Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 12958
  • Návštěvy: 90/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Zlínský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    34206
    Týden:
    90
    Dnes:
    13
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 11.08. 10:15 Luhačovice - Brumov 0:3 (0:1)
    So 11.08. 17:00 Provodov - Juřinka 3:2 (3:0)
    So 11.08. 17:00 Hluk - Baťov 1930 2:3 np (2:2)
    So 11.08. 17:00 Holešov - Skaštice 2:1 (1:0)
    Ne 12.08. 17:00 Boršice - Velké Karlovice 1:3 (0:1)
    Ne 12.08. 17:00 Nevšová - Štítná n.Vláří 4:0 (4:0)
    So 10.11. 13:30 Bystřice p.H. - Morkovice 3:0 (1:0)

    3.kolo

    So 18.08. 10:00 Baťov 1930 - Nevšová 5:1 (1:0)
    So 18.08. 17:00 Skaštice - Provodov 3:2 (1:1)
    So 18.08. 17:00 Velké Karlovice - Hluk 3:1 (2:0)
    So 18.08. 17:00 Morkovice - Boršice 14:0 (7:0)
    So 18.08. 17:00 Brumov - Bystřice p.H. 2:1 (0:1)
    So 18.08. 17:00 Juřinka - Luhačovice 1:2 (0:0)
    Ne 19.08. 17:00 Štítná n.Vláří - Holešov 2:0 (2:0)

    4.kolo

    So 25.08. 16:30 Provodov - Luhačovice 0:1 np (0:0)
    So 25.08. 16:30 Bystřice p.H. - Juřinka 2:1 np (1:1)
    So 25.08. 16:30 Holešov - Baťov 1930 3:1 (0:0)
    So 25.08. 16:30 Skaštice - Štítná n.Vláří 5:1 (3:1)
    Ne 26.08. 16:30 Boršice - Brumov 0:4 (0:3)
    Ne 26.08. 16:30 Hluk - Morkovice 0:3 (0:1)
    Ne 26.08. 16:30 Nevšová - Velké Karlovice 5:3 (1:0)

    5.kolo

    31.08. 18:30 Baťov 1930 - Skaštice 3:1 (2:0)
    So 01.09. 10:15 Luhačovice - Bystřice p.H. 7:1 (2:1)
    So 01.09. 16:30 Velké Karlovice - Holešov 1:2 np (1:1)
    So 01.09. 16:30 Morkovice - Nevšová 5:4 np (4:4)
    So 01.09. 16:30 Brumov - Hluk 4:0 (0:0)
    So 01.09. 16:30 Juřinka - Boršice 11:2 (6:1)
    Ne 02.09. 16:30 Štítná n.Vláří - Provodov 0:1 np (0:0)

    6.kolo

    So 08.09. 13:30 Holešov - Morkovice 2:3 np (2:2)
    So 08.09. 16:00 Provodov - Bystřice p.H. 0:1 (0:0)
    So 08.09. 16:00 Skaštice - Velké Karlovice 5:0 (3:0)
    Ne 09.09. 16:00 Boršice - Luhačovice 1:8 (0:3)
    Ne 09.09. 16:00 Hluk - Juřinka 2:0 (2:0)
    Ne 09.09. 16:00 Nevšová - Brumov 2:3 (2:3)
    Ne 09.09. 16:00 Štítná n.Vláří - Baťov 1930 0:3 (0:2)

    7.kolo

    So 15.09. 10:00 Baťov 1930 - Provodov 1:3 (1:0)
    So 15.09. 10:15 Luhačovice - Hluk 7:0 (4:0)
    So 15.09. 16:00 Morkovice - Skaštice 0:3 (0:2)
    So 15.09. 16:00 Juřinka - Nevšová 0:1 (0:1)
    So 15.09. 16:00 Bystřice p.H. - Boršice 3:0 (1:0)
    Ne 16.09. 10:00 Brumov - Holešov 1:0 (1:0)
    Ne 16.09. 16:00 Velké Karlovice - Štítná n.Vláří 7:2 (4:0)

    8.kolo

    21.09. 18:30 Baťov 1930 - Velké Karlovice 2:4 (1:2)
    So 22.09. 15:30 Provodov - Boršice 5:0 (1:0)
    So 22.09. 15:30 Holešov - Juřinka 4:0 (1:0)
    So 22.09. 15:30 Skaštice - Brumov 5:1 (1:1)
    Ne 23.09. 15:30 Hluk - Bystřice p.H. 1:2 np (1:1)
    Ne 23.09. 15:30 Nevšová - Luhačovice 1:3 (0:1)
    Ne 23.09. 15:30 Štítná n.Vláří - Morkovice 2:3 (1:2)

    9.kolo

    28.09. 15:30 Juřinka - Skaštice 3:4 (1:2)
    So 29.09. 10:15 Luhačovice - Holešov 5:2 (2:1)
    So 29.09. 15:30 Velké Karlovice - Provodov 2:1 (0:1)
    So 29.09. 15:30 Morkovice - Baťov 1930 1:0 (0:0)
    So 29.09. 15:30 Brumov - Štítná n.Vláří 1:0 (0:0)
    So 29.09. 15:30 Bystřice p.H. - Nevšová 3:2 np (2:2)
    Ne 30.09. 15:30 Boršice - Hluk 1:6 (1:1)

    10.kolo

    05.10. 18:30 Baťov 1930 - Brumov 3:2 (2:1)
    So 06.10. 15:00 Provodov - Hluk 4:1 (2:1)
    So 06.10. 15:00 Holešov - Bystřice p.H. 1:0 (0:0)
    So 06.10. 15:00 Skaštice - Luhačovice 4:0 (2:0)
    So 06.10. 15:00 Velké Karlovice - Morkovice 2:0 (0:0)
    Ne 07.10. 15:00 Nevšová - Boršice 10:1 (5:0)
    Ne 07.10. 15:00 Štítná n.Vláří - Juřinka 2:0 (1:0)

    11.kolo

    So 13.10. 10:00 Brumov - Velké Karlovice 3:0 (1:0)
    So 13.10. 10:15 Luhačovice - Štítná n.Vláří 0:1 np (0:0)
    So 13.10. 15:00 Morkovice - Provodov 4:2 (1:0)
    So 13.10. 15:00 Juřinka - Baťov 1930 3:4 np (3:3)
    So 13.10. 15:00 Bystřice p.H. - Skaštice 0:1 (0:0)
    Ne 14.10. 15:00 Boršice - Holešov 1:2 (1:0)
    Ne 14.10. 15:00 Hluk - Nevšová 2:1 np (1:1)

    12.kolo

    19.10. 17:30 Baťov 1930 - Luhačovice 1:3 (0:2)
    So 20.10. 15:00 Provodov - Nevšová 6:1 (1:0)
    So 20.10. 15:00 Holešov - Hluk 3:1 (1:1)
    So 20.10. 15:00 Skaštice - Boršice 10:1 (4:0)
    So 20.10. 15:00 Velké Karlovice - Juřinka 2:0 (1:0)
    So 20.10. 15:00 Morkovice - Brumov 2:3 (0:2)
    Ne 21.10. 15:00 Štítná n.Vláří - Bystřice p.H. 2:1 (0:0)

    13.kolo

    So 27.10. 10:15 Luhačovice - Velké Karlovice 1:0 np (0:0)
    So 27.10. 14:30 Brumov - Provodov 2:3 np (2:2)
    So 27.10. 14:30 Juřinka - Morkovice 2:5 (2:3)
    So 27.10. 14:30 Bystřice p.H. - Baťov 1930 3:4 np (3:3)
    Ne 28.10. 14:30 Boršice - Štítná n.Vláří 1:2 (1:1)
    Ne 28.10. 14:30 Hluk - Skaštice 2:1 (1:1)
    Ne 28.10. 14:30 Nevšová - Holešov 2:1 (2:1)

    1.kolo

    02.11. 18:30 Baťov 1930 - Boršice 12:1 (8:1)
    So 03.11. 14:30 Holešov - Provodov 0:1 (0:0)
    So 03.11. 14:30 Skaštice - Nevšová 5:1 (2:1)
    So 03.11. 14:30 Velké Karlovice - Bystřice p.H. 3:1 (2:1)
    So 03.11. 14:30 Morkovice - Luhačovice 0:3 (0:2)
    So 03.11. 14:30 Brumov - Juřinka 3:2 (1:1)
    Ne 04.11. 14:30 Štítná n.Vláří - Hluk 1:0 (1:0)

    15.kolo

    22.03. 18:30 Baťov 1930 - Hluk 2:1 np (1:1)
    So 23.03. 13:00 Juřinka - Provodov 0:2 (0:1)
    So 23.03. 15:00 Brumov - Luhačovice 2:3 (2:0)
    So 23.03. 15:00 Velké Karlovice - Boršice 3:1 (3:1)
    So 23.03. 15:00 Skaštice - Holešov 4:0 (1:0)
    Ne 24.03. 15:00 Štítná n.Vláří - Nevšová 1:2 np (1:1)
    St 01.05. 16:00 Morkovice - Bystřice p.H. 2:6 (0:2)

    16.kolo

    So 30.03. 10:15 Luhačovice - Juřinka 5:0 (2:0)
    So 30.03. 15:00 Provodov - Skaštice 2:1 (2:0)
    So 30.03. 15:00 Holešov - Štítná n.Vláří 1:2 np (1:1)
    So 30.03. 15:00 Bystřice p.H. - Brumov 4:3 np (3:3)
    Ne 31.03. 15:00 Nevšová - Baťov 1930 1:3 (0:2)
    Ne 31.03. 15:00 Hluk - Velké Karlovice 2:0 (2:0)
    Ne 31.03. 15:00 Boršice - Morkovice 2:1 (1:0)

    17.kolo

    05.04. 18:30 Baťov 1930 - Holešov 4:2 (1:1)
    So 06.04. 10:15 Luhačovice - Provodov 2:3 np (2:2)
    So 06.04. 15:30 Juřinka - Bystřice p.H. 2:1 np (1:1)
    So 06.04. 15:30 Brumov - Boršice 0:1 (0:1)
    So 06.04. 15:30 Morkovice - Hluk 2:1 np (1:1)
    So 06.04. 15:30 Velké Karlovice - Nevšová 2:1 np (1:1)
    Ne 07.04. 15:30 Štítná n.Vláří - Skaštice 0:7 (0:5)

    18.kolo

    So 13.04. 15:30 Provodov - Štítná n.Vláří 2:1 (1:0)
    So 13.04. 15:30 Skaštice - Baťov 1930 6:1 (3:0)
    So 13.04. 15:30 Holešov - Velké Karlovice 1:0 np (0:0)
    So 13.04. 15:30 Bystřice p.H. - Luhačovice 0:3 (0:1)
    Ne 14.04. 15:30 Nevšová - Morkovice 2:3 np (2:2)
    Ne 14.04. 15:30 Hluk - Brumov 0:2 (0:1)
    Ne 14.04. 15:30 Boršice - Juřinka 5:2 (3:1)

    19.kolo

    Čt 18.04. 18:30 Baťov 1930 - Štítná n.Vláří 2:0 (2:0)
    19.04. 10:15 Luhačovice - Boršice 2:1 (1:0)
    19.04. 16:00 Bystřice p.H. - Provodov 0:1 np (0:0)
    So 20.04. 16:00 Juřinka - Hluk 2:1 (1:0)
    So 20.04. 16:00 Brumov - Nevšová 5:2 (0:2)
    So 20.04. 16:00 Morkovice - Holešov 2:1 (0:0)
    So 20.04. 16:00 Velké Karlovice - Skaštice 3:5 (1:4)

    20.kolo

    So 27.04. 16:00 Provodov - Baťov 1930 2:0 (1:0)
    So 27.04. 16:00 Skaštice - Morkovice 3:1 (2:0)
    So 27.04. 16:00 Holešov - Brumov 1:0 np (0:0)
    So 27.04. 16:00 Nevšová - Juřinka 5:0 (2:0)
    Ne 28.04. 16:00 Štítná n.Vláří - Velké Karlovice 3:1 (0:1)
    Ne 28.04. 16:00 Hluk - Luhačovice 1:3 (0:2)
    Ne 28.04. 16:00 Boršice - Bystřice p.H. 2:3 np (2:2)

    21.kolo

    So 04.05. 10:15 Luhačovice - Nevšová 1:0 (0:0)
    So 04.05. 16:30 Bystřice p.H. - Hluk 4:1 (2:1)
    So 04.05. 16:30 Juřinka - Holešov 0:6 (0:2)
    So 04.05. 16:30 Brumov - Skaštice 1:3 (0:1)
    So 04.05. 16:30 Morkovice - Štítná n.Vláří 3:2 (2:2)
    So 04.05. 16:30 Velké Karlovice - Baťov 1930 5:3 (1:2)
    Ne 05.05. 16:30 Boršice - Provodov 0:4 (0:3)

    22.kolo

    10.05. 18:30 Baťov 1930 - Morkovice 3:4 (1:2)
    So 11.05. 16:30 Provodov - Velké Karlovice 2:0 (2:0)
    So 11.05. 16:30 Holešov - Luhačovice 1:2 np (1:1)
    Ne 12.05. 16:30 Štítná n.Vláří - Brumov 1:2 (0:1)
    Ne 12.05. 16:30 Skaštice - Juřinka 5:0 (3:0)
    Ne 12.05. 16:30 Nevšová - Bystřice p.H. 7:1 (4:0)
    Ne 12.05. 16:30 Hluk - Boršice 0:1 np (0:0)

    23.kolo

    So 18.05. 10:15 Luhačovice - Skaštice 4:0 (2:0)
    So 18.05. 17:00 Hluk - Provodov 2:3 np (2:2)
    So 18.05. 17:00 Bystřice p.H. - Holešov 1:2 (1:0)
    So 18.05. 17:00 Juřinka - Štítná n.Vláří 0:3 (0:2)
    So 18.05. 17:00 Brumov - Baťov 1930 1:2 np (1:1)
    So 18.05. 17:00 Morkovice - Velké Karlovice 2:3 (1:1)
    Ne 19.05. 17:00 Boršice - Nevšová 1:0 np (0:0)

    24.kolo

    24.05. 18:30 Baťov 1930 - Juřinka 4:1 (2:1)
    So 25.05. 17:00 Provodov - Morkovice 4:5 (2:0)
    So 25.05. 17:00 Velké Karlovice - Brumov 1:2 np (1:1)
    So 25.05. 17:00 Skaštice - Bystřice p.H. 2:1 (0:0)
    So 25.05. 17:00 Holešov - Boršice 3:1 (3:1)
    So 25.05. 17:00 Nevšová - Hluk 3:2 (1:0)
    Ne 26.05. 17:00 Štítná n.Vláří - Luhačovice 1:0 (0:0)

    25.kolo

    So 01.06. 10:15 Luhačovice - Baťov 1930 1:2 (0:1)
    So 01.06. 17:00 Bystřice p.H. - Štítná n.Vláří 2:1 (1:1)
    So 01.06. 17:00 Juřinka - Velké Karlovice 2:3 np (2:2)
    Ne 02.06. 10:15 Brumov - Morkovice 4:1 (0:0)
    Ne 02.06. 17:00 Nevšová - Provodov 1:3 (1:1)
    Ne 02.06. 17:00 Hluk - Holešov 2:1 (0:0)
    Ne 02.06. 17:00 Boršice - Skaštice 1:5 (1:1)

    26.kolo

    07.06. 18:30 Baťov 1930 - Bystřice p.H. 1:2 np (1:1)
    So 08.06. 15:30 Skaštice - Hluk 3:1 (3:1)
    So 08.06. 17:00 Provodov - Brumov 0:4 (0:2)
    So 08.06. 17:00 Morkovice - Juřinka 5:1 (2:1)
    So 08.06. 17:00 Velké Karlovice - Luhačovice 1:0 np (0:0)
    So 08.06. 17:00 Holešov - Nevšová 3:0 (1:0)
    Ne 09.06. 17:00 Štítná n.Vláří - Boršice 7:0 (4:0)

    14.kolo

    14.06. 17:30 Boršice - Baťov 1930 4:1 (1:1)
    So 15.06. 10:00 Hluk - Štítná n.Vláří 0:2 (0:0)
    So 15.06. 10:15 Luhačovice - Morkovice 2:1 np (1:1)
    So 15.06. 17:00 Provodov - Holešov 4:2 (2:0)
    So 15.06. 17:00 Bystřice p.H. - Velké Karlovice 1:0 np (0:0)
    So 15.06. 17:00 Juřinka - Brumov 0:6 (0:3)
    Ne 16.06. 17:00 Nevšová - Skaštice 0:7 (0:2)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 26 21 0 0 5 99:31 63
    2. 26 15 4 3 4 64:25 56
    3. 26 16 1 4 5 63:33 54
    4. 26 14 5 1 6 58:35 53
    5. 26 11 3 5 7 49:44 44
    6. 26 11 4 1 10 68:59 42
    7. 26 10 5 1 10 65:56 41
    8. 26 10 3 3 10 43:38 39
    9. 26 10 2 2 12 37:46 36
    10. 26 6 7 3 10 40:48 35
    11. 26 8 1 6 11 58:63 32
    12. 26 5 1 6 14 31:55 23
    13. 26 4 2 1 19 28:120 17
    14. 26 2 1 3 20 34:84 11

    Nejčtenější ze sportu