Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 1264
  • Návštěvy: 12/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-19
  • Jihomoravský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    3865
    Týden:
    12
    Dnes:
    2
    On-line:
    1

    2.kolo

    Ne 15.08. 14:15 Chrlice - Moravská Slavia 1:2 (1:2)
    Ne 15.08. 14:15 Letonice - Medlánky 0:4 (0:2)
    Ne 15.08. 14:15 Tišnov - Bučovice 0:1 (0:0)
    Ne 15.08. 14:15 Kunštát - Čebín 6:0 (2:0)
    Ne 15.08. 14:15 Rudice - Líšeň B 3:8 (2:3)
    Ne 15.08. 14:15 Rousínov - Vyškov B 2:4 (2:0)
    Ne 15.08. 14:15 Slovan Brno - Rájec 3:0 (1:0)

    3.kolo

    So 21.08. 10:00 Moravská Slavia - Letonice 8:4 (5:2)
    So 21.08. 14:00 Čebín - Rudice 5:5 (2:5)
    So 21.08. 14:15 Medlánky - Tišnov 4:1 (1:0)
    Ne 22.08. 10:00 Vyškov B - Slovan Brno 14:0 (5:0)
    Ne 22.08. 14:00 Líšeň B - Rousínov 1:2 (1:0)
    Ne 22.08. 14:00 Bučovice - Kunštát 7:1 (2:0)
    Ne 22.08. 14:15 Rájec - Chrlice 0:4 (0:2)

    4.kolo

    So 28.08. 13:15 Rousínov - Čebín 10:1 (3:0)
    So 28.08. 14:00 Rudice - Bučovice 3:4 (2:2)
    So 28.08. 14:15 Kunštát - Medlánky 0:7 (0:6)
    Ne 29.08. 14:15 Chrlice - Letonice 6:0 (1:0)
    Ne 29.08. 14:15 Tišnov - Moravská Slavia 2:3 (2:2)
    Ne 29.08. 14:15 Slovan Brno - Líšeň B 5:7 (2:2)
    Ne 29.08. 14:15 Rájec - Vyškov B 1:6 (1:2)

    5.kolo

    So 04.09. 10:00 Moravská Slavia - Kunštát 4:0 (4:0)
    So 04.09. 14:15 Medlánky - Rudice 2:1 (2:1)
    So 04.09. 16:30 Letonice - Tišnov 3:4 (2:4)
    Ne 05.09. 10:00 Vyškov B - Chrlice 4:2 (1:1)
    Ne 05.09. 13:30 Čebín - Slovan Brno 0:1 (0:0)
    Ne 05.09. 14:00 Líšeň B - Rájec 4:4 (2:1)
    Ne 05.09. 14:00 Bučovice - Rousínov 1:3 (0:1)

    6.kolo

    So 11.09. 12:45 Rousínov - Medlánky 2:0 (0:0)
    So 11.09. 13:45 Kunštát - Letonice 2:3 (0:2)
    Ne 12.09. 13:30 Rudice - Moravská Slavia 1:3 (1:0)
    Ne 12.09. 13:45 Chrlice - Tišnov 2:3 (2:0)
    Ne 12.09. 13:45 Slovan Brno - Bučovice 1:1 (0:0)
    Ne 12.09. 13:45 Rájec - Čebín 3:1 (2:1)
    Ne 12.09. 13:45 Vyškov B - Líšeň B 8:1 (1:0)

    7.kolo

    So 18.09. 10:00 Moravská Slavia - Rousínov 1:1 (0:0)
    So 18.09. 13:45 Medlánky - Slovan Brno 0:2 (0:1)
    So 18.09. 16:00 Letonice - Rudice 3:4 (3:2)
    Ne 19.09. 13:30 Bučovice - Rájec 3:1 (3:0)
    Ne 19.09. 13:45 Čebín - Vyškov B 1:6 (1:3)
    Ne 19.09. 13:45 Tišnov - Kunštát 10:1 (5:1)
    Ne 19.09. 14:00 Líšeň B - Chrlice 0k:3

    8.kolo

    Ne 26.09. 13:45 Chrlice - Kunštát 7:1 (1:1)
    Ne 26.09. 13:45 Rudice - Tišnov 2:5 (1:4)
    Ne 26.09. 13:45 Rousínov - Letonice 3:0 (0:0)
    Ne 26.09. 13:45 Slovan Brno - Moravská Slavia 0:2 (0:1)
    Ne 26.09. 13:45 Vyškov B - Bučovice 7:3 (3:1)
    Ne 26.09. 13:45 Líšeň B - Čebín 13:1 (6:1)
    Čt 28.10. 14:00 Rájec - Medlánky 6:4 (4:3)

    9.kolo

    So 02.10. 10:00 Moravská Slavia - Rájec 4:0 (0:0)
    So 02.10. 13:15 Medlánky - Vyškov B 3:1 (1:1)
    So 02.10. 13:15 Kunštát - Rudice 3:0 (2:0)
    So 02.10. 14:00 Čebín - Chrlice 4:5 (1:3)
    So 02.10. 15:30 Letonice - Slovan Brno 1:1 (1:0)
    Ne 03.10. 13:00 Bučovice - Líšeň B 2:1 (2:1)
    Ne 03.10. 13:15 Tišnov - Rousínov 4:0 (3:0)

    10.kolo

    So 09.10. 12:45 Rousínov - Kunštát 2:0 (1:0)
    So 09.10. 14:00 Čebín - Bučovice 2:1 (0:0)
    Ne 10.10. 10:00 Vyškov B - Moravská Slavia 1:1 (1:1)
    Ne 10.10. 12:45 Chrlice - Rudice 5:0 (3:0)
    Ne 10.10. 12:45 Slovan Brno - Tišnov 2:4 (2:0)
    Ne 10.10. 12:45 Rájec - Letonice 1:3 (0:2)
    Ne 10.10. 14:00 Líšeň B - Medlánky 6:2 (0:2)

    11.kolo

    So 16.10. 10:00 Moravská Slavia - Líšeň B 3:0k
    So 16.10. 12:30 Rudice - Rousínov 0:5 (0:1)
    So 16.10. 12:45 Medlánky - Čebín 4:1 (1:1)
    So 16.10. 13:15 Kunštát - Slovan Brno 0:1 (0:0)
    So 16.10. 15:00 Letonice - Vyškov B 4:0 (2:0)
    Ne 17.10. 12:30 Bučovice - Chrlice 3:1 (2:0)
    Ne 17.10. 12:45 Tišnov - Rájec 12:0 (7:0)

    12.kolo

    So 23.10. 14:00 Chrlice - Rousínov 4:1 (3:0)
    So 23.10. 14:00 Čebín - Moravská Slavia 1:3 (1:1)
    Ne 24.10. 10:00 Vyškov B - Tišnov 4:1 (2:1)
    Ne 24.10. 12:00 Bučovice - Medlánky 2:0 (0:0)
    Ne 24.10. 12:15 Slovan Brno - Rudice 4:2 (1:0)
    Ne 24.10. 12:15 Rájec - Kunštát 2:4 (1:2)
    Ne 24.10. 14:00 Líšeň B - Letonice 8:0 (2:0)

    13.kolo

    So 30.10. 10:00 Moravská Slavia - Bučovice 5:3 (1:1)
    So 30.10. 10:45 Rousínov - Slovan Brno 0:0
    So 30.10. 11:30 Rudice - Rájec 4:4 (1:4)
    So 30.10. 11:45 Medlánky - Chrlice 2:3 (1:2)
    So 30.10. 12:15 Kunštát - Vyškov B 1:4 (1:1)
    So 30.10. 14:00 Letonice - Čebín 2:0 (0:0)
    So 30.10. 14:00 Tišnov - Líšeň B 4:6

    1.kolo

    Ne 07.11. 11:45 Slovan Brno - Chrlice 3:2 (2:2)
    Ne 07.11. 11:45 Rájec - Rousínov 2:2 (1:1)
    Ne 07.11. 11:45 Vyškov B - Rudice 4:1 (0:0)
    Ne 07.11. 11:45 Líšeň B - Kunštát 20:0 (12:0)
    Ne 07.11. 11:45 Čebín - Tišnov 1:2 (0:2)
    Ne 07.11. 11:45 Bučovice - Letonice 3:1 (2:0)
    Ne 07.11. 11:45 Medlánky - Moravská Slavia 1:4 (0:3)

    14.kolo

    So 13.11. 10:00 Moravská Slavia - Medlánky 4:1 (2:1)
    So 13.11. 10:15 Rousínov - Rájec 9:0 (4:0)
    So 13.11. 11:00 Rudice - Vyškov B 3:5 (3:5)
    So 13.11. 11:45 Kunštát - Líšeň B 0:2 (0:0)
    So 13.11. 13:30 Tišnov - Čebín 2:1 (0:0)
    So 13.11. 13:30 Letonice - Bučovice 1:8 (1:3)
    Ne 14.11. 11:15 Chrlice - Slovan Brno 1:1 (1:1)

    15.kolo

    Ne 03.04. 13:15 Moravská Slavia - Chrlice 4:1 (2:0)
    Ne 03.04. 13:15 Medlánky - Letonice 5:0 (5:0)
    Ne 03.04. 13:15 Bučovice - Tišnov 1:1 (0:1)
    Ne 03.04. 13:15 Čebín - Kunštát 2:0 (1:0)
    Ne 03.04. 13:15 Líšeň B - Rudice 6:2 (2:1)
    Ne 03.04. 13:15 Vyškov B - Rousínov 2:1 (1:0)
    Ne 03.04. 13:15 Rájec - Slovan Brno 2:8 (1:5)

    16.kolo

    Ne 10.04. 13:15 Chrlice - Rájec 2:1 (2:1)
    Ne 10.04. 13:15 Slovan Brno - Vyškov B 6:1 (3:1)
    Ne 10.04. 13:15 Rousínov - Líšeň B 2:1 (0:1)
    Ne 10.04. 13:15 Rudice - Čebín 0:1 (0:0)
    Ne 10.04. 13:15 Kunštát - Bučovice 1:2 (0:1)
    Ne 10.04. 13:15 Tišnov - Medlánky 0:0 (0:0)
    Ne 10.04. 13:15 Letonice - Moravská Slavia 0:3 (0:1)

    17.kolo

    So 16.04. 13:30 Medlánky - Kunštát 5:0 (2:0)
    So 16.04. 14:00 Čebín - Rousínov 0:3 (0:0)
    So 16.04. 16:00 Letonice - Chrlice 2:0 (0:0)
    Ne 17.04. 10:00 Moravská Slavia - Tišnov 5:0 (3:0)
    Ne 17.04. 10:00 Vyškov B - Rájec 4:0 (0:0)
    Ne 17.04. 13:30 Bučovice - Rudice 5:2 (1:0)
    Ne 17.04. 14:00 Líšeň B - Slovan Brno 2:3 (1:0)

    18.kolo

    So 23.04. 12:45 Rousínov - Bučovice 1:0 (1:0)
    So 23.04. 13:45 Chrlice - Vyškov B 1:1 (0:0)
    So 23.04. 13:45 Kunštát - Moravská Slavia 1:5 (0:1)
    Ne 24.04. 13:30 Rudice - Medlánky 0:6 (0:5)
    Ne 24.04. 13:45 Rájec - Líšeň B 3:2 (1:1)
    Ne 24.04. 13:45 Slovan Brno - Čebín 0:1 (0:1)
    Ne 24.04. 13:45 Tišnov - Letonice 0:0 (0:0)

    19.kolo

    So 30.04. 14:00 Medlánky - Rousínov 1:0 (1:0)
    So 30.04. 16:30 Letonice - Kunštát 3:3 (1:1)
    Ne 01.05. 13:45 Čebín - Rájec 4:0 (1:0)
    Ne 01.05. 14:00 Bučovice - Slovan Brno 3:2 (2:0)
    Ne 01.05. 14:00 Líšeň B - Vyškov B 0:4 (0:0)
    Ne 01.05. 14:15 Tišnov - Chrlice 2:2 (2:2)
    Ne 01.05. 14:15 Moravská Slavia - Rudice 3:0k

    20.kolo

    So 07.05. 13:15 Rousínov - Moravská Slavia 1:7 (0:3)
    So 07.05. 14:15 Kunštát - Tišnov 1:5 (0:2)
    Ne 08.05. 10:00 Vyškov B - Čebín 12:0 (4:0)
    Ne 08.05. 14:00 Rudice - Letonice 3:3 (1:0)
    Ne 08.05. 14:15 Chrlice - Líšeň B 2:3 (2:1)
    Ne 08.05. 14:15 Rájec - Bučovice 0:9 (0:6)
    Ne 08.05. 14:15 Slovan Brno - Medlánky 2:1 (1:0)

    21.kolo

    So 14.05. 14:00 Medlánky - Rájec 6:0 (2:0)
    So 14.05. 14:15 Kunštát - Chrlice 3:2 (1:2)
    So 14.05. 16:30 Letonice - Rousínov 0:1 (0:0)
    Ne 15.05. 10:15 Čebín - Líšeň B 4:8 (3:1)
    Ne 15.05. 14:15 Tišnov - Rudice 4:1 (0:1)
    Ne 15.05. 14:15 Moravská Slavia - Slovan Brno 0:0 (0:0)
    St 18.05. 17:00 Bučovice - Vyškov B 3:10 (1:2)

    22.kolo

    So 21.05. 10:00 Rousínov - Tišnov 1:0 (0:0)
    Ne 22.05. 10:00 Vyškov B - Medlánky 2:3 (0:0)
    Ne 22.05. 14:00 Líšeň B - Bučovice 0:2 (0:1)
    Ne 22.05. 14:00 Rudice - Kunštát 2:3 (1:0)
    Ne 22.05. 14:15 Chrlice - Čebín 4:0 (2:0)
    Ne 22.05. 14:15 Rájec - Moravská Slavia 2:6 (1:2)
    Ne 22.05. 14:15 Slovan Brno - Letonice 7:0 (3:0)

    23.kolo

    So 28.05. 10:00 Moravská Slavia - Vyškov B 10:1 (4:1)
    So 28.05. 14:00 Medlánky - Líšeň B 3:0
    So 28.05. 14:00 Bučovice - Čebín 2:1 (2:0)
    So 28.05. 14:15 Kunštát - Rousínov 1:5 (0:2)
    So 28.05. 16:30 Letonice - Rájec 9:0 (1:0)
    Ne 29.05. 14:00 Rudice - Chrlice 3:4 (1:2)
    Ne 29.05. 14:15 Tišnov - Slovan Brno 3:3 (2:1)

    24.kolo

    So 04.06. 14:15 Rousínov - Rudice 6:4 (2:0)
    So 04.06. 17:30 Líšeň B - Moravská Slavia 3:1 (2:0)
    Ne 05.06. 10:00 Vyškov B - Letonice 2:2 (0:0)
    Ne 05.06. 13:45 Čebín - Medlánky 1:3 (1:2)
    Ne 05.06. 14:15 Chrlice - Bučovice 3:5 (2:0)
    Ne 05.06. 14:15 Rájec - Tišnov 0:1 (0:1)
    Ne 05.06. 14:15 Slovan Brno - Kunštát 5:1 (1:1)

    25.kolo

    St 08.06. 17:30 Rudice - Slovan Brno 2:4 (1:3)
    So 11.06. 10:00 Rousínov - Chrlice 5:0 (1:0)
    So 11.06. 14:00 Medlánky - Bučovice 10:1 (3:0)
    So 11.06. 14:15 Letonice - Líšeň B 0:6 (0:3)
    Ne 12.06. 14:15 Kunštát - Rájec 3:3 (1:1)
    Ne 12.06. 14:15 Tišnov - Vyškov B 1:3 (1:1)
    Ne 12.06. 14:15 Moravská Slavia - Čebín 3:3 (3:0)

    26.kolo

    So 18.06. 12:45 Chrlice - Medlánky 0:0 (0:0)
    So 18.06. 14:15 Vyškov B - Kunštát 8:0 (2:0)
    Ne 19.06. 10:00 Čebín - Letonice 7:0 (1:0)
    Ne 19.06. 14:00 Bučovice - Moravská Slavia 2:0 (1:0)
    Ne 19.06. 14:00 Líšeň B - Tišnov 7:2 (4:2)
    Ne 19.06. 14:15 Rájec - Rudice 3:1 (1:1)
    Ne 19.06. 14:15 Slovan Brno - Rousínov 1:1 (0:1)
    Správce soutěže: Jaroslav Andrla

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 20 4 2 94:30 64
    2. 26 18 3 5 118:51 57
    3. 26 17 2 7 77:58 53
    4. 26 16 4 6 69:35 52
    5. 26 15 2 9 77:39 47
    6. 26 13 7 6 65:51 46
    7. 26 14 1 11 115:65 43
    8. 26 12 5 9 73:54 41
    9. 26 11 4 11 67:53 37
    10. 26 6 5 15 44:89 23
    11. 26 6 2 18 43:98 20
    12. 26 5 2 19 36:116 17
    13. 26 4 4 18 38:118 16
    14. 26 1 3 22 49:108 6

    Nejčtenější ze sportu