Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 17. února 2020
svátek má Miloslava.
Hlavní menu
  • ID: 12793
  • Návštěvy: 234/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Sledge hokej

    Amatérské

    MS 2019       MS 2018

        NHL                 KHL

        LM                 EHT

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    13357
    Týden:
    234
    Dnes:
    10
    On-line:
    1

    1.kolo

    14.09. 17:30 Plzeň - Liberec 4:0
    14.09. 17:30 Mladá Boleslav - Litvínov 3:4
    14.09. 17:30 Zlín - Třinec 4:2
    14.09. 18:00 Pardubice - Vítkovice 1:2
    14.09. 18:00 Olomouc - Karlovy Vary 4:1
    14.09. 18:30 Sparta Praha - Mountfield HK 4:0
    So 15.09. 15:30 Chomutov - Kometa Brno 2:4

    2.kolo

    Ne 16.09. 14:00 Liberec - Pardubice 0:2
    Ne 16.09. 15:00 Třinec - Olomouc 2:3
    Ne 16.09. 15:30 Karlovy Vary - Mladá Boleslav 4:0
    Ne 16.09. 17:00 Mountfield HK - Chomutov 3:2
    Ne 16.09. 17:20 Kometa Brno - Plzeň 3:2
    Ne 16.09. 17:30 Vítkovice - Sparta Praha 3:2
    Ne 16.09. 17:30 Litvínov - Zlín 5:2

    3.kolo

    Čt 20.09. 17:30 Zlín - Mountfield HK 1:2
    21.09. 17:30 Chomutov - Liberec 1:3
    21.09. 17:30 Plzeň - Sparta Praha 2:3 pp
    21.09. 17:30 Mladá Boleslav - Vítkovice 1:3
    21.09. 17:30 Karlovy Vary - Třinec 0:2
    21.09. 18:00 Pardubice - Litvínov 2:6
    So 22.09. 17:00 Olomouc - Kometa Brno 1:2 np

    4.kolo

    Ne 23.09. 15:00 Sparta Praha - Pardubice 4:1
    Ne 23.09. 15:30 Karlovy Vary - Zlín 2:4
    Ne 23.09. 16:00 Vítkovice - Plzeň 1:2 pp
    Ne 23.09. 16:00 Liberec - Třinec 4:1
    Ne 23.09. 17:00 Kometa Brno - Mladá Boleslav 0:2
    Ne 23.09. 17:00 Mountfield HK - Olomouc 4:1
    Ne 23.09. 17:30 Litvínov - Chomutov 4:1

    5.kolo

    28.09. 15:00 Mladá Boleslav - Sparta Praha 3:1
    28.09. 15:30 Chomutov - Plzeň 2:9
    28.09. 17:00 Olomouc - Vítkovice 2:0
    28.09. 17:00 Zlín - Liberec 2:7
    28.09. 17:30 Karlovy Vary - Litvínov 3:4 pp
    28.09. 18:00 Mountfield HK - Třinec 2:0
    So 29.09. 15:00 Pardubice - Kometa Brno 3:2 np

    6.kolo

    Ne 30.09. 15:00 Sparta Praha - Chomutov 4:1
    Ne 30.09. 16:00 Liberec - Mladá Boleslav 8:3
    Ne 30.09. 16:30 Plzeň - Pardubice 2:3 pp
    Ne 30.09. 17:00 Mountfield HK - Karlovy Vary 4:2
    Ne 30.09. 17:30 Litvínov - Olomouc 2:1
    Ne 30.09. 18:20 Kometa Brno - Třinec 2:1
    Út 02.10. 17:30 Vítkovice - Zlín 3:0

    7.kolo

    05.10. 17:00 Litvínov - Třinec 0:2
    05.10. 17:30 Karlovy Vary - Liberec 2:3
    05.10. 17:30 Mladá Boleslav - Pardubice 4:2
    05.10. 17:30 Zlín - Plzeň 3:5
    05.10. 17:30 Chomutov - Vítkovice 2:3
    05.10. 18:00 Mountfield HK - Kometa Brno 4:2
    05.10. 18:00 Olomouc - Sparta Praha 2:4

    8.kolo

    So 06.10. 16:00 Liberec - Olomouc 4:3 pp
    Ne 07.10. 15:00 Sparta Praha - Zlín 1:5
    Ne 07.10. 16:00 Litvínov - Mountfield HK 2:1
    Ne 07.10. 16:20 Pardubice - Chomutov 5:3
    Ne 07.10. 17:00 Třinec - Vítkovice 4:2
    Ne 07.10. 17:00 Kometa Brno - Karlovy Vary 5:3
    Ne 07.10. 17:30 Plzeň - Mladá Boleslav 5:1

    9.kolo

    St 10.10. 17:30 Zlín - Pardubice 6:1
    12.10. 17:00 Třinec - Sparta Praha 4:5 np
    12.10. 17:30 Chomutov - Mladá Boleslav 3:2
    12.10. 17:30 Karlovy Vary - Vítkovice 5:2
    12.10. 18:00 Mountfield HK - Liberec 3:2 pp
    12.10. 18:00 Kometa Brno - Litvínov 3:1
    12.10. 18:00 Olomouc - Plzeň 3:1

    10.kolo

    Út 09.10. 18:30 Sparta Praha - Karlovy Vary 5:2
    So 13.10. 18:00 Třinec - Pardubice 6:1
    Ne 14.10. 15:30 Chomutov - Zlín 3:1
    Ne 14.10. 16:00 Vítkovice - Kometa Brno 3:4 np
    Ne 14.10. 16:00 Mladá Boleslav - Olomouc 1:2
    Ne 14.10. 16:00 Liberec - Litvínov 5:0
    Ne 14.10. 18:20 Plzeň - Mountfield HK 2:1 np

    11.kolo

    19.10. 17:00 Třinec - Plzeň 2:3
    19.10. 17:30 Zlín - Mladá Boleslav 5:3
    19.10. 17:30 Karlovy Vary - Chomutov 6:3
    19.10. 18:00 Olomouc - Pardubice 4:2
    19.10. 18:00 Kometa Brno - Liberec 2:5
    19.10. 18:00 Mountfield HK - Vítkovice 4:1
    So 20.10. 15:00 Litvínov - Sparta Praha 0:2

    12.kolo

    Ne 21.10. 15:00 Sparta Praha - Kometa Brno 4:2
    Ne 21.10. 15:30 Chomutov - Třinec 2:3
    Ne 21.10. 15:30 Zlín - Olomouc 4:0
    Ne 21.10. 16:00 Mladá Boleslav - Mountfield HK 4:1
    Ne 21.10. 16:30 Plzeň - Litvínov 4:1
    Ne 21.10. 17:00 Vítkovice - Liberec 6:4
    Ne 21.10. 17:00 Pardubice - Karlovy Vary 1:7

    13.kolo

    St 24.10. 18:00 Kometa Brno - Zlín 3:2 np
    26.10. 17:00 Třinec - Mladá Boleslav 4:1
    26.10. 17:30 Karlovy Vary - Plzeň 3:1
    26.10. 17:30 Litvínov - Vítkovice 1:0
    26.10. 18:00 Mountfield HK - Pardubice 4:6
    26.10. 18:00 Olomouc - Chomutov 2:3
    So 27.10. 16:00 Liberec - Sparta Praha 4:5 pp

    14.kolo

    Ne 28.10. 15:00 Třinec - Zlín 1:2 np
    Ne 28.10. 15:30 Karlovy Vary - Olomouc 5:0
    Ne 28.10. 16:00 Liberec - Plzeň 3:0
    Ne 28.10. 16:00 Vítkovice - Pardubice 3:1
    Ne 28.10. 16:20 Kometa Brno - Chomutov 3:1
    Ne 28.10. 17:30 Litvínov - Mladá Boleslav 0:3
    Ne 28.10. 18:30 Mountfield HK - Sparta Praha 2:3

    15.kolo

    Út 02.10. 18:00 Pardubice - Liberec 4:1
    Út 30.10. 17:20 Zlín - Litvínov 5:2
    Út 30.10. 17:30 Mladá Boleslav - Karlovy Vary 0:1
    Út 30.10. 17:30 Plzeň - Kometa Brno 2:4
    Út 30.10. 17:30 Chomutov - Mountfield HK 3:4 pp
    Út 30.10. 18:00 Olomouc - Třinec 3:6
    St 31.10. 18:30 Sparta Praha - Vítkovice 1:4

    16.kolo

    02.11. 17:00 Třinec - Karlovy Vary 2:1
    02.11. 17:30 Vítkovice - Mladá Boleslav 3:2
    02.11. 18:00 Liberec - Chomutov 2:1
    02.11. 18:00 Mountfield HK - Zlín 4:2
    So 03.11. 15:00 Litvínov - Pardubice 3:4
    St 28.11. 18:00 Kometa Brno - Olomouc 2:3
    Po 11.02. 18:30 Sparta Praha - Plzeň 3:4

    17.kolo

    Ne 04.11. 15:00 Třinec - Liberec 5:3
    Ne 04.11. 15:30 Zlín - Karlovy Vary 1:4
    Ne 04.11. 15:30 Chomutov - Litvínov 1:2 pp
    Ne 04.11. 16:00 Mladá Boleslav - Kometa Brno 2:1
    Ne 04.11. 17:00 Pardubice - Sparta Praha 4:5 pp
    Ne 04.11. 17:20 Plzeň - Vítkovice 2:3 np
    Ne 04.11. 17:20 Olomouc - Mountfield HK 3:1

    18.kolo

    St 14.11. 17:20 Liberec - Zlín 5:3
    St 14.11. 17:30 Litvínov - Karlovy Vary 7:2
    St 14.11. 18:00 Kometa Brno - Pardubice 2:0
    St 14.11. 18:30 Sparta Praha - Mladá Boleslav 3:5
    Út 20.11. 17:00 Třinec - Mountfield HK 3:1
    Út 20.11. 17:30 Vítkovice - Olomouc 4:1
    Út 22.01. 17:30 Plzeň - Chomutov 3:2

    19.kolo

    16.11. 17:00 Třinec - Kometa Brno 4:3 pp
    16.11. 17:30 Karlovy Vary - Mountfield HK 3:2 np
    16.11. 17:30 Zlín - Vítkovice 3:0
    16.11. 17:30 Chomutov - Sparta Praha 5:0
    16.11. 17:30 Mladá Boleslav - Liberec 5:2
    16.11. 18:00 Pardubice - Plzeň 2:3 np
    16.11. 18:00 Olomouc - Litvínov 3:1

    20.kolo

    So 17.11. 17:00 Třinec - Litvínov 4:2
    Ne 18.11. 15:00 Sparta Praha - Olomouc 4:6
    Ne 18.11. 16:00 Liberec - Karlovy Vary 4:1
    Ne 18.11. 16:00 Vítkovice - Chomutov 4:2
    Ne 18.11. 16:30 Plzeň - Zlín 1:2
    Ne 18.11. 17:00 Mountfield HK - Kometa Brno 6:3
    Ne 18.11. 17:20 Pardubice - Mladá Boleslav 1:2

    21.kolo

    23.11. 17:00 Třinec - Vítkovice 3:0
    23.11. 17:30 Mladá Boleslav - Plzeň 0:1
    23.11. 17:30 Zlín - Sparta Praha 0:4
    23.11. 17:30 Chomutov - Pardubice 6:1
    23.11. 18:00 Mountfield HK - Litvínov 3:2
    23.11. 18:00 Olomouc - Liberec 3:2 np
    So 24.11. 16:00 Karlovy Vary - Kometa Brno 5:4

    22.kolo

    Ne 25.11. 15:00 Sparta Praha - Třinec 1:3
    Ne 25.11. 15:30 Karlovy Vary - Vítkovice 2:3
    Ne 25.11. 16:00 Mladá Boleslav - Chomutov 3:1
    Ne 25.11. 16:00 Liberec - Mountfield HK 4:3 pp
    Ne 25.11. 16:30 Plzeň - Olomouc 1:2 np
    Ne 25.11. 17:20 Litvínov - Kometa Brno 2:3
    Út 27.11. 18:00 Pardubice - Zlín 1:5

    23.kolo

    Čt 29.11. 17:00 Třinec - Pardubice 4:1
    30.11. 17:30 Litvínov - Liberec 6:2
    30.11. 17:30 Zlín - Chomutov 3:2 np
    30.11. 18:00 Mountfield HK - Plzeň 2:4
    30.11. 18:00 Kometa Brno - Vítkovice 3:2
    30.11. 18:00 Olomouc - Mladá Boleslav 3:2
    So 01.12. 15:30 Karlovy Vary - Sparta Praha 1:3

    24.kolo

    Út 23.10. 18:30 Sparta Praha - Litvínov 1:2
    Ne 02.12. 14:00 Liberec - Kometa Brno 5:2
    Ne 02.12. 15:00 Pardubice - Olomouc 1:4
    Ne 02.12. 15:30 Chomutov - Karlovy Vary 1:3
    Ne 02.12. 16:00 Mladá Boleslav - Zlín 2:3
    Ne 02.12. 16:00 Vítkovice - Mountfield HK 4:5 np
    Ne 02.12. 19:00 Plzeň - Třinec 1:4

    25.kolo

    Čt 06.12. 18:00 Kometa Brno - Sparta Praha 3:4 pp
    07.12. 17:00 Třinec - Chomutov 4:1
    07.12. 17:30 Litvínov - Plzeň 1:2 np
    07.12. 17:30 Karlovy Vary - Pardubice 4:3
    07.12. 18:00 Liberec - Vítkovice 4:0
    07.12. 18:00 Mountfield HK - Mladá Boleslav 2:1 pp
    07.12. 18:00 Olomouc - Zlín 2:1

    26.kolo

    Ne 09.12. 15:30 Zlín - Kometa Brno 1:4
    Ne 09.12. 15:30 Chomutov - Olomouc 4:3 np
    Ne 09.12. 16:00 Mladá Boleslav - Třinec 1:4
    Ne 09.12. 16:00 Vítkovice - Litvínov 0:3
    Ne 09.12. 16:00 Liberec - Sparta Praha 4:1
    Ne 09.12. 16:30 Plzeň - Karlovy Vary 6:3
    Ne 09.12. 18:20 Pardubice - Mountfield HK 1:4

    27.kolo

    Út 25.09. 18:30 Sparta Praha - Mountfield HK 1:2 pp
    Út 18.12. 17:30 Chomutov - Kometa Brno 6:4
    St 19.12. 17:30 Plzeň - Liberec 7:3
    St 19.12. 17:30 Mladá Boleslav - Litvínov 5:2
    St 19.12. 17:30 Zlín - Třinec 2:3 pp
    St 19.12. 18:00 Pardubice - Vítkovice 2:5
    Út 26.02. 17:00 Olomouc - Karlovy Vary 2:1 pp

    28.kolo

    21.12. 17:00 Třinec - Olomouc 4:2
    21.12. 17:30 Vítkovice - Sparta Praha 4:2
    21.12. 17:30 Karlovy Vary - Mladá Boleslav 1:3
    21.12. 17:30 Litvínov - Zlín 5:3
    21.12. 18:00 Kometa Brno - Plzeň 3:2
    21.12. 18:00 Liberec - Pardubice 3:1
    21.12. 18:00 Mountfield HK - Chomutov 5:0

    29.kolo

    St 26.12. 15:30 Chomutov - Liberec 2:4
    St 26.12. 15:30 Zlín - Mountfield HK 6:4
    St 26.12. 16:00 Mladá Boleslav - Vítkovice 4:1
    St 26.12. 16:30 Plzeň - Sparta Praha 5:2
    St 26.12. 17:00 Pardubice - Litvínov 2:3
    St 26.12. 18:00 Olomouc - Kometa Brno 4:5 pp
    Út 15.01. 17:00 Třinec - Karlovy Vary 4:3 pp

    30.kolo

    28.12. 17:30 Karlovy Vary - Zlín 4:3 np
    28.12. 17:30 Vítkovice - Plzeň 2:1
    28.12. 17:30 Litvínov - Chomutov 0:1
    28.12. 18:00 Kometa Brno - Mladá Boleslav 0:2
    28.12. 18:30 Sparta Praha - Pardubice 1:3
    So 29.12. 15:00 Mountfield HK - Olomouc 1:0
    Út 22.01. 18:00 Liberec - Třinec 4:3

    31.kolo

    Út 04.12. 18:00 Mountfield HK - Třinec 4:2
    Ne 30.12. 15:00 Sparta Praha - Mladá Boleslav 1:0
    Ne 30.12. 15:30 Chomutov - Plzeň 2:3
    Ne 30.12. 15:30 Karlovy Vary - Litvínov 2:3
    Ne 30.12. 15:30 Zlín - Liberec 2:4
    Ne 30.12. 17:00 Pardubice - Kometa Brno 1:4
    Ne 30.12. 17:00 Olomouc - Vítkovice 2:5

    32.kolo

    St 02.01. 18:30 Sparta Praha - Chomutov 3:4
    04.01. 17:30 Plzeň - Pardubice 11:1
    04.01. 17:30 Litvínov - Olomouc 1:4
    04.01. 17:30 Vítkovice - Zlín 6:1
    04.01. 18:00 Mountfield HK - Karlovy Vary 3:2
    04.01. 18:00 Kometa Brno - Třinec 4:1
    So 05.01. 14:00 Liberec - Mladá Boleslav 4:1

    33.kolo

    Ne 06.01. 15:00 Třinec - Litvínov 4:1
    Ne 06.01. 15:30 Karlovy Vary - Liberec 2:3 np
    Ne 06.01. 15:30 Zlín - Plzeň 2:3 pp
    Ne 06.01. 15:30 Chomutov - Vítkovice 4:2
    Ne 06.01. 16:00 Mladá Boleslav - Pardubice 1:0
    Ne 06.01. 17:00 Olomouc - Sparta Praha 0:3
    Ne 06.01. 18:20 Kometa Brno - Mountfield HK 4:5 np

    34.kolo

    11.01. 17:30 Litvínov - Mountfield HK 1:2
    11.01. 17:30 Plzeň - Mladá Boleslav 2:3 pp
    11.01. 18:00 Pardubice - Chomutov 2:3 np
    11.01. 18:30 Kometa Brno - Karlovy Vary 3:1
    11.01. 18:30 Liberec - Olomouc 5:1
    11.01. 18:30 Sparta Praha - Zlín 3:2
    So 12.01. 16:00 Vítkovice - Třinec 3:2

    35.kolo

    Ne 13.01. 15:30 Chomutov - Mladá Boleslav 3:5
    Ne 13.01. 15:30 Mountfield HK - Liberec 3:1
    Ne 13.01. 15:30 Zlín - Pardubice 5:1
    Ne 13.01. 16:00 Vítkovice - Karlovy Vary 4:1
    Ne 13.01. 17:00 Kometa Brno - Litvínov 3:5
    Ne 13.01. 17:00 Olomouc - Plzeň 0:4
    Ne 13.01. 17:30 Třinec - Sparta Praha 2:1

    36.kolo

    18.01. 17:30 Plzeň - Mountfield HK 4:0
    18.01. 17:30 Vítkovice - Kometa Brno 4:1
    18.01. 17:30 Mladá Boleslav - Olomouc 1:4
    18.01. 17:30 Karlovy Vary - Sparta Praha 1:4
    18.01. 17:30 Chomutov - Zlín 1:4
    18.01. 18:00 Pardubice - Třinec 2:5
    18.01. 18:00 Liberec - Litvínov 2:3

    37.kolo

    Ne 20.01. 15:00 Pardubice - Olomouc 6:2
    Ne 20.01. 15:00 Třinec - Plzeň 5:6 np
    Ne 20.01. 15:30 Litvínov - Sparta Praha 1:4
    Ne 20.01. 15:30 Zlín - Mladá Boleslav 4:1
    Ne 20.01. 15:30 Karlovy Vary - Chomutov 2:3
    Ne 20.01. 16:20 Kometa Brno - Liberec 1:2
    Ne 20.01. 17:00 Mountfield HK - Vítkovice 3:1

    38.kolo

    Út 22.01. 18:30 Sparta Praha - Kometa Brno 1:4
    Čt 24.01. 17:30 Chomutov - Třinec 0:4
    25.01. 17:30 Plzeň - Litvínov 7:1
    25.01. 17:30 Vítkovice - Liberec 2:1 np
    25.01. 17:30 Mladá Boleslav - Mountfield HK 8:5
    25.01. 17:30 Zlín - Olomouc 1:2
    25.01. 18:00 Pardubice - Karlovy Vary 2:3 pp

    39.kolo

    So 26.01. 17:00 Mountfield HK - Pardubice 2:1
    Ne 27.01. 15:00 Třinec - Mladá Boleslav 2:5
    Ne 27.01. 15:00 Sparta Praha - Liberec 1:2
    Ne 27.01. 15:30 Litvínov - Vítkovice 5:1
    Ne 27.01. 16:00 Karlovy Vary - Plzeň 1:5
    Ne 27.01. 17:00 Kometa Brno - Zlín 4:2
    Ne 27.01. 17:00 Olomouc - Chomutov 3:1

    40.kolo

    St 09.01. 17:30 Vítkovice - Pardubice 4:1
    Út 29.01. 17:20 Mountfield HK - Sparta Praha 2:3
    Út 29.01. 17:30 Litvínov - Mladá Boleslav 0:4
    Út 29.01. 17:30 Karlovy Vary - Olomouc 2:0
    Út 29.01. 18:00 Kometa Brno - Chomutov 7:1
    St 30.01. 17:00 Třinec - Zlín 2:1
    St 30.01. 18:00 Liberec - Plzeň 4:0

    41.kolo

    01.02. 17:30 Mladá Boleslav - Karlovy Vary 3:2
    01.02. 17:30 Plzeň - Kometa Brno 5:2
    01.02. 17:30 Chomutov - Mountfield HK 1:3
    01.02. 17:30 Zlín - Litvínov 1:2 np
    01.02. 18:00 Olomouc - Třinec 5:2
    01.02. 18:00 Pardubice - Liberec 0:1
    01.02. 18:30 Sparta Praha - Vítkovice 3:0

    42.kolo

    Út 04.12. 17:00 Vítkovice - Mladá Boleslav 2:3
    Út 08.01. 18:00 Kometa Brno - Olomouc 4:3 np
    Ne 03.02. 15:00 Sparta Praha - Plzeň 4:5 np
    Ne 03.02. 15:30 Litvínov - Pardubice 2:1
    Ne 03.02. 15:30 Karlovy Vary - Třinec 1:3
    Ne 03.02. 16:00 Liberec - Chomutov 7:2
    Ne 03.02. 17:00 Mountfield HK - Zlín 3:4 np

    43.kolo

    St 13.02. 17:00 Třinec - Liberec 2:5
    St 13.02. 17:20 Mladá Boleslav - Kometa Brno 2:1 pp
    St 13.02. 17:30 Zlín - Karlovy Vary 5:3
    St 13.02. 17:30 Plzeň - Vítkovice 4:2
    St 13.02. 17:30 Chomutov - Litvínov 4:1
    St 13.02. 18:00 Pardubice - Sparta Praha 4:1
    St 13.02. 18:00 Olomouc - Mountfield HK 1:3

    44.kolo

    St 23.01. 17:30 Vítkovice - Olomouc 7:6 np
    15.02. 17:00 Třinec - Mountfield HK 1:5
    15.02. 17:30 Plzeň - Chomutov 4:5 np
    15.02. 17:30 Litvínov - Karlovy Vary 5:4 pp
    15.02. 17:30 Mladá Boleslav - Sparta Praha 0:1
    15.02. 18:00 Kometa Brno - Pardubice 2:1 pp
    15.02. 18:00 Liberec - Zlín 2:3

    45.kolo

    Ne 17.02. 15:00 Třinec - Kometa Brno 0:1
    Ne 17.02. 15:30 Karlovy Vary - Mountfield HK 1:4
    Ne 17.02. 15:30 Chomutov - Sparta Praha 2:3 pp
    Ne 17.02. 16:00 Mladá Boleslav - Liberec 1:4
    Ne 17.02. 17:00 Pardubice - Plzeň 3:8
    Ne 17.02. 17:00 Olomouc - Litvínov 4:5 pp
    Ne 17.02. 18:20 Zlín - Vítkovice 5:2

    46.kolo

    Út 19.02. 17:20 Litvínov - Třinec 0:5
    Út 19.02. 17:30 Vítkovice - Chomutov 9:1
    Út 19.02. 18:00 Kometa Brno - Mountfield HK 0:3
    Út 19.02. 18:00 Liberec - Karlovy Vary 3:1
    Út 19.02. 18:00 Pardubice - Mladá Boleslav 2:5
    Út 19.02. 18:30 Sparta Praha - Olomouc 1:3
    St 20.02. 17:30 Plzeň - Zlín 9:2

    47.kolo

    22.02. 17:30 Mladá Boleslav - Plzeň 1:4
    22.02. 17:30 Vítkovice - Třinec 3:4
    22.02. 17:30 Karlovy Vary - Kometa Brno 0:3
    22.02. 17:30 Zlín - Sparta Praha 4:1
    22.02. 17:30 Chomutov - Pardubice 3:0
    22.02. 18:00 Mountfield HK - Litvínov 4:1
    22.02. 18:00 Olomouc - Liberec 1:0

    48.kolo

    Ne 24.02. 15:00 Pardubice - Zlín 2:4
    Ne 24.02. 16:00 Mladá Boleslav - Chomutov 4:1
    Ne 24.02. 16:00 Vítkovice - Karlovy Vary 4:2
    Ne 24.02. 16:00 Liberec - Mountfield HK 6:3
    Ne 24.02. 16:00 Litvínov - Kometa Brno 3:4
    Ne 24.02. 18:00 Plzeň - Olomouc 1:2
    St 27.02. 18:30 Sparta Praha - Třinec 2:3

    49.kolo

    01.03. 17:30 Litvínov - Liberec 6:3
    01.03. 17:30 Zlín - Chomutov 2:1
    01.03. 18:00 Mountfield HK - Plzeň 1:2
    01.03. 18:00 Kometa Brno - Vítkovice 3:1
    01.03. 18:00 Pardubice - Třinec 2:4
    01.03. 18:00 Olomouc - Mladá Boleslav 3:1
    01.03. 18:30 Sparta Praha - Karlovy Vary 4:3 np

    50.kolo

    Ne 03.03. 15:00 Sparta Praha - Litvínov 5:3
    Ne 03.03. 15:20 Mladá Boleslav - Zlín 3:1
    Ne 03.03. 15:30 Chomutov - Karlovy Vary 1:2 pp
    Ne 03.03. 16:00 Liberec - Kometa Brno 2:3 pp
    Ne 03.03. 16:00 Vítkovice - Mountfield HK 3:2 np
    Ne 03.03. 16:30 Plzeň - Třinec 1:2
    Ne 03.03. 17:00 Olomouc - Pardubice 3:2

    51.kolo

    Út 05.03. 17:30 Kometa Brno - Sparta Praha 7:3
    Út 05.03. 17:30 Litvínov - Plzeň 5:1
    Út 05.03. 17:30 Liberec - Vítkovice 3:1
    Út 05.03. 17:30 Karlovy Vary - Pardubice 4:2
    Út 05.03. 17:30 Mountfield HK - Mladá Boleslav 1:2 np
    Út 05.03. 17:30 Třinec - Chomutov 4:1
    Út 05.03. 17:30 Olomouc - Zlín 3:1

    52.kolo

    08.03. 18:00 Pardubice - Mountfield HK 4:2
    08.03. 18:00 Plzeň - Karlovy Vary 2:1
    08.03. 18:00 Mladá Boleslav - Třinec 4:0
    08.03. 18:00 Zlín - Kometa Brno 3:1
    08.03. 18:00 Vítkovice - Litvínov 5:1
    08.03. 18:00 Sparta Praha - Liberec 5:2
    08.03. 18:00 Chomutov - Olomouc 5:3
    Správce soutěže: Jan Šejhl

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 52 30 3 5 14 170:125 101
    2. 52 30 3 3 16 153:117 99
    3. 52 26 7 6 13 178:116 98
    4. 52 25 6 6 15 147:125 93
    5. 52 23 7 5 17 149:133 88
    6. 52 24 3 7 18 127:136 85
    7. 52 24 4 3 21 142:131 83
    8. 52 25 3 1 23 128:118 82
    9. 52 22 3 5 22 143:144 77
    10. 52 20 7 2 23 140:140 76
    11. 52 20 5 1 26 128:147 71
    12. 52 13 4 6 29 125:155 53
    13. 52 13 3 5 31 116:174 50
    14. 52 9 2 5 36 102:187 36