10. 12:15 Hodonín - Sigma Olomouc 0:5 (0:2)

    2.kolo

    So 25.08. 11:45 Opava - Sigma Olomouc 3:3 (1:2)
    So 25.08. 11:45 1.FC Slovácko - Hodonín 6:0 (0:0)
    So 25.08. 12:15 Jihlava - Vítkovice 6:1 (3:0)
    Ne 26.08. 11:45 Prostějov - Zlín 0:4 (0:2)
    St 12.09. 16:45 Baník Ostrava - Frýdek-Místek 4:2 (1:2)
    St 24.10. 14:30 Karviná - Zbrojovka Brno 1:6 (0:2)

    6.kolo

    St 19.09. 14:00 Prostějov - Zbrojovka Brno 0:4 (0:0)
    21.09. 16:45 Baník Ostrava - Opava 2:3 (1:3)
    So 22.09. 11:45 Karviná - 1.FC Slovácko 1:4 (1:1)
    So 22.09. 12:45 Vítkovice - Hodonín 7:0 (3:0)
    Ne 23.09. 11:45 Zlín - Frýdek-Místek 0:0 (0:0)
    Út 30.10. 14:15 Jihlava - Sigma Olomouc 3:1 (1:1)

    12.kolo

    St 31.10. 16:45 Baník Ostrava - Zlín 1:1 (0:1)
    So 03.11. 11:45 1.FC Slovácko - Frýdek-Místek 3:4 (2:2)
    So 03.11. 11:45 Opava - Hodonín 4:1 (3:1)
    So 03.11. 11:45 Zbrojovka Brno - Sigma Olomouc 1:5 (1:3)
    Ne 04.11. 11:45 Prostějov - Vítkovice 1:1 (0:1)
    Ne 04.11. 13:45 Karviná - Jihlava 1:10 (1:4)

    11.kolo

    26.10. 16:45 Baník Ostrava - Vítkovice 2:0 (0:0)
    So 27.10. 11:45 1.FC Slovácko - Zlín 1:2 (1:2)
    So 27.10. 11:45 Prostějov - Jihlava 2:1 (2:0)
    So 27.10. 12:15 Zbrojovka Brno - Hodonín 8:0 (2:0)
    So 27.10. 15:00 Sigma Olomouc - Karviná 5:3 (3:0)
    Čt 08.11. 15:45 Opava - Frýdek-Místek 4:0 (1:0)

    13.kolo

    So 10.11. 11:45 Sigma Olomouc - Opava 8:1 (4:0)
    So 10.11. 11:45 Zlín - Prostějov 1:1 (1:0)
    So 10.11. 12:15 Zbrojovka Brno - Karviná 6:1 (2:1)
    So 10.11. 12:45 Vítkovice - Jihlava 1:0 (1:0)
    Ne 11.11. 11:45 Frýdek-Místek - Baník Ostrava 0:6 (0:2)
    Ne 11.11. 12:15 Hodonín - 1.FC Slovácko 0:7 (0:3)

    14.kolo

    16.11. 15:45 Karviná - Vítkovice 1:3 (1:1)
    So 17.11. 11:45 Jihlava - Zlín 4:1 (1:0)
    So 17.11. 11:45 1.FC Slovácko - Sigma Olomouc 2:3 (1:1)
    So 17.11. 11:45 Opava - Zbrojovka Brno 2:4 (0:2)
    So 17.11. 12:45 Baník Ostrava - Hodonín 8:0 (4:0)
    Ne 18.11. 11:45 Prostějov - Frýdek-Místek 0:1 (0:0)

    29.kolo

    So 16.03. 11:45 Opava - Prostějov 11:1 (3:1)
    Ne 17.03. 11:45 Frýdek-Místek - Karviná 5:2 (4:1)
    Ne 17.03. 11:45 Zbrojovka Brno - Jihlava 3:1 (0:0)
    Ne 17.03. 11:45 1.FC Slovácko - Baník Ostrava 2:4 (0:4)
    Ne 17.03. 12:15 Hodonín - Zlín 1:5 (0:2)
    Ne 17.03. 14:45 Sigma Olomouc - Vítkovice 2:1 (0:0)

    23.kolo

    So 23.03. 11:45 Zlín - Baník Ostrava 1:7 (1:4)
    So 23.03. 11:45 Sigma Olomouc - Zbrojovka Brno 3:1 (3:0)
    So 23.03. 12:15 Vítkovice - Prostějov 1:0 (0:0)
    So 23.03. 13:45 Jihlava - Karviná 6:3 (4:3)
    Ne 24.03. 12:15 Hodonín - Opava 0:2 (0:1)
    St 15.05. 16:45 Frýdek-Místek - 1.FC Slovácko 2:5 (0:5)

    25.kolo

    So 06.04. 11:45 Zlín - Jihlava 4:0 (3:0)
    So 06.04. 12:15 Vítkovice - Karviná 6:0 (2:0)
    So 06.04. 12:15 Zbrojovka Brno - Opava 8:0 (3:0)
    Ne 07.04. 11:45 Frýdek-Místek - Prostějov 1:3 (1:3)
    Ne 07.04. 12:15 Hodonín - Baník Ostrava 1:7 (1:3)
    St 10.04. 17:15 Sigma Olomouc - 1.FC Slovácko 5:0 (4:0)

    26.kolo

    So 13.04. 10:00 1.FC Slovácko - Zbrojovka Brno 2:2 (1:0)
    So 13.04. 11:15 Baník Ostrava - Sigma Olomouc 1:1 (0:1)
    So 13.04. 12:15 Vítkovice - Zlín 0:2 (0:0)
    So 13.04. 15:45 Karviná - Opava 0:4 (0:1)
    So 13.04. 15:45 Jihlava - Frýdek-Místek 4:6 (1:4)
    Ne 14.04. 11:45 Prostějov - Hodonín 2:0 (1:0)

    31.kolo

    Út 16.04. 15:45 1.FC Slovácko - Jihlava 3:2 (2:1)
    Út 16.04. 17:45 Baník Ostrava - Prostějov 6:1 (2:0)
    St 17.04. 14:15 Opava - Vítkovice 5:0 (3:0)
    St 17.04. 16:15 Zbrojovka Brno - Zlín 6:2 (2:1)
    St 17.04. 17:00 Hodonín - Karviná 1:2 (0:1)
    St 08.05. 16:45 Sigma Olomouc - Frýdek-Místek 7:0 (5:0)

    27.kolo

    19.04. 11:45 Opava - 1.FC Slovácko 0:6 (0:2)
    So 20.04. 11:45 Zlín - Karviná 7:0 (5:0)
    So 20.04. 11:45 Sigma Olomouc - Prostějov 6:4 (4:4)
    So 20.04. 12:15 Zbrojovka Brno - Baník Ostrava 2:1 (2:0)
    Út 23.04. 16:45 Frýdek-Místek - Vítkovice 1:3 (1:0)
    St 15.05. 16:45 Hodonín - Jihlava 0:5 (0:4)

    24.kolo

    29.03. 16:45 Baník Ostrava - Frýdek-Místek 8:1 (6:1)
    So 30.03. 10:00 1.FC Slovácko - Hodonín 7:0 (3:0)
    So 30.03. 11:45 Prostějov - Zlín 1:1 (0:1)
    So 30.03. 12:45 Karviná - Zbrojovka Brno 0:9 (0:6)
    Ne 31.03. 16:15 Jihlava - Vítkovice 4:1 (4:0)
    St 24.04. 14:15 Opava - Sigma Olomouc 0:3 (0:2)

    28.kolo

    So 27.04. 10:45 Baník Ostrava - Opava 4:0 (3:0)
    So 27.04. 11:45 Karviná - 1.FC Slovácko 0:9 (0:6)
    So 27.04. 11:45 Prostějov - Zbrojovka Brno 2:2 (2:0)
    So 27.04. 11:45 Zlín - Frýdek-Místek 2:5 (1:3)
    So 27.04. 12:15 Vítkovice - Hodonín 6:1 (3:0)
    So 27.04. 12:45 Jihlava - Sigma Olomouc 1:6 (0:3)

    30.kolo

    Út 30.04. 15:00 Prostějov - 1.FC Slovácko 2:3 (0:1)
    Út 30.04. 16:45 Frýdek-Místek - Hodonín 3:1 (3:1)
    St 01.05. 11:45 Karviná - Baník Ostrava 0:15 (0:10)
    St 01.05. 11:45 Zlín - Sigma Olomouc 0:2 (0:1)
    St 01.05. 12:15 Vítkovice - Zbrojovka Brno 2:7 (2:2)
    St 01.05. 13:45 Jihlava - Opava 4:0 (3:0)

    17.kolo

    So 04.05. 11:45 1.FC Slovácko - Karviná 4:0 (1:0)
    So 04.05. 12:15 Zbrojovka Brno - Prostějov 8:0 (3:0)
    So 04.05. 12:15 Sigma Olomouc - Jihlava 4:1 (4:0)
    Ne 05.05. 10:45 Opava - Baník Ostrava 2:6 (0:3)
    Ne 05.05. 11:45 Frýdek-Místek - Zlín 3:2 (2:1)
    Ne 05.05. 12:15 Hodonín - Vítkovice 3:4 (1:3)

    18.kolo

    St 10.04. 16:45 Jihlava - Zbrojovka Brno 3:4 (1:3)
    St 08.05. 14:45 Baník Ostrava - 1.FC Slovácko 5:0 (1:0)
    So 11.05. 11:45 Zlín - Hodonín 5:1 (1:0)
    So 11.05. 12:15 Vítkovice - Sigma Olomouc 0:8 (0:3)
    So 11.05. 15:45 Karviná - Frýdek-Místek 0:8 (0:5)
    Ne 12.05. 10:00 Prostějov - Opava 3:2 (1:2)

    19.kolo

    St 27.03. 16:15 Zbrojovka Brno - Vítkovice 4:1 (3:0)
    Út 14.05. 16:30 Sigma Olomouc - Zlín 1:2 (0:0)
    Čt 16.05. 16:00 Baník Ostrava - Karviná 5:3 (1:1)
    So 18.05. 10:00 1.FC Slovácko - Prostějov 3:0 (1:0)
    So 18.05. 13:45 Opava - Jihlava 1:3 (1:1)
    Ne 19.05. 12:15 Hodonín - Frýdek-Místek 4:2 (1:1)

    32.kolo

    Ne 10.03. 12:15 Hodonín - Sigma Olomouc 0:8 (0:3)
    St 22.05. 12:45 Vítkovice - 1.FC Slovácko 1:3 (0:2)
    St 22.05. 14:45 Jihlava - Baník Ostrava 1:11 (1:3)
    St 22.05. 16:00 Karviná - Prostějov 1:5 (1:3)
    St 22.05. 17:15 Zlín - Opava 1:0 (1:0)
    Čt 30.05. 16:45 Frýdek-Místek - Zbrojovka Brno 1:2 (0:1)

    20.kolo

    St 13.03. 16:45 Frýdek-Místek - Sigma Olomouc 0:6 (0:3)
    Út 26.03. 15:00 Prostějov - Baník Ostrava 0:2 (0:1)
    So 25.05. 11:45 Karviná - Hodonín 1:3 (1:1)
    So 25.05. 11:45 Zlín - Zbrojovka Brno 1:1 (0:0)
    So 25.05. 11:45 Jihlava - 1.FC Slovácko 4:2 (1:0)
    So 25.05. 12:15 Vítkovice - Opava 3:6 (1:4)

    21.kolo

    St 08.05. 11:45 Opava - Zlín 0:2 (0:1)
    31.05. 13:15 Baník Ostrava - Jihlava 4:2 (2:1)
    So 01.06. 10:00 1.FC Slovácko - Vítkovice 2:2 (1:1)
    So 01.06. 12:15 Zbrojovka Brno - Frýdek-Místek 6:0 (2:0)
    Ne 02.06. 11:45 Prostějov - Karviná 5:1 (3:0)
    Ne 02.06. 16:15 Sigma Olomouc - Hodonín 3:1 (0:1)

    33.kolo

    St 05.06. 15:45 1.FC Slovácko - Zlín 1:2 (0:1)
    St 05.06. 15:45 Vítkovice - Baník Ostrava 7:1 (3:0)
    St 05.06. 16:15 Zbrojovka Brno - Hodonín 13:0 (3:0)
    St 05.06. 16:45 Sigma Olomouc - Karviná 10:3 (6:1)
    St 05.06. 16:45 Prostějov - Jihlava 1:3 (1:0)
    St 05.06. 17:00 Opava - Frýdek-Místek 2:0 (1:0)

    22.kolo

    Út 12.03. 12:15 Baník Ostrava - Vítkovice 6:0 (3:0)
    St 20.03. 14:00 Karviná - Sigma Olomouc 1:6 (0:3)
    Po 27.05. 17:15 Zlín - 1.FC Slovácko 2:5 (1:3)
    St 29.05. 17:45 Jihlava - Prostějov 4:2 (2:2)
    So 08.06. 12:15 Hodonín - Zbrojovka Brno 2:6 (1:2)
    Ne 09.06. 11:45 Frýdek-Místek - Opava 2:1 (0:0)
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 33 27 2 4 133:38 83
    2. 33 25 3 5 160:41 78
    3. 33 23 4 6 140:50 73
    4. 33 20 3 10 116:58 63
    5. 33 19 0 14 114:96 57
    6. 33 15 7 11 72:62 52
    7. 33 15 1 17 74:100 46
    8. 33 13 3 17 81:98 42
    9. 33 10 3 20 59:92 33
    10. 33 8 6 19 50:99 30
    11. 33 2 5 26 33:159 11
    12. 33 2 1 30 39:178 7

    Nejčtenější ze sportu