Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 11955
  • Návštěvy: 26/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Sledge hokej

    Amatérské

    MS 2019       MS 2018

        NHL                 KHL

        LM                 EHT

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    12434
    Týden:
    26
    Dnes:
    1
    On-line:
    1

    1.kolo

    St 13.09. 18:00 Havlíčkův Brod - David servis ČB 7:0
    St 13.09. 18:00 Písek - Mor. Budějovice 3:4 np
    St 13.09. 18:00 Tábor - Pelhřimov 6:3
    St 13.09. 18:00 Klatovy - Nymburk 2:1 np
    St 13.09. 18:00 Žďár nad Sázavou - Kolín 3:2

    2.kolo

    So 16.09. 17:00 Nymburk - Žďár nad Sázavou 0:1 np
    So 16.09. 17:00 Havlíčkův Brod - Mor. Budějovice 6:4
    So 16.09. 17:30 Písek - Tábor 0:6
    So 16.09. 18:00 David servis ČB - Kolín 4:1
    So 16.09. 18:00 Pelhřimov - Klatovy 6:2

    3.kolo

    So 23.09. 17:00 Mor. Budějovice - David servis ČB 6:3
    So 23.09. 17:07 Kolín - Nymburk 3:4
    So 23.09. 17:30 Klatovy - Písek 5:2
    So 23.09. 17:30 Žďár nad Sázavou - Pelhřimov 5:2
    So 23.09. 18:00 Tábor - Havlíčkův Brod 2:6

    4.kolo

    St 27.09. 18:00 David servis ČB - Nymburk 8:1
    St 27.09. 18:00 Pelhřimov - Kolín 2:4
    St 27.09. 18:00 Písek - Žďár nad Sázavou 4:7
    St 27.09. 18:00 Havlíčkův Brod - Klatovy 10:2
    St 27.09. 18:00 Mor. Budějovice - Tábor 3:4

    5.kolo

    So 30.09. 17:00 Nymburk - Pelhřimov 3:4 pp
    So 30.09. 17:07 Kolín - Písek 3:1
    So 30.09. 17:30 Klatovy - Mor. Budějovice 5:4
    So 30.09. 17:30 Žďár nad Sázavou - Havlíčkův Brod 6:3
    So 30.09. 18:00 Tábor - David servis ČB 4:3

    6.kolo

    St 04.10. 18:00 David servis ČB - Pelhřimov 8:4
    St 04.10. 18:00 Havlíčkův Brod - Kolín 7:1
    St 04.10. 18:00 Mor. Budějovice - Žďár nad Sázavou 10:4
    St 04.10. 18:00 Tábor - Klatovy 6:3
    St 04.10. 18:30 Písek - Nymburk 4:3

    7.kolo

    So 07.10. 17:00 Nymburk - Havlíčkův Brod 2:1 np
    So 07.10. 17:07 Kolín - Mor. Budějovice 2:3
    So 07.10. 17:30 Klatovy - David servis ČB 6:5 pp
    So 07.10. 17:30 Žďár nad Sázavou - Tábor 2:4
    So 07.10. 18:00 Pelhřimov - Písek 2:5

    8.kolo

    So 14.10. 17:00 Havlíčkův Brod - Pelhřimov 14:3
    So 14.10. 17:00 Mor. Budějovice - Nymburk 4:8
    So 14.10. 17:30 Klatovy - Žďár nad Sázavou 5:3
    So 14.10. 18:00 David servis ČB - Písek 3:4 np
    So 14.10. 18:00 Tábor - Kolín 2:3 pp

    9.kolo

    So 21.10. 17:07 Kolín - Klatovy 6:3
    So 21.10. 17:30 Žďár nad Sázavou - David servis ČB 3:2
    So 21.10. 17:30 Písek - Havlíčkův Brod 2:4
    So 21.10. 18:00 Tábor - Nymburk 2:3 pp
    St 22.11. 18:00 Pelhřimov - Mor. Budějovice 5:8

    10.kolo

    St 25.10. 18:00 David servis ČB - Havlíčkův Brod 7:6
    St 25.10. 18:00 Mor. Budějovice - Písek 6:0
    St 25.10. 18:00 Pelhřimov - Tábor 3:1
    St 25.10. 18:00 Nymburk - Klatovy 6:8
    St 25.10. 18:07 Kolín - Žďár nad Sázavou 4:2

    11.kolo

    So 28.10. 17:00 Mor. Budějovice - Havlíčkův Brod 2:6
    So 28.10. 17:07 Kolín - David servis ČB 2:0
    So 28.10. 17:30 Žďár nad Sázavou - Nymburk 5:4
    So 28.10. 17:30 Klatovy - Pelhřimov 5:4
    So 28.10. 18:00 Tábor - Písek 5:0

    12.kolo

    St 01.11. 18:00 David servis ČB - Mor. Budějovice 0:3
    St 01.11. 18:00 Havlíčkův Brod - Tábor 7:4
    St 01.11. 18:00 Písek - Klatovy 8:1
    St 01.11. 18:00 Pelhřimov - Žďár nad Sázavou 4:6
    St 01.11. 18:00 Nymburk - Kolín 2:8

    13.kolo

    So 04.11. 17:00 Nymburk - David servis ČB 6:1
    So 04.11. 17:07 Kolín - Pelhřimov 5:6
    So 04.11. 17:30 Žďár nad Sázavou - Písek 6:2
    So 04.11. 17:30 Klatovy - Havlíčkův Brod 2:3
    So 04.11. 18:00 Tábor - Mor. Budějovice 6:3

    14.kolo

    So 11.11. 13:00 Mor. Budějovice - Klatovy 4:0
    So 11.11. 13:00 Havlíčkův Brod - Žďár nad Sázavou 8:1
    So 11.11. 13:30 Písek - Kolín 1:4
    So 11.11. 17:00 David servis ČB - Tábor 2:3 np
    So 11.11. 18:00 Pelhřimov - Nymburk 2:4

    15.kolo

    So 18.11. 17:00 Nymburk - Písek 4:2
    So 18.11. 17:07 Kolín - Havlíčkův Brod 3:4 np
    So 18.11. 17:30 Žďár nad Sázavou - Mor. Budějovice 6:4
    So 18.11. 17:30 Klatovy - Tábor 0:2
    So 18.11. 18:00 Pelhřimov - David servis ČB 4:6

    16.kolo

    So 25.11. 17:00 Mor. Budějovice - Kolín 1:2
    So 25.11. 17:00 Havlíčkův Brod - Nymburk 6:5
    So 25.11. 17:30 Písek - Pelhřimov 2:3
    So 25.11. 18:00 David servis ČB - Klatovy 5:4 pp
    So 25.11. 18:00 Tábor - Žďár nad Sázavou 2:6

    17.kolo

    St 29.11. 18:00 Písek - David servis ČB 8:5
    St 29.11. 18:00 Pelhřimov - Havlíčkův Brod 2:5
    St 29.11. 18:00 Nymburk - Mor. Budějovice 2:6
    St 29.11. 18:00 Žďár nad Sázavou - Klatovy 6:4
    St 29.11. 18:07 Kolín - Tábor 1:4

    18.kolo

    So 02.12. 17:00 Nymburk - Tábor 2:3
    So 02.12. 17:00 Mor. Budějovice - Pelhřimov 4:3 np
    So 02.12. 17:00 Havlíčkův Brod - Písek 6:0
    So 02.12. 17:30 Klatovy - Kolín 2:3 pp
    So 02.12. 18:00 David servis ČB - Žďár nad Sázavou 4:6

    19.kolo

    St 06.12. 18:00 Havlíčkův Brod - David servis ČB 5:6 pp
    St 06.12. 18:00 Mor. Budějovice - Písek 6:1
    St 06.12. 18:00 Tábor - Pelhřimov 5:2
    St 06.12. 18:00 Klatovy - Nymburk 5:3
    St 06.12. 18:00 Žďár nad Sázavou - Kolín 5:4 pp

    20.kolo

    So 09.12. 17:00 Nymburk - Žďár nad Sázavou 2:3 np
    So 09.12. 17:00 Havlíčkův Brod - Mor. Budějovice 1:2
    So 09.12. 17:30 Písek - Tábor 0:3
    So 09.12. 18:00 David servis ČB - Kolín 3:4
    So 09.12. 18:00 Pelhřimov - Klatovy 4:6

    21.kolo

    So 16.12. 17:00 Mor. Budějovice - David servis ČB 5:0k
    So 16.12. 17:07 Kolín - Nymburk 4:2
    So 16.12. 17:30 Klatovy - Písek 3:1
    So 16.12. 17:30 Žďár nad Sázavou - Pelhřimov 3:4
    So 16.12. 18:00 Tábor - Havlíčkův Brod 1:4

    22.kolo

    St 20.12. 18:00 David servis ČB - Nymburk 1:3
    St 20.12. 18:00 Pelhřimov - Kolín 1:3
    St 20.12. 18:00 Písek - Žďár nad Sázavou 3:6
    St 20.12. 18:00 Havlíčkův Brod - Klatovy 4:2
    St 20.12. 18:00 Mor. Budějovice - Tábor 2:1

    23.kolo

    St 22.11. 18:00 Tábor - David servis ČB 4:1
    Út 12.12. 18:00 Klatovy - Mor. Budějovice 2:4
    St 27.12. 18:00 Nymburk - Pelhřimov 8:3
    St 10.01. 18:00 Žďár nad Sázavou - Havlíčkův Brod 4:3
    St 17.01. 18:07 Kolín - Písek 0:1

    24.kolo

    St 08.11. 18:00 Tábor - Klatovy 7:3
    St 13.12. 18:00 David servis ČB - Pelhřimov 0:6
    So 30.12. 15:30 Písek - Nymburk 2:4
    So 30.12. 17:00 Havlíčkův Brod - Kolín 5:3
    So 30.12. 17:00 Mor. Budějovice - Žďár nad Sázavou 3:2 pp

    25.kolo

    St 03.01. 18:00 Klatovy - David servis ČB 5:2
    St 03.01. 18:00 Žďár nad Sázavou - Tábor 9:1
    St 03.01. 18:00 Pelhřimov - Písek 5:2
    St 03.01. 18:07 Kolín - Mor. Budějovice 3:2 pp
    St 17.01. 18:00 Nymburk - Havlíčkův Brod 2:3 pp

    26.kolo

    So 06.01. 17:00 Havlíčkův Brod - Pelhřimov 3:2
    So 06.01. 17:00 Mor. Budějovice - Nymburk 5:3
    So 06.01. 17:30 Klatovy - Žďár nad Sázavou 3:6
    So 06.01. 18:00 David servis ČB - Písek 8:2
    So 06.01. 18:00 Tábor - Kolín 2:5

    27.kolo

    So 13.01. 17:00 Nymburk - Tábor 3:1
    So 13.01. 17:07 Kolín - Klatovy 2:3 np
    So 13.01. 17:30 Žďár nad Sázavou - David servis ČB 3:4 pp
    So 13.01. 17:30 Písek - Havlíčkův Brod 2:9
    So 13.01. 18:00 Pelhřimov - Mor. Budějovice 5:2

    28.kolo

    So 20.01. 17:00 Nymburk - Klatovy 9:1
    So 20.01. 17:07 Kolín - Žďár nad Sázavou 5:4
    So 20.01. 17:30 Písek - Mor. Budějovice 3:5
    So 20.01. 18:00 David servis ČB - Havlíčkův Brod 6:1
    So 20.01. 18:00 Pelhřimov - Tábor 6:3

    29.kolo

    So 27.01. 17:00 Mor. Budějovice - Havlíčkův Brod 4:3
    So 27.01. 17:07 Kolín - David servis ČB 7:2
    So 27.01. 17:30 Žďár nad Sázavou - Nymburk 5:3
    So 27.01. 17:30 Klatovy - Pelhřimov 6:5
    So 27.01. 18:00 Tábor - Písek 3:1

    30.kolo

    St 31.01. 18:00 David servis ČB - Mor. Budějovice 5:2
    St 31.01. 18:00 Havlíčkův Brod - Tábor 6:3
    St 31.01. 18:00 Písek - Klatovy 3:6
    St 31.01. 18:00 Pelhřimov - Žďár nad Sázavou 1:8
    St 31.01. 18:00 Nymburk - Kolín 0:2

    31.kolo

    So 03.02. 17:00 Nymburk - David servis ČB 2:3
    So 03.02. 17:07 Kolín - Pelhřimov 2:3
    So 03.02. 17:30 Žďár nad Sázavou - Písek 5:1
    So 03.02. 17:30 Klatovy - Havlíčkův Brod 5:6 pp
    So 03.02. 18:00 Tábor - Mor. Budějovice 1:2

    32.kolo

    St 07.02. 18:00 David servis ČB - Tábor 5:1
    St 07.02. 18:00 Mor. Budějovice - Klatovy 4:1
    St 07.02. 18:00 Havlíčkův Brod - Žďár nad Sázavou 3:1
    St 07.02. 18:00 Písek - Kolín 3:5
    St 07.02. 18:00 Pelhřimov - Nymburk 1:4

    33.kolo

    So 10.02. 17:00 Nymburk - Písek 4:1
    So 10.02. 17:07 Kolín - Havlíčkův Brod 6:3
    So 10.02. 17:30 Žďár nad Sázavou - Mor. Budějovice 7:1
    So 10.02. 17:30 Klatovy - Tábor 5:3
    So 10.02. 18:00 Pelhřimov - David servis ČB 2:5

    34.kolo

    So 17.02. 16:00 Tábor - Žďár nad Sázavou 4:3
    So 17.02. 17:00 Mor. Budějovice - Kolín 2:5
    So 17.02. 17:00 Havlíčkův Brod - Nymburk 4:3 pp
    So 17.02. 17:30 Písek - Pelhřimov 7:5
    So 17.02. 18:00 David servis ČB - Klatovy 3:2 pp

    35.kolo

    St 21.02. 18:07 Kolín - Tábor 5:0
    So 24.02. 17:00 Nymburk - Mor. Budějovice 6:4
    So 24.02. 17:30 Písek - David servis ČB 0:4
    So 24.02. 17:30 Žďár nad Sázavou - Klatovy 7:3
    So 24.02. 18:00 Pelhřimov - Havlíčkův Brod 2:11

    36.kolo

    St 28.02. 18:00 David servis ČB - Žďár nad Sázavou 3:7
    St 28.02. 18:00 Klatovy - Kolín 3:0
    St 28.02. 18:00 Tábor - Nymburk 4:3 pp
    St 28.02. 18:00 Mor. Budějovice - Pelhřimov 12:2
    St 28.02. 18:00 Havlíčkův Brod - Písek 5:3
    Správce soutěže: Jan Šejhl

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 36 23 4 2 7 188:105 79
    2. 36 22 3 2 9 166:119 74
    3. 36 19 3 3 11 122:95 66
    4. 36 19 3 1 13 146:116 64
    5. 36 17 2 2 15 113:115 57
    6. 36 13 2 7 14 124:122 50
    7. 36 13 3 4 16 123:157 49
    8. 36 12 4 3 17 127:139 47
    9. 36 10 1 1 24 121:183 33
    10. 36 6 1 1 28 84:163 21

    Nejčtenější ze sportu