Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Sobota, 30. května 2020
svátek má Ferdinand.
Hlavní menu
  • ID: 12886
  • Návštěvy: 50/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-19
  • Zlínský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    5066
    Týden:
    50
    Dnes:
    8
    On-line:
    1

    3.kolo

    So 18.08. 10:00 Otrokovice - Mladcová 2:1 np (1:0)
    So 18.08. 10:00 Brumov - Slavičín 3:2 (0:1)
    So 18.08. 10:00 Kunovice - Louky 2:7 (1:5)
    So 18.08. 16:30 Strání - Baťov 1930 1:0 (1:0)
    So 18.08. 17:00 Štítná n.Vláří - Rožnov p.R. 6:1 (2:1)
    Ne 19.08. 10:00 Uherský Brod - Hulín 10:0 (3:0)
    Ne 19.08. 14:30 Bojkovice - Hluk 7:1 (2:0)

    4.kolo

    So 25.08. 10:00 Slavičín - Kunovice 7:0 (2:0)
    So 25.08. 10:00 Otrokovice - Štítná n.Vláří 7:1 (3:0)
    So 25.08. 13:30 Hulín - Bojkovice 3:2 (2:0)
    So 25.08. 14:00 Mladcová - Louky 4:3 (1:1)
    Ne 26.08. 10:00 Rožnov p.R. - Uherský Brod 1:6 (0:3)
    Ne 26.08. 13:30 Baťov 1930 - Brumov 8:1 (3:0)
    Ne 26.08. 14:00 Hluk - Strání 3:5 (0:2)

    5.kolo

    So 01.09. 10:00 Brumov - Hluk 2:3 np (0:1)
    So 01.09. 10:00 Kunovice - Baťov 1930 1:3 (0:2)
    So 01.09. 14:00 Bojkovice - Rožnov p.R. 2:1 (1:0)
    So 01.09. 16:00 Strání - Hulín 1:2 np (0:0)
    So 01.09. 16:30 Štítná n.Vláří - Mladcová 2:4 (1:2)
    Ne 02.09. 10:00 Uherský Brod - Otrokovice 2:1 np (0:0)
    Ne 02.09. 10:00 Louky - Slavičín 5:0 (2:0)

    6.kolo

    So 08.09. 10:00 Hulín - Brumov 1:3 (1:3)
    So 08.09. 10:00 Otrokovice - Bojkovice 2:1 np (0:0)
    So 08.09. 13:30 Mladcová - Slavičín 0:3 (0:2)
    So 08.09. 16:00 Štítná n.Vláří - Uherský Brod 1:4 (0:1)
    Ne 09.09. 10:00 Rožnov p.R. - Strání 5:2 (0:1)
    Ne 09.09. 13:30 Baťov 1930 - Louky 2:1 (0:0)
    Ne 09.09. 13:30 Hluk - Kunovice 1:0 np (0:0)

    2.kolo

    So 11.08. 10:00 Slavičín - Strání 3:0 (0:0)
    So 11.08. 10:00 Baťov 1930 - Bojkovice 1:0 (0:0)
    So 11.08. 10:00 Hulín - Štítná n.Vláří 2:8 (1:3)
    So 11.08. 14:30 Mladcová - Kunovice 0:1 (0:0)
    Ne 12.08. 10:00 Louky - Brumov 2:3 (1:3)
    Ne 12.08. 10:00 Rožnov p.R. - Otrokovice 1:2 (1:1)
    St 12.09. 17:00 Hluk - Uherský Brod 1:7 (0:6)

    7.kolo

    So 15.09. 10:00 Brumov - Rožnov p.R. 6:0 (3:0)
    So 15.09. 10:00 Kunovice - Hulín 4:3 (3:1)
    So 15.09. 10:00 Slavičín - Baťov 1930 3:2 np (0:2)
    So 15.09. 13:30 Bojkovice - Štítná n.Vláří 6:1 (2:0)
    Ne 16.09. 10:00 Uherský Brod - Mladcová 4:1 (0:1)
    Ne 16.09. 10:00 Louky - Hluk 2:0 (0:0)
    Ne 16.09. 13:00 Strání - Otrokovice 2:1 (1:1)

    8.kolo

    So 22.09. 10:00 Otrokovice - Brumov 4:2 (2:0)
    So 22.09. 13:00 Mladcová - Baťov 1930 1:2 (0:1)
    So 22.09. 13:00 Hulín - Louky 1:3 (1:2)
    So 22.09. 15:30 Štítná n.Vláří - Strání 0:3 (0:1)
    Ne 23.09. 10:00 Rožnov p.R. - Kunovice 9:2 (5:0)
    Ne 23.09. 10:00 Uherský Brod - Bojkovice 7:2 (3:1)
    Ne 23.09. 13:00 Hluk - Slavičín 6:4 (2:2)

    9.kolo

    Čt 27.09. 16:30 Slavičín - Hulín 3:1 (2:0)
    So 29.09. 10:00 Brumov - Štítná n.Vláří 8:2 (1:1)
    So 29.09. 10:00 Kunovice - Otrokovice 1:2 np (0:0)
    So 29.09. 15:30 Strání - Uherský Brod 2:1 (2:1)
    Ne 30.09. 10:00 Louky - Rožnov p.R. 5:1 (2:1)
    Ne 30.09. 13:00 Bojkovice - Mladcová 1:6 (1:1)
    Ne 30.09. 13:30 Baťov 1930 - Hluk 6:1 (4:1)

    10.kolo

    So 06.10. 00:00 Mladcová - Hluk 3:0 (1:0)
    So 06.10. 00:00 Hulín - Baťov 1930 2:3 np (0:0)
    So 06.10. 00:00 Rožnov p.R. - Slavičín 3:2 np (0:2)
    So 06.10. 00:00 Otrokovice - Louky 2:3 (1:2)
    So 06.10. 00:00 Štítná n.Vláří - Kunovice 0:8 (0:5)
    So 06.10. 00:00 Uherský Brod - Brumov 5:1 (2:0)
    So 06.10. 00:00 Bojkovice - Strání 1:4 (0:1)

    11.kolo

    So 13.10. 09:30 Slavičín - Otrokovice 3:4 (1:3)
    So 13.10. 10:00 Kunovice - Uherský Brod 1:0 (0:0)
    So 13.10. 15:00 Strání - Mladcová 2:1 (0:1)
    So 13.10. 15:00 Brumov - Bojkovice 1:0 (0:0)
    Ne 14.10. 10:00 Louky - Štítná n.Vláří 7:0 (4:0)
    Ne 14.10. 12:30 Hluk - Hulín 3:0 (2:0)
    Ne 14.10. 13:30 Baťov 1930 - Rožnov p.R. 10:0 (5:0)

    12.kolo

    So 20.10. 10:00 Otrokovice - Baťov 1930 1:3 (1:0)
    So 20.10. 15:00 Štítná n.Vláří - Slavičín 1:4 (1:2)
    So 20.10. 15:00 Strání - Brumov 2:3 (1:3)
    Ne 21.10. 10:00 Rožnov p.R. - Hluk 6:2 (2:0)
    Ne 21.10. 10:00 Uherský Brod - Louky 4:3 (0:2)
    Ne 21.10. 12:30 Mladcová - Hulín 3:0 (3:0)
    Ne 21.10. 12:30 Bojkovice - Kunovice 3:1 (2:0)

    13.kolo

    So 27.10. 10:00 Kunovice - Strání 0:1 np (0:0)
    So 27.10. 10:00 Slavičín - Uherský Brod 5:4 np (2:1)
    So 27.10. 12:00 Hulín - Rožnov p.R. 3:4 np (0:2)
    So 27.10. 13:30 Baťov 1930 - Štítná n.Vláří 6:1 (2:0)
    Ne 28.10. 10:00 Brumov - Mladcová 8:1 (4:0)
    Ne 28.10. 10:00 Louky - Bojkovice 3:0 (1:0)
    Ne 28.10. 12:00 Hluk - Otrokovice 2:0 (1:0)

    1.kolo

    So 03.11. 10:00 Otrokovice - Hulín 1:3 (0:0)
    So 03.11. 10:30 Strání - Louky 0:1 (0:0)
    So 03.11. 14:30 Štítná n.Vláří - Hluk 3:10 (2:5)
    Ne 04.11. 10:00 Rožnov p.R. - Mladcová 1:4 (0:1)
    Ne 04.11. 10:00 Uherský Brod - Baťov 1930 0:4 (0:1)
    Ne 04.11. 10:00 Brumov - Kunovice 5:4 (2:2)
    Ne 04.11. 12:00 Bojkovice - Slavičín 0:6 (0:4)

    15.kolo

    So 23.03. 10:00 Kunovice - Mladcová 0:1 np (0:0)
    So 23.03. 10:00 Brumov - Louky 1:3 (1:2)
    So 23.03. 10:00 Otrokovice - Rožnov p.R. 0:1 (0:1)
    So 23.03. 12:00 Štítná n.Vláří - Hulín 6:1 (2:0)
    Ne 24.03. 10:00 Uherský Brod - Hluk 5:0 (1:0)
    Ne 24.03. 12:00 Strání - Slavičín 3:1 (1:0)
    Ne 24.03. 12:30 Bojkovice - Baťov 1930 2:1 np (0:0)

    16.kolo

    So 30.03. 10:00 Hulín - Uherský Brod 2:3 np (1:2)
    So 30.03. 12:00 Baťov 1930 - Strání 0:3 (0:0)
    So 30.03. 12:30 Mladcová - Otrokovice 3:1 (0:0)
    Ne 31.03. 10:00 Rožnov p.R. - Štítná n.Vláří 3:0 (0:0)
    Ne 31.03. 10:00 Louky - Kunovice 2:1 (1:0)
    Ne 31.03. 12:30 Hluk - Bojkovice 3:2 (1:0)
    St 03.04. 17:00 Slavičín - Brumov 4:1 (0:1)

    17.kolo

    So 06.04. 10:00 Brumov - Baťov 1930 1:5 (0:2)
    So 06.04. 12:30 Štítná n.Vláří - Otrokovice 3:2 (2:0)
    So 06.04. 13:00 Bojkovice - Hulín 3:0 (0:0)
    So 06.04. 13:15 Strání - Hluk 3:2 np (1:1)
    Ne 07.04. 10:00 Louky - Mladcová 4:1 (0:0)
    Ne 07.04. 10:00 Uherský Brod - Rožnov p.R. 5:1 (3:0)
    St 08.05. 10:00 Kunovice - Slavičín 2:3 (0:3)

    18.kolo

    So 13.04. 10:00 Slavičín - Louky 1:4 (0:2)
    So 13.04. 13:00 Mladcová - Štítná n.Vláří 7:3 (4:2)
    So 13.04. 13:00 Hulín - Strání 0:1 np (0:0)
    So 13.04. 14:00 Otrokovice - Uherský Brod 3:5 (3:2)
    Ne 14.04. 10:00 Rožnov p.R. - Bojkovice 3:0 (1:0)
    Ne 14.04. 12:30 Baťov 1930 - Kunovice 3:2 (0:1)
    Ne 14.04. 13:00 Hluk - Brumov 1:2 np (1:0)

    20.kolo

    So 27.04. 10:00 Otrokovice - Strání 2:3 np (0:0)
    So 27.04. 10:00 Hulín - Kunovice 3:2 (1:1)
    So 27.04. 13:00 Štítná n.Vláří - Bojkovice 6:3 (2:2)
    So 27.04. 13:30 Mladcová - Uherský Brod 2:1 np (0:0)
    Ne 28.04. 10:00 Rožnov p.R. - Brumov 3:1 (3:1)
    Ne 28.04. 13:00 Baťov 1930 - Slavičín 5:0 (2:0)
    Ne 28.04. 13:30 Hluk - Louky 1:2 (0:1)

    21.kolo

    So 04.05. 10:00 Slavičín - Hluk 1:0 (0:0)
    So 04.05. 10:00 Kunovice - Rožnov p.R. 1:2 (0:1)
    So 04.05. 10:00 Brumov - Otrokovice 1:2 (0:1)
    So 04.05. 13:30 Strání - Štítná n.Vláří 2:0 (1:0)
    So 04.05. 14:00 Bojkovice - Uherský Brod 0:8 (0:4)
    Ne 05.05. 10:00 Louky - Hulín 11:0 (3:0)
    Ne 05.05. 13:30 Baťov 1930 - Mladcová 3:4 np (1:1)

    19.kolo

    So 20.04. 10:00 Slavičín - Mladcová 4:1 (1:1)
    So 20.04. 10:00 Kunovice - Hluk 3:0 (2:0)
    So 20.04. 13:30 Bojkovice - Otrokovice 6:3 (4:2)
    Ne 21.04. 10:00 Louky - Baťov 1930 5:2 (1:1)
    Ne 21.04. 10:00 Uherský Brod - Štítná n.Vláří 3:2 (1:1)
    Ne 21.04. 13:00 Strání - Rožnov p.R. 3:0 (1:0)
    St 08.05. 17:00 Brumov - Hulín 4:1 (1:0)

    22.kolo

    St 01.05. 15:00 Hluk - Baťov 1930 0:7 (0:3)
    So 11.05. 10:00 Otrokovice - Kunovice 3:2 (0:1)
    So 11.05. 13:30 Štítná n.Vláří - Brumov 6:2 (3:1)
    So 11.05. 14:00 Mladcová - Bojkovice 2:3 (1:2)
    So 11.05. 14:00 Hulín - Slavičín 2:4 (1:0)
    Ne 12.05. 10:00 Uherský Brod - Strání 3:2 np (1:1)
    Ne 12.05. 10:00 Rožnov p.R. - Louky 4:0 (2:0)

    23.kolo

    So 18.05. 10:00 Slavičín - Rožnov p.R. 3:1 (1:0)
    So 18.05. 10:00 Kunovice - Štítná n.Vláří 2:1 (1:1)
    So 18.05. 14:00 Strání - Bojkovice 1:2 np (1:1)
    Ne 19.05. 10:00 Louky - Otrokovice 4:2 (2:0)
    Ne 19.05. 10:00 Brumov - Uherský Brod 2:1 (1:0)
    Ne 19.05. 13:30 Baťov 1930 - Hulín 2:0 (0:0)
    Ne 19.05. 14:30 Hluk - Mladcová 5:4 np (1:3)

    24.kolo

    So 25.05. 10:00 Otrokovice - Slavičín 6:2 (3:1)
    So 25.05. 10:00 Hulín - Hluk 1:2 np (1:0)
    So 25.05. 14:00 Štítná n.Vláří - Louky 2:0 (0:0)
    So 25.05. 14:30 Mladcová - Strání 3:2 (2:0)
    Ne 26.05. 10:00 Uherský Brod - Kunovice 3:4 np (3:1)
    Ne 26.05. 10:00 Rožnov p.R. - Baťov 1930 0:1 (0:0)
    Ne 26.05. 14:30 Bojkovice - Brumov 5:0 (2:0)

    25.kolo

    So 01.06. 10:00 Slavičín - Štítná n.Vláří 3:2 np (1:1)
    So 01.06. 10:00 Kunovice - Bojkovice 1:0 (0:0)
    So 01.06. 14:30 Hulín - Mladcová 2:6 (0:6)
    Ne 02.06. 10:00 Louky - Uherský Brod 5:4 (2:1)
    Ne 02.06. 13:30 Baťov 1930 - Otrokovice 3:1 (1:1)
    Ne 02.06. 14:00 Brumov - Strání 1:3 (0:0)
    Ne 02.06. 14:30 Hluk - Rožnov p.R. 4:2 (1:1)

    26.kolo

    St 01.05. 16:00 Strání - Kunovice 2:0 (2:0)
    So 08.06. 10:00 Otrokovice - Hluk 3:4 (0:2)
    So 08.06. 14:00 Štítná n.Vláří - Baťov 1930 1:4 (1:2)
    So 08.06. 14:30 Mladcová - Brumov 7:1 (2:1)
    Ne 09.06. 10:00 Uherský Brod - Slavičín 8:1 (3:1)
    Ne 09.06. 10:00 Rožnov p.R. - Hulín 1:5 (0:4)
    Ne 09.06. 14:30 Bojkovice - Louky 1:5 (1:3)

    14.kolo

    St 05.06. 17:45 Slavičín - Bojkovice 7:3 (6:2)
    So 15.06. 10:00 Hulín - Otrokovice 5:2 (2:2)
    So 15.06. 10:00 Louky - Strání 8:2 (4:2)
    So 15.06. 10:00 Kunovice - Brumov 9:1 (5:0)
    So 15.06. 13:30 Baťov 1930 - Uherský Brod 3:1 (2:0)
    So 15.06. 14:30 Mladcová - Rožnov p.R. 9:1 (3:1)
    Ne 16.06. 14:30 Hluk - Štítná n.Vláří 4:5 (1:3)
    Správce soutěže: David Tuizal

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 26 19 1 3 3 88:30 62
    2. 26 20 0 0 6 98:41 60
    3. 26 14 3 3 6 101:47 51
    4. 26 13 4 3 6 51:40 50
    5. 26 13 3 1 9 76:66 46
    6. 26 12 3 2 9 79:59 44
    7. 26 11 1 1 13 63:83 36
    8. 26 7 4 2 13 55:83 31
    9. 26 9 2 0 15 55:84 31
    10. 26 8 1 4 13 53:61 30
    11. 26 7 3 2 14 56:65 29
    12. 26 8 2 1 15 53:76 29
    13. 26 8 0 1 17 63:105 25
    14. 26 5 1 5 15 42:90 22