Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 12541
  • Návštěvy: 32/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-19
  • Jihomoravský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    5563
    Týden:
    32
    Dnes:
    3
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 12.08. 13:15 Dědice - Tišnov 1:7 (1:3)
    So 12.08. 13:30 Rousínov - Rájec 5:1 (3:1)
    So 12.08. 14:00 FK Drnovice - Moravská Slavia 1:1 (0:1)
    Ne 13.08. 13:45 Bučovice - Soběšice 1:8 (1:3)
    Ne 13.08. 14:15 Šlapanice - Bohunice 3:1 (1:1)
    Ne 13.08. 14:15 Boskovice - Knínice 5:0 (2:0)
    Čt 31.08. 17:30 Ráječko - Kunštát 4:4 (3:2)

    3.kolo

    So 19.08. 13:00 Soběšice - Rousínov 4:1 (1:1)
    So 19.08. 13:00 Tišnov - FK Drnovice 3:0 (1:0)
    So 19.08. 14:15 Kunštát - Boskovice 2:1 (2:1)
    So 19.08. 16:30 Knínice - Bučovice 10:3 (3:1)
    Ne 20.08. 11:00 Bohunice - Dědice 1:2 (1:1)
    Ne 20.08. 14:15 Rájec - Šlapanice 1:0 (0:0)
    Út 05.09. 16:30 Ráječko - Moravská Slavia 3:2 (2:1)

    4.kolo

    So 26.08. 10:00 Rousínov - Šlapanice 3:2 (0:1)
    So 26.08. 13:15 Dědice - Rájec 0:6 (0:3)
    So 26.08. 14:15 Ráječko - Tišnov 0k:6
    Ne 27.08. 10:00 Boskovice - Moravská Slavia 1:4 (0:2)
    Ne 27.08. 13:00 Soběšice - Knínice 2:2 (2:0)
    Ne 27.08. 13:15 FK Drnovice - Bohunice 2:1 (1:0)
    Ne 27.08. 13:45 Bučovice - Kunštát 0:1 (0:1)

    5.kolo

    So 02.09. 13:00 Tišnov - Boskovice 12:2 (6:2)
    So 02.09. 13:15 Moravská Slavia - Bučovice 0:0 (0:0)
    So 02.09. 16:00 Knínice - Rousínov 6:2 (4:0)
    Ne 03.09. 11:00 Bohunice - Ráječko 0:1 (0:1)
    Ne 03.09. 13:30 Kunštát - Soběšice 2:4 (0:4)
    Ne 03.09. 13:45 Rájec - FK Drnovice 1:2 (0:2)
    Ne 03.09. 13:45 Šlapanice - Dědice 3:0 (1:0)

    6.kolo

    So 09.09. 13:00 Rousínov - Dědice 7:0 (4:0)
    Ne 10.09. 13:15 FK Drnovice - Šlapanice 1:0 (1:0)
    Ne 10.09. 13:15 Bučovice - Tišnov 3:3 (0:3)
    Ne 10.09. 16:00 Soběšice - Moravská Slavia 3:1 (2:1)
    Ne 10.09. 16:00 Ráječko - Rájec 0:1 (0:0)
    Ne 10.09. 16:00 Knínice - Kunštát 1:3 (0:0)
    Čt 28.09. 15:00 Bohunice - Boskovice 1:1 (0:1)

    7.kolo

    So 16.09. 12:30 Dědice - FK Drnovice 0:4 (0:3)
    So 16.09. 13:00 Tišnov - Soběšice 2:4 (2:4)
    So 16.09. 13:15 Moravská Slavia - Knínice 2:4 (1:3)
    So 16.09. 13:15 Kunštát - Rousínov 3:0 (1:0)
    Ne 17.09. 10:00 Rájec - Boskovice 1:0 (0:0)
    Ne 17.09. 11:00 Bohunice - Bučovice 0:0 (0:0)
    Ne 17.09. 13:15 Šlapanice - Ráječko 3:1 (0:1)

    8.kolo

    So 23.09. 10:00 Boskovice - Šlapanice 8:1 (5:1)
    So 23.09. 15:30 Knínice - Tišnov 3:8 (1:4)
    Ne 24.09. 15:30 Soběšice - Bohunice 8:1 (4:0)
    Čt 28.09. 10:30 Rousínov - FK Drnovice 4:2 (0:0)
    Čt 28.09. 15:00 Ráječko - Dědice 8:0 (3:0)
    Čt 05.10. 18:00 Kunštát - Moravská Slavia 3:2 (2:1)
    St 11.10. 16:00 Bučovice - Rájec 2:2 (1:2)

    9.kolo

    So 30.09. 13:00 Tišnov - Kunštát 3:5 (2:3)
    So 30.09. 13:15 Moravská Slavia - Rousínov 1:3 (0:1)
    Ne 01.10. 10:30 Dědice - Boskovice 3:2 (0:1)
    Ne 01.10. 11:00 Bohunice - Knínice 5:3 (1:2)
    Ne 01.10. 12:45 Rájec - Soběšice 1:4 (0:2)
    Ne 01.10. 12:45 Šlapanice - Bučovice 2:2 (2:1)
    Ne 01.10. 13:15 FK Drnovice - Ráječko 3:4 (1:2)

    10.kolo

    So 07.10. 15:00 Knínice - Rájec 0:1 (0:1)
    Ne 08.10. 10:00 Moravská Slavia - Tišnov 0:6 (0:3)
    Ne 08.10. 10:00 Boskovice - FK Drnovice 4:0 (1:0)
    Ne 08.10. 12:00 Rousínov - Ráječko 1:3 (0:2)
    Ne 08.10. 12:30 Bučovice - Dědice 8:2 (4:1)
    Ne 08.10. 12:30 Kunštát - Bohunice 4:1 (1:1)
    Ne 08.10. 15:00 Soběšice - Šlapanice 0:1 (0:0)

    11.kolo

    So 14.10. 10:30 Dědice - Soběšice 0:9 (0:5)
    So 14.10. 13:00 Tišnov - Rousínov 7:2 (5:0)
    Ne 15.10. 10:15 Ráječko - Boskovice 2:3 (2:1)
    Ne 15.10. 11:00 Bohunice - Moravská Slavia 0:3 (0:1)
    Ne 15.10. 12:45 Rájec - Kunštát 2:1 (1:0)
    Ne 15.10. 12:45 Šlapanice - Knínice 2:2 (2:1)
    Ne 15.10. 13:15 FK Drnovice - Bučovice 1:1 (0:1)

    12.kolo

    So 21.10. 11:30 Rousínov - Boskovice 8:1 (3:0)
    So 21.10. 13:00 Tišnov - Bohunice 5:0 (1:0)
    So 21.10. 14:30 Knínice - Dědice 8:1 (5:0)
    Ne 22.10. 12:00 Kunštát - Šlapanice 1:0 (0:0)
    Ne 22.10. 12:30 Bučovice - Ráječko 2:1 (0:1)
    Ne 22.10. 14:30 Moravská Slavia - Rájec 3:1 (2:1)
    Ne 22.10. 14:30 Soběšice - FK Drnovice 1:1 (0:1)

    13.kolo

    So 28.10. 10:30 Dědice - Kunštát 0:4 (0:2)
    So 28.10. 11:45 Ráječko - Soběšice 1:2 (0:1)
    Ne 29.10. 11:00 Bohunice - Rousínov 1:3 (0:1)
    Ne 29.10. 11:45 Šlapanice - Moravská Slavia 0:1 (0:1)
    Ne 29.10. 11:45 Rájec - Tišnov 1:3 (0:0)
    Ne 29.10. 13:15 FK Drnovice - Knínice 1:3 (1:0)
    So 11.11. 13:30 Boskovice - Bučovice 9:0 (4:0)

    1.kolo

    So 04.11. 10:00 Moravská Slavia - Dědice 7:0 (4:0)
    So 04.11. 11:00 Soběšice - Boskovice 4:1 (2:0)
    So 04.11. 11:30 Bučovice - Rousínov 1:1 (0:0)
    So 04.11. 11:45 Kunštát - FK Drnovice 0:0 (0:0)
    So 04.11. 13:00 Tišnov - Šlapanice 5:2 (2:2)
    So 04.11. 14:00 Knínice - Ráječko 1:6 (0:4)
    Ne 05.11. 11:00 Bohunice - Rájec 5:6 (1:3)

    14.kolo

    So 24.03. 10:00 Boskovice - Soběšice 1:3 (0:1)
    So 24.03. 12:45 Ráječko - Knínice 0:2 (0:0)
    Ne 25.03. 13:15 FK Drnovice - Kunštát 3:0 (1:0)
    Út 08.05. 10:00 Rousínov - Bučovice 2:3 (2:1)
    Út 08.05. 14:15 Dědice - Moravská Slavia 0:8 (0:5)
    Út 08.05. 14:15 Rájec - Bohunice 3:0 (0:0)
    St 16.05. 17:00 Šlapanice - Tišnov 1:2 (1:1)

    15.kolo

    So 31.03. 13:15 Tišnov - Dědice 14:1 (5:0)
    So 31.03. 13:15 Kunštát - Ráječko 1:0 (1:0)
    So 31.03. 15:30 Knínice - Boskovice 6:2 (2:2)
    Ne 01.04. 11:00 Bohunice - Šlapanice 2:1 (1:1)
    Ne 01.04. 13:15 Rájec - Rousínov 2:2 (1:2)
    Ne 01.04. 14:00 Moravská Slavia - FK Drnovice 1:2 (0:1)
    Ne 01.04. 15:30 Soběšice - Bučovice 3:0 (1:0)

    16.kolo

    So 07.04. 10:00 Dědice - Bohunice 1:4 (0:0)
    So 07.04. 10:30 Rousínov - Soběšice 4:4 (2:1)
    So 07.04. 15:30 Bučovice - Knínice 6:3 (4:0)
    Ne 08.04. 13:15 FK Drnovice - Tišnov 0:0 (0:0)
    Ne 08.04. 13:15 Šlapanice - Rájec 1:1 (1:1)
    Ne 08.04. 13:30 Boskovice - Kunštát 0:4 (0:3)
    Ne 08.04. 14:00 Moravská Slavia - Ráječko 1:4 (1:1)

    17.kolo

    So 14.04. 13:15 Tišnov - Ráječko 1:6 (1:4)
    So 14.04. 15:30 Knínice - Soběšice 6:1 (1:0)
    Ne 15.04. 11:00 Bohunice - FK Drnovice 2:0 (1:0)
    Ne 15.04. 13:00 Kunštát - Bučovice 4:0 (1:0)
    Ne 15.04. 13:15 Šlapanice - Rousínov 1:1 (0:0)
    Ne 15.04. 13:15 Rájec - Dědice 13:0 (6:0)
    Ne 15.04. 14:30 Moravská Slavia - Boskovice 1:2 (1:1)

    18.kolo

    So 21.04. 13:00 Rousínov - Knínice 2:1 (2:0)
    So 21.04. 13:45 Ráječko - Bohunice 4:0 (2:0)
    So 21.04. 16:00 Bučovice - Moravská Slavia 4:4 (2:2)
    Ne 22.04. 12:00 Boskovice - Tišnov 8:3 (5:1)
    Ne 22.04. 12:30 Dědice - Šlapanice 2:4 (0:1)
    Ne 22.04. 13:15 FK Drnovice - Rájec 1:0 (0:0)
    Ne 22.04. 13:30 Soběšice - Kunštát 3:0 (1:0)

    19.kolo

    So 28.04. 13:15 Boskovice - Bohunice 5:0 (2:0)
    So 28.04. 13:15 Tišnov - Bučovice 2:1 (2:0)
    Ne 29.04. 12:30 Dědice - Rousínov 4:9 (1:4)
    Ne 29.04. 13:30 Kunštát - Knínice 2:1 (1:1)
    Ne 29.04. 13:45 Šlapanice - FK Drnovice 0:3 (0:2)
    Ne 29.04. 13:45 Rájec - Ráječko 5:0 (3:0)
    Ne 29.04. 14:30 Moravská Slavia - Soběšice 0:0 (0:0)

    20.kolo

    So 05.05. 10:00 Rousínov - Kunštát 0:4 (0:2)
    So 05.05. 10:00 Boskovice - Rájec 0:2 (0:1)
    So 05.05. 13:15 FK Drnovice - Dědice 6:0 (3:0)
    So 05.05. 14:15 Ráječko - Šlapanice 2:0 (1:0)
    So 05.05. 16:00 Bučovice - Bohunice 2:3 (0:2)
    So 05.05. 16:30 Knínice - Moravská Slavia 1:6 (0:3)
    Út 08.05. 16:15 Soběšice - Tišnov 3:0 (1:0)

    21.kolo

    So 12.05. 13:00 Dědice - Ráječko 1:8 (1:6)
    So 12.05. 13:15 Tišnov - Knínice 6:1 (5:1)
    Ne 13.05. 11:00 Bohunice - Soběšice 1:7 (1:0)
    Ne 13.05. 13:15 FK Drnovice - Rousínov 1:2 (1:1)
    Ne 13.05. 14:15 Rájec - Bučovice 3:0
    Ne 13.05. 14:15 Šlapanice - Boskovice 1:3 (1:2)
    Ne 13.05. 14:30 Moravská Slavia - Kunštát 3:1 (2:1)

    22.kolo

    So 19.05. 10:00 Boskovice - Dědice 12:2 (4:2)
    So 19.05. 10:00 Rousínov - Moravská Slavia 4:1 (3:1)
    So 19.05. 13:30 Bučovice - Šlapanice 1:1 (0:0)
    So 19.05. 14:15 Kunštát - Tišnov 7:0 (5:0)
    So 19.05. 14:15 Ráječko - FK Drnovice 4:3 (0:1)
    So 19.05. 16:30 Knínice - Bohunice 2:2 (2:0)
    Ne 20.05. 16:00 Soběšice - Rájec 2:1 (1:1)

    23.kolo

    So 26.05. 13:15 Tišnov - Moravská Slavia 4:4 (2:1)
    Ne 27.05. 11:00 Ráječko - Rousínov 2:4 (2:3)
    Ne 27.05. 11:00 Bohunice - Kunštát 3:3 (2:1)
    Ne 27.05. 13:00 Dědice - Bučovice 0:2 (0:1)
    Ne 27.05. 13:15 FK Drnovice - Boskovice 5:3 (1:2)
    Ne 27.05. 14:15 Šlapanice - Soběšice 2:6 (1:4)
    Ne 27.05. 14:15 Rájec - Knínice 2:2 (1:1)

    24.kolo

    So 02.06. 10:00 Boskovice - Ráječko 3:2 (3:1)
    So 02.06. 13:30 Bučovice - FK Drnovice 1:1 (0:0)
    So 02.06. 14:00 Soběšice - Dědice 13:1 (5:1)
    So 02.06. 14:15 Kunštát - Rájec 5:0 (0:0)
    Ne 03.06. 10:00 Moravská Slavia - Bohunice 4:1 (2:0)
    Ne 03.06. 16:30 Knínice - Šlapanice 1:4 (0:2)
    08.06. 18:00 Rousínov - Tišnov 4:5 (3:0)

    25.kolo

    So 09.06. 13:00 Dědice - Knínice 1:6 (0:1)
    So 09.06. 13:30 Boskovice - Rousínov 7:1 (0:0)
    So 09.06. 14:15 Ráječko - Bučovice 2:0 (2:0)
    Ne 10.06. 11:00 Bohunice - Tišnov 4:5 (4:2)
    Ne 10.06. 13:15 FK Drnovice - Soběšice 2:2 (0:0)
    Ne 10.06. 14:15 Šlapanice - Kunštát 2:8 (1:3)
    Ne 10.06. 14:15 Rájec - Moravská Slavia 4:1 (3:0)

    26.kolo

    St 13.06. 18:00 Bučovice - Boskovice 5:4 (2:1)
    So 16.06. 10:00 Moravská Slavia - Šlapanice 5:0 (1:0)
    So 16.06. 10:00 Rousínov - Bohunice 5:2 (0:1)
    So 16.06. 13:15 Tišnov - Rájec 1:2 (0:2)
    So 16.06. 14:00 Soběšice - Ráječko 4:2 (2:1)
    So 16.06. 16:30 Knínice - FK Drnovice 0:1 (0:0)
    Ne 17.06. 14:00 Kunštát - Dědice 16:1 (7:0)
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 19 5 2 104:35 62
    2. 26 18 3 5 88:34 57
    3. 26 16 3 7 113:65 51
    4. 26 14 4 8 63:40 46
    5. 26 13 4 9 80:69 43
    6. 26 13 1 12 70:53 40
    7. 26 11 7 8 46:38 40
    8. 26 12 1 13 88:73 37
    9. 26 10 5 11 66:52 35
    10. 26 9 4 13 75:76 31
    11. 26 6 10 10 48:72 28
    12. 26 6 5 15 37:63 23
    13. 26 5 4 17 41:83 19
    14. 26 2 0 24 23:189 6

    Nejčtenější ze sportu