Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 12283
  • Návštěvy: 23/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-15
  • Beroun  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    5010
    Týden:
    23
    Dnes:
    2
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 02.09. 14:30 Nižbor - Broumy 1:2 (1:1)
    Ne 03.09. 14:30 Osek - Loděnice B 2:5 (0:2)
    Ne 03.09. 14:30 Žebrák - Králův Dvůr 1:8 (1:4)
    Čt 28.09. 14:00 Drozdov - Chyňava 4:1 (2:0)

    3.kolo

    So 09.09. 14:30 Chyňava - Nižbor 3:3 (1:2)
    Ne 10.09. 10:00 Králův Dvůr - Drozdov 8:2 (1:2)
    Ne 10.09. 14:30 Loděnice B - Žebrák 3:1 (1:1)
    Ne 10.09. 14:30 Broumy - Osek 1:3 (1:2)

    4.kolo

    So 16.09. 14:30 Žebrák - Broumy 1:1 (1:1)
    Ne 17.09. 10:00 Králův Dvůr - Loděnice B 8:4 (6:0)
    Ne 17.09. 11:30 Drozdov - Nižbor 10:0 (7:0)
    Ne 17.09. 14:30 Osek - Chyňava 4:0 (2:0)

    5.kolo

    So 23.09. 14:00 Chyňava - Žebrák 1:0 (1:0)
    So 23.09. 14:00 Nižbor - Osek 5:0 (3:0)
    Ne 24.09. 14:00 Loděnice B - Drozdov 0:1 (0:0)
    Ne 24.09. 14:00 Broumy - Králův Dvůr 1:15 (0:11)

    6.kolo

    So 30.09. 13:30 Žebrák - Nižbor 1:1 (1:1)
    Ne 01.10. 10:00 Králův Dvůr - Chyňava 13:0 (9:0)
    Ne 01.10. 11:30 Drozdov - Osek 0k:0
    Ne 01.10. 13:30 Loděnice B - Broumy 4:2 (3:1)

    7.kolo

    So 07.10. 13:30 Chyňava - Loděnice B 4:3 (2:2)
    So 07.10. 13:30 Nižbor - Králův Dvůr 0:14 (0:7)
    Ne 08.10. 13:30 Broumy - Drozdov 0:3 (0:2)
    Ne 08.10. 13:30 Osek - Žebrák 0:2 (0:1)

    1.kolo

    So 14.10. 13:00 Žebrák - Drozdov 0:1 (0:1)
    Ne 15.10. 10:00 Králův Dvůr - Osek 12:0 (6:0)
    Ne 15.10. 13:00 Loděnice B - Nižbor 3:2 (1:2)
    Ne 15.10. 13:00 Broumy - Chyňava 3:2 (2:0)

    8.kolo

    So 21.10. 13:00 Nižbor - Loděnice B 3:2 (3:1)
    So 21.10. 13:00 Chyňava - Broumy 1:3 (0:2)
    Ne 22.10. 11:30 Drozdov - Žebrák 0:2 (0:0)
    Ne 22.10. 13:00 Osek - Králův Dvůr 0:2 (0:1)

    9.kolo

    So 28.10. 12:00 Chyňava - Drozdov 0:3 (0:0)
    Ne 12.11. 11:30 Broumy - Nižbor 2:4 (1:1)
    Ne 12.11. 11:30 Loděnice B - Osek 3:6 (0:1)
    Ne 12.11. 14:30 Králův Dvůr - Žebrák 4:0 (1:0)

    10.kolo

    So 04.11. 10:15 Žebrák - Loděnice B 4:0 (2:0)
    So 04.11. 11:30 Nižbor - Chyňava 4:0 (1:0)
    Ne 05.11. 11:30 Drozdov - Králův Dvůr 2:6 (1:3)
    Ne 05.11. 11:30 Osek - Broumy 4:2 (1:0)

    11.kolo

    So 31.03. 12:30 Nižbor - Drozdov 1:0 (0:0)
    Ne 01.04. 11:00 Chyňava - Osek 0:4 (0:1)
    Ne 01.04. 12:30 Broumy - Žebrák 1:2 (0:0)
    Ne 01.04. 12:30 Loděnice B - Králův Dvůr 1:9 (1:8)

    12.kolo

    So 07.04. 14:00 Žebrák - Chyňava 2:1 (2:1)
    Ne 08.04. 11:30 Drozdov - Loděnice B 0:4 (0:1)
    Ne 08.04. 14:00 Osek - Nižbor 0:3 (0:1)
    Ne 08.04. 14:30 Králův Dvůr - Broumy 4:1 (1:1)

    13.kolo

    So 14.04. 14:00 Chyňava - Králův Dvůr 1:6 (0:3)
    So 14.04. 14:00 Nižbor - Žebrák 2:1 (2:1)
    Ne 15.04. 14:00 Broumy - Loděnice B 2:3 (1:1)
    Ne 15.04. 14:00 Osek - Drozdov 2:3 (0:2)

    14.kolo

    So 21.04. 14:30 Žebrák - Osek 1:3 (1:2)
    Ne 22.04. 10:00 Králův Dvůr - Nižbor 3:0 (1:0)
    Ne 22.04. 11:30 Drozdov - Broumy 5:1 (0:0)
    Ne 22.04. 14:30 Loděnice B - Chyňava 8:0 (3:0)

    15.kolo

    So 28.04. 14:30 Nižbor - Chyňava 1:0 (0:0)
    Ne 29.04. 11:30 Drozdov - Osek 3:1 (1:0)
    Ne 29.04. 14:30 Králův Dvůr - Žebrák 8:0 (4:0)
    Ne 29.04. 14:30 Loděnice B - Broumy 9:2 (4:1)

    16.kolo

    So 05.05. 13:30 Chyňava - Drozdov 0:7 (0:4)
    So 05.05. 14:30 Žebrák - Osek 3:2 (3:0)
    Ne 06.05. 10:00 Králův Dvůr - Loděnice B 1:2 (0:1)
    Ne 06.05. 14:30 Broumy - Nižbor 0:2 (0:1)

    17.kolo

    So 12.05. 14:30 Nižbor - Králův Dvůr 0:7 (0:4)
    Ne 13.05. 11:30 Drozdov - Broumy 3:0 (2:0)
    Ne 13.05. 14:30 Osek - Chyňava 2:2 (1:1)
    Ne 13.05. 14:30 Loděnice B - Žebrák 3:0 (2:0)

    18.kolo

    Ne 20.05. 10:00 Králův Dvůr - Drozdov 13:1 (6:0)
    Ne 20.05. 14:00 Žebrák - Chyňava 3:0 (2:0)
    Ne 20.05. 14:30 Loděnice B - Nižbor 6:1 (1:1)
    Ne 20.05. 14:30 Broumy - Osek 1:7 (1:3)

    19.kolo

    So 26.05. 14:30 Chyňava - Broumy 2:0 (2:0)
    So 26.05. 14:30 Nižbor - Žebrák 5:1 (2:1)
    Ne 27.05. 11:30 Drozdov - Loděnice B 1:4 (0:1)
    Ne 27.05. 14:30 Osek - Králův Dvůr 7:6 (5:1)

    20.kolo

    So 02.06. 14:30 Žebrák - Broumy 1:2 (1:2)
    So 02.06. 14:30 Nižbor - Drozdov 0:0 (0:0)
    Ne 03.06. 10:00 Králův Dvůr - Chyňava 4:3 (2:1)
    Ne 03.06. 14:30 Loděnice B - Osek 7:4 (5:2)

    21.kolo

    So 09.06. 14:30 Chyňava - Loděnice B 1:4 (1:2)
    So 09.06. 14:30 Osek - Nižbor 0:0k
    Ne 10.06. 11:30 Drozdov - Žebrák 5:0 (2:0)
    Ne 10.06. 14:30 Broumy - Králův Dvůr 0:6 (0:2)
    Správce soutěže: Jaroslav Hruška

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 21 19 0 2 157:26 57
    2. 21 14 0 7 78:54 42
    3. 21 13 1 7 57:43 40
    4. 21 11 3 7 41:55 36
    5. 21 8 1 12 51:67 25
    6. 21 7 2 12 26:51 23
    7. 21 4 1 16 27:82 13
    8. 21 3 2 16 22:81 11

    Nejčtenější ze sportu