Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 1. dubna 2020
svátek má Hugo.
Hlavní menu
  • ID: 12960
  • Návštěvy: 42/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Zlínský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    19055
    Týden:
    42
    Dnes:
    8
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 11.08. 17:00 Napajedla - Nedachlebice 2:1 (1:1)
    Ne 12.08. 10:15 Kunovice - Nivnice 2:0 (2:0)
    Ne 12.08. 10:15 Kvasice - Osvětimany 1:0 (0:0)
    Ne 12.08. 17:00 Újezdec - Ořechov 1:3 (1:3)
    Ne 12.08. 17:00 Buchlovice - Bojkovice 2:1 (2:0)
    Ne 12.08. 17:00 Koryčany - Žalkovice 1:2 np (1:1)
    Ne 12.08. 17:00 Dolní Němčí - Otrokovice B 5:0 (1:0)

    3.kolo

    So 18.08. 17:00 Osvětimany - Dolní Němčí 4:1 (2:1)
    So 18.08. 17:00 Ořechov - Napajedla 1:2 np (1:1)
    Ne 19.08. 10:15 Otrokovice B - Újezdec 3:2 np (2:2)
    Ne 19.08. 17:00 Žalkovice - Kvasice 0:3 (0:2)
    Ne 19.08. 17:00 Bojkovice - Koryčany 4:1 (2:1)
    Ne 19.08. 17:00 Nivnice - Buchlovice 3:2 (2:1)
    Ne 19.08. 17:00 Nedachlebice - Kunovice 4:5 np (4:4)

    4.kolo

    So 25.08. 16:30 Kvasice - Bojkovice 11:2 (4:2)
    Ne 26.08. 10:15 Kunovice - Ořechov 2:3 (1:3)
    Ne 26.08. 16:30 Újezdec - Napajedla 3:1 (2:1)
    Ne 26.08. 16:30 Buchlovice - Nedachlebice 0:2 (0:1)
    Ne 26.08. 16:30 Koryčany - Nivnice 1:2 (0:1)
    Ne 26.08. 16:30 Dolní Němčí - Žalkovice 2:0 (2:0)
    Ne 26.08. 16:30 Otrokovice B - Osvětimany 3:2 (1:0)

    5.kolo

    So 01.09. 16:30 Osvětimany - Újezdec 6:1 (2:0)
    So 01.09. 16:30 Bojkovice - Dolní Němčí 5:2 (4:1)
    So 01.09. 16:30 Ořechov - Buchlovice 4:3 np (3:3)
    So 01.09. 16:30 Napajedla - Kunovice 3:1 (0:0)
    Ne 02.09. 16:30 Žalkovice - Otrokovice B 1:0 (0:0)
    Ne 02.09. 16:30 Nivnice - Kvasice 0:1 (0:0)
    Ne 02.09. 16:30 Nedachlebice - Koryčany 2:4 (1:3)

    6.kolo

    So 08.09. 16:00 Koryčany - Ořechov 0:1 (0:0)
    So 08.09. 16:00 Kvasice - Nedachlebice 5:1 (2:1)
    So 08.09. 16:00 Osvětimany - Žalkovice 1:0 (1:0)
    Ne 09.09. 10:15 Otrokovice B - Bojkovice 1:2 np (1:1)
    Ne 09.09. 15:30 Dolní Němčí - Nivnice 1:0 (1:0)
    Ne 09.09. 16:00 Újezdec - Kunovice 2:5 (1:4)
    Ne 09.09. 16:00 Buchlovice - Napajedla 2:0 (1:0)

    7.kolo

    So 15.09. 16:00 Ořechov - Kvasice 0:3 (0:1)
    So 15.09. 16:00 Napajedla - Koryčany 2:0 (1:0)
    Ne 16.09. 10:15 Kunovice - Buchlovice 1:2 (1:1)
    Ne 16.09. 16:00 Žalkovice - Újezdec 6:1 (3:0)
    Ne 16.09. 16:00 Bojkovice - Osvětimany 3:2 (1:0)
    Ne 16.09. 16:00 Nivnice - Otrokovice B 5:4 np (4:4)
    Ne 16.09. 16:00 Nedachlebice - Dolní Němčí 3:1 (2:0)

    8.kolo

    So 22.09. 15:30 Kvasice - Napajedla 4:1 (2:1)
    So 22.09. 15:30 Osvětimany - Nivnice 5:1 (3:0)
    Ne 23.09. 10:15 Otrokovice B - Nedachlebice 1:3 (0:2)
    Ne 23.09. 15:30 Újezdec - Buchlovice 3:0 (1:0)
    Ne 23.09. 15:30 Koryčany - Kunovice 3:1 (2:0)
    Ne 23.09. 15:30 Dolní Němčí - Ořechov 5:0 (3:0)
    Ne 23.09. 15:30 Žalkovice - Bojkovice 1:3 (0:1)

    9.kolo

    So 29.09. 10:00 Ořechov - Otrokovice B 2:0 (0:0)
    So 29.09. 15:30 Napajedla - Dolní Němčí 3:2 np (2:2)
    Ne 30.09. 10:15 Kunovice - Kvasice 1:0 np (0:0)
    Ne 30.09. 15:30 Bojkovice - Újezdec 2:3 np (2:2)
    Ne 30.09. 15:30 Nivnice - Žalkovice 4:1 (1:1)
    Ne 30.09. 15:30 Nedachlebice - Osvětimany 2:3 (0:3)
    Ne 30.09. 15:30 Buchlovice - Koryčany 3:0 (2:0)

    10.kolo

    So 06.10. 15:00 Kvasice - Buchlovice 4:0 (1:0)
    So 06.10. 15:00 Osvětimany - Ořechov 7:1 (4:0)
    So 06.10. 15:00 Bojkovice - Nivnice 3:2 (2:0)
    Ne 07.10. 10:15 Otrokovice B - Napajedla 2:3 np (2:2)
    Ne 07.10. 15:00 Újezdec - Koryčany 1:4 (1:3)
    Ne 07.10. 15:00 Dolní Němčí - Kunovice 2:1 np (1:1)
    Ne 07.10. 15:00 Žalkovice - Nedachlebice 1:0 np (0:0)

    11.kolo

    So 13.10. 10:00 Buchlovice - Dolní Němčí 1:2 (0:1)
    So 13.10. 15:00 Nivnice - Újezdec 3:1 (2:1)
    So 13.10. 15:00 Ořechov - Žalkovice 2:4 (1:3)
    So 13.10. 15:00 Napajedla - Osvětimany 3:0 (1:0)
    Ne 14.10. 10:15 Kunovice - Otrokovice B 4:5 (3:2)
    Ne 14.10. 15:00 Nedachlebice - Bojkovice 3:0k
    Ne 14.10. 15:00 Koryčany - Kvasice 1:2 (1:1)

    12.kolo

    So 20.10. 14:00 Osvětimany - Kunovice 5:3 (4:2)
    Ne 21.10. 10:15 Otrokovice B - Buchlovice 3:2 (2:2)
    Ne 21.10. 15:00 Újezdec - Kvasice 0:7 (0:3)
    Ne 21.10. 15:00 Dolní Němčí - Koryčany 3:0 (1:0)
    Ne 21.10. 15:00 Žalkovice - Napajedla 2:3 np (2:2)
    Ne 21.10. 15:00 Bojkovice - Ořechov 4:2 (2:1)
    Ne 21.10. 15:00 Nivnice - Nedachlebice 5:0 (2:0)

    13.kolo

    So 27.10. 14:30 Ořechov - Nivnice 1:2 (0:1)
    So 27.10. 14:30 Napajedla - Bojkovice 3:0 (0:0)
    So 27.10. 14:30 Kvasice - Dolní Němčí 3:0 (1:0)
    Ne 28.10. 10:15 Kunovice - Žalkovice 3:1 (0:0)
    Ne 28.10. 13:00 Nedachlebice - Újezdec 3:0 (1:0)
    Ne 28.10. 14:30 Buchlovice - Osvětimany 0:2 (0:0)
    Ne 28.10. 14:30 Koryčany - Otrokovice B 2:0 (1:0)

    1.kolo

    So 03.11. 14:30 Dolní Němčí - Újezdec 6:2 (3:1)
    So 03.11. 14:30 Osvětimany - Koryčany 2:1 np (1:1)
    So 03.11. 14:30 Žalkovice - Buchlovice 1:2 (0:1)
    So 03.11. 14:30 Nedachlebice - Ořechov 8:0 (2:0)
    Ne 04.11. 10:15 Otrokovice B - Kvasice 3:2 (2:0)
    Ne 04.11. 14:30 Bojkovice - Kunovice 2:0 (0:0)
    Ne 04.11. 14:30 Nivnice - Napajedla 1:0 (1:0)

    15.kolo

    So 23.03. 15:00 Ořechov - Újezdec 0:3 (0:2)
    So 23.03. 15:00 Osvětimany - Kvasice 4:1 (1:0)
    Ne 24.03. 10:15 Otrokovice B - Dolní Němčí 6:3 (2:0)
    Ne 24.03. 15:00 Nedachlebice - Napajedla 4:0 (3:0)
    Ne 24.03. 15:00 Nivnice - Kunovice 2:3 (0:1)
    Ne 24.03. 15:00 Bojkovice - Buchlovice 2:1 (0:0)
    Ne 24.03. 15:00 Žalkovice - Koryčany 4:0 (1:0)

    16.kolo

    So 30.03. 15:00 Kvasice - Žalkovice 4:0 (0:0)
    So 30.03. 15:00 Napajedla - Ořechov 10:1 (6:0)
    Ne 31.03. 10:15 Kunovice - Nedachlebice 1:0 (1:0)
    Ne 31.03. 15:00 Újezdec - Otrokovice B 1:2 np (1:1)
    Ne 31.03. 15:00 Dolní Němčí - Osvětimany 0:2 (0:1)
    Ne 31.03. 15:00 Koryčany - Bojkovice 1:3 (0:1)
    Ne 31.03. 15:00 Buchlovice - Nivnice 3:2 np (2:2)

    17.kolo

    So 06.04. 15:30 Napajedla - Újezdec 5:1 (2:0)
    So 06.04. 15:30 Ořechov - Kunovice 3:2 (1:1)
    So 06.04. 15:30 Bojkovice - Kvasice 2:4 (1:2)
    So 06.04. 15:30 Osvětimany - Otrokovice B 8:3 (4:2)
    Ne 07.04. 15:30 Nedachlebice - Buchlovice 2:0 (1:0)
    Ne 07.04. 15:30 Nivnice - Koryčany 0:2 (0:1)
    Ne 07.04. 15:30 Žalkovice - Dolní Němčí 1:3 (0:1)

    18.kolo

    So 13.04. 15:30 Kvasice - Nivnice 4:2 (2:0)
    Ne 14.04. 10:15 Otrokovice B - Žalkovice 3:1 (1:0)
    Ne 14.04. 10:15 Kunovice - Napajedla 2:0 (2:0)
    Ne 14.04. 15:30 Újezdec - Osvětimany 1:6 (0:3)
    Ne 14.04. 15:30 Dolní Němčí - Bojkovice 3:0 (2:0)
    Ne 14.04. 15:30 Koryčany - Nedachlebice 5:0 (1:0)
    Ne 14.04. 15:30 Buchlovice - Ořechov 3:0 (2:0)

    19.kolo

    So 20.04. 15:00 Kunovice - Újezdec 2:1 np (1:1)
    So 20.04. 16:00 Ořechov - Koryčany 1:3 (1:1)
    So 20.04. 16:00 Bojkovice - Otrokovice B 3:2 (1:1)
    Ne 21.04. 16:00 Napajedla - Buchlovice 2:3 np (2:2)
    Ne 21.04. 16:00 Nedachlebice - Kvasice 1:2 (1:2)
    Ne 21.04. 16:00 Nivnice - Dolní Němčí 0:3 (0:1)
    Ne 21.04. 16:00 Žalkovice - Osvětimany 1:3 (1:2)

    20.kolo

    So 27.04. 14:30 Osvětimany - Bojkovice 4:2 (1:1)
    So 27.04. 16:00 Kvasice - Ořechov 5:0 (3:0)
    Ne 28.04. 10:15 Otrokovice B - Nivnice 4:1 (2:0)
    Ne 28.04. 16:00 Újezdec - Žalkovice 2:1 np (1:1)
    Ne 28.04. 16:00 Dolní Němčí - Nedachlebice 5:2 (3:1)
    Ne 28.04. 16:00 Koryčany - Napajedla 1:0 (1:0)
    Ne 28.04. 16:00 Buchlovice - Kunovice 1:2 (1:2)

    21.kolo

    So 04.05. 10:00 Buchlovice - Újezdec 3:0 (1:0)
    So 04.05. 16:30 Napajedla - Kvasice 3:2 np (2:2)
    So 04.05. 16:30 Ořechov - Dolní Němčí 0:1 (0:0)
    So 04.05. 16:30 Bojkovice - Žalkovice 3:0 (2:0)
    Ne 05.05. 10:15 Kunovice - Koryčany 2:1 (1:1)
    Ne 05.05. 16:30 Nedachlebice - Otrokovice B 2:3 np (2:2)
    Ne 05.05. 16:30 Nivnice - Osvětimany 1:3 (1:0)

    22.kolo

    So 11.05. 16:30 Osvětimany - Nedachlebice 6:1 (3:1)
    So 11.05. 16:30 Kvasice - Kunovice 4:0 (4:0)
    Ne 12.05. 10:15 Otrokovice B - Ořechov 3:1 (1:1)
    Ne 12.05. 16:30 Újezdec - Bojkovice 2:1 (0:0)
    Ne 12.05. 16:30 Žalkovice - Nivnice 4:1 (1:1)
    Ne 12.05. 16:30 Dolní Němčí - Napajedla 1:0 (1:0)
    Ne 12.05. 16:30 Koryčany - Buchlovice 2:0 (1:0)

    23.kolo

    So 18.05. 17:00 Ořechov - Osvětimany 0:6 (0:1)
    Ne 19.05. 10:15 Kunovice - Dolní Němčí 1:4 (0:1)
    Ne 19.05. 17:00 Koryčany - Újezdec 3:2 np (2:2)
    Ne 19.05. 17:00 Buchlovice - Kvasice 0:1 (0:1)
    Ne 19.05. 17:00 Napajedla - Otrokovice B 4:2 (1:0)
    Ne 19.05. 17:00 Nedachlebice - Žalkovice 3:1 (1:0)
    Ne 19.05. 17:00 Nivnice - Bojkovice 6:2 (2:2)

    24.kolo

    So 25.05. 17:00 Osvětimany - Napajedla 1:0 (0:0)
    So 25.05. 17:00 Kvasice - Koryčany 2:1 (1:0)
    Ne 26.05. 10:15 Otrokovice B - Kunovice 2:3 np (1:1)
    Ne 26.05. 17:00 Újezdec - Nivnice 0:3 (0:1)
    Ne 26.05. 17:00 Bojkovice - Nedachlebice 2:3 (1:1)
    Ne 26.05. 17:00 Žalkovice - Ořechov 8:1 (3:0)
    Ne 26.05. 17:00 Dolní Němčí - Buchlovice 3:2 np (0:0)

    25.kolo

    So 01.06. 17:00 Kvasice - Újezdec 2:0 (1:0)
    So 01.06. 17:00 Napajedla - Žalkovice 6:3 (2:1)
    So 01.06. 17:00 Ořechov - Bojkovice 1:4 (1:1)
    Ne 02.06. 10:15 Kunovice - Osvětimany 0:2 (0:1)
    Ne 02.06. 17:00 Koryčany - Dolní Němčí 3:1 (0:0)
    Ne 02.06. 17:00 Buchlovice - Otrokovice B 3:2 np (2:2)
    Ne 02.06. 17:00 Nedachlebice - Nivnice 2:3 np (2:2)

    26.kolo

    So 08.06. 14:30 Újezdec - Nedachlebice 2:0 (1:0)
    So 08.06. 17:00 Osvětimany - Buchlovice 3:0 (0:0)
    Ne 09.06. 10:15 Otrokovice B - Koryčany 2:3 (0:2)
    Ne 09.06. 17:00 Nivnice - Ořechov 3:1 (1:1)
    Ne 09.06. 17:00 Bojkovice - Napajedla 4:0 (2:0)
    Ne 09.06. 17:00 Žalkovice - Kunovice 3:1 (0:1)
    Ne 09.06. 17:00 Dolní Němčí - Kvasice 1:2 (0:0)

    14.kolo

    14.06. 17:00 Koryčany - Osvětimany 1:4 (0:2)
    So 15.06. 15:00 Kunovice - Bojkovice 3:2 np (2:2)
    So 15.06. 17:00 Kvasice - Otrokovice B 2:1 np (1:1)
    So 15.06. 17:00 Buchlovice - Žalkovice 2:3 (1:1)
    So 15.06. 17:00 Napajedla - Nivnice 4:1 (1:1)
    So 15.06. 17:00 Ořechov - Nedachlebice 1:2 (0:1)
    Ne 16.06. 17:00 Újezdec - Dolní Němčí 4:0 (1:0)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 26 21 1 2 2 80:22 67
    2. 26 21 1 0 4 90:31 65
    3. 26 14 2 1 9 58:44 47
    4. 26 13 1 2 10 60:61 43
    5. 26 10 5 1 10 55:44 41
    6. 26 11 0 4 11 54:54 37
    7. 26 11 1 2 12 43:44 37
    8. 26 8 3 6 9 57:64 36
    9. 26 10 2 1 13 51:56 35
    10. 26 8 5 1 12 46:56 35
    11. 26 8 2 2 14 48:55 30
    12. 26 7 3 2 14 37:48 29
    13. 26 6 2 4 14 37:73 26
    14. 26 5 1 1 19 29:93 18