Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 12724
  • Návštěvy: 19/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-19
  • Svitavy  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2069
    Týden:
    19
    Dnes:
    2
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 25.08. 14:30 Březová n/S - Proseč 4:2 (2:1)
    Ne 26.08. 14:15 Pomezí - Rudoltice 1:0 (1:0)

    2.kolo

    Ne 02.09. 10:00 Proseč - Kunčina 6:1 (0:1)
    Ne 02.09. 10:00 Rudoltice - Březová n/S 0:8 (0:3)

    3.kolo

    So 08.09. 12:00 Kunčina - Rudoltice 0:3 (0:2)
    Ne 09.09. 14:15 Pomezí - Luže / Rosice 0:3 (0:2)

    4.kolo

    Ne 16.09. 13:45 Pomezí - Březová n/S 1:2 (0:0)
    Ne 16.09. 14:00 Luže / Rosice - Proseč 2:1 (0:0)

    5.kolo

    So 22.09. 11:00 Kunčina - Pomezí 8:2 (5:0)
    So 22.09. 13:30 Březová n/S - Luže / Rosice 2:4 (1:1)
    Ne 23.09. 11:00 Proseč - Rudoltice 1:0 (1:0)

    6.kolo

    So 29.09. 10:30 Luže / Rosice - Rudoltice 4:1 (2:1)
    So 29.09. 15:30 Březová n/S - Kunčina 5:1 (2:0)

    7.kolo

    So 06.10. 10:30 Kunčina - Luže / Rosice 2:4 (2:1)
    Ne 07.10. 10:00 Proseč - Pomezí 2:2 (1:0)

    8.kolo

    So 13.10. 10:00 Proseč - Březová n/S 1:3 (0:2)
    Ne 14.10. 10:00 Rudoltice - Pomezí 1:4 (0:2)

    9.kolo

    So 20.10. 12:30 Březová n/S - Rudoltice 4:1 (2:1)
    Ne 21.10. 11:00 Kunčina - Proseč 0:0 (0:0)

    10.kolo

    So 27.10. 10:30 Luže / Rosice - Pomezí 3:4 (2:4)
    Ne 28.10. 10:00 Rudoltice - Kunčina 2:1 (1:0)

    11.kolo

    So 06.04. 13:00 Březová n/S - Pomezí 0:2 (0:1)
    Ne 07.04. 10:00 Proseč - Luže / Rosice 2:3 (1:1)

    12.kolo

    So 13.04. 10:30 Luže / Rosice - Březová n/S 2:1 (0:1)
    Ne 14.04. 10:00 Rudoltice - Proseč 0:1 (0:1)
    Ne 14.04. 13:45 Pomezí - Kunčina 1:4 (1:2)

    13.kolo

    So 20.04. 10:30 Kunčina - Březová n/S 2:0 (2:0)
    Ne 21.04. 10:00 Rudoltice - Luže / Rosice 1:1 (1:1)

    14.kolo

    So 27.04. 10:30 Luže / Rosice - Kunčina 0:7 (0:3)
    Ne 28.04. 13:45 Pomezí - Proseč 0:3 (0:2)

    15.kolo

    So 04.05. 14:00 Březová n/S - Proseč 2:2 (1:1)
    Ne 05.05. 14:15 Pomezí - Rudoltice 1:3 (0:1)

    16.kolo

    Ne 12.05. 10:00 Rudoltice - Březová n/S 1:4 (0:3)
    Ne 12.05. 10:00 Proseč - Kunčina 1:2 (0:2)

    17.kolo

    So 18.05. 12:00 Kunčina - Rudoltice 3:0 (0:0)
    Ne 19.05. 14:45 Pomezí - Luže / Rosice 2:2 (1:1)

    18.kolo

    So 25.05. 10:30 Luže / Rosice - Proseč 4:0 (3:0)
    Ne 26.05. 14:15 Pomezí - Březová n/S 3:1 (1:0)

    19.kolo

    So 01.06. 12:00 Kunčina - Pomezí 3:0 (0:0)
    So 01.06. 14:30 Březová n/S - Luže / Rosice 3:0k
    Ne 02.06. 10:00 Proseč - Rudoltice 7:5 (4:2)

    20.kolo

    So 08.06. 10:30 Luže / Rosice - Rudoltice 2:2 (1:0)
    So 08.06. 14:30 Březová n/S - Kunčina 0:4 (0:0)

    21.kolo

    So 15.06. 10:00 Proseč - Pomezí 3:1 (0:1)
    So 15.06. 12:00 Kunčina - Luže / Rosice 0:1 (0:1)
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 15 9 3 3 35:28 30
    2. 15 8 1 6 38:25 25
    3. 15 8 1 6 39:26 25
    4. 15 6 3 6 32:29 21
    5. 15 5 2 8 24:38 17
    6. 15 3 2 10 20:42 11

    Nejčtenější ze sportu