Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 12787
  • Návštěvy: 14/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Praha  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Věkové kategorie

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    3257
    Týden:
    14
    Dnes:
    2
    On-line:
    1

    1.kolo

    Út 17.04. 17:00 Modřany B - Hasiči 3:4
    Út 17.04. 17:00 Pankrác F - Pankrác E 3:2
    Út 17.04. 17:00 CH K Košíře - Žižkov C 4:1
    Út 17.04. 17:00 Jinonice - Řeporyje C 0:5

    2.kolo

    Út 24.04. 17:00 Hasiči - Jinonice 6:1
    Út 24.04. 17:00 Žižkov C - Pankrác F 3:2
    St 25.04. 17:00 Pankrác E - Modřany B 4:1
    St 25.04. 17:00 Řeporyje C - CH K Košíře 1:4

    3.kolo

    Po 30.04. 17:00 Žižkov C - Pankrác E 3:0
    St 02.05. 17:00 Jinonice - Modřany B 3:3
    St 02.05. 17:00 Pankrác F - Řeporyje C 3:3
    Čt 03.05. 17:00 CH K Košíře - Hasiči 5:1

    4.kolo

    St 09.05. 17:00 Hasiči - Pankrác F 4:1
    St 09.05. 17:00 Pankrác E - Jinonice 7:0
    St 09.05. 17:00 Řeporyje C - Žižkov C 3:2
    St 09.05. 17:00 Modřany B - CH K Košíře 0:5

    5.kolo

    Út 15.05. 17:00 Pankrác F - Modřany B 6:1
    Út 15.05. 17:00 CH K Košíře - Jinonice 5:1
    Út 15.05. 17:00 Žižkov C - Hasiči 5:0
    St 16.05. 17:00 Řeporyje C - Pankrác E 2:2

    6.kolo

    Út 22.05. 17:00 Modřany B - Žižkov C 2:4
    Út 22.05. 17:00 Hasiči - Řeporyje C 2:1
    Út 22.05. 17:00 Jinonice - Pankrác F 0:6
    St 23.05. 17:00 Pankrác E - CH K Košíře 0:6

    7.kolo

    Po 28.05. 17:00 Žižkov C - Jinonice 5:2
    Út 29.05. 17:00 Pankrác F - CH K Košíře 2:5
    St 30.05. 17:00 Řeporyje C - Modřany B 4:3
    Út 05.06. 17:00 Hasiči - Pankrác E 4:2

    8.kolo

    Út 12.06. 17:00 Žižkov C - CH K Košíře 3:5
    Út 12.06. 17:00 Hasiči - Modřany B 5:2
    St 13.06. 17:00 Pankrác E - Pankrác F 2:2
    St 19.09. 17:00 Řeporyje C - Jinonice 9:0

    9.kolo

    Út 19.06. 17:00 Modřany B - Pankrác E 3:3
    Út 19.06. 17:00 Pankrác F - Žižkov C 1:2
    Út 19.06. 17:00 Jinonice - Hasiči 4:2
    Út 19.06. 17:00 CH K Košíře - Řeporyje C 3:3

    10.kolo

    Út 26.06. 17:00 Modřany B - Jinonice 6:1
    Út 26.06. 17:00 Hasiči - CH K Košíře 1:6
    St 27.06. 17:00 Pankrác E - Žižkov C 1:2
    St 27.06. 17:00 Řeporyje C - Pankrác F 7:1

    11.kolo

    Út 28.08. 17:00 Jinonice - Pankrác E 1:5
    Út 28.08. 17:00 Žižkov C - Řeporyje C 4:3
    Út 28.08. 17:00 CH K Košíře - Modřany B 7:0
    Út 28.08. 17:00 Pankrác F - Hasiči 2:4

    12.kolo

    Út 04.09. 17:00 Jinonice - CH K Košíře 1:7
    Út 04.09. 17:00 Hasiči - Žižkov C 2:4
    Út 04.09. 17:00 Modřany B - Pankrác F 1:3
    St 05.09. 17:00 Pankrác E - Řeporyje C 2:2

    13.kolo

    Út 11.09. 16:30 CH K Košíře - Pankrác E 4:2
    Út 11.09. 16:30 Pankrác F - Jinonice 7:0
    Út 11.09. 16:30 Žižkov C - Modřany B 4:1
    St 12.09. 16:30 Řeporyje C - Hasiči 3:2

    14.kolo

    Út 18.09. 16:30 CH K Košíře - Pankrác F 3:2
    Út 18.09. 16:30 Modřany B - Řeporyje C 3:3
    Út 18.09. 16:30 Jinonice - Žižkov C 0:6
    St 19.09. 16:30 Pankrác E - Hasiči 6:0
    Správce soutěže: David Harmanec

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 14 13 1 0 69:18 27
    2. 14 11 0 3 48:26 22
    3. 14 6 5 3 49:31 17
    4. 14 7 0 7 37:45 14
    5. 14 4 4 6 38:33 12
    6. 14 5 2 7 41:37 12
    7. 14 1 3 10 29:56 5
    8. 14 1 1 12 14:79 3

    Nejčtenější ze sportu