Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 12342
  • Návštěvy: 262/1
  • mistrovská soutěž
  • junioři U-21
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    21754
    Týden:
    262
    Dnes:
    10
    On-line:
    1

    1.kolo

    Ne 30.07. 10:15 Dukla Praha - Slovan Liberec 4:2 (2:1)
    Ne 30.07. 11:00 Teplice - H. Králové 4:0 (1:0)
    Po 31.07. 11:00 Bohemians 1905 - Viktoria Plzeň 3:4 (0:3)
    Po 31.07. 13:00 Sparta Praha - 1.FK Příbram 1:1 (1:0)
    Po 31.07. 13:00 Č. Budějovice - Slavia Praha 1:1 (1:0)
    Po 31.07. 14:00 Jablonec - Ml. Boleslav 0:2 (0:1)

    2.kolo

    Ne 06.08. 10:15 Dukla Praha - Teplice 1:2 (1:2)
    Ne 06.08. 11:00 Viktoria Plzeň - Č. Budějovice 3:0 (3:0)
    Ne 06.08. 12:00 H. Králové - Sparta Praha 0:0 (0:0)
    Po 07.08. 11:00 Slavia Praha - Jablonec 4:1 (2:0)
    Po 07.08. 13:00 Slovan Liberec - Ml. Boleslav 2:3 (0:2)
    Po 07.08. 13:00 1.FK Příbram - Bohemians 1905 7:0 (3:0)

    3.kolo

    Ne 13.08. 10:30 Teplice - Slovan Liberec 3:0 (2:0)
    Ne 13.08. 11:00 Bohemians 1905 - H. Králové 1:1 (1:0)
    Ne 13.08. 11:00 Ml. Boleslav - Slavia Praha 0:2 (0:0)
    Po 14.08. 13:00 Sparta Praha - Dukla Praha 3:2 (1:1)
    Po 14.08. 13:00 Č. Budějovice - 1.FK Příbram 7:0 (4:0)
    Po 14.08. 14:00 Jablonec - Viktoria Plzeň 2:5 (1:2)

    4.kolo

    Ne 20.08. 10:15 Dukla Praha - Bohemians 1905 3:2 (2:2)
    Ne 20.08. 10:30 Teplice - Sparta Praha 5:2 (3:1)
    Ne 20.08. 11:00 Viktoria Plzeň - Ml. Boleslav 1:1 (0:1)
    Ne 20.08. 12:00 H. Králové - Č. Budějovice 3:1 (0:1)
    Po 21.08. 13:00 Slovan Liberec - Slavia Praha 3:0 (0:0)
    Po 21.08. 13:00 1.FK Příbram - Jablonec 2:1 (1:0)

    5.kolo

    Ne 27.08. 11:00 Bohemians 1905 - Teplice 2:1 (1:1)
    Po 28.08. 11:00 Slavia Praha - Viktoria Plzeň 3:1 (0:0)
    Po 28.08. 13:00 Sparta Praha - Slovan Liberec 5:0 (3:0)
    Po 28.08. 13:00 Č. Budějovice - Dukla Praha 3:2 (0:2)
    Po 28.08. 13:00 Ml. Boleslav - 1.FK Příbram 3:0 (2:0)
    Po 28.08. 14:00 Jablonec - H. Králové 0:3 (0:1)

    6.kolo

    01.09. 13:00 Slovan Liberec - Viktoria Plzeň 2:2 (1:0)
    Ne 03.09. 10:15 Dukla Praha - Jablonec 0:1 (0:1)
    Ne 03.09. 12:00 H. Králové - Ml. Boleslav 4:2 (2:1)
    Ne 03.09. 13:00 Teplice - Č. Budějovice 3:0 (0:0)
    Po 04.09. 13:00 1.FK Příbram - Slavia Praha 2:1 (2:0)
    Po 04.09. 13:00 Sparta Praha - Bohemians 1905 0:1 (0:1)

    7.kolo

    Ne 10.09. 11:00 Bohemians 1905 - Slovan Liberec 0:1 (0:0)
    Ne 10.09. 11:00 Viktoria Plzeň - 1.FK Příbram 4:4 (2:3)
    Po 11.09. 11:00 Slavia Praha - H. Králové 2:2 (1:2)
    Po 11.09. 13:00 Č. Budějovice - Sparta Praha 0:7 (0:4)
    Po 11.09. 13:00 Ml. Boleslav - Dukla Praha 4:1 (2:0)
    Po 11.09. 14:00 Jablonec - Teplice 1:2 (1:1)

    8.kolo

    Ne 17.09. 10:15 Dukla Praha - Slavia Praha 1:6 (0:4)
    Ne 17.09. 11:00 Teplice - Ml. Boleslav 0:2 (0:2)
    Ne 17.09. 11:00 Bohemians 1905 - Č. Budějovice 1:0 (1:0)
    Ne 17.09. 12:00 H. Králové - Viktoria Plzeň 0:0 (0:0)
    Po 18.09. 13:00 Slovan Liberec - 1.FK Příbram 4:1 (1:0)
    Po 18.09. 13:00 Sparta Praha - Jablonec 4:0 (2:0)

    9.kolo

    Ne 24.09. 11:00 Viktoria Plzeň - Dukla Praha 4:1 (2:1)
    Po 25.09. 11:00 Slavia Praha - Teplice 1:4 (0:2)
    Po 25.09. 13:00 Č. Budějovice - Slovan Liberec 2:4 (1:3)
    Po 25.09. 13:00 Ml. Boleslav - Sparta Praha 0:2 (0:1)
    Po 25.09. 13:00 1.FK Příbram - H. Králové 4:3 (3:2)
    Po 25.09. 14:00 Jablonec - Bohemians 1905 0:0 (0:0)

    10.kolo

    Ne 01.10. 10:15 Dukla Praha - 1.FK Příbram 2:4 (2:1)
    Ne 01.10. 11:00 Teplice - Viktoria Plzeň 2:1 (2:1)
    Po 02.10. 11:00 Bohemians 1905 - Ml. Boleslav 1:3 (1:1)
    Po 02.10. 13:00 Slovan Liberec - H. Králové 0:3 (0:1)
    Po 02.10. 13:00 Sparta Praha - Slavia Praha 1:0 (1:0)
    Po 02.10. 13:00 Č. Budějovice - Jablonec 1:0 (1:0)

    11.kolo

    Ne 15.10. 11:00 Viktoria Plzeň - Sparta Praha 1:1 (0:1)
    Ne 15.10. 12:00 H. Králové - Dukla Praha 3:4 (1:1)
    Po 16.10. 11:00 Slavia Praha - Bohemians 1905 0:2 (0:1)
    Po 16.10. 13:00 Ml. Boleslav - Č. Budějovice 5:1 (4:0)
    Po 16.10. 13:00 1.FK Příbram - Teplice 3:2 (1:1)
    Po 16.10. 14:00 Jablonec - Slovan Liberec 0:1 (0:0)

    12.kolo

    Ne 22.10. 10:30 Teplice - Dukla Praha 2:1 (1:0)
    Ne 22.10. 11:00 Bohemians 1905 - 1.FK Příbram 0:5 (0:1)
    Po 23.10. 13:00 Ml. Boleslav - Slovan Liberec 0:1 (0:1)
    Po 23.10. 13:00 Č. Budějovice - Viktoria Plzeň 1:1 (1:0)
    Po 23.10. 13:00 Sparta Praha - H. Králové 1:2 (0:0)
    Po 23.10. 14:00 Jablonec - Slavia Praha 4:2 (3:0)

    13.kolo

    Ne 29.10. 10:15 Dukla Praha - Sparta Praha odloženo
    Ne 29.10. 11:00 Viktoria Plzeň - Jablonec 3:1 (2:0)
    Po 30.10. 11:00 Slavia Praha - Ml. Boleslav 2:1 (0:0)
    Po 30.10. 13:00 1.FK Příbram - Č. Budějovice 6:0 (2:0)
    10.11. 11:00 Slovan Liberec - Teplice 3:3 (1:2)
    Ne 12.11. 16:30 H. Králové - Bohemians 1905 6:0 (3:0)

    14.kolo

    Ne 05.11. 11:00 Ml. Boleslav - Viktoria Plzeň 0:2 (0:0)
    Ne 05.11. 11:00 Bohemians 1905 - Dukla Praha 0:5 (0:3)
    Po 06.11. 11:00 Slavia Praha - Slovan Liberec 4:2 (1:0)
    Po 06.11. 13:00 Č. Budějovice - H. Králové 0:2 (0:2)
    Po 06.11. 13:00 Sparta Praha - Teplice 4:0 (3:0)
    Po 06.11. 14:00 Jablonec - 1.FK Příbram 1:4 (1:2)

    15.kolo

    Ne 19.11. 10:15 Viktoria Plzeň - Slavia Praha 0:3 (0:3)
    Ne 19.11. 12:00 H. Králové - Jablonec 4:2 (3:1)
    Po 20.11. 10:30 Teplice - Bohemians 1905 5:4 (4:2)
    Po 20.11. 13:00 Slovan Liberec - Sparta Praha 1:2 (0:1)
    Po 20.11. 13:00 Dukla Praha - Č. Budějovice 2:1 (0:1)
    Po 20.11. 13:00 1.FK Příbram - Ml. Boleslav 2:4 (1:1)

    16.kolo

    Ne 26.11. 11:00 Viktoria Plzeň - Slovan Liberec 3:0 (0:0)
    Ne 26.11. 15:00 Bohemians 1905 - Sparta Praha 2:2 (2:1)
    Po 27.11. 11:00 Slavia Praha - 1.FK Příbram 5:1 (2:0)
    Po 27.11. 13:00 Ml. Boleslav - H. Králové 3:3 (2:0)
    Po 27.11. 13:00 Č. Budějovice - Teplice 2:2 (2:1)
    Po 27.11. 14:00 Jablonec - Dukla Praha 3:2 (1:2)

    17.kolo

    So 02.12. 13:00 1.FK Příbram - Viktoria Plzeň 3:3 (0:2)
    Ne 03.12. 10:15 Dukla Praha - Ml. Boleslav 1:1 (0:1)
    Ne 03.12. 11:00 Teplice - Jablonec 3:2 (2:1)
    Ne 03.12. 12:00 H. Králové - Slavia Praha 1:3 (0:2)
    Po 04.12. 13:00 Slovan Liberec - Bohemians 1905 2:0 (1:0)
    Po 04.12. 13:00 Sparta Praha - Č. Budějovice 6:1 (3:1)

    18.kolo

    Ne 18.02. 16:00 1.FK Příbram - Slovan Liberec 0:0 (0:0)
    Ne 18.02. 16:00 Viktoria Plzeň - H. Králové 5:1 (1:1)
    Ne 18.02. 16:00 Ml. Boleslav - Teplice 3:0 (1:0)
    Ne 18.02. 16:00 Č. Budějovice - Bohemians 1905 0:5 (0:3)
    Po 19.02. 11:00 Slavia Praha - Dukla Praha 4:8 (2:2)
    Po 19.02. 14:00 Jablonec - Sparta Praha 4:4 (2:1)

    19.kolo

    Ne 25.02. 10:15 Dukla Praha - Viktoria Plzeň 4:1 (1:1)
    Ne 25.02. 11:00 Bohemians 1905 - Jablonec 2:2 (2:1)
    Ne 25.02. 11:00 Teplice - Slavia Praha 2:0 (2:0)
    Ne 25.02. 12:00 H. Králové - 1.FK Příbram 3:1 (0:1)
    Po 26.02. 13:00 Slovan Liberec - Č. Budějovice 7:0 (2:0)
    Po 26.02. 13:00 Sparta Praha - Ml. Boleslav 5:1 (1:0)

    20.kolo

    Ne 04.03. 12:00 H. Králové - Slovan Liberec 0:3 (0:1)
    Ne 04.03. 16:00 1.FK Příbram - Dukla Praha 3:2 (2:2)
    Ne 04.03. 16:00 Viktoria Plzeň - Teplice 2:5 (2:2)
    Ne 04.03. 16:00 Ml. Boleslav - Bohemians 1905 2:1 (2:1)
    Po 05.03. 14:00 Jablonec - Č. Budějovice 4:1 (2:0)
    St 04.04. 11:00 Slavia Praha - Sparta Praha 4:4 (2:3)

    21.kolo

    Ne 11.03. 10:15 Dukla Praha - H. Králové 3:3 (2:1)
    Ne 11.03. 11:00 Bohemians 1905 - Slavia Praha 3:2 (1:1)
    Ne 11.03. 11:00 Teplice - 1.FK Příbram 3:3 (2:1)
    Po 12.03. 13:00 Slovan Liberec - Jablonec 3:0 (2:0)
    Po 12.03. 13:00 Č. Budějovice - Ml. Boleslav 0:4 (0:3)
    Ne 01.04. 15:00 Sparta Praha - Viktoria Plzeň 1:0 (0:0)

    22.kolo

    Ne 18.03. 12:00 H. Králové - Teplice 3:0 (0:0)
    Ne 18.03. 16:00 Viktoria Plzeň - Bohemians 1905 4:0 (1:0)
    Ne 18.03. 16:00 Ml. Boleslav - Jablonec 6:1 (3:0)
    Po 19.03. 11:00 Slavia Praha - Č. Budějovice 0:2 (0:1)
    Po 19.03. 13:00 Slovan Liberec - Dukla Praha 5:1 (2:0)
    Út 27.03. 11:00 1.FK Příbram - Sparta Praha 4:0 (2:0)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 22 13 3 6 53:40 42
    2. 22 11 7 4 55:29 40
    3. 22 12 3 7 50:32 39
    4. 22 11 5 6 60:49 38
    5. 22 10 6 6 50:39 36
    6. 22 11 3 8 46:36 36
    7. 22 9 7 6 50:38 34
    8. 22 9 3 10 49:46 30
    9. 22 7 3 12 50:57 24
    10. 22 6 4 12 30:55 22
    11. 22 4 3 15 30:58 15
    12. 22 4 3 15 24:68 15

    Nejčtenější ze sportu