Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 8. prosince 2019
svátek má Květoslava.
Hlavní menu
  • ID: 12590
  • Návštěvy: 40/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Praha  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    ME 2012 Chorvatsko

    Evropské soutěže

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    3216
    Týden:
    40
    Dnes:
    3
    On-line:
    1

    1.kolo

    Po 04.09. 20:00 FC Marťans - WarriorS 1:7
    St 06.09. 19:00 Real Triky - Reservoir Dogs 6:3
    St 06.09. 20:00 Božolé - Wolch 7:8 (5:3)
    St 06.09. 20:00 Férovka - Wizards B 2:7 (1:3)
    St 06.09. 20:00 FT PedF Praha B - Sněhuláci 4:7
    Po 09.10. 21:00 Jemné a Solené - Za Zenitem 5:2

    2.kolo

    Po 11.09. 19:00 Za Zenitem - FC Marťans 6:4
    Po 11.09. 20:00 Wizards B - Jemné a Solené 2:6
    St 13.09. 19:00 Sněhuláci - Real Triky 4:2
    St 13.09. 20:00 Wolch - Reservoir Dogs 2:3 (2:2)
    St 13.09. 20:00 Božolé - Férovka 3:1
    St 13.09. 21:00 WarriorS - FT PedF Praha B 8:6

    3.kolo

    Po 18.09. 20:00 Jemné a Solené - Božolé 5:5 (3:2)
    Po 18.09. 20:00 FC Marťans - Wizards B 4:2
    Po 18.09. 20:00 FT PedF Praha B - Za Zenitem 0:1
    Út 19.09. 21:00 Férovka - Wolch 4:2
    St 20.09. 19:00 Real Triky - WarriorS 4:8
    St 20.09. 20:00 Reservoir Dogs - Sněhuláci 5:2 (2:0)

    4.kolo

    Po 25.09. 19:00 Za Zenitem - Real Triky 8:3
    Po 25.09. 20:00 WarriorS - Reservoir Dogs 4:5
    Po 25.09. 20:00 Božolé - FC Marťans 6:5 (2:4)
    Út 26.09. 20:00 Férovka - Jemné a Solené 1:12
    St 27.09. 19:00 Wizards B - FT PedF Praha B 10:5
    St 27.09. 20:00 Wolch - Sněhuláci 1:10

    5.kolo

    Po 02.10. 19:00 Reservoir Dogs - Za Zenitem 7:3
    Po 02.10. 19:00 Sněhuláci - WarriorS 1:6
    Út 03.10. 20:00 FC Marťans - Férovka 2:4
    Út 03.10. 21:00 Jemné a Solené - Wolch 6:2 (3:2)
    St 04.10. 19:00 FT PedF Praha B - Božolé 4:2
    St 04.10. 19:00 Real Triky - Wizards B 5:8

    6.kolo

    Po 16.10. 20:00 Wolch - WarriorS 2:9
    Po 16.10. 20:00 Jemné a Solené - FC Marťans 2:3
    Po 16.10. 21:00 Za Zenitem - Sněhuláci 6:7
    St 18.10. 19:00 Božolé - Real Triky 1:7
    St 18.10. 20:00 Wizards B - Reservoir Dogs 9:1 (8:0)
    St 18.10. 20:00 Férovka - FT PedF Praha B 1:14

    7.kolo

    Po 30.10. 19:00 WarriorS - Za Zenitem 9:3
    Út 31.10. 20:00 FC Marťans - Wolch 5:4
    St 01.11. 19:00 Real Triky - Férovka 8:7
    St 01.11. 20:00 FT PedF Praha B - Jemné a Solené 4:4
    St 01.11. 20:00 Sněhuláci - Wizards B 4:2 (2:1)
    St 01.11. 21:00 Reservoir Dogs - Božolé 3:3 (1:1)

    8.kolo

    Po 06.11. 19:00 Wolch - Za Zenitem 8:7
    Po 06.11. 19:00 Wizards B - WarriorS 6:6 (2:3)
    St 08.11. 19:00 Jemné a Solené - Real Triky 7:4
    St 08.11. 20:00 Božolé - Sněhuláci 3:10 (1:1)
    St 08.11. 20:00 Férovka - Reservoir Dogs 3:8 (0:5)
    St 08.11. 21:00 FC Marťans - FT PedF Praha B 6:5

    9.kolo

    Po 13.11. 19:00 Za Zenitem - Wizards B 4:5 (2:3)
    Po 13.11. 20:00 WarriorS - Božolé 6:3
    Út 14.11. 21:00 Reservoir Dogs - Jemné a Solené 3:4 (1:1)
    St 15.11. 19:00 Real Triky - FC Marťans 5:3
    St 15.11. 20:00 Sněhuláci - Férovka 7:3 (2:0)
    St 15.11. 21:00 FT PedF Praha B - Wolch 9:2

    10.kolo

    Po 20.11. 19:00 FT PedF Praha B - Real Triky 8:7 (5:3)
    Po 20.11. 20:00 Wolch - Wizards B 1:10
    Po 20.11. 20:00 Férovka - WarriorS 3:9
    Po 20.11. 20:00 Jemné a Solené - Sněhuláci 2:5 (2:2)
    Po 20.11. 20:00 FC Marťans - Reservoir Dogs 3:7
    Po 20.11. 21:00 Božolé - Za Zenitem 5:9

    11.kolo

    Po 27.11. 20:00 Sněhuláci - FC Marťans 7:5
    Po 27.11. 20:00 WarriorS - Jemné a Solené 6:7
    Po 27.11. 21:00 Za Zenitem - Férovka 4:3
    St 29.11. 19:00 Real Triky - Wolch 12:7
    St 29.11. 20:00 Reservoir Dogs - FT PedF Praha B 1:9
    St 29.11. 20:00 Wizards B - Božolé 3:7

    12.kolo

    Po 26.03. 20:00 Wizards B - Férovka 8:0 (3:0)
    Po 26.03. 20:00 WarriorS - FC Marťans 4:1
    Po 26.03. 20:00 Sněhuláci - FT PedF Praha B 5:0
    Po 26.03. 20:00 Reservoir Dogs - Real Triky 8:1
    Po 26.03. 21:00 Za Zenitem - Jemné a Solené 4:8
    Út 27.03. 20:00 Wolch - Božolé 1:8 (1:2)

    13.kolo

    Po 09.04. 20:00 Jemné a Solené - Wizards B 3:6
    Po 09.04. 21:00 FT PedF Praha B - WarriorS 0:13 (0:6)
    Po 09.04. 21:00 FC Marťans - Za Zenitem 4:4
    Út 10.04. 21:00 Reservoir Dogs - Wolch 10:1
    St 11.04. 19:00 Real Triky - Sněhuláci 10:5
    St 11.04. 20:00 Férovka - Božolé 3:11 (2:7)

    14.kolo

    Po 16.04. 19:00 Wizards B - FC Marťans 4:1
    Po 16.04. 20:00 Božolé - Jemné a Solené 4:5 (4:2)
    Po 16.04. 20:00 Za Zenitem - FT PedF Praha B 2:4
    Út 17.04. 20:00 Wolch - Férovka 7:3
    St 18.04. 19:00 WarriorS - Real Triky 8:3
    St 18.04. 19:00 Sněhuláci - Reservoir Dogs 4:5

    15.kolo

    Po 23.04. 19:00 Reservoir Dogs - WarriorS 1:7
    Po 23.04. 20:00 Real Triky - Za Zenitem 5:0
    Po 23.04. 20:00 FC Marťans - Božolé 0:5
    Út 24.04. 20:00 Jemné a Solené - Férovka 7:1
    St 25.04. 19:00 Sněhuláci - Wolch 5:3
    St 25.04. 20:00 FT PedF Praha B - Wizards B 8:3

    16.kolo

    Po 07.05. 20:00 WarriorS - Sněhuláci 7:6
    Út 08.05. 20:00 Wolch - Jemné a Solené 2:4
    Út 08.05. 20:00 Férovka - FC Marťans 3:13
    St 09.05. 19:00 Wizards B - Real Triky 7:3 (4:1)
    St 09.05. 20:00 Božolé - FT PedF Praha B 3:13
    St 09.05. 21:00 Za Zenitem - Reservoir Dogs 4:5 (0:4)

    17.kolo

    Po 14.05. 20:00 WarriorS - Wolch 6:0
    Po 14.05. 20:00 FC Marťans - Jemné a Solené 3:5
    Po 14.05. 21:00 Sněhuláci - Za Zenitem 5:8
    Po 14.05. 21:00 Reservoir Dogs - Wizards B 7:4
    St 16.05. 19:00 Real Triky - Božolé 9:8
    St 16.05. 20:00 FT PedF Praha B - Férovka 9:6

    18.kolo

    Po 21.05. 20:00 Jemné a Solené - FT PedF Praha B 8:4
    Po 21.05. 21:00 Za Zenitem - WarriorS 4:11
    Út 22.05. 20:00 Wolch - FC Marťans 1:4
    St 23.05. 19:00 Férovka - Real Triky 3:8
    St 23.05. 19:00 Božolé - Reservoir Dogs 4:3 (2:1)
    St 23.05. 20:00 Wizards B - Sněhuláci 11:1

    19.kolo

    Po 28.05. 19:00 FT PedF Praha B - FC Marťans 6:1
    Po 28.05. 20:00 WarriorS - Wizards B 4:1 (2:0)
    Po 28.05. 21:00 Za Zenitem - Wolch 8:2
    St 30.05. 19:00 Reservoir Dogs - Férovka 5:0
    St 30.05. 19:00 Real Triky - Jemné a Solené 3:7
    St 30.05. 20:00 Sněhuláci - Božolé 0:5

    20.kolo

    Po 04.06. 20:00 FC Marťans - Real Triky 9:6
    Po 04.06. 20:00 Božolé - WarriorS 4:7
    Po 04.06. 21:00 Jemné a Solené - Reservoir Dogs 5:0
    Po 04.06. 21:00 Wizards B - Za Zenitem 7:4
    St 06.06. 19:00 Férovka - Sněhuláci 5:0
    St 06.06. 20:00 Wolch - FT PedF Praha B 2:6

    21.kolo

    Po 11.06. 19:00 WarriorS - Férovka 9:2
    Po 11.06. 20:00 Sněhuláci - Jemné a Solené 2:3
    Po 11.06. 20:00 Reservoir Dogs - FC Marťans 4:7
    Po 11.06. 21:00 Za Zenitem - Božolé 4:6
    St 13.06. 19:00 Real Triky - FT PedF Praha B 8:13
    St 13.06. 20:00 Wizards B - Wolch 6:2

    22.kolo

    Po 18.06. 20:00 Jemné a Solené - WarriorS 6:8
    Po 18.06. 21:00 FC Marťans - Sněhuláci 8:5
    Po 18.06. 21:00 Férovka - Za Zenitem 3:10
    St 20.06. 19:00 Wolch - Real Triky 4:7
    St 20.06. 19:00 FT PedF Praha B - Reservoir Dogs 9:6
    St 20.06. 20:00 Božolé - Wizards B 7:3
    Správce soutěže: Zdeněk Vácha

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 22 19 1 2 162:69 58
    2. 22 16 2 4 121:74 50
    3. 22 13 1 8 124:85 40
    4. 22 13 1 8 140:106 40
    5. 22 12 1 9 100:94 37
    6. 22 11 0 11 102:104 33
    7. 22 10 2 10 110:109 32
    8. 22 10 0 12 126:136 30
    9. 22 9 1 12 92:102 28
    10. 22 8 1 13 105:116 25
    11. 22 3 0 19 64:149 9
    12. 22 3 0 19 61:163 9