Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 5. dubna 2020
svátek má Miroslava.
Hlavní menu
  • ID: 12934
  • Návštěvy: 23/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-13
  • Jihočeský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    1032
    Týden:
    23
    Dnes:
    5
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 01.09. 11:45 Vodňany - Písek C 8:2 (6:1)
    Ne 02.09. 11:45 Vacov - Protivín 0:11 (0:6)
    Ne 02.09. 11:45 Týn n/Vlt. - Netolice 6:5 np (2:4)
    Ne 02.09. 11:45 Junior St. B - Volyně 6:1 (2:0)

    3.kolo

    So 08.09. 11:45 Volyně - Vacov 13:1 (6:0)
    Ne 09.09. 11:45 Netolice - Hradiště B 10:0 (8:0)
    Ne 09.09. 11:45 Protivín - Vodňany 5:2 (4:1)
    Ne 09.09. 16:15 Písek C - Týn n/Vlt. 6:1 (5:0)

    4.kolo

    So 15.09. 11:45 Vacov - Vodňany 10:4 (5:1)
    So 15.09. 11:45 Junior St. B - Netolice 7:2 (1:1)
    Ne 16.09. 11:45 Týn n/Vlt. - Protivín 0:3 (0:0)
    Ne 16.09. 15:45 Hradiště B - Písek C 3:10 (2:4)

    5.kolo

    Ne 23.09. 11:45 Netolice - Volyně 1:2 (0:0)
    Ne 23.09. 11:45 Protivín - Hradiště B 4:0 (1:0)
    Ne 23.09. 11:45 Vodňany - Týn n/Vlt. 6:2 (4:0)
    Ne 23.09. 16:15 Písek C - Junior St. B 1:5 (0:2)

    6.kolo

    So 29.09. 00:00 Vacov - Týn n/Vlt. 12:2 (6:0)
    So 29.09. 00:00 Hradiště B - Vodňany 8:5 (2:3)
    So 29.09. 00:00 Junior St. B - Protivín 6:0 (4:0)
    So 29.09. 00:00 Volyně - Písek C 5:4 np (3:3)

    7.kolo

    So 06.10. 00:00 Netolice - Vacov 7:2 (3:0)
    So 06.10. 00:00 Protivín - Volyně 1:2 np (1:0)
    So 06.10. 00:00 Vodňany - Junior St. B 1:5 (0:2)
    So 06.10. 00:00 Týn n/Vlt. - Hradiště B 3:6 (0:3)

    8.kolo

    So 13.10. 11:45 Vacov - Hradiště B 2:4 (1:1)
    So 13.10. 11:45 Junior St. B - Týn n/Vlt. 5:0 (2:0)
    So 13.10. 11:45 Volyně - Vodňany 4:2 (1:1)
    Ne 14.10. 11:45 Netolice - Písek C 3:5 (2:2)

    9.kolo

    Ne 21.10. 11:45 Písek C - Vacov 8:4 (3:3)
    Ne 21.10. 11:45 Protivín - Netolice 3:2 (1:2)
    Ne 21.10. 11:45 Týn n/Vlt. - Volyně 2:11 (0:6)
    Ne 21.10. 11:45 Hradiště B - Junior St. B 1:10 (1:6)

    1.kolo

    So 27.10. 11:45 Volyně - Hradiště B 8:3 (5:0)
    Ne 28.10. 11:45 Junior St. B - Vacov 7:1 (3:1)
    Ne 28.10. 11:45 Netolice - Vodňany 7:6 np (2:3)
    Ne 28.10. 16:15 Písek C - Protivín 5:1 (3:0)

    10.kolo

    So 06.04. 11:45 Vodňany - Netolice 3:2 (2:1)
    Ne 07.04. 11:15 Hradiště B - Volyně 3:6 (1:0)
    Ne 07.04. 11:45 Vacov - Junior St. B 1:9 (1:2)
    Ne 07.04. 11:45 Protivín - Písek C 0:4 (0:0)

    11.kolo

    So 13.04. 11:45 Volyně - Junior St. B 2:3 (1:1)
    Ne 14.04. 11:45 Protivín - Vacov 9:0 (3:0)
    Ne 14.04. 11:45 Netolice - Týn n/Vlt. 3:4 np (0:1)
    Ne 14.04. 16:15 Písek C - Vodňany 2:1 (2:1)

    12.kolo

    19.04. 11:45 Vodňany - Protivín 2:1 np (0:1)
    So 20.04. 11:45 Hradiště B - Netolice 2:3 (1:1)
    Ne 21.04. 11:45 Vacov - Volyně 2:6 (1:4)
    Ne 21.04. 11:45 Týn n/Vlt. - Písek C 0:20 (0:9)

    13.kolo

    Ne 28.04. 11:45 Vodňany - Vacov 10:2 (5:0)
    Ne 28.04. 11:45 Protivín - Týn n/Vlt. 8:0 (2:0)
    Ne 28.04. 11:45 Netolice - Junior St. B 1:2 (0:1)
    Ne 28.04. 16:15 Písek C - Hradiště B 5:0 (3:0)

    14.kolo

    So 04.05. 11:45 Volyně - Netolice 2:4 (2:3)
    So 04.05. 11:45 Hradiště B - Protivín 1:2 (1:2)
    Ne 05.05. 11:45 Junior St. B - Písek C 6:1 (2:0)
    Ne 05.05. 11:45 Týn n/Vlt. - Vodňany 0:5 (0:3)

    15.kolo

    Ne 12.05. 11:45 Týn n/Vlt. - Vacov 2:9 (2:4)
    Ne 12.05. 11:45 Vodňany - Hradiště B 4:2 (3:1)
    Ne 12.05. 11:45 Protivín - Junior St. B 0:7 (0:5)
    Ne 12.05. 16:15 Písek C - Volyně 7:0 (2:0)

    16.kolo

    So 18.05. 11:45 Volyně - Protivín 2:1 np (0:0)
    So 18.05. 11:45 Junior St. B - Vodňany 4:2 (1:0)
    So 18.05. 11:45 Hradiště B - Týn n/Vlt. 4:5 (2:4)
    Ne 19.05. 11:45 Vacov - Netolice 1:8 (1:3)

    17.kolo

    Ne 26.05. 11:45 Hradiště B - Vacov 3:2 (0:0)
    Ne 26.05. 11:45 Týn n/Vlt. - Junior St. B 1:8 (1:2)
    Ne 26.05. 11:45 Vodňany - Volyně 8:1 (3:0)
    Ne 26.05. 16:15 Písek C - Netolice 5:0 (1:0)

    18.kolo

    So 01.06. 11:45 Volyně - Týn n/Vlt. 18:2 (11:0)
    Ne 02.06. 11:45 Vacov - Písek C 0:12 (0:3)
    Ne 02.06. 11:45 Netolice - Protivín 6:0 (3:0)
    So 08.06. 11:45 Junior St. B - Hradiště B 6:0 (5:0)
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 16 16 0 0 0 96:15 48
    2. 16 12 0 1 3 97:36 37
    3. 16 8 3 0 5 80:50 30
    4. 16 8 0 3 5 49:36 27
    5. 16 7 1 1 7 68:56 24
    6. 16 6 1 2 7 63:48 22
    7. 16 4 0 0 12 40:85 12
    8. 16 3 0 0 13 49:115 9
    9. 16 1 2 0 13 28:129 7