Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 12891
  • Návštěvy: 13/1
  • mistrovská soutěž
  • junioři U-21

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Soutěže ČR

Pohár FAČR

Evropské poháry

Liga mistrů Evropská liga

Návštěvy soutěže

Celkem:
6711
Týden:
13
Dnes:
1
On-line:
1

1.kolo

Po 23.07. 11:00 Karviná - Třinec 1:1 (0:1)
Po 23.07. 11:00 1.FC Slovácko - Zlín 0:0 (0:0)
Po 23.07. 13:00 Sigma Olomouc - Zbrojovka Brno 1:3 (0:3)
Út 24.07. 13:00 Jihlava - Baník Ostrava 1:2 (1:1)

2.kolo

Ne 29.07. 10:30 Baník Ostrava - Sigma Olomouc 2:3 (1:0)
Ne 29.07. 11:00 Zlín - Jihlava 4:0 (2:0)
Ne 29.07. 11:00 Třinec - 1.FC Slovácko 0:4 (0:1)
Po 30.07. 15:00 Zbrojovka Brno - Karviná 2:0 (1:0)

3.kolo

Ne 05.08. 11:00 Jihlava - Sigma Olomouc 4:3 (2:0)
Ne 05.08. 11:00 Zlín - Třinec 1:3 (1:1)
Po 06.08. 11:00 Karviná - Baník Ostrava 1:0 (1:0)
Po 06.08. 11:00 1.FC Slovácko - Zbrojovka Brno 2:2 (1:1)

4.kolo

Ne 12.08. 10:15 Zbrojovka Brno - Zlín 1:3 (1:2)
Ne 12.08. 13:00 Třinec - Jihlava 1:4 (1:3)
Po 13.08. 13:00 Sigma Olomouc - Karviná 1:2 (1:1)
Út 14.08. 11:00 Baník Ostrava - 1.FC Slovácko 3:1 (2:0)

5.kolo

Ne 19.08. 11:00 Třinec - Zbrojovka Brno 2:1 (0:1)
Po 20.08. 13:00 Jihlava - Karviná 3:1 (2:1)
Út 21.08. 10:15 1.FC Slovácko - Sigma Olomouc 3:2 (1:0)
Út 21.08. 11:00 Zlín - Baník Ostrava 3:3 (2:1)

6.kolo

Ne 26.08. 10:15 Zbrojovka Brno - Jihlava 3:0 (2:0)
Ne 26.08. 10:30 Baník Ostrava - Třinec 7:0 (4:0)
Út 28.08. 11:00 Karviná - 1.FC Slovácko 0:5 (0:1)
Út 28.08. 13:00 Sigma Olomouc - Zlín 2:2 (2:1)

7.kolo

Ne 02.09. 13:00 Zbrojovka Brno - Baník Ostrava 2:3 (0:1)
Po 03.09. 11:00 1.FC Slovácko - Jihlava 2:2 (2:1)
Po 03.09. 11:00 Zlín - Karviná 3:2 (2:2)
Po 03.09. 11:00 Třinec - Sigma Olomouc 1:5 (1:3)

8.kolo

Ne 16.09. 11:00 Jihlava - Zlín 0:3 (0:0)
Po 17.09. 11:00 1.FC Slovácko - Třinec 4:1 (2:0)
Po 17.09. 11:00 Karviná - Zbrojovka Brno 0:1 (0:0)
Út 18.09. 13:00 Sigma Olomouc - Baník Ostrava 6:0 (3:0)

9.kolo

Ne 23.09. 10:15 Zbrojovka Brno - 1.FC Slovácko 1:3 (0:1)
Ne 23.09. 10:30 Baník Ostrava - Karviná 1:0 (0:0)
Ne 23.09. 13:00 Sigma Olomouc - Jihlava 3:3 (2:1)
Po 24.09. 14:00 Třinec - Zlín 1:1 (0:0)

10.kolo

Ne 30.09. 10:15 1.FC Slovácko - Baník Ostrava 4:0 (3:0)
Ne 30.09. 11:00 Zlín - Zbrojovka Brno 1:3 (0:2)
Ne 30.09. 13:00 Jihlava - Třinec 2:3 (1:0)
Po 01.10. 11:00 Karviná - Sigma Olomouc 3:2 (1:1)

11.kolo

Ne 07.10. 10:15 Zbrojovka Brno - Třinec 5:1 (2:1)
Ne 07.10. 10:30 Baník Ostrava - Zlín 1:1 (1:1)
Ne 07.10. 14:00 Sigma Olomouc - 1.FC Slovácko 5:3 (4:1)
Po 08.10. 13:00 Karviná - Jihlava 0:0 (0:0)

12.kolo

Ne 21.10. 10:15 1.FC Slovácko - Karviná 3:0 (2:0)
Ne 21.10. 11:00 Třinec - Baník Ostrava 2:7 (1:6)
Ne 21.10. 11:00 Zlín - Sigma Olomouc 1:2 (0:0)
Po 22.10. 11:00 Jihlava - Zbrojovka Brno 1:2 (0:1)

13.kolo

Ne 28.10. 10:30 Baník Ostrava - Zbrojovka Brno 5:2 (3:1)
Ne 28.10. 11:00 Sigma Olomouc - Třinec 3:2 (1:2)
Ne 28.10. 11:00 Karviná - Zlín 2:1 (0:1)
Po 29.10. 11:00 Jihlava - 1.FC Slovácko 3:2 (2:2)

14.kolo

Ne 04.11. 11:00 Zlín - 1.FC Slovácko 2:3 (1:3)
Ne 04.11. 13:00 Baník Ostrava - Jihlava 5:1 (2:1)
Po 05.11. 14:00 Třinec - Karviná 0:1 (0:1)
Po 05.11. 14:30 Zbrojovka Brno - Sigma Olomouc 2:2 (1:1)

15.kolo

Ne 11.11. 11:00 1.FC Slovácko - Třinec 4:2 (2:1)
Ne 11.11. 11:00 Zbrojovka Brno - Karviná 4:2 (1:1)
Po 12.11. 13:00 Sigma Olomouc - Zlín 2:0 (1:0)
Po 12.11. 13:00 Baník Ostrava - Jihlava 1:3 (1:1)

16.kolo

Ne 25.11. 11:00 1.FC Slovácko - Baník Ostrava 4:0 (2:0)
Ne 25.11. 11:00 Jihlava - Zbrojovka Brno 4:1 (3:0)
Ne 25.11. 11:00 Třinec - Zlín 1:5 (0:3)
Po 26.11. 11:00 Karviná - Sigma Olomouc 0:6 (0:3)

17.kolo

Ne 17.02. 11:00 Zlín - Karviná 4:0 (3:0)
Ne 17.02. 11:00 Zbrojovka Brno - 1.FC Slovácko 3:0 (2:0)
Ne 17.02. 13:00 Sigma Olomouc - Jihlava 0:0 (0:0)
Po 18.02. 11:00 Baník Ostrava - Třinec 1:1 (1:1)

18.kolo

Ne 24.02. 11:00 Jihlava - Zlín 4:2 (3:1)
Ne 24.02. 14:00 Třinec - Karviná 1:5 (0:2)
Po 25.02. 13:00 Baník Ostrava - Zbrojovka Brno 1:1 (0:1)
Út 26.02. 11:00 1.FC Slovácko - Sigma Olomouc 0:2 (0:2)

19.kolo

Ne 03.03. 11:00 Sigma Olomouc - Baník Ostrava 3:0 (2:0)
Ne 03.03. 13:00 Karviná - Jihlava 5:0 (3:0)
Po 04.03. 11:00 Zlín - 1.FC Slovácko 0:1 (0:1)
Po 04.03. 13:00 Zbrojovka Brno - Třinec 4:0 (4:0)

20.kolo

Ne 10.03. 11:00 1.FC Slovácko - Karviná 3:2 (1:1)
Ne 10.03. 14:00 Třinec - Jihlava 3:2 (1:2)
Po 11.03. 11:00 Zbrojovka Brno - Sigma Olomouc 5:5 (3:2)
Po 11.03. 11:00 Baník Ostrava - Zlín 2:1 (2:1)

21.kolo

Ne 17.03. 11:00 Karviná - Baník Ostrava 0:2 (0:2)
Ne 17.03. 13:00 Sigma Olomouc - Třinec 4:2 (4:1)
Po 18.03. 11:00 Zlín - Zbrojovka Brno 1:1 (1:1)
Po 18.03. 11:00 Jihlava - 1.FC Slovácko 2:3 (1:2)
Správce soutěže: Antonín Kohout

Tabulka

#  Tým Z V R P Skóre B
1. 21 13 3 5 54:32 42
2. 21 11 5 5 62:38 38
3. 21 10 5 6 49:37 35
4. 21 10 4 7 46:40 34
5. 21 7 4 10 39:49 25
6. 21 6 6 9 39:34 24
7. 21 7 2 12 27:43 23
8. 21 4 3 14 28:71 15

Nejčtenější ze sportu