Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 12088
  • Návštěvy: 91/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Plzeňský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    15936
    Týden:
    91
    Dnes:
    7
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 12.08. 17:00 Rapid Plzeň - Stříbro 2:1 (1:1)
    So 12.08. 17:00 Chotíkov - Rokycany 1:4 (0:1)
    So 12.08. 17:00 Horní Bříza - Luby 3:1 (1:1)
    So 12.08. 17:00 Vejprnice - Žihle 0:1 np (0:0)
    Ne 13.08. 15:00 Nýrsko - Sušice 2:3 np (2:2)
    Ne 13.08. 17:00 Mýto - Tachov 0:1 (0:0)
    Ne 13.08. 17:00 Holýšov - Domažlice B 0:2 (0:0)

    2.kolo

    So 19.08. 10:15 Rokycany - Horní Bříza 3:1 (1:1)
    So 19.08. 10:15 Domažlice B - Chotíkov 3:4 (2:2)
    So 19.08. 15:00 Stříbro - Holýšov 2:1 (1:1)
    So 19.08. 17:00 Lhota - Žihle 0:2 (0:2)
    So 19.08. 17:00 Luby - Vejprnice 2:1 (1:0)
    So 19.08. 17:00 Tachov - Nýrsko 4:0 (3:0)
    Ne 20.08. 17:00 Sušice - Rapid Plzeň 2:3 np (2:2)

    3.kolo

    So 26.08. 17:00 Rapid Plzeň - Tachov 0:6 (0:4)
    So 26.08. 17:00 Chotíkov - Stříbro 1:2 np (1:1)
    So 26.08. 17:00 Horní Bříza - Domažlice B 2:0 (0:0)
    So 26.08. 17:00 Vejprnice - Rokycany 2:1 (1:0)
    So 26.08. 17:00 Žihle - Luby 2:3 np (2:2)
    Ne 27.08. 17:00 Mýto - Lhota 2:0 (1:0)
    Ne 27.08. 17:00 Holýšov - Sušice 1:2 (0:0)

    4.kolo

    01.09. 18:00 Rokycany - Žihle 8:0 (3:0)
    So 02.09. 17:00 Lhota - Luby 6:3 (2:3)
    So 02.09. 17:00 Stříbro - Horní Bříza 2:1 (1:0)
    So 02.09. 17:00 Tachov - Holýšov 4:1 (1:0)
    Ne 03.09. 17:00 Domažlice B - Vejprnice 1:3 (1:0)
    Ne 03.09. 17:00 Sušice - Chotíkov 0:1 (0:1)
    Ne 03.09. 17:00 Mýto - Nýrsko 3:2 (2:1)

    5.kolo

    So 09.09. 17:00 Rapid Plzeň - Mýto 0:1 (0:1)
    So 09.09. 17:00 Chotíkov - Tachov 2:3 (0:0)
    So 09.09. 17:00 Horní Bříza - Sušice 1:0 (1:0)
    So 09.09. 17:00 Luby - Rokycany 1:2 (1:2)
    Ne 10.09. 15:00 Nýrsko - Lhota 4:0 (3:0)
    Ne 10.09. 15:00 Žihle - Domažlice B 1:4 (1:2)
    Ne 10.09. 17:00 Vejprnice - Stříbro 3:0 (2:0)

    6.kolo

    So 16.09. 16:30 Lhota - Rokycany 1:0 (1:0)
    So 16.09. 16:30 Stříbro - Žihle 1:0 (0:0)
    So 16.09. 16:30 Tachov - Horní Bříza 4:1 (3:0)
    So 16.09. 16:30 Mýto - Holýšov 1:0 (0:0)
    Ne 17.09. 15:00 Nýrsko - Rapid Plzeň 2:0 (0:0)
    Ne 17.09. 16:30 Domažlice B - Luby 4:1 (3:1)
    Ne 17.09. 16:30 Sušice - Vejprnice 0:2 (0:1)

    7.kolo

    So 23.09. 10:15 Rokycany - Domažlice B 3:2 (1:1)
    So 23.09. 16:30 Rapid Plzeň - Lhota 3:1 (2:0)
    So 23.09. 16:30 Chotíkov - Mýto 7:2 (3:1)
    So 23.09. 16:30 Vejprnice - Tachov 0:2 (0:1)
    So 23.09. 16:30 Žihle - Sušice 0:4 (0:2)
    So 23.09. 16:30 Luby - Stříbro 3:2 np (2:2)
    Ne 24.09. 16:30 Holýšov - Nýrsko 1:2 (1:1)

    8.kolo

    Čt 28.09. 16:00 Rapid Plzeň - Holýšov 3:1 (2:1)
    So 30.09. 16:00 Tachov - Žihle 5:0 (1:0)
    So 30.09. 16:00 Nýrsko - Chotíkov 2:1 np (1:1)
    Ne 01.10. 16:00 Lhota - Domažlice B 3:2 (1:1)
    Ne 01.10. 16:00 Stříbro - Rokycany 1:5 (0:2)
    Ne 01.10. 16:00 Sušice - Luby 3:0 (2:0)
    Ne 01.10. 16:00 Mýto - Horní Bříza 2:1 np (1:1)

    9.kolo

    So 07.10. 10:15 Rokycany - Sušice 3:2 (3:0)
    So 07.10. 16:00 Chotíkov - Rapid Plzeň 2:1 (1:1)
    So 07.10. 16:00 Horní Bříza - Nýrsko 0:1 (0:0)
    So 07.10. 16:00 Vejprnice - Mýto 1:2 np (1:1)
    So 07.10. 16:00 Luby - Tachov 0:9 (0:5)
    Ne 08.10. 16:00 Holýšov - Lhota 0:3 (0:1)
    Ne 08.10. 16:00 Domažlice B - Stříbro 2:0 (1:0)

    10.kolo

    So 14.10. 15:30 Tachov - Rokycany 6:1 (4:1)
    So 14.10. 15:30 Rapid Plzeň - Horní Bříza 0:1 (0:1)
    So 14.10. 15:30 Holýšov - Chotíkov 0:2 (0:0)
    Ne 15.10. 15:00 Nýrsko - Vejprnice 1:2 (0:0)
    Ne 15.10. 15:30 Lhota - Stříbro 0:1 (0:0)
    Ne 15.10. 15:30 Sušice - Domažlice B 0:5 (0:3)
    Ne 15.10. 15:30 Mýto - Žihle 3:0 (1:0)

    11.kolo

    So 21.10. 15:30 Chotíkov - Lhota 4:3 (2:1)
    So 21.10. 15:30 Horní Bříza - Holýšov 0:1 np (0:0)
    So 21.10. 15:30 Vejprnice - Rapid Plzeň 1:2 (1:2)
    So 21.10. 15:30 Žihle - Nýrsko 1:4 (1:1)
    So 21.10. 15:30 Luby - Mýto 0:1 (0:0)
    So 21.10. 15:30 Domažlice B - Tachov 0:1 (0:1)
    So 21.10. 15:30 Stříbro - Sušice 2:1 (0:0)

    12.kolo

    So 28.10. 14:30 Lhota - Sušice 5:0 (3:0)
    So 28.10. 14:30 Tachov - Stříbro 6:0 (3:0)
    So 28.10. 14:30 Mýto - Rokycany 1:3 (1:1)
    So 28.10. 14:30 Rapid Plzeň - Žihle 3:0 (2:0)
    So 28.10. 14:30 Chotíkov - Horní Bříza 1:2 np (1:0)
    Ne 29.10. 14:30 Holýšov - Vejprnice 3:2 (1:0)
    So 25.11. 14:00 Nýrsko - Luby 0:1 (0:1)

    13.kolo

    So 04.11. 10:15 Rokycany - Nýrsko 5:1 (3:1)
    So 04.11. 14:00 Horní Bříza - Lhota 4:0 (1:0)
    So 04.11. 14:00 Vejprnice - Chotíkov 0:1 (0:0)
    So 04.11. 14:00 Žihle - Holýšov 1:2 np (1:1)
    So 04.11. 14:00 Luby - Rapid Plzeň 0:1 (0:1)
    So 04.11. 14:00 Domažlice B - Mýto 7:0 (3:0)
    Ne 05.11. 14:00 Sušice - Tachov 0:5 (0:2)

    14.kolo

    So 11.11. 10:15 Rokycany - Rapid Plzeň 3:1 (2:0)
    So 11.11. 14:00 Lhota - Tachov 2:4 (0:1)
    So 11.11. 14:00 Chotíkov - Žihle 7:3 (0:3)
    So 11.11. 14:00 Horní Bříza - Vejprnice 5:2 (1:0)
    Ne 12.11. 14:00 Mýto - Stříbro 3:0 (0:0)
    Ne 12.11. 14:00 Domažlice B - Nýrsko 5:0 (1:0)
    Ne 12.11. 14:00 Holýšov - Luby 3:1 (1:0)

    15.kolo

    17.11. 13:30 Vejprnice - Lhota 2:0 (0:0)
    17.11. 13:30 Domažlice B - Rapid Plzeň 3:2 (1:1)
    So 18.11. 10:15 Rokycany - Holýšov 3:0 (2:0)
    So 18.11. 13:30 Žihle - Horní Bříza 1:0 (1:0)
    So 18.11. 13:30 Luby - Chotíkov 1:3 (0:0)
    So 18.11. 13:30 Stříbro - Nýrsko 1:4 (0:2)
    Ne 19.11. 13:30 Sušice - Mýto 0:2 (0:2)

    16.kolo

    So 10.03. 10:15 Rokycany - Chotíkov 1:0 np (0:0)
    So 10.03. 14:30 Tachov - Mýto 1:0 (1:0)
    So 10.03. 14:30 Stříbro - Rapid Plzeň 1:2 (1:1)
    So 10.03. 14:30 Domažlice B - Holýšov 4:2 (1:0)
    So 10.03. 14:30 Žihle - Vejprnice 2:3 (1:3)
    Ne 11.03. 14:30 Sušice - Nýrsko 1:2 (0:1)
    St 04.04. 16:30 Luby - Horní Bříza 1:0 np (0:0)

    17.kolo

    So 17.03. 15:00 Žihle - Lhota 0:3 (0:1)
    So 17.03. 15:00 Horní Bříza - Rokycany 2:1 (0:1)
    So 17.03. 15:00 Rapid Plzeň - Sušice 0:1 (0:1)
    St 28.03. 17:00 Holýšov - Stříbro 2:0 (1:0)
    30.03. 15:00 Nýrsko - Tachov 1:4 (0:2)
    St 04.04. 16:30 Chotíkov - Domažlice B 0:3 (0:0)
    St 11.04. 17:00 Vejprnice - Luby 3:1 (1:1)

    18.kolo

    So 24.03. 10:15 Rokycany - Vejprnice 0:1 (0:1)
    So 24.03. 15:00 Tachov - Rapid Plzeň 5:0 (3:0)
    So 24.03. 15:00 Stříbro - Chotíkov 1:0 (0:0)
    So 24.03. 15:00 Luby - Žihle 2:1 (1:1)
    Ne 25.03. 15:00 Lhota - Mýto 0:2 (0:1)
    Ne 25.03. 15:00 Sušice - Holýšov 3:0 (0:0)
    Ne 25.03. 15:00 Domažlice B - Horní Bříza 0:1 np (0:0)

    19.kolo

    30.03. 16:00 Chotíkov - Sušice 4:0 (2:0)
    So 31.03. 16:00 Žihle - Rokycany 2:1 (1:1)
    So 31.03. 16:00 Vejprnice - Domažlice B 0:1 np (0:0)
    So 31.03. 16:00 Horní Bříza - Stříbro 0:1 (0:0)
    Ne 01.04. 15:00 Nýrsko - Mýto 3:2 (2:1)
    Ne 01.04. 16:00 Luby - Lhota 1:2 np (1:1)
    Ne 01.04. 16:00 Holýšov - Tachov 1:6 (1:2)

    20.kolo

    So 07.04. 10:15 Rokycany - Luby 3:0 (1:0)
    So 07.04. 16:30 Mýto - Rapid Plzeň 3:0 (2:0)
    So 07.04. 16:30 Tachov - Chotíkov 4:0 (1:0)
    So 07.04. 16:30 Stříbro - Vejprnice 2:1 np (1:1)
    So 07.04. 16:30 Domažlice B - Žihle 4:0 (1:0)
    Ne 08.04. 16:30 Lhota - Nýrsko 2:0 (0:0)
    Ne 08.04. 16:30 Sušice - Horní Bříza 1:2 np (1:1)

    21.kolo

    So 14.04. 10:15 Rokycany - Lhota 2:1 (0:1)
    So 14.04. 16:30 Luby - Domažlice B 0:1 (0:0)
    So 14.04. 16:30 Žihle - Stříbro 2:4 (2:2)
    So 14.04. 16:30 Vejprnice - Sušice 4:0 (1:0)
    So 14.04. 16:30 Horní Bříza - Tachov 0:3 (0:2)
    So 14.04. 16:30 Holýšov - Mýto 0:3 (0:1)
    So 14.04. 16:30 Rapid Plzeň - Nýrsko 0:1 (0:0)

    22.kolo

    So 21.04. 17:00 Tachov - Vejprnice 3:2 np (2:2)
    So 21.04. 17:00 Stříbro - Luby 5:0 (2:0)
    Ne 22.04. 15:00 Lhota - Rapid Plzeň 1:2 (0:1)
    Ne 22.04. 15:00 Nýrsko - Holýšov 2:3 np (2:2)
    Ne 22.04. 17:00 Mýto - Chotíkov 0:1 (0:1)
    Ne 22.04. 17:00 Sušice - Žihle 2:3 (0:2)
    Ne 22.04. 17:00 Domažlice B - Rokycany 1:0 (0:0)

    23.kolo

    So 28.04. 17:00 Žihle - Tachov 2:3 (2:1)
    So 28.04. 17:00 Horní Bříza - Mýto 1:0 (1:0)
    So 28.04. 17:00 Chotíkov - Nýrsko 2:1 (1:0)
    Ne 29.04. 16:00 Luby - Sušice 3:1 (2:0)
    Ne 29.04. 17:00 Domažlice B - Lhota 4:1 (2:0)
    Ne 29.04. 17:00 Holýšov - Rapid Plzeň 0:1 (0:0)
    Út 01.05. 17:00 Rokycany - Stříbro 4:0 (2:0)

    24.kolo

    So 05.05. 10:30 Lhota - Holýšov 3:1 (1:1)
    So 05.05. 14:30 Tachov - Luby 4:0 (1:0)
    So 05.05. 15:00 Rapid Plzeň - Chotíkov 2:1 (0:1)
    So 05.05. 17:00 Stříbro - Domažlice B 2:0 (0:0)
    Ne 06.05. 15:00 Nýrsko - Horní Bříza 1:6 (0:1)
    Ne 06.05. 17:00 Mýto - Vejprnice 3:0 (2:0)
    Ne 06.05. 17:00 Sušice - Rokycany 2:3 np (2:2)

    25.kolo

    11.05. 18:00 Rokycany - Tachov 0:2 (0:1)
    So 12.05. 13:00 Horní Bříza - Rapid Plzeň 2:1 (2:0)
    So 12.05. 15:00 Chotíkov - Holýšov 5:4 np (4:4)
    So 12.05. 17:00 Stříbro - Lhota 5:1 (2:0)
    So 12.05. 17:00 Žihle - Mýto 1:5 (1:4)
    So 12.05. 17:00 Vejprnice - Nýrsko 0:1 (0:1)
    Ne 13.05. 17:00 Domažlice B - Sušice 6:0 (3:0)

    26.kolo

    So 19.05. 10:30 Rapid Plzeň - Vejprnice 1:0 (1:0)
    So 19.05. 17:00 Holýšov - Horní Bříza 2:1 (0:0)
    So 19.05. 17:00 Tachov - Domažlice B 2:3 np (2:2)
    Ne 20.05. 15:00 Nýrsko - Žihle 3:0 (2:0)
    Ne 20.05. 17:00 Lhota - Chotíkov 3:2 np (2:2)
    Ne 20.05. 17:00 Mýto - Luby 5:1 (2:0)
    Ne 20.05. 17:00 Sušice - Stříbro 6:2 (3:0)

    27.kolo

    25.05. 18:00 Rokycany - Mýto 2:1 (0:0)
    So 26.05. 17:00 Stříbro - Tachov 2:4 (1:3)
    So 26.05. 17:00 Luby - Nýrsko 1:0 (0:0)
    So 26.05. 17:00 Žihle - Rapid Plzeň 3:1 (0:0)
    So 26.05. 17:00 Vejprnice - Holýšov 2:1 (1:0)
    So 26.05. 17:00 Horní Bříza - Chotíkov 2:1 np (1:1)
    Ne 27.05. 17:00 Sušice - Lhota 3:2 (3:1)

    28.kolo

    So 02.06. 14:00 Lhota - Horní Bříza 0:2 (0:0)
    So 02.06. 17:00 Chotíkov - Vejprnice 0:5 (0:3)
    So 02.06. 17:00 Rapid Plzeň - Luby 0:2 (0:0)
    So 02.06. 17:00 Tachov - Sušice 6:1 (4:1)
    Ne 03.06. 15:00 Nýrsko - Rokycany 3:2 (2:0)
    Ne 03.06. 17:00 Holýšov - Žihle 2:1 (1:0)
    Ne 03.06. 17:00 Mýto - Domažlice B 1:4 (0:3)

    29.kolo

    So 09.06. 17:00 Tachov - Lhota 4:1 (2:0)
    So 09.06. 17:00 Stříbro - Mýto 5:1 (4:0)
    So 09.06. 17:00 Luby - Holýšov 3:1 (2:0)
    So 09.06. 17:00 Žihle - Chotíkov 2:3 (1:1)
    So 09.06. 17:00 Vejprnice - Horní Bříza 1:0 (0:0)
    Ne 10.06. 15:00 Nýrsko - Domažlice B 1:2 (0:1)
    Út 12.06. 18:00 Rapid Plzeň - Rokycany 2:1 np (1:1)

    30.kolo

    15.06. 18:00 Lhota - Vejprnice 5:0 (2:0)
    15.06. 18:00 Holýšov - Rokycany 3:5 (1:3)
    15.06. 18:00 Nýrsko - Stříbro 1:2 (1:0)
    So 16.06. 15:00 Rapid Plzeň - Domažlice B 1:4 (0:2)
    So 16.06. 17:00 Horní Bříza - Žihle 1:0 np (0:0)
    So 16.06. 17:00 Chotíkov - Luby 2:1 (1:1)
    So 16.06. 17:00 Mýto - Sušice 4:1 (1:0)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 28 26 1 1 0 110:19 81
    2. 28 18 2 1 7 75:30 59
    3. 28 16 2 1 9 67:39 53
    4. 28 14 1 6 7 57:49 50
    5. 28 15 2 0 11 51:42 49
    6. 28 11 5 3 9 37:28 46
    7. 28 13 0 5 10 43:36 44
    8. 28 13 2 1 12 45:55 44
    9. 28 12 1 2 13 44:52 40
    10. 28 11 2 0 15 32:49 37
    11. 28 9 2 0 17 47:59 31
    12. 28 7 3 1 17 30:67 28
    13. 28 7 1 3 17 38:70 26
    14. 28 5 3 1 19 33:66 22
    15. 28 5 1 3 19 30:78 20

    Nejčtenější ze sportu