Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 1226
  • Návštěvy: 65/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Jihomoravský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    5285
    Týden:
    65
    Dnes:
    8
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 14.08. 16:30 Křenovice - Moravská Slavia 3:1 (2:0)
    So 14.08. 16:30 Šaratice - Práče 3:2 (1:2)
    Ne 15.08. 16:30 Šatov - Višňové 1:0 (0:0)
    Ne 15.08. 16:30 MFK Modřice - Újezd u Brna 1:0 (0:0)
    Ne 15.08. 16:30 Únanov - Jaroslavice 1:2 (1:1)
    Ne 15.08. 16:30 Tuřany - Zastávka 1:2 (1:0)
    Ne 15.08. 16:30 Měnín - Žebětín 0:2 (0:1)

    3.kolo

    So 21.08. 16:30 Žebětín - Šaratice 1:1 (0:1)
    So 21.08. 16:30 Zastávka - Měnín 4:2 (2:1)
    So 21.08. 16:30 Moravská Slavia - MFK Modřice 3:0 (2:0)
    Ne 22.08. 16:30 Práče - Šatov 0:1 (0:1)
    Ne 22.08. 16:30 Jaroslavice - Tuřany 1:4 (1:1)
    Ne 22.08. 16:30 Újezd u Brna - Únanov 1:2 (0:0)
    Ne 22.08. 16:30 Višňové - Křenovice 0:5 (0:3)

    4.kolo

    So 28.08. 16:30 Tuřany - Újezd u Brna 0:1 (0:1)
    So 28.08. 16:30 Šaratice - Zastávka 3:1 (3:0)
    Ne 29.08. 16:30 Šatov - Křenovice 0:0 (0:0)
    Ne 29.08. 16:30 MFK Modřice - Višňové 2:4 (1:0)
    Ne 29.08. 16:30 Únanov - Moravská Slavia 3:1 (2:0)
    Ne 29.08. 16:30 Měnín - Jaroslavice 3:1 (2:0)
    Ne 29.08. 16:30 Práče - Žebětín 2:1 (0:0)

    5.kolo

    So 04.09. 16:30 Žebětín - Šatov 0:0 (0:0)
    So 04.09. 16:30 Zastávka - Práče 5:0 (2:0)
    So 04.09. 16:30 Moravská Slavia - Tuřany 3:0 (1:0)
    So 04.09. 16:30 Křenovice - MFK Modřice 5:2 (4:0)
    Ne 05.09. 16:30 Jaroslavice - Šaratice 2:4 (1:2)
    Ne 05.09. 16:30 Újezd u Brna - Měnín 1:0
    Ne 05.09. 16:30 Višňové - Únanov 0:0 (0:0)

    6.kolo

    So 11.09. 16:00 Tuřany - Višňové 4:1 (2:0)
    So 11.09. 16:00 Šaratice - Újezd u Brna 5:0 (1:0)
    So 11.09. 16:00 Žebětín - Zastávka 0:0 (0:0)
    Ne 12.09. 16:00 Šatov - MFK Modřice 3:1 (2:0)
    Ne 12.09. 16:00 Únanov - Křenovice 3:0 (1:0)
    Ne 12.09. 16:00 Měnín - Moravská Slavia 3:4 (2:3)
    Ne 12.09. 16:00 Práče - Jaroslavice 0:1 (0:1)

    7.kolo

    So 18.09. 16:00 Zastávka - Šatov 2:1 (0:0)
    So 18.09. 16:00 Moravská Slavia - Šaratice 1:1 (1:0)
    So 18.09. 16:00 Křenovice - Tuřany 2:1 (1:0)
    Ne 19.09. 16:00 Jaroslavice - Žebětín 3:3 (3:0)
    Ne 19.09. 16:00 Újezd u Brna - Práče 3:4 (1:2)
    Ne 19.09. 16:00 Višňové - Měnín 1:5 (0:2)
    Ne 19.09. 16:00 MFK Modřice - Únanov 1:1 (0:1)

    8.kolo

    So 25.09. 16:00 Tuřany - MFK Modřice 1:1 (1:0)
    So 25.09. 16:00 Práče - Moravská Slavia 3:2 (2:2)
    So 25.09. 16:00 Žebětín - Újezd u Brna 4:0 (0:0)
    So 25.09. 16:00 Zastávka - Jaroslavice 3:1 (2:0)
    Ne 26.09. 16:00 Šatov - Únanov 1:3 (1:1)
    Ne 26.09. 16:00 Měnín - Křenovice 2:2 (1:1)
    Ne 26.09. 16:00 Šaratice - Višňové 6:0 (3:0)

    9.kolo

    So 02.10. 15:30 Moravská Slavia - Žebětín 3:0 (2:0)
    So 02.10. 15:30 Křenovice - Šaratice 2:2 (0:2)
    Ne 03.10. 15:30 Jaroslavice - Šatov 2:2 (0:1)
    Ne 03.10. 15:30 Újezd u Brna - Zastávka 1:1 (1:0)
    Ne 03.10. 15:30 Višňové - Práče 0:2 (0:0)
    Ne 03.10. 15:30 MFK Modřice - Měnín 4:0 (2:0)
    Ne 03.10. 15:30 Únanov - Tuřany 0:1 (0:0)

    10.kolo

    So 09.10. 15:00 Šaratice - MFK Modřice 5:1 (3:0)
    So 09.10. 15:00 Žebětín - Višňové 3:0 (2:0)
    So 09.10. 15:00 Zastávka - Moravská Slavia 1:1 (0:1)
    Ne 10.10. 15:00 Šatov - Tuřany 0:2 (0:1)
    Ne 10.10. 15:00 Měnín - Únanov 5:2 (2:2)
    Ne 10.10. 15:00 Práče - Křenovice 1:2 (0:1)
    Ne 10.10. 15:00 Jaroslavice - Újezd u Brna 2:2 (1:2)

    11.kolo

    So 16.10. 15:00 Moravská Slavia - Jaroslavice 2:0 (1:0)
    So 16.10. 15:00 Višňové - Zastávka 1:4 (0:2)
    So 16.10. 15:00 Křenovice - Žebětín 4:2 (0:0)
    So 16.10. 15:00 Tuřany - Měnín 2:3 (2:1)
    Ne 17.10. 15:00 Újezd u Brna - Šatov 2:0 (1:0)
    Ne 17.10. 15:00 MFK Modřice - Práče 1:1 (0:0)
    Ne 17.10. 15:00 Únanov - Šaratice 1:0 (0:0)

    12.kolo

    So 23.10. 14:30 Šaratice - Tuřany 2:1 (0:0)
    So 23.10. 14:30 Žebětín - MFK Modřice 3:2 (1:1)
    So 23.10. 14:30 Zastávka - Křenovice 0:3 (0:1)
    Ne 24.10. 14:30 Šatov - Měnín 2:2 (1:1)
    Ne 24.10. 14:30 Práče - Únanov 0:3 (0:1)
    Ne 24.10. 14:30 Jaroslavice - Višňové 2:0 (1:0)
    Ne 24.10. 14:30 Újezd u Brna - Moravská Slavia 3:1 (1:1)

    13.kolo

    So 30.10. 14:00 Moravská Slavia - Šatov 2:1 (2:0)
    So 30.10. 14:00 Křenovice - Jaroslavice 3:1 (0:0)
    So 30.10. 14:00 Tuřany - Práče 1:2 (1:2)
    Ne 31.10. 14:00 Višňové - Újezd u Brna 2:1 (1:0)
    Ne 31.10. 14:00 MFK Modřice - Zastávka 0:1 (0:1)
    Ne 31.10. 14:00 Únanov - Žebětín 1:3 (0:1)
    Ne 31.10. 14:00 Měnín - Šaratice 1:2 (1:1)

    1.kolo

    So 06.11. 14:00 Šaratice - Šatov 3:0 (2:0)
    So 06.11. 14:00 Žebětín - Tuřany 2:2 (1:1)
    So 06.11. 14:00 Zastávka - Únanov 2:0 (1:0)
    So 06.11. 14:00 Moravská Slavia - Višňové 5:0 (3:0)
    Ne 07.11. 14:00 Práče - Měnín 3:2 (3:2)
    Ne 07.11. 14:00 Jaroslavice - MFK Modřice 0:1 (0:1)
    Ne 07.11. 14:00 Újezd u Brna - Křenovice 4:0 (2:0)

    14.kolo

    So 13.11. 13:30 Šatov - Šaratice 3:2 (0:0)
    So 13.11. 13:30 Tuřany - Žebětín 3:1 (2:0)
    So 13.11. 13:30 Křenovice - Újezd u Brna 2:2 (0:0)
    Ne 14.11. 13:30 Měnín - Práče 7:1 (3:0)
    Ne 14.11. 13:30 Únanov - Zastávka 5:0 (3:0)
    Ne 14.11. 13:30 MFK Modřice - Jaroslavice 1:4 (1:2)
    Ne 14.11. 13:30 Višňové - Moravská Slavia 0:4 (0:2)

    15.kolo

    So 02.04. 15:30 Moravská Slavia - Křenovice 2:2 (1:1)
    So 02.04. 15:30 Zastávka - Tuřany 0:0 (0:0)
    So 02.04. 15:30 Žebětín - Měnín 2:2 (0:1)
    Ne 03.04. 15:30 Višňové - Šatov 0:4 (0:3)
    Ne 03.04. 15:30 Újezd u Brna - MFK Modřice 2:0 (1:0)
    Ne 03.04. 15:30 Jaroslavice - Únanov 0:3 (0:1)
    Ne 03.04. 15:30 Práče - Šaratice 1:2 (0:0)

    16.kolo

    So 09.04. 15:30 Šaratice - Žebětín 2:0 (1:0)
    So 09.04. 15:30 Tuřany - Jaroslavice 2:0 (2:0)
    Ne 10.04. 15:30 Šatov - Práče 5:0 (3:0)
    Ne 10.04. 15:30 Měnín - Zastávka 1:4 (0:4)
    Ne 10.04. 15:30 Únanov - Újezd u Brna 0:0 (0:0)
    Ne 10.04. 15:30 MFK Modřice - Moravská Slavia 2:2 (0:0)
    Ne 10.04. 15:30 Křenovice - Višňové 2:0 (0:0)

    17.kolo

    So 16.04. 16:00 Moravská Slavia - Únanov 2:1 (0:0)
    So 16.04. 16:00 Zastávka - Šaratice 0:2 (0:1)
    So 16.04. 16:00 Žebětín - Práče 1:3 (1:1)
    Ne 17.04. 16:00 Křenovice - Šatov 1:0 (1:0)
    Ne 17.04. 16:00 Višňové - MFK Modřice 2:4 (0:3)
    Ne 17.04. 16:00 Újezd u Brna - Tuřany 1:0 (1:0)
    Ne 17.04. 16:00 Jaroslavice - Měnín 0:4 (0:3)

    18.kolo

    So 23.04. 16:00 Šatov - Žebětín 1:1 (1:1)
    So 23.04. 16:00 Šaratice - Jaroslavice 4:0 (3:0)
    So 23.04. 16:00 Tuřany - Moravská Slavia 4:3 (2:2)
    Ne 24.04. 16:00 Práče - Zastávka 2:1 (2:1)
    Ne 24.04. 16:00 Měnín - Újezd u Brna 4:0 (2:0)
    Ne 24.04. 16:00 Únanov - Višňové 2:2 (2:1)
    Ne 24.04. 16:00 MFK Modřice - Křenovice 1:0 (0:0)

    19.kolo

    So 30.04. 13:30 Jaroslavice - Práče 1:0 (1:0)
    So 30.04. 16:30 Moravská Slavia - Měnín 2:1 (0:0)
    So 30.04. 16:30 Zastávka - Žebětín 2:5 (2:4)
    Ne 01.05. 16:30 MFK Modřice - Šatov 0:0 (0:0)
    Ne 01.05. 16:30 Křenovice - Únanov 4:2 (3:1)
    Ne 01.05. 16:30 Višňové - Tuřany 1:1 (0:0)
    Ne 01.05. 16:30 Újezd u Brna - Šaratice 1:0 (1:0)

    20.kolo

    So 07.05. 16:30 Žebětín - Jaroslavice 1:1 (0:1)
    So 07.05. 16:30 Šaratice - Moravská Slavia 2:0 (0:0)
    So 07.05. 16:30 Tuřany - Křenovice 0:2 (0:2)
    Ne 08.05. 16:30 Šatov - Zastávka 1:1 (1:0)
    Ne 08.05. 16:30 Práče - Újezd u Brna 1:0 (1:0)
    Ne 08.05. 16:30 Měnín - Višňové 3:2 (1:1)
    Ne 08.05. 16:30 Únanov - MFK Modřice 1:2 (0:1)

    21.kolo

    So 14.05. 16:30 Moravská Slavia - Práče 1:0 (0:0)
    Ne 15.05. 16:30 Únanov - Šatov 1:2 (0:2)
    Ne 15.05. 16:30 MFK Modřice - Tuřany 3:1 (1:1)
    Ne 15.05. 16:30 Višňové - Šaratice 5:3 (4:2)
    Ne 15.05. 16:30 Jaroslavice - Zastávka 3:1 (0:0)
    St 25.05. 17:00 Křenovice - Měnín 7:1 (2:1)
    St 25.05. 17:00 Újezd u Brna - Žebětín 2:0 (2:0)

    22.kolo

    So 21.05. 16:30 Zastávka - Újezd u Brna 1:1 (1:0)
    So 21.05. 16:30 Žebětín - Moravská Slavia 1:1 (0:0)
    So 21.05. 16:30 Šaratice - Křenovice 3:0 (1:0)
    So 21.05. 16:30 Tuřany - Únanov 0:2 (0:1)
    Ne 22.05. 16:30 Šatov - Jaroslavice 5:0 (2:0)
    Ne 22.05. 16:30 Práče - Višňové 2:0 (1:0)
    Ne 22.05. 16:30 Měnín - MFK Modřice 2:2 (2:2)

    23.kolo

    So 28.05. 16:30 Tuřany - Šatov 4:0 (0:0)
    So 28.05. 16:30 Moravská Slavia - Zastávka 2:2 (1:2)
    Ne 29.05. 16:30 Únanov - Měnín 2:1 (1:0)
    Ne 29.05. 16:30 MFK Modřice - Šaratice 3:0 (0:0)
    Ne 29.05. 16:30 Křenovice - Práče 1:3 (1:1)
    Ne 29.05. 16:30 Višňové - Žebětín 0:2 (0:1)
    Ne 29.05. 16:30 Újezd u Brna - Jaroslavice 1:2 (0:1)

    24.kolo

    So 04.06. 16:30 Zastávka - Višňové 5:0 (3:0)
    So 04.06. 16:30 Žebětín - Křenovice 1:2 (1:1)
    So 04.06. 16:30 Šaratice - Únanov 5:0 (4:0)
    Ne 05.06. 16:30 Šatov - Újezd u Brna 0:0 (0:0)
    Ne 05.06. 16:30 Jaroslavice - Moravská Slavia 3:1 (2:1)
    Ne 05.06. 16:30 Práče - MFK Modřice 1:1 (0:0)
    Ne 05.06. 16:30 Měnín - Tuřany 1:6 (0:2)

    25.kolo

    So 11.06. 16:30 Tuřany - Šaratice 0:2 (0:0)
    So 11.06. 16:30 Višňové - Jaroslavice 1:4 (1:0)
    So 11.06. 16:30 Moravská Slavia - Újezd u Brna 1:3 (0:2)
    Ne 12.06. 16:30 Měnín - Šatov 1:3 (0:1)
    Ne 12.06. 16:30 Únanov - Práče 6:1 (4:0)
    Ne 12.06. 16:30 MFK Modřice - Žebětín 2:3 (1:2)
    Ne 12.06. 16:30 Křenovice - Zastávka 6:2 (1:1)

    26.kolo

    St 15.06. 17:30 Šaratice - Měnín 5:0 (1:0)
    So 18.06. 16:30 Šatov - Moravská Slavia 2:1 (2:1)
    So 18.06. 16:30 Jaroslavice - Křenovice 0:3 (0:0)
    So 18.06. 16:30 Zastávka - MFK Modřice 2:2 (1:2)
    So 18.06. 16:30 Žebětín - Únanov 3:3 (1:1)
    Ne 19.06. 16:30 Újezd u Brna - Višňové 3:0 (1:0)
    Ne 19.06. 16:30 Práče - Tuřany 1:1 (1:1)
    Správce soutěže: Jaroslav Andrla

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 18 3 5 69:26 57
    2. 26 16 5 5 63:36 53
    3. 26 11 6 9 51:41 39
    4. 26 11 6 9 35:33 39
    5. 26 11 5 10 48:39 38
    6. 26 10 8 8 38:31 38
    7. 26 10 8 8 47:44 38
    8. 26 11 3 12 36:52 36
    9. 26 8 10 8 45:42 34
    10. 26 9 5 12 42:37 32
    11. 26 8 8 10 40:47 32
    12. 26 9 4 13 36:55 31
    13. 26 8 4 14 56:66 28
    14. 26 3 3 20 22:79 12

    Nejčtenější ze sportu