Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 12593
  • Návštěvy: 30/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Praha  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    ME 2012 Chorvatsko

    Evropské soutěže

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2223
    Týden:
    30
    Dnes:
    6
    On-line:
    1

    1.kolo

    Út 05.09. 21:00 Kvirencovy děti - FC Oranjes 1:16
    St 06.09. 19:00 Kulda Team - Masakr 3:10
    St 06.09. 21:00 Minotaurus Ládví - Loosy 11:2
    St 06.09. 21:00 Forza Praga - FC Real 8 5:4
    St 06.09. 21:00 Kubrt - PE3NY 5:0

    2.kolo

    Út 12.09. 21:00 FC Oranjes - Kulda Team 13:6 (9:0)
    St 13.09. 19:00 Masakr - Minotaurus Ládví 5:0k
    St 13.09. 19:00 ANBESORRY - Forza Praga 3:3 (2:2)
    St 13.09. 21:00 PE3NY - Kvirencovy děti 10:6 (3:4)
    St 13.09. 21:00 FC Real 8 - Kubrt 5:5 (4:3)

    3.kolo

    Út 19.09. 20:00 Minotaurus Ládví - FC Oranjes 2:11
    Út 19.09. 21:00 Kvirencovy děti - FC Real 8 7:3
    St 20.09. 19:00 Loosy - Masakr 7:4
    St 20.09. 20:00 Kubrt - ANBESORRY 11:5
    St 20.09. 21:00 Kulda Team - PE3NY 3:6

    4.kolo

    Út 03.10. 20:00 FC Oranjes - Loosy 7:5
    Út 03.10. 21:00 Forza Praga - Kubrt 4:10
    St 04.10. 19:00 FC Real 8 - Kulda Team 5:0
    St 04.10. 20:00 PE3NY - Minotaurus Ládví 7:0
    St 04.10. 21:00 ANBESORRY - Kvirencovy děti 5:5

    5.kolo

    St 11.10. 19:00 Masakr - FC Oranjes 3:6
    St 11.10. 20:00 Minotaurus Ládví - FC Real 8 3:5
    St 11.10. 20:00 Kvirencovy děti - Forza Praga 4:4
    St 11.10. 20:00 Kulda Team - ANBESORRY 2:12
    St 11.10. 21:00 Loosy - PE3NY 2:10

    6.kolo

    St 18.10. 19:00 PE3NY - Masakr 8:0
    St 18.10. 19:00 Kubrt - Kvirencovy děti 9:4
    St 18.10. 21:00 ANBESORRY - Minotaurus Ládví 5:12
    St 18.10. 21:00 FC Real 8 - Loosy 1:8
    St 18.10. 21:00 Forza Praga - Kulda Team 3:4

    7.kolo

    Út 24.10. 21:00 FC Oranjes - PE3NY 2:2
    St 25.10. 19:00 Loosy - ANBESORRY 3:4
    St 25.10. 19:00 Masakr - FC Real 8 1:5
    St 25.10. 20:00 Minotaurus Ládví - Forza Praga 5:6
    St 25.10. 20:00 Kulda Team - Kubrt 5:3

    8.kolo

    Út 31.10. 21:00 FC Real 8 - FC Oranjes 5:7
    St 01.11. 19:00 ANBESORRY - Masakr 2:3
    St 01.11. 19:00 Kvirencovy děti - Kulda Team 6:5
    St 01.11. 21:00 Kubrt - Minotaurus Ládví 7:4 (4:2)
    St 01.11. 21:00 Forza Praga - Loosy 5:9

    9.kolo

    Út 07.11. 20:00 PE3NY - FC Real 8 4:2
    Út 07.11. 21:00 FC Oranjes - ANBESORRY 8:2
    St 08.11. 19:00 Loosy - Kubrt 1:5 (0:3)
    St 08.11. 19:00 Masakr - Forza Praga 8:2
    St 08.11. 21:00 Minotaurus Ládví - Kvirencovy děti 3:11

    10.kolo

    Út 14.11. 21:00 Forza Praga - FC Oranjes 2:14
    St 15.11. 19:00 Kubrt - Masakr 1:3
    St 15.11. 20:00 ANBESORRY - PE3NY 3:4
    St 15.11. 20:00 Kvirencovy děti - Loosy 4:6
    St 15.11. 21:00 Kulda Team - Minotaurus Ládví 9:5

    11.kolo

    Po 27.11. 21:00 FC Oranjes - Kubrt 8:7
    St 29.11. 19:00 Masakr - Kvirencovy děti 0:5
    St 29.11. 19:00 PE3NY - Forza Praga 8:1
    St 29.11. 20:00 Loosy - Kulda Team 3:2
    St 29.11. 21:00 FC Real 8 - ANBESORRY 7:4

    12.kolo

    St 04.04. 19:00 FC Real 8 - Forza Praga 1:1
    St 04.04. 20:00 PE3NY - Kubrt 3:3 (1:1)
    St 04.04. 20:00 Loosy - Minotaurus Ládví 10:1
    St 04.04. 21:00 FC Oranjes - Kvirencovy děti 3:4
    St 04.04. 21:00 Masakr - Kulda Team 11:3

    13.kolo

    Út 10.04. 20:00 Kulda Team - FC Oranjes 3:20
    St 11.04. 19:00 Minotaurus Ládví - Masakr 3:11
    St 11.04. 20:00 Kvirencovy děti - PE3NY 1:12
    St 11.04. 21:00 Kubrt - FC Real 8 3:4
    St 11.04. 21:00 Forza Praga - ANBESORRY 7:4

    14.kolo

    St 18.04. 19:00 Masakr - Loosy 2:2
    St 18.04. 20:00 ANBESORRY - Kubrt 10:3
    St 18.04. 20:00 PE3NY - Kulda Team 8:0
    St 18.04. 21:00 FC Real 8 - Kvirencovy děti 6:3
    St 18.04. 21:00 FC Oranjes - Minotaurus Ládví 16:6

    15.kolo

    Út 24.04. 21:00 Loosy - FC Oranjes 3:8
    St 25.04. 19:00 Kulda Team - FC Real 8 4:8
    St 25.04. 20:00 Minotaurus Ládví - PE3NY 6:7
    St 25.04. 21:00 Kvirencovy děti - ANBESORRY 6:10
    St 25.04. 21:00 Kubrt - Forza Praga 4:8

    16.kolo

    St 09.05. 19:00 FC Oranjes - Masakr 8:4
    St 09.05. 20:00 Forza Praga - Kvirencovy děti 3:1
    St 09.05. 20:00 ANBESORRY - Kulda Team 11:4
    St 09.05. 21:00 FC Real 8 - Minotaurus Ládví 5:14
    St 09.05. 21:00 PE3NY - Loosy 10:0

    17.kolo

    St 16.05. 19:00 Masakr - PE3NY 2:4
    St 16.05. 19:00 Loosy - FC Real 8 5:4
    St 16.05. 20:00 Minotaurus Ládví - ANBESORRY 13:2
    St 16.05. 21:00 Kulda Team - Forza Praga 10:2
    St 16.05. 21:00 Kvirencovy děti - Kubrt 14:4

    18.kolo

    Út 22.05. 21:00 PE3NY - FC Oranjes 4:4
    St 23.05. 19:00 FC Real 8 - Masakr 5:4
    St 23.05. 20:00 Kubrt - Kulda Team 6:9
    St 23.05. 21:00 Forza Praga - Minotaurus Ládví 6:3
    St 23.05. 21:00 ANBESORRY - Loosy 3:2

    19.kolo

    Út 29.05. 21:00 FC Oranjes - FC Real 8 7:1
    St 30.05. 19:00 Masakr - ANBESORRY 2:3
    St 30.05. 20:00 Loosy - Forza Praga 2:3
    St 30.05. 21:00 Minotaurus Ládví - Kubrt 5:11
    St 30.05. 21:00 Kulda Team - Kvirencovy děti 2:7

    20.kolo

    Út 05.06. 21:00 ANBESORRY - FC Oranjes 2:4
    St 06.06. 20:00 Kvirencovy děti - Minotaurus Ládví 2:4
    St 06.06. 20:00 Kubrt - Loosy 3:6
    St 06.06. 21:00 Forza Praga - Masakr 6:10
    St 06.06. 21:00 FC Real 8 - PE3NY 0:5

    21.kolo

    Út 12.06. 20:00 FC Oranjes - Forza Praga 7:3
    St 13.06. 19:00 Masakr - Kubrt 6:10
    St 13.06. 20:00 PE3NY - ANBESORRY 6:4
    St 13.06. 21:00 Minotaurus Ládví - Kulda Team 3:9
    St 13.06. 21:00 Loosy - Kvirencovy děti 7:7

    22.kolo

    Út 19.06. 21:00 Kubrt - FC Oranjes 1:9
    St 20.06. 19:00 Kvirencovy děti - Masakr 4:5
    St 20.06. 20:00 Kulda Team - Loosy 7:7
    St 20.06. 20:00 Forza Praga - PE3NY 4:6
    St 20.06. 21:00 ANBESORRY - FC Real 8 9:5
    Správce soutěže: Zdeněk Vácha

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 20 17 2 1 178:66 53
    2. 20 16 3 1 124:48 51
    3. 20 9 1 10 94:87 28
    4. 20 8 3 9 90:101 27
    5. 20 8 2 10 111:113 26
    6. 20 8 2 10 103:110 26
    7. 20 8 2 10 81:99 26
    8. 20 7 3 10 102:117 24
    9. 20 7 3 10 78:117 24
    10. 20 6 1 13 90:149 19
    11. 20 5 0 15 103:147 15

    Nejčtenější ze sportu