Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 12159
  • Návštěvy: 6/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Středočeský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    42467
    Týden:
    6
    Dnes:
    4
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 26.08. 17:00 Velká Dobrá - Tatran Rakovník B 2:0 (1:0)
    So 26.08. 17:00 Mšec - Zlonice 2:0 (1:0)
    So 26.08. 17:00 Klobuky - Slaný B 3:1 (2:0)
    So 26.08. 17:00 Lužná - SK Rakovník B 1:5 (1:4)
    Ne 27.08. 14:30 Braškov - Hostouň B 4:3 (2:1)
    Ne 27.08. 17:00 Jedomělice - Doksy 2:3 (1:1)
    Ne 27.08. 17:00 Vraný - Unhošť 5:1 (2:1)

    2.kolo

    So 02.09. 17:00 Zlonice - Vraný 1:0 (1:0)
    So 02.09. 17:00 Velká Dobrá - Jedomělice 0:1 np (0:0)
    Ne 03.09. 14:00 Tatran Rakovník B - SK Rakovník B 1:3 (1:1)
    Ne 03.09. 17:00 Slaný B - Lužná 5:0 (3:0)
    Ne 03.09. 17:00 Unhošť - Klobuky 2:3 (0:2)
    Ne 03.09. 17:00 Hostouň B - Mšec 0:1 (0:0)
    Ne 03.09. 17:00 Braškov - Doksy 1:2 (1:1)

    3.kolo

    So 09.09. 17:00 Mšec - Doksy 2:3 np (0:2)
    So 09.09. 17:00 Klobuky - Zlonice 4:1 (0:0)
    So 09.09. 17:00 Lužná - Unhošť 0:5 (0:4)
    Ne 10.09. 10:15 SK Rakovník B - Slaný B 2:5 (0:3)
    Ne 10.09. 17:00 Jedomělice - Tatran Rakovník B 4:1 (1:1)
    Ne 10.09. 17:00 Braškov - Velká Dobrá 0:1 (0:0)
    Ne 10.09. 17:00 Vraný - Hostouň B 2:1 (2:0)

    4.kolo

    So 16.09. 17:00 Unhošť - SK Rakovník B 2:1 (1:0)
    So 16.09. 17:00 Zlonice - Lužná 5:0 (2:0)
    So 16.09. 17:00 Vraný - Doksy 2:1 np (1:0)
    So 16.09. 17:00 Velká Dobrá - Mšec 3:0 (3:0)
    Ne 17.09. 14:00 Tatran Rakovník B - Slaný B 2:1 (1:1)
    Ne 17.09. 17:00 Hostouň B - Klobuky 6:1 (3:0)
    Ne 17.09. 17:00 Jedomělice - Braškov 1:2 np (0:0)

    5.kolo

    So 23.09. 16:30 Mšec - Jedomělice 2:1 (1:0)
    So 23.09. 16:30 Klobuky - Doksy 1:2 np (1:0)
    So 23.09. 16:30 Lužná - Hostouň B 1:2 (1:2)
    Ne 24.09. 10:15 SK Rakovník B - Zlonice 4:2 (3:1)
    Ne 24.09. 16:30 Braškov - Tatran Rakovník B 6:1 (2:1)
    Ne 24.09. 16:30 Vraný - Velká Dobrá 0:4 (0:1)
    Ne 24.09. 16:30 Slaný B - Unhošť 6:2 (4:1)

    6.kolo

    So 30.09. 16:00 Zlonice - Slaný B 1:4 (1:3)
    So 30.09. 16:00 Lužná - Doksy 1:2 (0:2)
    So 30.09. 16:00 Velká Dobrá - Klobuky 1:0 (0:0)
    Ne 01.10. 14:00 Tatran Rakovník B - Unhošť 4:1 (2:0)
    Ne 01.10. 16:00 Hostouň B - SK Rakovník B 6:1 (2:1)
    Ne 01.10. 16:00 Jedomělice - Vraný 3:2 np (1:1)
    Ne 01.10. 16:00 Braškov - Mšec 3:2 (3:2)

    7.kolo

    So 07.10. 16:00 Mšec - Tatran Rakovník B 1:0 (0:0)
    So 07.10. 16:00 Klobuky - Jedomělice 1:4 (1:3)
    So 07.10. 16:00 Lužná - Velká Dobrá 0:2 (0:0)
    Ne 08.10. 10:15 SK Rakovník B - Doksy 2:1 (2:1)
    Ne 08.10. 10:30 Slaný B - Hostouň B 1:2 np (1:1)
    Ne 08.10. 16:00 Vraný - Braškov 3:2 (2:0)
    Ne 08.10. 16:00 Unhošť - Zlonice 2:1 (0:0)

    8.kolo

    So 14.10. 15:30 Velká Dobrá - SK Rakovník B 1:0 np (0:0)
    So 14.10. 15:30 Mšec - Vraný 4:1 (3:0)
    Ne 15.10. 14:00 Tatran Rakovník B - Zlonice 6:0 (2:0)
    Ne 15.10. 14:00 Hostouň B - Unhošť 1:2 (1:1)
    Ne 15.10. 15:30 Slaný B - Doksy 2:5 (0:3)
    Ne 15.10. 15:30 Jedomělice - Lužná 6:1 (4:0)
    Ne 15.10. 15:30 Braškov - Klobuky 3:0 (1:0)

    9.kolo

    So 21.10. 15:30 Klobuky - Mšec 1:2 (0:1)
    So 21.10. 15:30 Lužná - Braškov 0:1 (0:1)
    So 21.10. 15:30 Zlonice - Hostouň B 0:4 (0:2)
    Ne 22.10. 10:15 SK Rakovník B - Jedomělice 1:2 np (1:1)
    Ne 22.10. 15:30 Vraný - Tatran Rakovník B 6:1 (4:0)
    Ne 22.10. 15:30 Slaný B - Velká Dobrá 3:2 (2:0)
    Ne 22.10. 15:30 Unhošť - Doksy 0:4 (0:3)

    10.kolo

    So 28.10. 14:30 Zlonice - Doksy 1:5 (1:2)
    So 28.10. 14:30 Velká Dobrá - Unhošť 3:1 (0:1)
    So 28.10. 14:30 Mšec - Lužná 7:0 (1:0)
    Ne 29.10. 14:30 Jedomělice - Slaný B 2:1 (1:0)
    Čt 09.11. 19:00 SK Rakovník B - Braškov 2:0 (1:0)
    So 25.11. 13:30 Tatran Rakovník B - Hostouň B 0:4 (0:2)
    So 25.11. 13:30 Vraný - Klobuky 7:0 (3:0)

    11.kolo

    So 04.11. 14:00 Klobuky - Tatran Rakovník B 4:0 (3:0)
    So 04.11. 14:00 Lužná - Vraný 4:6 (2:3)
    So 04.11. 14:00 Zlonice - Velká Dobrá 0:3 (0:1)
    Ne 05.11. 10:15 SK Rakovník B - Mšec 2:3 np (0:1)
    Ne 05.11. 14:00 Slaný B - Braškov 4:3 np (3:1)
    Ne 05.11. 14:00 Unhošť - Jedomělice 2:3 np (1:2)
    Ne 05.11. 14:00 Hostouň B - Doksy 4:0 (1:0)

    12.kolo

    So 11.11. 14:00 Tatran Rakovník B - Doksy 2:0 (1:0)
    So 11.11. 14:00 Velká Dobrá - Hostouň B 1:0 (1:0)
    So 11.11. 14:00 Mšec - Slaný B 2:3 (0:3)
    So 11.11. 14:00 Klobuky - Lužná 4:1 (2:0)
    Ne 12.11. 14:00 Jedomělice - Zlonice 2:1 np (1:1)
    Ne 12.11. 14:00 Braškov - Unhošť 6:1 (3:0)
    Ne 12.11. 14:00 Vraný - SK Rakovník B 6:1 (4:1)

    13.kolo

    17.11. 13:30 SK Rakovník B - Klobuky 5:2 (3:2)
    17.11. 13:30 Slaný B - Vraný 2:4 (2:0)
    17.11. 13:30 Unhošť - Mšec 4:0 (3:0)
    So 18.11. 10:15 Hostouň B - Jedomělice 2:1 (1:1)
    So 18.11. 13:30 Lužná - Tatran Rakovník B 1:5 (0:1)
    So 18.11. 13:30 Zlonice - Braškov 2:1 (1:1)
    So 18.11. 13:30 Velká Dobrá - Doksy 1:0 np (0:0)

    14.kolo

    So 24.03. 10:15 Doksy - Jedomělice 4:1 (3:1)
    So 24.03. 17:00 Hostouň B - Braškov 2:1 np (1:0)
    Ne 25.03. 14:00 Tatran Rakovník B - Velká Dobrá 1:2 np (0:0)
    Ne 25.03. 15:00 Unhošť - Vraný 2:0 (2:0)
    Ne 25.03. 15:00 Slaný B - Klobuky 4:1 (2:0)
    Út 01.05. 17:00 Zlonice - Mšec 3:4 (2:2)
    Út 01.05. 17:00 SK Rakovník B - Lužná 7:0 (3:0)

    15.kolo

    So 31.03. 10:15 Doksy - Braškov 3:2 np (0:1)
    So 31.03. 15:00 Lužná - Slaný B 2:3 (0:2)
    So 31.03. 15:00 Klobuky - Unhošť 3:5 (0:3)
    So 31.03. 15:00 Mšec - Hostouň B 2:3 np (0:0)
    Ne 01.04. 10:15 SK Rakovník B - Tatran Rakovník B 1:0 (0:0)
    Ne 01.04. 15:00 Vraný - Zlonice 2:0 (1:0)
    Út 08.05. 17:00 Jedomělice - Velká Dobrá 1:3 (0:1)

    16.kolo

    So 07.04. 10:15 Doksy - Mšec 3:2 np (1:1)
    So 07.04. 16:30 Velká Dobrá - Braškov 2:0 (1:0)
    So 07.04. 16:30 Zlonice - Klobuky 2:3 (1:2)
    Ne 08.04. 14:00 Tatran Rakovník B - Jedomělice 2:0 (1:0)
    Ne 08.04. 16:30 Hostouň B - Vraný 3:0 (0:0)
    Ne 08.04. 16:30 Unhošť - Lužná 5:1 (0:0)
    Ne 08.04. 16:30 Slaný B - SK Rakovník B 1:0 np (0:0)

    17.kolo

    So 14.04. 10:15 Doksy - Vraný 2:1 np (1:0)
    So 14.04. 16:30 Lužná - Zlonice 1:2 (0:1)
    So 14.04. 16:30 Klobuky - Hostouň B 1:4 (1:0)
    So 14.04. 16:30 Mšec - Velká Dobrá 1:0 np (0:0)
    Ne 15.04. 10:15 SK Rakovník B - Unhošť 2:3 (2:3)
    Ne 15.04. 16:30 Slaný B - Tatran Rakovník B 2:0 (0:0)
    Ne 15.04. 16:30 Braškov - Jedomělice 2:0 (0:0)

    18.kolo

    So 21.04. 10:15 Doksy - Klobuky 6:0 (3:0)
    So 21.04. 17:00 Velká Dobrá - Vraný 4:0 (1:0)
    So 21.04. 17:00 Zlonice - SK Rakovník B 3:2 (2:1)
    Ne 22.04. 14:00 Tatran Rakovník B - Braškov 4:2 (3:2)
    Ne 22.04. 17:00 Jedomělice - Mšec 4:2 (2:0)
    Ne 22.04. 17:00 Hostouň B - Lužná 2:3 (0:0)
    Ne 22.04. 17:00 Unhošť - Slaný B 1:0 np (0:0)

    19.kolo

    So 28.04. 10:15 Doksy - Lužná 2:1 (1:1)
    So 28.04. 17:00 Klobuky - Velká Dobrá 0:4 (0:2)
    So 28.04. 17:00 Mšec - Braškov 1:3 (1:1)
    Ne 29.04. 10:15 SK Rakovník B - Hostouň B 2:3 (1:2)
    Ne 29.04. 17:00 Unhošť - Tatran Rakovník B 3:4 np (3:1)
    Ne 29.04. 17:00 Slaný B - Zlonice 7:2 (2:1)
    Ne 29.04. 17:00 Vraný - Jedomělice 5:2 (2:1)

    20.kolo

    So 05.05. 10:15 Doksy - SK Rakovník B 3:1 (1:1)
    So 05.05. 17:00 Velká Dobrá - Lužná 5:0 (2:0)
    So 05.05. 17:00 Zlonice - Unhošť 1:5 (1:2)
    Ne 06.05. 14:00 Tatran Rakovník B - Mšec 3:2 np (1:1)
    Ne 06.05. 17:00 Braškov - Vraný 5:2 (2:1)
    Ne 06.05. 17:00 Jedomělice - Klobuky 7:2 (3:0)
    Ne 06.05. 17:00 Hostouň B - Slaný B 5:3 (2:2)

    21.kolo

    So 12.05. 10:15 Doksy - Slaný B 4:2 (2:1)
    So 12.05. 17:00 Zlonice - Tatran Rakovník B 3:0 (3:0)
    So 12.05. 17:00 Lužná - Jedomělice 1:0 (0:0)
    So 12.05. 17:00 Klobuky - Braškov 0:4 (0:1)
    Ne 13.05. 10:15 SK Rakovník B - Velká Dobrá 1:5 (0:4)
    Ne 13.05. 17:00 Unhošť - Hostouň B 3:4 np (2:3)
    Ne 13.05. 17:00 Vraný - Mšec 4:3 np (3:1)

    22.kolo

    So 19.05. 10:15 Doksy - Unhošť 7:3 (3:0)
    So 19.05. 17:00 Mšec - Klobuky 4:1 (1:1)
    So 19.05. 17:00 Velká Dobrá - Slaný B 2:0 (1:0)
    Ne 20.05. 14:00 Tatran Rakovník B - Vraný 4:2 (2:1)
    Ne 20.05. 17:00 Braškov - Lužná 3:0 (1:0)
    Ne 20.05. 17:00 Jedomělice - SK Rakovník B 1:2 (1:2)
    Ne 20.05. 17:00 Hostouň B - Zlonice 4:3 np (2:2)

    23.kolo

    So 26.05. 10:15 Doksy - Zlonice 2:0 (1:0)
    So 26.05. 17:00 Lužná - Mšec 1:4 (1:1)
    So 26.05. 17:00 Klobuky - Vraný 2:6 (0:4)
    Ne 27.05. 17:00 Hostouň B - Tatran Rakovník B 5:3 (1:2)
    Ne 27.05. 17:00 Unhošť - Velká Dobrá 2:1 np (0:1)
    Ne 27.05. 17:00 Slaný B - Jedomělice 6:1 (2:1)
    Ne 27.05. 17:00 Braškov - SK Rakovník B 0:3 np (0:2)

    24.kolo

    So 02.06. 10:15 Doksy - Hostouň B 3:2 np (1:0)
    So 02.06. 17:00 Mšec - SK Rakovník B 2:3 np (1:2)
    So 02.06. 17:00 Velká Dobrá - Zlonice 3:0 (1:0)
    Ne 03.06. 14:00 Tatran Rakovník B - Klobuky 7:1 (3:0)
    Ne 03.06. 17:00 Vraný - Lužná 8:2 (2:1)
    Ne 03.06. 17:00 Braškov - Slaný B 3:1 (2:1)
    Ne 03.06. 17:00 Jedomělice - Unhošť 1:2 (0:2)

    25.kolo

    So 09.06. 10:15 Doksy - Tatran Rakovník B 1:0 (0:0)
    So 09.06. 17:00 Zlonice - Jedomělice 1:0 (0:0)
    So 09.06. 17:00 Lužná - Klobuky 1:3 (0:2)
    Ne 10.06. 10:15 SK Rakovník B - Vraný 5:2 (4:1)
    Ne 10.06. 17:00 Hostouň B - Velká Dobrá 0:2 (0:1)
    Ne 10.06. 17:00 Unhošť - Braškov 1:2 (0:2)
    Ne 10.06. 17:00 Slaný B - Mšec 1:2 np (0:1)

    26.kolo

    St 13.06. 18:00 Vraný - Slaný B 2:3 (1:3)
    So 16.06. 10:15 Jedomělice - Hostouň B 0:4 (0:0)
    So 16.06. 10:15 Doksy - Velká Dobrá 2:3 (1:1)
    So 16.06. 13:00 Braškov - Zlonice 3:2 (1:2)
    So 16.06. 13:30 Tatran Rakovník B - Lužná 3:0 (1:0)
    So 16.06. 17:00 Klobuky - SK Rakovník B 4:1 (1:0)
    So 16.06. 17:00 Mšec - Unhošť 5:4 np (1:2)
    Správce soutěže: Ondřej Pech

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 26 19 3 3 1 57:10 66
    2. 26 14 6 2 4 64:37 56
    3. 26 13 5 1 7 71:40 50
    4. 26 14 1 4 7 61:39 48
    5. 26 10 4 6 6 58:48 44
    6. 26 12 2 3 9 69:52 43
    7. 26 12 2 2 10 76:60 42
    8. 26 11 2 4 9 62:64 41
    9. 26 10 2 4 10 57:55 38
    10. 26 10 2 1 13 52:56 35
    11. 26 6 5 1 14 45:54 29
    12. 26 8 0 1 17 45:89 25
    13. 26 7 0 2 17 37:71 23
    14. 26 2 0 0 24 23:102 6

    Nejčtenější ze sportu