Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 12053
  • Návštěvy: 21/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Hodonín  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    6265
    Týden:
    21
    Dnes:
    1
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 05.08. 16:00 Ždánice B - Věteřov 3:0 (0:0)
    Ne 06.08. 10:15 Sobůlky - Vřesovice 0:5 (0:3)
    Ne 06.08. 17:00 Bohuslavice - Ježov 1:7 (1:3)
    Ne 06.08. 17:00 Domanín - Žeravice 2:2 (2:1)
    Ne 06.08. 17:00 Moravany - Žádovice 2:1 (2:1)
    Ne 06.08. 17:00 Lovčice - Želetice 0:4 (0:0)

    2.kolo

    Ne 13.08. 17:00 Věteřov - Lovčice 2:0 (0:0)
    Ne 13.08. 17:00 Žádovice - Ždánice B 1:2 (1:0)
    Ne 13.08. 17:00 Vřesovice - Moravany 2:1 (1:0)
    Ne 13.08. 17:00 Žeravice - Sobůlky 1:1 (0:1)
    Ne 13.08. 17:00 Ježov - Domanín 3:0 (0:0)
    Ne 13.08. 17:00 Archlebov - Bohuslavice 2:1 (1:0)

    3.kolo

    So 19.08. 16:30 Ždánice B - Vřesovice 2:2 (0:2)
    Ne 20.08. 10:15 Sobůlky - Ježov 4:3 (3:1)
    Ne 20.08. 16:30 Domanín - Archlebov 2:1 (0:0)
    Ne 20.08. 16:30 Moravany - Žeravice 4:2 (1:0)
    Ne 20.08. 16:30 Lovčice - Žádovice 1:6 (0:3)
    Ne 20.08. 16:30 Želetice - Věteřov 1:6 (1:4)

    4.kolo

    So 26.08. 16:30 Vřesovice - Lovčice 13:0 (4:0)
    So 26.08. 16:30 Žeravice - Ždánice B 4:2 (2:1)
    Ne 27.08. 16:30 Žádovice - Želetice 5:4 (5:2)
    Ne 27.08. 16:30 Ježov - Moravany 5:0 (2:0)
    Ne 27.08. 16:30 Archlebov - Sobůlky 1:4 (0:1)
    Ne 27.08. 16:30 Bohuslavice - Domanín 0:1 (0:1)

    5.kolo

    So 02.09. 16:00 Ždánice B - Ježov 2:3 (1:3)
    So 02.09. 16:00 Želetice - Vřesovice 3:4 (3:1)
    Ne 03.09. 10:15 Sobůlky - Bohuslavice 8:2 (4:1)
    Ne 03.09. 16:00 Moravany - Archlebov 5:1 (2:1)
    Ne 03.09. 16:00 Lovčice - Žeravice 1:11 (1:5)
    Ne 03.09. 16:00 Věteřov - Žádovice 3:0 (1:0)

    6.kolo

    So 09.09. 16:00 Vřesovice - Věteřov 6:3 (4:0)
    Ne 10.09. 16:00 Žeravice - Želetice 2:1 (1:0)
    Ne 10.09. 16:00 Ježov - Lovčice 7:1 (2:1)
    Ne 10.09. 16:00 Archlebov - Ždánice B 1:1 (1:1)
    Ne 10.09. 16:00 Bohuslavice - Moravany 1:2 (0:0)
    Ne 10.09. 16:00 Domanín - Sobůlky 1:1 (0:1)

    7.kolo

    So 16.09. 15:30 Moravany - Domanín 3:1 (0:1)
    So 16.09. 15:30 Ždánice B - Bohuslavice 4:2 (3:0)
    So 16.09. 15:30 Želetice - Ježov 2:3 (1:0)
    Ne 17.09. 15:30 Lovčice - Archlebov 1:3 (0:2)
    Ne 17.09. 15:30 Věteřov - Žeravice 3:2 (2:1)
    Ne 17.09. 15:30 Žádovice - Vřesovice 2:1 (1:0)

    8.kolo

    Ne 24.09. 10:15 Sobůlky - Moravany 5:0 (4:0)
    Ne 24.09. 15:30 Žeravice - Žádovice 1:2 (1:1)
    Ne 24.09. 15:30 Ježov - Věteřov 6:0 (2:0)
    Ne 24.09. 15:30 Archlebov - Želetice 3:1 (2:0)
    Ne 24.09. 15:30 Bohuslavice - Lovčice 6:0 (2:0)
    Ne 24.09. 15:30 Domanín - Ždánice B 2:2 (1:0)

    9.kolo

    Čt 28.09. 15:30 Lovčice - Domanín 1:3 (1:2)
    So 30.09. 15:00 Ždánice B - Sobůlky 0:2 (0:2)
    So 30.09. 15:00 Želetice - Bohuslavice 5:1 (1:1)
    So 30.09. 15:00 Vřesovice - Žeravice 8:3 (7:3)
    Ne 01.10. 15:00 Věteřov - Archlebov 4:2 (2:1)
    Ne 01.10. 15:00 Žádovice - Ježov 1:4 (1:3)

    10.kolo

    Ne 08.10. 10:15 Sobůlky - Lovčice 5:1 (3:0)
    Ne 08.10. 15:00 Ježov - Vřesovice 1:0 (1:0)
    Ne 08.10. 15:00 Archlebov - Žádovice 2:1 (0:1)
    Ne 08.10. 15:00 Bohuslavice - Věteřov 7:1 (5:0)
    Ne 08.10. 15:00 Domanín - Želetice 0:1 (0:1)
    Ne 08.10. 15:00 Moravany - Ždánice B 2:0 (1:0)

    11.kolo

    So 14.10. 10:00 Vřesovice - Archlebov 4:1 (1:1)
    So 14.10. 15:00 Lovčice - Moravany 0:2 (0:1)
    So 14.10. 15:00 Želetice - Sobůlky 0:2 (0:1)
    Ne 15.10. 15:00 Věteřov - Domanín 4:1 (3:0)
    Ne 15.10. 15:00 Žádovice - Bohuslavice 2:2 (0:0)
    Ne 15.10. 15:00 Žeravice - Ježov 0:3 (0:1)

    12.kolo

    So 21.10. 15:30 Ždánice B - Lovčice 6:0 (2:0)
    Ne 22.10. 10:15 Sobůlky - Věteřov 5:0 (2:0)
    Ne 22.10. 14:30 Archlebov - Žeravice 2:3 (0:0)
    Ne 22.10. 14:30 Bohuslavice - Vřesovice 4:2 (3:1)
    Ne 22.10. 14:30 Domanín - Žádovice 2:6 (1:4)
    Ne 22.10. 14:30 Moravany - Želetice 4:1 (2:1)

    13.kolo

    So 28.10. 14:30 Želetice - Ždánice B 3:2 (2:1)
    So 28.10. 14:30 Žádovice - Sobůlky 2:1 (1:1)
    So 28.10. 14:30 Vřesovice - Domanín 10:2 (6:1)
    So 28.10. 14:30 Ježov - Archlebov 6:1 (2:0)
    Ne 29.10. 14:30 Žeravice - Bohuslavice 6:1 (1:1)
    So 04.11. 13:00 Věteřov - Moravany 1:1 (1:0)

    14.kolo

    So 24.03. 15:00 Vřesovice - Sobůlky 4:0 (3:0)
    So 24.03. 15:00 Žádovice - Moravany 0:2 (0:0)
    So 24.03. 15:00 Želetice - Lovčice 8:1 (5:0)
    Ne 25.03. 15:00 Žeravice - Domanín 1:0 (1:0)
    Ne 25.03. 15:00 Věteřov - Ždánice B 1:0 (1:0)
    Út 08.05. 16:30 Ježov - Bohuslavice 3:0 (3:0)

    15.kolo

    So 31.03. 15:00 Ždánice B - Žádovice 3:2 (1:2)
    So 31.03. 15:30 Moravany - Vřesovice 2:3 (0:2)
    So 31.03. 15:30 Domanín - Ježov 1:3 (1:2)
    Ne 01.04. 10:15 Sobůlky - Žeravice 4:0 (2:0)
    Ne 01.04. 15:30 Lovčice - Věteřov 0:3 (0:3)
    Ne 01.04. 15:30 Bohuslavice - Archlebov 3:0 (0:0)

    16.kolo

    So 07.04. 15:30 Vřesovice - Ždánice B 4:3 (1:2)
    So 07.04. 15:30 Žádovice - Lovčice 4:1 (1:1)
    Ne 08.04. 15:30 Archlebov - Domanín 0:1 (0:0)
    Ne 08.04. 15:30 Ježov - Sobůlky 1:0 (0:0)
    Ne 08.04. 15:30 Žeravice - Moravany 4:1 (2:1)
    Ne 08.04. 15:30 Věteřov - Želetice 1:2 (0:1)

    17.kolo

    So 14.04. 15:30 Želetice - Žádovice 5:4 (2:2)
    So 14.04. 15:30 Ždánice B - Žeravice 1:4 (0:1)
    Ne 15.04. 10:15 Sobůlky - Archlebov 9:0 (2:0)
    Ne 15.04. 15:30 Lovčice - Vřesovice 2:4 (0:1)
    Ne 15.04. 15:30 Moravany - Ježov 0:3 (0:0)
    Ne 15.04. 15:30 Domanín - Bohuslavice 1:0 (0:0)

    18.kolo

    So 21.04. 16:00 Vřesovice - Želetice 3:3 (2:0)
    So 21.04. 16:00 Žádovice - Věteřov 0:3 (0:1)
    Ne 22.04. 16:00 Bohuslavice - Sobůlky 1:6 (1:4)
    Ne 22.04. 16:00 Archlebov - Moravany 1:4 (0:0)
    Ne 22.04. 16:00 Ježov - Ždánice B 6:1 (3:0)
    Ne 22.04. 16:00 Žeravice - Lovčice 4:0 (0:0)

    19.kolo

    So 28.04. 16:00 Želetice - Žeravice 1:0 (0:0)
    So 28.04. 16:00 Ždánice B - Archlebov 2:2 (2:0)
    Ne 29.04. 10:15 Sobůlky - Domanín 5:0 (3:0)
    Ne 29.04. 16:00 Věteřov - Vřesovice 4:7 (3:3)
    Ne 29.04. 16:00 Lovčice - Ježov 0:2 (0:0)
    Ne 29.04. 16:00 Moravany - Bohuslavice 3:2 (2:0)

    20.kolo

    So 05.05. 10:00 Vřesovice - Žádovice 4:1 (2:0)
    Ne 06.05. 16:30 Domanín - Moravany 3:0 (1:0)
    Ne 06.05. 16:30 Bohuslavice - Ždánice B 5:0 (3:0)
    Ne 06.05. 16:30 Archlebov - Lovčice 3:0 (1:0)
    Ne 06.05. 16:30 Ježov - Želetice 9:1 (5:0)
    Ne 06.05. 16:30 Žeravice - Věteřov 4:2 (1:1)

    21.kolo

    So 12.05. 16:30 Žádovice - Žeravice 1:4 (1:2)
    So 12.05. 16:30 Želetice - Archlebov 3:1 (1:1)
    So 12.05. 16:30 Ždánice B - Domanín 2:0 (1:0)
    Ne 13.05. 16:30 Věteřov - Ježov 3:4 (2:2)
    Ne 13.05. 16:30 Lovčice - Bohuslavice 1:3 (1:1)
    Ne 13.05. 16:30 Moravany - Sobůlky 1:1 (0:0)

    22.kolo

    Ne 20.05. 10:15 Sobůlky - Ždánice B 9:0 (5:0)
    Ne 20.05. 16:30 Domanín - Lovčice 6:0 (4:0)
    Ne 20.05. 16:30 Bohuslavice - Želetice 1:4 (1:2)
    Ne 20.05. 16:30 Archlebov - Věteřov 3:3 (0:1)
    Ne 20.05. 16:30 Ježov - Žádovice 1:1 (0:0)
    Ne 20.05. 16:30 Žeravice - Vřesovice 3:0 (0:0)

    23.kolo

    So 26.05. 16:30 Vřesovice - Ježov 2:3 (1:1)
    So 26.05. 16:30 Žádovice - Archlebov 1:2 (1:1)
    So 26.05. 16:30 Želetice - Domanín 3:0 (1:0)
    So 26.05. 16:30 Ždánice B - Moravany 0:2 (0:1)
    Ne 27.05. 16:30 Věteřov - Bohuslavice 2:3 (1:2)
    Ne 27.05. 16:30 Lovčice - Sobůlky 0:13 (0:5)

    24.kolo

    Ne 03.06. 10:15 Sobůlky - Želetice 6:3 (4:3)
    Ne 03.06. 16:30 Moravany - Lovčice 10:0 (6:0)
    Ne 03.06. 16:30 Domanín - Věteřov 5:2 (0:1)
    Ne 03.06. 16:30 Bohuslavice - Žádovice 1:0 (0:0)
    Ne 03.06. 16:30 Archlebov - Vřesovice 2:3 (1:2)
    Ne 03.06. 16:30 Ježov - Žeravice 5:1 (2:0)

    25.kolo

    So 09.06. 16:30 Vřesovice - Bohuslavice 13:2 (6:2)
    So 09.06. 16:30 Žádovice - Domanín 0:3 (0:2)
    So 09.06. 16:30 Lovčice - Ždánice B 0:4 (0:3)
    Ne 10.06. 16:30 Žeravice - Archlebov 5:2 (5:0)
    Ne 10.06. 16:30 Věteřov - Sobůlky 1:4 (0:2)
    Ne 10.06. 16:30 Želetice - Moravany 1:2 (1:1)

    26.kolo

    So 16.06. 15:00 Domanín - Vřesovice 1:3 (0:3)
    So 16.06. 16:30 Ždánice B - Želetice 6:4 (1:2)
    So 16.06. 16:30 Moravany - Věteřov 5:1 (2:1)
    So 16.06. 16:30 Sobůlky - Žádovice 4:0 (2:0)
    So 16.06. 16:30 Bohuslavice - Žeravice 3:1 (0:0)
    So 16.06. 16:30 Archlebov - Ježov 2:1 (1:1)
    Správce soutěže: Zdeněk Trutman

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 24 21 1 2 92:24 64
    2. 24 17 3 4 99:27 54
    3. 24 17 2 5 107:48 53
    4. 24 15 2 7 58:39 47
    5. 24 13 2 9 68:50 41
    6. 24 11 1 12 64:66 34
    7. 24 9 3 12 38:53 30
    8. 24 9 2 13 53:71 29
    9. 24 9 1 14 52:74 28
    10. 24 8 4 12 48:61 28
    11. 24 7 3 14 38:68 24
    12. 24 7 2 15 43:58 23
    13. 24 0 0 24 11:132 0

    Nejčtenější ze sportu