Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 12272
  • Návštěvy: 37/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    15492
    Týden:
    37
    Dnes:
    1
    On-line:
    1

    1.kolo

    18.08. 20:15 Leganés - Alavés 1:0 (1:0)
    18.08. 22:15 Valencia - Las Palmas 1:0 (1:0)
    So 19.08. 18:15 Celta Vigo - Real Sociedad 2:3 (1:1)
    So 19.08. 20:15 Girona - Atlético Madrid 2:2 (2:0)
    So 19.08. 22:15 FC Sevilla - Esp. Barcelona 1:1 (1:1)
    Ne 20.08. 18:15 Bilbao - Getafe 0:0 (0:0)
    Ne 20.08. 20:15 FC Barcelona - Betis 2:0 (2:0)
    Ne 20.08. 22:15 La Coruňa - Real Madrid 0:3 (0:2)
    Po 21.08. 20:15 Levante - Villarreal 1:0 (0:0)
    Po 21.08. 22:00 Málaga - Eibar 0:1 (0:0)

    2.kolo

    25.08. 20:15 Real Sociedad - Villarreal 3:0 (3:0)
    25.08. 22:00 Betis - Celta Vigo 2:1 (1:1)
    So 26.08. 18:15 Alavés - FC Barcelona 0:2 (0:0)
    So 26.08. 20:15 Levante - La Coruňa 2:2 (1:2)
    So 26.08. 20:15 Girona - Málaga 1:0 (1:0)
    So 26.08. 22:15 Las Palmas - Atlético Madrid 1:5 (0:2)
    Ne 27.08. 18:15 Esp. Barcelona - Leganés 0:1 (0:1)
    Ne 27.08. 18:15 Eibar - Bilbao 0:1 (0:1)
    Ne 27.08. 20:15 Getafe - FC Sevilla 0:1 (0:0)
    Ne 27.08. 22:15 Real Madrid - Valencia 2:2 (1:1)

    3.kolo

    08.09. 21:00 Leganés - Getafe 1:2 (0:1)
    So 09.09. 13:00 Real Madrid - Levante 1:1 (1:1)
    So 09.09. 16:15 Valencia - Atlético Madrid 0:0 (0:0)
    So 09.09. 18:30 FC Sevilla - Eibar 3:0 (1:0)
    So 09.09. 20:45 FC Barcelona - Esp. Barcelona 5:0 (2:0)
    Ne 10.09. 12:00 La Coruňa - Real Sociedad 2:4 (1:2)
    Ne 10.09. 16:15 Bilbao - Girona 2:0 (1:0)
    Ne 10.09. 18:30 Celta Vigo - Alavés 1:0 (1:0)
    Ne 10.09. 20:45 Villarreal - Betis 3:1 (1:1)
    Po 11.09. 21:00 Málaga - Las Palmas 1:3 (0:1)

    4.kolo

    15.09. 21:00 Eibar - Leganés 1:0 (0:0)
    So 16.09. 13:00 Levante - Valencia 1:1 (1:1)
    So 16.09. 16:15 Getafe - FC Barcelona 1:2 (1:0)
    So 16.09. 18:30 Betis - La Coruňa 2:1 (1:1)
    So 16.09. 20:45 Atlético Madrid - Málaga 1:0 (0:0)
    Ne 17.09. 12:00 Alavés - Villarreal 0:3 (0:1)
    Ne 17.09. 16:15 Girona - FC Sevilla 0:1 (0:0)
    Ne 17.09. 18:30 Las Palmas - Bilbao 1:0 (0:0)
    Ne 17.09. 20:45 Real Sociedad - Real Madrid 1:3 (1:2)
    Po 18.09. 21:00 Esp. Barcelona - Celta Vigo 2:1 (2:0)

    5.kolo

    Út 19.09. 20:00 Valencia - Málaga 5:0 (1:0)
    Út 19.09. 22:00 FC Barcelona - Eibar 6:1 (2:0)
    St 20.09. 20:00 Bilbao - Atlético Madrid 1:2 (0:0)
    St 20.09. 20:00 Leganés - Girona 0:0 (0:0)
    St 20.09. 21:00 La Coruňa - Alavés 1:0 (1:0)
    St 20.09. 22:00 FC Sevilla - Las Palmas 1:0 (0:0)
    St 20.09. 22:00 Real Madrid - Betis 0:1 (0:0)
    Čt 21.09. 20:00 Villarreal - Esp. Barcelona 0:0 (0:0)
    Čt 21.09. 21:00 Celta Vigo - Getafe 1:1 (1:0)
    Čt 21.09. 22:00 Levante - Real Sociedad 3:0 (1:0)

    6.kolo

    So 23.09. 13:00 Atlético Madrid - FC Sevilla 2:0 (1:0)
    So 23.09. 16:15 Alavés - Real Madrid 1:2 (1:2)
    So 23.09. 18:30 Málaga - Bilbao 3:3 (1:1)
    So 23.09. 20:45 Girona - FC Barcelona 0:3 (0:1)
    Ne 24.09. 12:00 Esp. Barcelona - La Coruňa 4:1 (2:0)
    Ne 24.09. 16:15 Getafe - Villarreal 4:0 (0:0)
    Ne 24.09. 18:30 Eibar - Celta Vigo 0:4 (0:3)
    Ne 24.09. 18:30 Las Palmas - Leganés 0:2 (0:0)
    Ne 24.09. 20:45 Real Sociedad - Valencia 2:3 (1:1)
    Po 25.09. 21:00 Betis - Levante 4:0 (0:0)

    7.kolo

    29.09. 21:00 Celta Vigo - Girona 3:3 (2:2)
    So 30.09. 13:00 La Coruňa - Getafe 2:1 (0:0)
    So 30.09. 16:15 FC Sevilla - Málaga 2:0 (0:0)
    So 30.09. 18:30 Levante - Alavés 0:2 (0:1)
    So 30.09. 20:45 Leganés - Atlético Madrid 0:0 (0:0)
    Ne 01.10. 12:00 Real Sociedad - Betis 4:4 (2:2)
    Ne 01.10. 16:15 FC Barcelona - Las Palmas 3:0 (0:0)
    Ne 01.10. 18:30 Valencia - Bilbao 3:2 (2:0)
    Ne 01.10. 18:30 Villarreal - Eibar 3:0 (1:0)
    Ne 01.10. 20:45 Real Madrid - Esp. Barcelona 2:0 (1:0)

    8.kolo

    13.10. 21:00 Esp. Barcelona - Levante 0:0 (0:0)
    So 14.10. 13:00 Bilbao - FC Sevilla 1:0 (1:0)
    So 14.10. 16:15 Getafe - Real Madrid 1:2 (0:1)
    So 14.10. 18:30 Alavés - Real Sociedad 0:2 (0:0)
    So 14.10. 20:45 Atlético Madrid - FC Barcelona 1:1 (1:0)
    Ne 15.10. 12:00 Eibar - La Coruňa 0:0 (0:0)
    Ne 15.10. 16:15 Girona - Villarreal 1:2 (1:2)
    Ne 15.10. 18:30 Málaga - Leganés 0:2 (0:0)
    Ne 15.10. 20:45 Betis - Valencia 3:6 (0:2)
    Po 16.10. 21:00 Las Palmas - Celta Vigo 2:5 (0:2)

    9.kolo

    So 21.10. 13:00 Levante - Getafe 1:1 (0:0)
    So 21.10. 16:15 Betis - Alavés 2:0 (1:0)
    So 21.10. 18:30 Valencia - FC Sevilla 4:0 (1:0)
    So 21.10. 20:45 FC Barcelona - Málaga 2:0 (1:0)
    Ne 22.10. 12:00 Villarreal - Las Palmas 4:0 (1:0)
    Ne 22.10. 16:15 Celta Vigo - Atlético Madrid 0:1 (0:1)
    Ne 22.10. 18:30 Leganés - Bilbao 1:0 (0:0)
    Ne 22.10. 20:45 Real Madrid - Eibar 3:0 (2:0)
    Po 23.10. 20:00 Real Sociedad - Esp. Barcelona 1:1 (0:1)
    Po 23.10. 21:00 La Coruňa - Girona 1:2 (0:1)

    10.kolo

    So 28.10. 13:00 Alavés - Valencia 1:2 (0:1)
    So 28.10. 18:30 Atlético Madrid - Villarreal 1:1 (0:0)
    So 28.10. 20:45 Bilbao - FC Barcelona 0:2 (0:1)
    So 28.10. 22:30 FC Sevilla - Leganés 2:1 (1:0)
    Ne 29.10. 12:00 Getafe - Real Sociedad 2:1 (0:1)
    Ne 29.10. 16:15 Girona - Real Madrid 2:1 (0:1)
    Ne 29.10. 18:30 Eibar - Levante 2:2 (0:2)
    Ne 29.10. 20:45 Málaga - Celta Vigo 2:1 (1:0)
    Po 30.10. 21:00 Esp. Barcelona - Betis 1:0 (0:0)
    Po 30.10. 21:00 Las Palmas - La Coruňa 1:3 (1:1)

    11.kolo

    03.11. 21:00 Betis - Getafe 2:2 (0:2)
    So 04.11. 13:00 Valencia - Leganés 3:0 (1:0)
    So 04.11. 16:15 La Coruňa - Atlético Madrid 0:1 (0:0)
    So 04.11. 18:30 Alavés - Esp. Barcelona 1:0 (1:0)
    So 04.11. 20:45 FC Barcelona - FC Sevilla 2:1 (1:0)
    Ne 05.11. 12:00 Levante - Girona 1:2 (0:0)
    Ne 05.11. 16:15 Celta Vigo - Bilbao 3:1 (3:1)
    Ne 05.11. 18:30 Real Sociedad - Eibar 3:1 (2:0)
    Ne 05.11. 18:30 Villarreal - Málaga 2:0 (0:0)
    Ne 05.11. 20:45 Real Madrid - Las Palmas 3:0 (1:0)

    12.kolo

    17.11. 21:00 Girona - Real Sociedad 1:1 (0:1)
    So 18.11. 13:00 Getafe - Alavés 4:1 (2:0)
    So 18.11. 16:15 Leganés - FC Barcelona 0:3 (0:1)
    So 18.11. 18:30 FC Sevilla - Celta Vigo 2:1 (1:1)
    So 18.11. 20:45 Atlético Madrid - Real Madrid 0:0 (0:0)
    Ne 19.11. 12:00 Málaga - La Coruňa 3:2 (1:1)
    Ne 19.11. 16:15 Esp. Barcelona - Valencia 0:2 (0:0)
    Ne 19.11. 18:30 Las Palmas - Levante 0:2 (0:0)
    Ne 19.11. 20:45 Bilbao - Villarreal 1:1 (0:1)
    Po 20.11. 21:00 Eibar - Betis 5:0 (2:0)

    13.kolo

    24.11. 21:00 Celta Vigo - Leganés 1:0 (1:0)
    So 25.11. 13:00 Alavés - Eibar 1:2 (0:1)
    So 25.11. 16:15 Real Madrid - Málaga 3:2 (2:1)
    So 25.11. 18:30 Betis - Girona 2:2 (0:1)
    So 25.11. 20:45 Levante - Atlético Madrid 0:5 (0:2)
    Ne 26.11. 12:00 La Coruňa - Bilbao 2:2 (1:1)
    Ne 26.11. 16:15 Real Sociedad - Las Palmas 2:2 (1:1)
    Ne 26.11. 18:30 Villarreal - FC Sevilla 2:3 (1:0)
    Ne 26.11. 20:45 Valencia - FC Barcelona 1:1 (0:0)
    Po 27.11. 21:00 Esp. Barcelona - Getafe 1:0 (0:0)

    14.kolo

    01.12. 21:00 Málaga - Levante 0:0 (0:0)
    So 02.12. 13:00 FC Barcelona - Celta Vigo 2:2 (1:1)
    So 02.12. 16:15 Atlético Madrid - Real Sociedad 2:1 (0:1)
    So 02.12. 18:30 FC Sevilla - La Coruňa 2:0 (1:0)
    So 02.12. 20:45 Bilbao - Real Madrid 0:0 (0:0)
    Ne 03.12. 12:00 Leganés - Villarreal 3:1 (0:0)
    Ne 03.12. 16:15 Getafe - Valencia 1:0 (0:0)
    Ne 03.12. 18:30 Eibar - Esp. Barcelona 3:1 (2:0)
    Ne 03.12. 20:45 Las Palmas - Betis 1:0 (1:0)
    Po 04.12. 21:00 Girona - Alavés 2:3 (0:0)

    15.kolo

    08.12. 21:00 Alavés - Las Palmas 2:0 (1:0)
    So 09.12. 13:00 Getafe - Eibar 0:0 (0:0)
    So 09.12. 16:15 Real Madrid - FC Sevilla 5:0 (5:0)
    So 09.12. 18:30 La Coruňa - Leganés 1:0 (1:0)
    So 09.12. 20:45 Valencia - Celta Vigo 2:1 (1:0)
    Ne 10.12. 12:00 Real Sociedad - Málaga 0:2 (0:1)
    Ne 10.12. 16:15 Betis - Atlético Madrid 0:1 (0:1)
    Ne 10.12. 18:30 Levante - Bilbao 1:2 (0:1)
    Ne 10.12. 20:45 Villarreal - FC Barcelona 0:2 (0:0)
    Po 11.12. 21:00 Esp. Barcelona - Girona 0:1 (0:1)

    16.kolo

    15.12. 21:00 FC Sevilla - Levante 0:0 (0:0)
    So 16.12. 16:15 Bilbao - Real Sociedad 0:0 (0:0)
    So 16.12. 18:30 Eibar - Valencia 2:1 (0:0)
    So 16.12. 20:45 Atlético Madrid - Alavés 1:0 (0:0)
    Ne 17.12. 12:00 Girona - Getafe 1:0 (1:0)
    Ne 17.12. 16:15 Celta Vigo - Villarreal 0:1 (0:1)
    Ne 17.12. 18:30 Las Palmas - Esp. Barcelona 2:2 (0:2)
    Ne 17.12. 20:45 FC Barcelona - La Coruňa 4:0 (2:0)
    Po 18.12. 21:00 Málaga - Betis 0:2 (0:1)
    St 21.02. 18:45 Leganés - Real Madrid 1:3 (1:1)

    17.kolo

    Út 19.12. 21:30 Levante - Leganés 0:0 (0:0)
    St 20.12. 19:30 Getafe - Las Palmas 2:0 (2:0)
    St 20.12. 21:30 Real Sociedad - FC Sevilla 3:1 (1:1)
    Čt 21.12. 19:30 Eibar - Girona 4:1 (2:1)
    Čt 21.12. 21:30 Alavés - Málaga 1:0 (0:0)
    22.12. 19:30 Betis - Bilbao 0:2 (0:1)
    22.12. 21:30 Esp. Barcelona - Atlético Madrid 1:0 (0:0)
    So 23.12. 13:00 Real Madrid - FC Barcelona 0:3 (0:0)
    So 23.12. 16:15 Valencia - Villarreal 0:1 (0:1)
    So 23.12. 18:30 La Coruňa - Celta Vigo 1:3 (0:2)

    18.kolo

    So 06.01. 13:00 Atlético Madrid - Getafe 2:0 (1:0)
    So 06.01. 16:15 Valencia - Girona 2:1 (1:1)
    So 06.01. 18:30 Las Palmas - Eibar 1:2 (1:0)
    So 06.01. 20:45 FC Sevilla - Betis 3:5 (2:2)
    Ne 07.01. 12:00 Leganés - Real Sociedad 1:0 (0:0)
    Ne 07.01. 16:15 FC Barcelona - Levante 3:0 (2:0)
    Ne 07.01. 18:30 Bilbao - Alavés 2:0 (1:0)
    Ne 07.01. 18:30 Villarreal - La Coruňa 1:1 (1:0)
    Ne 07.01. 20:45 Celta Vigo - Real Madrid 2:2 (1:2)
    Po 08.01. 21:00 Málaga - Esp. Barcelona 0:1 (0:1)

    19.kolo

    12.01. 21:00 Getafe - Málaga 1:0 (0:0)
    So 13.01. 13:00 Girona - Las Palmas 6:0 (1:0)
    So 13.01. 16:15 Real Madrid - Villarreal 0:1 (0:0)
    So 13.01. 18:30 Eibar - Atlético Madrid 0:1 (0:1)
    So 13.01. 20:45 La Coruňa - Valencia 1:2 (0:1)
    Ne 14.01. 12:00 Levante - Celta Vigo 0:1 (0:1)
    Ne 14.01. 16:15 Alavés - FC Sevilla 1:0 (0:0)
    Ne 14.01. 18:30 Esp. Barcelona - Bilbao 1:1 (1:1)
    Ne 14.01. 20:45 Real Sociedad - FC Barcelona 2:4 (2:1)
    Po 15.01. 21:00 Betis - Leganés 3:2 (2:1)

    20.kolo

    19.01. 21:00 Getafe - Bilbao 2:2 (1:1)
    So 20.01. 13:00 Esp. Barcelona - FC Sevilla 0:3 (0:2)
    So 20.01. 16:15 Atlético Madrid - Girona 1:1 (1:0)
    So 20.01. 18:30 Villarreal - Levante 2:1 (1:0)
    So 20.01. 20:45 Las Palmas - Valencia 2:1 (1:1)
    Ne 21.01. 12:00 Alavés - Leganés 2:2 (0:0)
    Ne 21.01. 16:15 Real Madrid - La Coruňa 7:1 (2:1)
    Ne 21.01. 18:30 Real Sociedad - Celta Vigo 1:2 (1:1)
    Ne 21.01. 20:45 Betis - FC Barcelona 0:5 (0:0)
    Po 22.01. 21:00 Eibar - Málaga 1:1 (0:1)

    21.kolo

    26.01. 21:00 Bilbao - Eibar 1:1 (0:0)
    So 27.01. 13:00 La Coruňa - Levante 2:2 (2:0)
    So 27.01. 16:15 Valencia - Real Madrid 1:4 (0:2)
    So 27.01. 18:30 Málaga - Girona 0:0 (0:0)
    So 27.01. 20:45 Villarreal - Real Sociedad 4:2 (4:1)
    Ne 28.01. 12:00 Leganés - Esp. Barcelona 3:2 (1:0)
    Ne 28.01. 16:15 Atlético Madrid - Las Palmas 3:0 (0:0)
    Ne 28.01. 18:30 FC Sevilla - Getafe 1:1 (0:0)
    Ne 28.01. 20:45 FC Barcelona - Alavés 2:1 (0:1)
    Po 29.01. 21:00 Celta Vigo - Betis 3:2 (1:0)

    22.kolo

    02.02. 21:00 Real Sociedad - La Coruňa 5:0 (1:0)
    So 03.02. 13:00 Eibar - FC Sevilla 5:1 (3:1)
    So 03.02. 16:15 Betis - Villarreal 2:1 (1:0)
    So 03.02. 18:30 Alavés - Celta Vigo 2:1 (2:0)
    So 03.02. 20:45 Levante - Real Madrid 2:2 (1:1)
    Ne 04.02. 12:00 Getafe - Leganés 0:0 (0:0)
    Ne 04.02. 16:15 Esp. Barcelona - FC Barcelona 1:1 (0:0)
    Ne 04.02. 18:30 Girona - Bilbao 2:0 (1:0)
    Ne 04.02. 20:45 Atlético Madrid - Valencia 1:0 (0:0)
    Po 05.02. 21:00 Las Palmas - Málaga 1:0 (0:0)

    23.kolo

    09.02. 21:00 Bilbao - Las Palmas 0:0 (0:0)
    So 10.02. 13:00 Villarreal - Alavés 1:2 (0:1)
    So 10.02. 16:15 Málaga - Atlético Madrid 0:1 (0:1)
    So 10.02. 18:30 Leganés - Eibar 0:1 (0:0)
    So 10.02. 20:45 Real Madrid - Real Sociedad 5:2 (4:0)
    Ne 11.02. 12:00 FC Sevilla - Girona 1:0 (0:0)
    Ne 11.02. 16:15 FC Barcelona - Getafe 0:0 (0:0)
    Ne 11.02. 18:30 Celta Vigo - Esp. Barcelona 2:2 (1:1)
    Ne 11.02. 20:45 Valencia - Levante 3:1 (1:1)
    Po 12.02. 21:00 La Coruňa - Betis 0:1 (0:0)

    24.kolo

    16.02. 21:00 Girona - Leganés 3:0 (2:0)
    So 17.02. 13:00 Las Palmas - FC Sevilla 1:2 (0:1)
    So 17.02. 16:15 Eibar - FC Barcelona 0:2 (0:1)
    So 17.02. 18:30 Alavés - La Coruňa 1:0 (0:0)
    So 17.02. 20:45 Málaga - Valencia 1:2 (1:0)
    Ne 18.02. 12:00 Real Sociedad - Levante 3:0 (2:0)
    Ne 18.02. 16:15 Atlético Madrid - Bilbao 2:0 (0:0)
    Ne 18.02. 18:30 Esp. Barcelona - Villarreal 1:1 (0:1)
    Ne 18.02. 20:45 Betis - Real Madrid 3:5 (2:1)
    Po 19.02. 21:00 Getafe - Celta Vigo 3:0 (1:0)

    25.kolo

    23.02. 21:00 La Coruňa - Esp. Barcelona 0:0 (0:0)
    So 24.02. 13:00 Celta Vigo - Eibar 2:0 (0:0)
    So 24.02. 16:15 Real Madrid - Alavés 4:0 (1:0)
    So 24.02. 18:30 Leganés - Las Palmas 0:0 (0:0)
    So 24.02. 20:45 FC Barcelona - Girona 6:1 (4:1)
    Ne 25.02. 12:00 Villarreal - Getafe 1:0 (1:0)
    Ne 25.02. 16:15 Bilbao - Málaga 2:1 (2:1)
    Ne 25.02. 18:30 Valencia - Real Sociedad 2:1 (1:0)
    Ne 25.02. 20:45 FC Sevilla - Atlético Madrid 2:5 (0:2)
    Po 26.02. 21:00 Levante - Betis 0:2 (0:0)

    26.kolo

    Út 27.02. 20:00 Esp. Barcelona - Real Madrid 1:0 (0:0)
    Út 27.02. 21:30 Girona - Celta Vigo 1:0 (1:0)
    St 28.02. 19:30 Getafe - La Coruňa 3:0 (2:0)
    St 28.02. 19:30 Bilbao - Valencia 1:1 (0:1)
    St 28.02. 19:30 Málaga - FC Sevilla 0:1 (0:1)
    St 28.02. 21:30 Eibar - Villarreal 1:0 (1:0)
    St 28.02. 21:30 Atlético Madrid - Leganés 4:0 (2:0)
    Čt 01.03. 19:30 Betis - Real Sociedad 0:0 (0:0)
    Čt 01.03. 21:00 Las Palmas - FC Barcelona 1:1 (0:1)
    Čt 01.03. 21:30 Alavés - Levante 1:0 (0:0)

    27.kolo

    So 03.03. 13:00 Villarreal - Girona 0:2 (0:1)
    So 03.03. 16:15 FC Sevilla - Bilbao 2:0 (2:0)
    So 03.03. 18:30 Leganés - Málaga 2:0 (0:0)
    So 03.03. 18:30 La Coruňa - Eibar 1:1 (1:1)
    So 03.03. 20:45 Real Madrid - Getafe 3:1 (2:0)
    Ne 04.03. 12:00 Levante - Esp. Barcelona 1:1 (0:0)
    Ne 04.03. 16:15 FC Barcelona - Atlético Madrid 1:0 (1:0)
    Ne 04.03. 18:30 Real Sociedad - Alavés 2:1 (2:1)
    Ne 04.03. 20:45 Valencia - Betis 2:0 (2:0)
    Po 05.03. 21:00 Celta Vigo - Las Palmas 2:1 (0:0)

    28.kolo

    09.03. 21:00 Girona - La Coruňa 2:0 (1:0)
    So 10.03. 13:00 Eibar - Real Madrid 1:2 (0:1)
    So 10.03. 16:15 FC Sevilla - Valencia 0:2 (0:1)
    So 10.03. 18:30 Getafe - Levante 0:1 (0:0)
    So 10.03. 20:45 Málaga - FC Barcelona 0:2 (0:2)
    Ne 11.03. 12:00 Esp. Barcelona - Real Sociedad 2:1 (0:1)
    Ne 11.03. 16:15 Atlético Madrid - Celta Vigo 3:0 (1:0)
    Ne 11.03. 18:30 Las Palmas - Villarreal 0:2 (0:0)
    Ne 11.03. 20:45 Bilbao - Leganés 2:0 (2:0)
    Po 12.03. 21:00 Alavés - Betis 1:3 (0:2)

    29.kolo

    16.03. 21:00 Levante - Eibar 2:1 (1:0)
    So 17.03. 13:00 La Coruňa - Las Palmas 1:1 (1:1)
    So 17.03. 16:15 Valencia - Alavés 3:1 (2:0)
    So 17.03. 18:30 Real Sociedad - Getafe 1:2 (1:1)
    So 17.03. 20:45 Betis - Esp. Barcelona 3:0 (1:0)
    Ne 18.03. 12:00 Leganés - FC Sevilla 2:1 (1:0)
    Ne 18.03. 16:15 FC Barcelona - Bilbao 2:0 (2:0)
    Ne 18.03. 18:30 Villarreal - Atlético Madrid 2:1 (0:1)
    Ne 18.03. 18:30 Celta Vigo - Málaga 0:0 (0:0)
    Ne 18.03. 20:45 Real Madrid - Girona 6:3 (1:1)

    30.kolo

    So 31.03. 13:00 Girona - Levante 1:1 (0:0)
    So 31.03. 16:15 Bilbao - Celta Vigo 1:1 (0:0)
    So 31.03. 18:30 Las Palmas - Real Madrid 0:3 (0:2)
    So 31.03. 20:45 FC Sevilla - FC Barcelona 2:2 (1:0)
    Ne 01.04. 12:00 Esp. Barcelona - Alavés 0:0 (0:0)
    Ne 01.04. 16:15 Leganés - Valencia 0:1 (0:0)
    Ne 01.04. 18:30 Eibar - Real Sociedad 0:0 (0:0)
    Ne 01.04. 18:30 Málaga - Villarreal 1:0 (1:0)
    Ne 01.04. 20:45 Atlético Madrid - La Coruňa 1:0 (1:0)
    Po 02.04. 21:00 Getafe - Betis 0:1 (0:0)

    31.kolo

    06.04. 21:00 La Coruňa - Málaga 3:2 (1:1)
    So 07.04. 13:00 Alavés - Getafe 2:0 (0:0)
    So 07.04. 16:15 Celta Vigo - FC Sevilla 4:0 (1:0)
    So 07.04. 18:30 Betis - Eibar 2:0 (1:0)
    So 07.04. 20:45 FC Barcelona - Leganés 3:1 (2:0)
    Ne 08.04. 12:00 Levante - Las Palmas 2:1 (1:0)
    Ne 08.04. 16:15 Real Madrid - Atlético Madrid 1:1 (0:0)
    Ne 08.04. 18:30 Real Sociedad - Girona 5:0 (2:0)
    Ne 08.04. 20:45 Valencia - Esp. Barcelona 1:0 (1:0)
    Po 09.04. 21:00 Villarreal - Bilbao 1:3 (0:1)

    32.kolo

    13.04. 21:00 Girona - Betis 0:1 (0:1)
    So 14.04. 13:00 FC Sevilla - Villarreal 2:2 (0:1)
    So 14.04. 16:15 FC Barcelona - Valencia 2:1 (1:0)
    So 14.04. 18:30 Leganés - Celta Vigo 1:0 (0:0)
    So 14.04. 18:30 Las Palmas - Real Sociedad 0:1 (0:1)
    So 14.04. 20:45 Bilbao - La Coruňa 2:3 (0:2)
    Ne 15.04. 12:00 Eibar - Alavés 0:1 (0:1)
    Ne 15.04. 16:15 Atlético Madrid - Levante 3:0 (1:0)
    Ne 15.04. 18:30 Getafe - Esp. Barcelona 1:0 (0:0)
    Ne 15.04. 20:45 Málaga - Real Madrid 1:2 (0:1)

    33.kolo

    Út 17.04. 19:30 La Coruňa - FC Sevilla 0:0 (0:0)
    Út 17.04. 21:00 Celta Vigo - FC Barcelona 2:2 (1:1)
    Út 17.04. 21:30 Villarreal - Leganés 2:1 (1:0)
    St 18.04. 19:30 Esp. Barcelona - Eibar 0:1 (0:1)
    St 18.04. 19:30 Valencia - Getafe 1:2 (0:1)
    St 18.04. 21:30 Real Madrid - Bilbao 1:1 (0:1)
    Čt 19.04. 19:30 Real Sociedad - Atlético Madrid 3:0 (1:0)
    Čt 19.04. 19:30 Alavés - Girona 1:2 (0:0)
    Čt 19.04. 21:30 Betis - Las Palmas 1:0 (0:0)
    Čt 19.04. 21:30 Levante - Málaga 1:0 (0:0)

    34.kolo

    20.04. 21:00 Leganés - La Coruňa 0:0 (0:0)
    So 21.04. 13:00 Eibar - Getafe 0:1 (0:1)
    So 21.04. 16:15 Celta Vigo - Valencia 1:1 (0:0)
    Ne 22.04. 12:00 Girona - Esp. Barcelona 0:2 (0:1)
    Ne 22.04. 16:15 Málaga - Real Sociedad 2:0 (2:0)
    Ne 22.04. 18:30 Las Palmas - Alavés 0:4 (0:0)
    Ne 22.04. 20:45 Atlético Madrid - Betis 0:0 (0:0)
    Po 23.04. 21:00 Bilbao - Levante 1:3 (1:2)
    St 09.05. 20:00 FC Barcelona - Villarreal 5:1 (3:0)
    St 09.05. 21:30 FC Sevilla - Real Madrid 3:2 (2:0)

    35.kolo

    27.04. 21:00 Levante - FC Sevilla 2:1 (1:1)
    So 28.04. 13:00 Esp. Barcelona - Las Palmas 1:1 (0:1)
    So 28.04. 16:15 Real Sociedad - Bilbao 3:1 (2:0)
    So 28.04. 18:30 Real Madrid - Leganés 2:1 (2:0)
    So 28.04. 20:45 Villarreal - Celta Vigo 4:1 (3:1)
    Ne 29.04. 12:00 Getafe - Girona 1:1 (1:1)
    Ne 29.04. 16:15 Alavés - Atlético Madrid 0:1 (0:0)
    Ne 29.04. 18:30 Valencia - Eibar 0:0 (0:0)
    Ne 29.04. 20:45 La Coruňa - FC Barcelona 2:4 (1:2)
    Po 30.04. 21:00 Betis - Málaga 2:1 (1:1)

    36.kolo

    04.05. 21:00 FC Sevilla - Real Sociedad 1:0 (0:0)
    So 05.05. 13:00 Girona - Eibar 1:4 (0:2)
    So 05.05. 16:15 Bilbao - Betis 2:0 (0:0)
    So 05.05. 18:30 Celta Vigo - La Coruňa 1:1 (1:0)
    So 05.05. 20:45 Villarreal - Valencia 1:0 (0:0)
    Ne 06.05. 12:00 Málaga - Alavés 0:3 (0:1)
    Ne 06.05. 16:15 Atlético Madrid - Esp. Barcelona 0:2 (0:0)
    Ne 06.05. 18:30 Las Palmas - Getafe 0:1 (0:0)
    Ne 06.05. 20:45 FC Barcelona - Real Madrid 2:2 (1:1)
    Po 07.05. 21:00 Leganés - Levante 0:3 (0:0)

    37.kolo

    So 12.05. 16:15 Real Sociedad - Leganés 3:2 (2:1)
    So 12.05. 18:30 Girona - Valencia 0:1 (0:0)
    So 12.05. 18:30 Betis - FC Sevilla 2:2 (1:0)
    So 12.05. 18:30 Alavés - Bilbao 3:1 (1:0)
    So 12.05. 18:30 Eibar - Las Palmas 1:0 (1:0)
    So 12.05. 18:30 Getafe - Atlético Madrid 0:1 (0:1)
    So 12.05. 18:30 La Coruňa - Villarreal 2:4 (0:3)
    So 12.05. 20:45 Real Madrid - Celta Vigo 6:0 (3:0)
    Ne 13.05. 16:15 Esp. Barcelona - Málaga 4:1 (3:1)
    Ne 13.05. 20:45 Levante - FC Barcelona 5:4 (2:1)

    38.kolo

    So 19.05. 13:00 Celta Vigo - Levante 4:2 (2:1)
    So 19.05. 16:15 Leganés - Betis 3:2 (1:1)
    So 19.05. 18:30 FC Sevilla - Alavés 1:0 (1:0)
    So 19.05. 18:30 Las Palmas - Girona 1:2 (1:2)
    So 19.05. 18:30 Málaga - Getafe 0:1 (0:0)
    So 19.05. 20:45 Villarreal - Real Madrid 2:2 (0:2)
    Ne 20.05. 12:00 Valencia - La Coruňa 2:1 (1:0)
    Ne 20.05. 16:15 Bilbao - Esp. Barcelona 0:1 (0:1)
    Ne 20.05. 18:30 Atlético Madrid - Eibar 2:2 (1:1)
    Ne 20.05. 20:45 FC Barcelona - Real Sociedad 1:0 (0:0)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 38 28 9 1 99:29 93
    2. 38 23 10 5 58:22 79
    3. 38 22 10 6 94:44 76
    4. 38 22 7 9 65:38 73
    5. 38 18 7 13 57:50 61
    6. 38 18 6 14 60:61 60
    7. 38 17 7 14 49:58 58
    8. 38 15 10 13 42:33 55
    9. 38 14 9 15 44:50 51
    10. 38 14 9 15 50:59 51
    11. 38 14 7 17 66:59 49
    12. 38 13 10 15 59:60 49
    13. 38 12 13 13 36:42 49
    14. 38 15 2 21 40:50 47
    15. 38 11 13 14 44:58 46
    16. 38 10 13 15 41:49 43
    17. 38 12 7 19 34:51 43
    18. 38 6 11 21 38:76 29
    19. 38 5 7 26 24:74 22
    20. 38 5 5 28 24:61 20

    Nejčtenější ze sportu