Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 12931
  • Návštěvy: 12/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-15
  • Jihočeský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2368
    Týden:
    12
    Dnes:
    2
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 01.09. 10:00 Vodňany - Písek C 1:0 np (0:0)
    Ne 02.09. 10:00 Týn n/Vlt. - Netolice 0:10 (0:4)
    Ne 02.09. 10:00 Vacov - Protivín 1:11 (0:8)
    Ne 02.09. 10:00 Junior St. B - Volyně 1:2 (1:2)

    3.kolo

    So 08.09. 10:00 Volyně - Vacov 7:1 (3:0)
    Ne 09.09. 10:00 Netolice - Hradiště B 7:0 (3:0)
    Ne 09.09. 10:00 Protivín - Vodňany 6:1 (2:0)
    Ne 09.09. 14:30 Písek C - Týn n/Vlt. 3:1 (2:0)

    4.kolo

    So 15.09. 10:00 Vacov - Vodňany 1:3 (0:1)
    So 15.09. 10:00 Junior St. B - Netolice 2:1 (0:0)
    Ne 16.09. 10:00 Týn n/Vlt. - Protivín 0:8 (0:4)
    Ne 16.09. 14:00 Hradiště B - Písek C 2:8 (1:2)

    5.kolo

    Ne 23.09. 10:00 Netolice - Volyně 0:4 (0:1)
    Ne 23.09. 10:00 Protivín - Hradiště B 7:3 (5:1)
    Ne 23.09. 10:00 Vodňany - Týn n/Vlt. 1:2 (0:0)
    Ne 23.09. 14:30 Písek C - Junior St. B 2:5 (1:2)

    6.kolo

    So 29.09. 10:00 Volyně - Písek C 3:2 (1:2)
    Ne 30.09. 10:00 Vacov - Týn n/Vlt. 6:1 (5:1)
    Ne 30.09. 10:00 Hradiště B - Vodňany 2:1 np (0:0)
    Ne 30.09. 10:00 Junior St. B - Protivín 3:0 (2:0)

    7.kolo

    So 06.10. 10:00 Vodňany - Junior St. B 2:1 np (1:0)
    Ne 07.10. 10:00 Netolice - Vacov 8:0 (2:0)
    Ne 07.10. 10:00 Protivín - Volyně 4:1 (3:1)
    Ne 07.10. 10:00 Týn n/Vlt. - Hradiště B 1:5 (1:2)

    8.kolo

    So 13.10. 10:00 Volyně - Vodňany 4:1 (4:0)
    Ne 14.10. 10:00 Vacov - Hradiště B 2:4 (1:4)
    Ne 14.10. 10:00 Junior St. B - Týn n/Vlt. 0:1 (0:0)
    Ne 14.10. 10:00 Netolice - Písek C 1:4 (0:2)

    9.kolo

    Ne 21.10. 10:00 Písek C - Vacov 7:1 (2:0)
    Ne 21.10. 10:00 Protivín - Netolice 3:2 np (2:0)
    Ne 21.10. 10:00 Týn n/Vlt. - Volyně 1:7 (1:4)
    Ne 21.10. 10:00 Hradiště B - Junior St. B 5:4 np (1:2)

    1.kolo

    So 27.10. 10:00 Volyně - Hradiště B 6:1 (5:1)
    Ne 28.10. 10:00 Junior St. B - Vacov 12:1 (7:0)
    Ne 28.10. 10:00 Netolice - Vodňany 4:0 (2:0)
    Ne 28.10. 14:30 Písek C - Protivín 0:3 (0:1)

    10.kolo

    So 06.04. 10:00 Vodňany - Netolice 1:4 (1:0)
    Ne 07.04. 09:30 Hradiště B - Volyně 2:5 (0:1)
    Ne 07.04. 10:00 Vacov - Junior St. B 1:5 (1:2)
    Ne 07.04. 10:00 Protivín - Písek C 4:5 (3:3)

    11.kolo

    So 13.04. 10:00 Volyně - Junior St. B 11:0 (3:0)
    Ne 14.04. 10:00 Protivín - Vacov 7:1 (7:0)
    Ne 14.04. 10:00 Netolice - Týn n/Vlt. 18:0 (11:0)
    Ne 14.04. 14:30 Písek C - Vodňany 3:0 (3:0)

    12.kolo

    19.04. 10:00 Vodňany - Protivín 3:2 np (1:0)
    So 20.04. 10:00 Hradiště B - Netolice 2:4 (2:2)
    Ne 21.04. 10:00 Vacov - Volyně 1:2 np (0:1)
    Ne 21.04. 10:00 Týn n/Vlt. - Písek C 2:9 (0:7)

    13.kolo

    Ne 28.04. 10:00 Vodňany - Vacov 5:0 (2:0)
    Ne 28.04. 10:00 Protivín - Týn n/Vlt. 6:0 (0:0)
    Ne 28.04. 10:00 Netolice - Junior St. B 1:0 (0:0)
    Ne 28.04. 14:30 Písek C - Hradiště B 5:2 (2:1)

    14.kolo

    So 04.05. 10:00 Volyně - Netolice 4:1 (0:1)
    So 04.05. 10:00 Hradiště B - Protivín 1:2 (0:1)
    Ne 05.05. 10:00 Junior St. B - Písek C 1:5 (0:1)
    Ne 05.05. 10:00 Týn n/Vlt. - Vodňany 2:3 np (1:0)

    15.kolo

    Ne 12.05. 10:00 Týn n/Vlt. - Vacov 5:0 (3:0)
    Ne 12.05. 10:00 Vodňany - Hradiště B 2:1 np (1:1)
    Ne 12.05. 10:00 Protivín - Junior St. B 6:1 (4:1)
    Ne 12.05. 14:30 Písek C - Volyně 4:0 (1:0)

    16.kolo

    So 18.05. 10:00 Volyně - Protivín 1:2 np (1:1)
    So 18.05. 10:00 Junior St. B - Vodňany 1:5 (1:2)
    So 18.05. 10:00 Hradiště B - Týn n/Vlt. 5:0 (1:0)
    Ne 19.05. 10:00 Vacov - Netolice 2:7 (2:4)

    17.kolo

    Ne 26.05. 10:00 Hradiště B - Vacov 2:3 (1:2)
    Ne 26.05. 10:00 Týn n/Vlt. - Junior St. B 0:7 (0:3)
    Ne 26.05. 10:00 Vodňany - Volyně 0:2 (0:0)
    Ne 26.05. 14:30 Písek C - Netolice 0:17 (0:7)

    18.kolo

    So 01.06. 10:00 Volyně - Týn n/Vlt. 7:0 (1:0)
    Ne 02.06. 10:00 Vacov - Písek C 2:10 (1:3)
    Ne 02.06. 10:00 Netolice - Protivín 6:0 (3:0)
    So 08.06. 10:00 Junior St. B - Hradiště B 7:0 (2:0)
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 16 12 1 1 2 65:20 39
    2. 16 10 2 1 3 69:28 35
    3. 16 11 0 1 4 91:21 34
    4. 16 11 0 1 4 67:44 34
    5. 16 7 0 2 7 50:41 23
    6. 16 3 5 1 7 24:34 20
    7. 16 3 2 1 10 35:63 14
    8. 16 3 0 1 12 16:94 10
    9. 16 2 0 1 13 23:95 7

    Nejčtenější ze sportu