Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 12167
  • Návštěvy: 17/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Vyškov  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    3581
    Týden:
    17
    Dnes:
    3
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 02.09. 16:00 Nesovice B - Pustiměř B 3:3 (1:1)
    Ne 03.09. 13:00 Brankovice B - Rychtářov 3:2 (1:1)
    Ne 03.09. 13:30 Hoštice B - Dědice B 0:7 (0:2)
    Ne 03.09. 13:45 Komořany B - Opatovice B 4:0 (0:0)
    Ne 03.09. 16:00 Bohdalice B - Ježkovice 9:2 (7:0)

    2.kolo

    So 09.09. 16:00 Nesovice B - Bohdalice B 3:1 (1:0)
    Ne 10.09. 10:00 Ježkovice - Komořany B 1:3 (0:2)
    Ne 10.09. 13:15 Opatovice B - Brankovice B 0:4 (0:2)
    Ne 10.09. 13:30 Pustiměř B - Dědice B 3:1 (1:1)
    Ne 10.09. 16:00 Rychtářov - Hoštice B 4:1 (0:0)

    3.kolo

    Ne 17.09. 13:00 Brankovice B - Ježkovice 7:2 (3:1)
    Ne 17.09. 13:00 Hoštice B - Opatovice B 0:2 (0:1)
    Ne 17.09. 13:15 Komořany B - Nesovice B 3:5 (3:1)
    Ne 17.09. 15:30 Dědice B - Rychtářov 3:1 (1:0)
    22.09. 17:00 Bohdalice B - Pustiměř B 2:1 (0:0)

    4.kolo

    So 23.09. 15:30 Nesovice B - Brankovice B 2:7 (1:5)
    Ne 24.09. 10:00 Ježkovice - Hoštice B 3:1 (1:0)
    Ne 24.09. 13:00 Pustiměř B - Rychtářov 3:4 (0:2)
    Čt 28.09. 15:00 Opatovice B - Dědice B 2:2 (1:2)
    So 04.11. 10:00 Bohdalice B - Komořany B 3:4 (1:2)

    5.kolo

    Ne 01.10. 12:30 Hoštice B - Nesovice B 0:2 (0:1)
    Ne 01.10. 12:45 Komořany B - Pustiměř B 0:5 (0:1)
    Ne 01.10. 13:00 Brankovice B - Bohdalice B 1:2 (0:1)
    Ne 01.10. 15:00 Dědice B - Ježkovice 6:1 (1:0)
    Ne 01.10. 15:00 Rychtářov - Opatovice B 5:0 (2:0)

    6.kolo

    So 07.10. 15:00 Nesovice B - Dědice B 0:7 (0:2)
    Ne 08.10. 10:00 Ježkovice - Rychtářov 0:1 (0:0)
    Ne 08.10. 12:30 Pustiměř B - Opatovice B 9:1 (3:1)
    Ne 08.10. 12:45 Komořany B - Brankovice B 1:2 (1:1)
    Ne 08.10. 15:00 Bohdalice B - Hoštice B 1:1 (0:0)

    7.kolo

    Ne 15.10. 12:15 Opatovice B - Ježkovice 4:0 (0:0)
    Ne 15.10. 12:30 Hoštice B - Komořany B 1:3 (0:0)
    Ne 15.10. 13:00 Brankovice B - Pustiměř B 0:6 (0:3)
    Ne 15.10. 15:00 Dědice B - Bohdalice B 2:1 (1:0)
    Ne 15.10. 15:00 Rychtářov - Nesovice B 2:1 (2:0)

    8.kolo

    So 21.10. 12:15 Brankovice B - Hoštice B 0:1 (0:1)
    So 21.10. 14:30 Nesovice B - Opatovice B 6:3 (4:2)
    Ne 22.10. 12:15 Komořany B - Dědice B 3:5 (0:2)
    Ne 22.10. 14:30 Bohdalice B - Rychtářov 2:2 (0:2)
    So 04.11. 10:00 Pustiměř B - Ježkovice 6:0 (3:0)

    9.kolo

    So 28.10. 15:00 Ježkovice - Nesovice B 3:3 (1:2)
    Ne 29.10. 11:15 Opatovice B - Bohdalice B 1:4 (0:2)
    Ne 29.10. 11:30 Hoštice B - Pustiměř B 0:3 (0:1)
    Ne 15.04. 15:30 Dědice B - Brankovice B 1:3 (1:2)
    Ne 15.04. 15:30 Rychtářov - Komořany B 3:0 (0:0)

    10.kolo

    Ne 22.04. 10:00 Ježkovice - Bohdalice B 1:2 (1:0)
    Ne 22.04. 13:15 Opatovice B - Komořany B 0:2 (0:2)
    Ne 22.04. 13:30 Pustiměř B - Nesovice B 6:1 (3:0)
    Ne 22.04. 16:00 Dědice B - Hoštice B 7:1 (2:1)
    Ne 22.04. 16:00 Rychtářov - Brankovice B 2:3 (1:0)

    11.kolo

    Ne 29.04. 13:00 Brankovice B - Opatovice B 9:0 (5:0)
    Ne 29.04. 14:00 Hoštice B - Rychtářov 0:4 (0:1)
    Ne 29.04. 16:00 Dědice B - Pustiměř B 2:1 (0:1)
    Ne 29.04. 16:30 Bohdalice B - Nesovice B 1:2 (0:0)
    Ne 29.04. 16:30 Komořany B - Ježkovice 2:1 (0:0)

    12.kolo

    So 05.05. 16:30 Nesovice B - Komořany B 1:0 (0:0)
    Ne 06.05. 10:00 Ježkovice - Brankovice B 1:2 (1:1)
    Ne 06.05. 13:45 Opatovice B - Hoštice B 3:2 (3:0)
    Ne 06.05. 14:00 Pustiměř B - Bohdalice B 2:2 (0:0)
    Ne 06.05. 16:30 Rychtářov - Dědice B 2:4 (1:3)

    13.kolo

    So 12.05. 16:30 Pustiměř B - Rychtářov 5:0 (4:0)
    Ne 13.05. 13:00 Brankovice B - Nesovice B 3:1 (2:1)
    Ne 13.05. 14:00 Hoštice B - Ježkovice 3:2 (2:1)
    Ne 13.05. 15:00 Dědice B - Opatovice B 10:0 (5:0)
    Ne 13.05. 16:30 Komořany B - Bohdalice B 2:2 (0:1)

    14.kolo

    So 19.05. 16:30 Pustiměř B - Komořany B 7:1 (4:0)
    So 19.05. 16:30 Nesovice B - Hoštice B 2:4 (1:0)
    Ne 20.05. 10:00 Ježkovice - Dědice B 0:7 (0:2)
    Ne 20.05. 13:45 Opatovice B - Rychtářov 4:3 (0:1)
    Ne 20.05. 16:30 Bohdalice B - Brankovice B 4:2 (0:1)

    15.kolo

    Ne 27.05. 13:00 Brankovice B - Komořany B 1:0 (1:0)
    Ne 27.05. 13:45 Opatovice B - Pustiměř B 1:4 (0:2)
    Ne 27.05. 14:00 Hoštice B - Bohdalice B 1:5 (0:1)
    Ne 27.05. 16:30 Rychtářov - Ježkovice 4:1 (2:1)
    Ne 27.05. 16:30 Dědice B - Nesovice B 12:0 (5:0)

    16.kolo

    So 02.06. 16:30 Nesovice B - Rychtářov 3:3 (2:2)
    Ne 03.06. 10:00 Ježkovice - Opatovice B 2:2 (2:0)
    Ne 03.06. 14:00 Pustiměř B - Brankovice B 8:2 (5:0)
    Ne 03.06. 16:30 Bohdalice B - Dědice B 2:3 (0:1)
    Čt 07.06. 18:00 Komořany B - Hoštice B 2:4 (2:1)

    17.kolo

    Ne 10.06. 10:00 Ježkovice - Pustiměř B 1:6 (0:2)
    Ne 10.06. 13:45 Opatovice B - Nesovice B 2:4 (1:1)
    Ne 10.06. 14:00 Dědice B - Komořany B 4:2 (2:2)
    Ne 10.06. 14:00 Hoštice B - Brankovice B 2:6 (0:2)
    Ne 10.06. 16:30 Rychtářov - Bohdalice B 4:0 (1:0)

    18.kolo

    So 16.06. 10:00 Nesovice B - Ježkovice 5:5 (3:2)
    So 16.06. 14:00 Pustiměř B - Hoštice B 4:2 (3:0)
    So 16.06. 14:00 Bohdalice B - Opatovice B 9:0 (5:0)
    So 16.06. 16:30 Komořany B - Rychtářov 5:0 (3:0)
    Ne 17.06. 16:00 Brankovice B - Dědice B 1:6 (1:2)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 18 15 1 2 89:23 46
    2. 18 13 2 3 82:23 41
    3. 18 12 0 6 56:41 36
    4. 18 9 2 7 46:38 29
    5. 18 8 4 6 52:34 28
    6. 18 7 4 7 44:65 25
    7. 18 7 1 10 37:45 22
    8. 18 4 2 12 25:79 14
    9. 18 4 1 13 24:60 13
    10. 18 1 3 14 26:73 6

    Nejčtenější ze sportu