Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Čtvrtek, 9. července 2020
svátek má Drahoslava.
Hlavní menu
  • ID: 12919
  • Návštěvy: 11/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-19
  • Jihočeský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    1415
    Týden:
    11
    Dnes:
    2
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 01.09. 10:00 Poříčí - Blatná B 0:2 (0:1)
    So 01.09. 10:00 Vitějovice - Čkyně 5:0 (0:0)
    So 01.09. 10:00 Mirotice - Vlachovo Březí 3:2 (1:1)
    So 01.09. 10:00 Vacov - Volyně 3:2 (0:0)
    Ne 02.09. 13:00 Osek - Protivín 0:11 (0:5)

    3.kolo

    Ne 09.09. 10:00 Blatná B - Osek 9:0 (4:0)
    Ne 09.09. 10:00 Čkyně - Poříčí 3:0k
    Ne 09.09. 10:30 Vlachovo Březí - Vitějovice 1:2 (0:1)
    Ne 09.09. 13:00 Volyně - Mirotice 4:1 (1:0)
    Ne 09.09. 16:00 Protivín - Vacov 0:2 (0:0)

    4.kolo

    So 15.09. 10:00 Poříčí - Vlachovo Březí 1:3 (1:1)
    So 15.09. 10:00 Vitějovice - Volyně 0:2 (0:0)
    Ne 16.09. 10:00 Blatná B - Čkyně 4:1 (3:0)
    Ne 16.09. 10:00 Mirotice - Protivín 4:2 (2:1)
    Ne 16.09. 13:00 Osek - Vacov 0:20 (0:11)

    5.kolo

    So 22.09. 10:00 Čkyně - Osek 6:0 (3:0)
    Ne 23.09. 10:00 Vacov - Mirotice 7:1 (4:1)
    Ne 23.09. 10:30 Vlachovo Březí - Blatná B 6:2 (4:1)
    Ne 23.09. 13:00 Volyně - Poříčí 7:0 (3:0)
    Ne 23.09. 14:00 Protivín - Vitějovice 0:2 (0:0)

    6.kolo

    So 29.09. 10:00 Poříčí - Protivín 4:3 (1:1)
    So 29.09. 10:00 Vitějovice - Vacov 1:7 (1:2)
    So 29.09. 10:00 Čkyně - Vlachovo Březí 1:2 (1:1)
    Ne 30.09. 10:00 Blatná B - Volyně 4:2 (2:0)
    Ne 30.09. 13:00 Osek - Mirotice 1:5 (1:2)

    7.kolo

    So 06.10. 10:00 Protivín - Blatná B 3:0 (2:0)
    So 06.10. 10:00 Mirotice - Vitějovice 1:4 (1:0)
    Ne 07.10. 10:00 Vacov - Poříčí 10:0 (5:0)
    Ne 07.10. 10:30 Vlachovo Březí - Osek 11:0 (7:0)
    Ne 07.10. 13:00 Volyně - Čkyně 1:2 (1:1)

    8.kolo

    So 13.10. 10:00 Čkyně - Protivín 2:3 (2:3)
    Ne 14.10. 10:00 Blatná B - Vacov 2:5 (1:2)
    Ne 14.10. 10:30 Vlachovo Březí - Volyně 4:2 (2:1)
    Ne 14.10. 13:00 Osek - Vitějovice 1:15 (1:8)
    So 03.11. 09:30 Poříčí - Mirotice 1:2 (1:1)

    9.kolo

    So 20.10. 10:00 Volyně - Osek 24:0 (10:0)
    So 20.10. 10:00 Protivín - Vlachovo Březí 1:3 (1:1)
    So 20.10. 10:00 Vacov - Čkyně 4:0 (1:0)
    So 20.10. 10:00 Mirotice - Blatná B 7:1 (4:0)
    So 20.10. 10:00 Vitějovice - Poříčí 10:2 (5:0)

    1.kolo

    So 27.10. 10:00 Čkyně - Mirotice 2:3 (0:2)
    So 27.10. 10:00 Poříčí - Osek 16:0 (6:0)
    Ne 28.10. 10:30 Vlachovo Březí - Vacov 2:4 (1:3)
    Ne 28.10. 11:30 Blatná B - Vitějovice 2:3 (2:1)
    Ne 04.11. 10:00 Volyně - Protivín 4:3 np (2:2)

    18.kolo

    So 13.04. 10:00 Čkyně - Vacov 1:8 (0:4)
    So 13.04. 10:00 Poříčí - Vitějovice 1:2 (1:0)
    Ne 14.04. 10:00 Blatná B - Mirotice 4:5 (3:2)
    Ne 14.04. 10:30 Vlachovo Březí - Protivín 2:0 (1:0)
    Ne 14.04. 14:00 Osek - Volyně 2:10 (0:6)

    10.kolo

    So 20.04. 10:00 Mirotice - Čkyně 2:1 (0:0)
    So 20.04. 10:00 Vacov - Vlachovo Březí 1:2 np (0:0)
    So 20.04. 10:00 Protivín - Volyně 2:1 (2:0)
    Ne 21.04. 10:00 Vitějovice - Blatná B 6:1 (2:1)
    Ne 21.04. 11:30 Osek - Poříčí 1:6 (0:2)

    11.kolo

    So 27.04. 10:00 Protivín - Osek 19:0 (10:0)
    So 27.04. 10:00 Čkyně - Vitějovice 0:7 (0:3)
    Ne 28.04. 10:00 Blatná B - Poříčí 4:0 (2:0)
    Ne 28.04. 10:30 Vlachovo Březí - Mirotice 2:0 (0:0)
    Ne 28.04. 13:00 Volyně - Vacov 0:6 (0:3)

    13.kolo

    So 11.05. 10:00 Čkyně - Blatná B 0:10 (0:2)
    So 11.05. 13:00 Protivín - Mirotice 6:2 (1:1)
    Ne 12.05. 10:00 Vacov - Osek 29:0 (12:0)
    Ne 12.05. 10:30 Vlachovo Březí - Poříčí 4:1 (2:0)
    Ne 12.05. 13:00 Volyně - Vitějovice 2:5 (1:4)

    14.kolo

    So 18.05. 10:00 Blatná B - Vlachovo Březí 1:2 (0:0)
    So 18.05. 10:00 Poříčí - Volyně 9:1 (3:0)
    So 18.05. 10:00 Mirotice - Vacov 1:0 (0:0)
    So 18.05. 10:00 Vitějovice - Protivín 3:2 (1:2)
    Ne 19.05. 11:30 Osek - Čkyně 1:13 (1:5)

    15.kolo

    So 25.05. 10:00 Mirotice - Osek 5:0k
    So 25.05. 10:00 Volyně - Blatná B 2:7 (1:5)
    Ne 26.05. 10:00 Protivín - Poříčí 7:0 (4:0)
    Ne 26.05. 10:00 Vacov - Vitějovice 0:2 (0:1)
    Ne 26.05. 10:30 Vlachovo Březí - Čkyně 4:0 (1:0)

    16.kolo

    So 01.06. 10:00 Čkyně - Volyně 3:7 (1:4)
    So 01.06. 10:00 Poříčí - Vacov 2:5 (0:3)
    So 01.06. 10:00 Vitějovice - Mirotice 7:2 (2:0)
    Ne 02.06. 11:30 Blatná B - Protivín 2:1 (0:1)
    Ne 02.06. 13:00 Osek - Vlachovo Březí 1:18 (0:7)

    17.kolo

    St 08.05. 13:00 Volyně - Vlachovo Březí 0:4 (0:1)
    So 08.06. 10:00 Vitějovice - Osek 18:0 (6:0)
    So 08.06. 10:00 Mirotice - Poříčí 3:0 (3:0)
    So 08.06. 10:00 Protivín - Čkyně 4:1 (1:1)
    So 08.06. 10:00 Vacov - Blatná B 5:1 (3:1)

    12.kolo

    So 04.05. 10:00 Poříčí - Čkyně 2:1 np (0:1)
    So 04.05. 10:00 Vitějovice - Vlachovo Březí 3:0 (1:0)
    Ne 05.05. 10:00 Vacov - Protivín 1:2 np (0:1)
    Ne 05.05. 11:30 Osek - Blatná B 1:10 (1:1)
    Ne 16.06. 13:00 Mirotice - Volyně 8:0 (5:0)
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 18 16 0 0 2 95:24 48
    2. 18 14 0 2 2 117:17 44
    3. 18 13 1 0 4 71:23 41
    4. 18 12 0 0 6 55:44 36
    5. 18 8 1 1 8 68:32 27
    6. 18 9 0 0 9 66:49 27
    7. 18 6 1 0 11 70:63 20
    8. 18 4 1 0 13 44:68 14
    9. 18 4 0 1 13 37:66 13
    10. 18 0 0 0 18 8:245 0