Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 1218
  • Návštěvy: 17/1
  • mistrovská soutěž
  • ženy
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    3790
    Týden:
    17
    Dnes:
    1
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 03.09. 00:00 Karlštejn - Lenešice 9:0
    So 03.09. 00:00 Liteň - Ervěnice 3:1
    So 03.09. 00:00 Trstěnice - Kačice 2:2
    So 03.09. 00:00 Blatná - Karlovy Vary 0:3
    So 03.09. 00:00 Tábor - Viktoria Plzeň B 3:1

    2.kolo

    So 10.09. 00:00 Lenešice - Viktoria Plzeň B 1:0
    So 10.09. 00:00 Karlovy Vary - Tábor 3:3
    So 10.09. 00:00 Kačice - Blatná 6:0
    So 10.09. 00:00 Ervěnice - Trstěnice 0:1
    So 10.09. 00:00 Karlštejn - Liteň 4:0

    3.kolo

    So 17.09. 00:00 Liteň - Lenešice 4:2
    So 17.09. 00:00 Trstěnice - Karlštejn 1:5
    So 17.09. 00:00 Blatná - Ervěnice 2:1
    So 17.09. 00:00 Tábor - Kačice 0:1
    So 17.09. 00:00 Viktoria Plzeň B - Karlovy Vary 4:2

    4.kolo

    So 24.09. 00:00 Lenešice - Karlovy Vary 1:3
    So 24.09. 00:00 Kačice - Viktoria Plzeň B 1:4
    So 24.09. 00:00 Ervěnice - Tábor 2:5
    So 24.09. 00:00 Karlštejn - Blatná 4:0
    So 24.09. 00:00 Liteň - Trstěnice 0:0 (0:0)

    5.kolo

    So 01.10. 00:00 Trstěnice - Lenešice 2:0
    So 01.10. 00:00 Blatná - Liteň 0:0 (0:0)
    So 01.10. 00:00 Tábor - Karlštejn 0:3
    So 01.10. 00:00 Viktoria Plzeň B - Ervěnice 11:1
    So 01.10. 00:00 Karlovy Vary - Kačice 4:0

    6.kolo

    So 08.10. 00:00 Lenešice - Kačice 1:0
    So 08.10. 00:00 Ervěnice - Karlovy Vary 0:3
    So 08.10. 00:00 Karlštejn - Viktoria Plzeň B 5:0
    So 08.10. 00:00 Liteň - Tábor 3:2
    So 08.10. 00:00 Trstěnice - Blatná 2:2

    7.kolo

    So 15.10. 00:00 Blatná - Lenešice 2:1
    So 15.10. 00:00 Tábor - Trstěnice 1:0
    So 15.10. 00:00 Viktoria Plzeň B - Liteň 4:0
    So 15.10. 00:00 Karlovy Vary - Karlštejn 2:2
    So 15.10. 00:00 Kačice - Ervěnice 2:1

    8.kolo

    So 22.10. 00:00 Lenešice - Ervěnice 0:1
    So 22.10. 00:00 Karlštejn - Kačice 3:0
    So 22.10. 00:00 Liteň - Karlovy Vary 2:2
    So 22.10. 00:00 Trstěnice - Viktoria Plzeň B 4:0
    So 22.10. 00:00 Blatná - Tábor 1:3

    9.kolo

    So 29.10. 00:00 Tábor - Lenešice 7:3
    So 29.10. 00:00 Viktoria Plzeň B - Blatná 3:2
    So 29.10. 00:00 Karlovy Vary - Trstěnice 2:1
    So 29.10. 00:00 Kačice - Liteň 3:1
    So 29.10. 00:00 Ervěnice - Karlštejn 0:3
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 9 8 1 0 38:3 25
    2. 9 5 3 1 24:13 18
    3. 9 5 1 3 24:17 16
    4. 9 5 0 4 27:19 15
    5. 9 4 1 4 15:16 13
    6. 9 3 3 3 13:12 12
    7. 9 3 3 3 13:18 12
    8. 9 2 2 5 9:23 8
    9. 9 2 0 7 9:28 6
    10. 9 1 0 8 7:30 3

    Nejčtenější ze sportu