Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pátek, 6. prosince 2019
svátek má Mikuláš.
Hlavní menu
  • ID: 11952
  • Návštěvy: 382/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Sledge hokej

    Amatérské

    MS 2019       MS 2018

        NHL                 KHL

        LM                 EHT

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    17806
    Týden:
    382
    Dnes:
    37
    On-line:
    1

    1.kolo

    08.09. 17:20 Kometa Brno - Třinec 5:4 np
    08.09. 17:30 Jihlava - Mladá Boleslav 4:3 pp
    08.09. 17:30 Vítkovice - Zlín 1:2 pp
    08.09. 17:30 Chomutov - Olomouc 4:2
    08.09. 17:30 Plzeň - Litvínov 5:1
    08.09. 18:00 Pardubice - Sparta Praha 2:3
    08.09. 18:00 Liberec - Mountfield HK 3:0

    2.kolo

    Ne 10.09. 15:00 Třinec - Plzeň 5:2
    Ne 10.09. 15:05 Sparta Praha - Jihlava 4:3
    Ne 10.09. 17:00 Mountfield HK - Kometa Brno 2:4
    Ne 10.09. 17:00 Zlín - Pardubice 0:2
    Ne 10.09. 17:00 Olomouc - Vítkovice 2:4
    Ne 10.09. 17:30 Mladá Boleslav - Chomutov 1:2
    Ne 10.09. 17:30 Litvínov - Liberec 2:0

    3.kolo

    Út 12.09. 17:20 Pardubice - Chomutov 1:4
    Út 12.09. 17:30 Vítkovice - Sparta Praha 6:1
    Út 12.09. 17:30 Plzeň - Olomouc 10:0
    Út 12.09. 17:30 Jihlava - Třinec 0:2
    Út 12.09. 17:30 Litvínov - Mountfield HK 3:0
    Út 12.09. 18:00 Kometa Brno - Mladá Boleslav 2:3
    Út 12.09. 18:00 Liberec - Zlín 3:2

    4.kolo

    15.09. 17:00 Třinec - Vítkovice 3:2
    15.09. 17:30 Mladá Boleslav - Pardubice 4:2
    15.09. 17:30 Zlín - Kometa Brno 0:4
    15.09. 17:30 Chomutov - Jihlava 4:3 pp
    15.09. 18:00 Mountfield HK - Plzeň 4:3 pp
    15.09. 18:00 Olomouc - Liberec 3:0
    Út 10.10. 18:30 Sparta Praha - Litvínov 3:1

    5.kolo

    Ne 17.09. 16:00 Vítkovice - Pardubice 4:2
    Ne 17.09. 16:00 Jihlava - Zlín 3:2
    Ne 17.09. 16:30 Plzeň - Sparta Praha 4:3
    Ne 17.09. 17:00 Mountfield HK - Třinec 3:1
    Ne 17.09. 17:00 Kometa Brno - Chomutov 2:3 np
    Ne 17.09. 17:20 Litvínov - Olomouc 0:3
    Út 19.09. 18:00 Liberec - Mladá Boleslav 3:1

    6.kolo

    Čt 21.09. 17:10 Třinec - Liberec 5:2
    22.09. 17:30 Zlín - Litvínov 3:2
    22.09. 17:30 Mladá Boleslav - Plzeň 2:3 pp
    22.09. 17:30 Chomutov - Vítkovice 1:2 pp
    22.09. 18:00 Pardubice - Jihlava 7:5
    22.09. 18:00 Olomouc - Mountfield HK 1:3
    Út 26.09. 17:30 Kometa Brno - Sparta Praha 2:1

    7.kolo

    So 23.09. 17:00 Třinec - Litvínov 5:1
    Ne 24.09. 16:00 Liberec - Chomutov 1:4
    Ne 24.09. 16:00 Vítkovice - Mladá Boleslav 3:2 np
    Ne 24.09. 16:30 Plzeň - Pardubice 10:2
    Ne 24.09. 17:00 Olomouc - Zlín 3:4 pp
    Ne 24.09. 17:00 Mountfield HK - Sparta Praha 2:3
    Ne 24.09. 17:00 Kometa Brno - Jihlava 4:2

    8.kolo

    29.09. 17:00 Třinec - Olomouc 3:4 np
    29.09. 17:20 Jihlava - Vítkovice 4:2
    29.09. 17:30 Mladá Boleslav - Litvínov 2:0
    29.09. 17:30 Zlín - Mountfield HK 2:1 np
    29.09. 17:30 Chomutov - Plzeň 1:4
    29.09. 18:00 Pardubice - Kometa Brno 4:5
    29.09. 18:30 Sparta Praha - Liberec 7:1

    9.kolo

    Ne 01.10. 17:00 Kometa Brno - Vítkovice 5:1
    Ne 01.10. 17:00 Mountfield HK - Mladá Boleslav 2:1
    Ne 01.10. 17:00 Olomouc - Sparta Praha 2:3 pp
    Ne 01.10. 17:00 Zlín - Třinec 4:0
    Ne 01.10. 17:30 Plzeň - Jihlava 2:1 pp
    Ne 01.10. 17:30 Litvínov - Chomutov 2:3
    Ne 01.10. 17:40 Liberec - Pardubice 4:1

    10.kolo

    06.10. 17:00 Třinec - Sparta Praha 4:1
    06.10. 17:20 Mladá Boleslav - Zlín 4:1
    06.10. 17:30 Jihlava - Litvínov 4:1
    06.10. 17:30 Chomutov - Mountfield HK 2:3
    06.10. 17:30 Vítkovice - Plzeň 0:2
    06.10. 18:00 Pardubice - Olomouc 1:2 pp
    06.10. 18:00 Kometa Brno - Liberec 7:2

    11.kolo

    Ne 08.10. 15:00 Třinec - Chomutov 4:3 pp
    Ne 08.10. 17:00 Zlín - Sparta Praha 4:2
    Ne 08.10. 17:00 Olomouc - Mladá Boleslav 1:3
    Ne 08.10. 17:00 Mountfield HK - Vítkovice 2:0
    Ne 08.10. 17:20 Plzeň - Kometa Brno 4:5 pp
    Ne 08.10. 17:30 Litvínov - Pardubice 0:1 np
    Po 26.02. 18:00 Liberec - Jihlava 4:1

    12.kolo

    13.10. 17:20 Chomutov - Zlín 1:4
    13.10. 17:30 Jihlava - Mountfield HK 0:2
    13.10. 17:30 Vítkovice - Litvínov 7:3
    13.10. 17:30 Plzeň - Liberec 5:1
    13.10. 18:00 Pardubice - Třinec 2:1
    13.10. 18:00 Kometa Brno - Olomouc 5:0
    13.10. 18:30 Sparta Praha - Mladá Boleslav 3:2

    13.kolo

    Ne 15.10. 15:00 Sparta Praha - Chomutov 3:2
    Ne 15.10. 16:00 Liberec - Vítkovice 2:1
    Ne 15.10. 17:00 Olomouc - Jihlava 3:0
    Ne 15.10. 17:00 Zlín - Plzeň 4:5 np
    Ne 15.10. 17:20 Mountfield HK - Pardubice 6:0
    Ne 15.10. 17:30 Litvínov - Kometa Brno 4:3 np
    Ne 15.10. 17:30 Mladá Boleslav - Třinec 2:3

    14.kolo

    Út 03.10. 18:30 Sparta Praha - Pardubice 1:3
    Út 17.10. 17:00 Třinec - Kometa Brno 4:1
    Út 17.10. 17:20 Olomouc - Chomutov 5:2
    Út 17.10. 17:30 Mladá Boleslav - Jihlava 3:1
    Út 17.10. 17:30 Zlín - Vítkovice 3:7
    Út 17.10. 17:30 Litvínov - Plzeň 2:1 pp
    Út 17.10. 18:00 Mountfield HK - Liberec 3:1

    15.kolo

    Út 10.10. 17:30 Vítkovice - Olomouc 3:4 np
    Čt 19.10. 17:30 Jihlava - Sparta Praha 4:2
    20.10. 17:00 Třinec - Plzeň 3:2 pp
    20.10. 17:20 Litvínov - Liberec 2:3 np
    20.10. 17:30 Chomutov - Mladá Boleslav 2:3 np
    20.10. 18:00 Kometa Brno - Mountfield HK 1:2
    20.10. 18:00 Pardubice - Zlín 4:3 pp

    16.kolo

    Ne 22.10. 15:00 Zlín - Liberec 3:2 pp
    Ne 22.10. 15:20 Třinec - Jihlava 3:0
    Ne 22.10. 15:30 Chomutov - Pardubice 3:2
    Ne 22.10. 17:00 Olomouc - Plzeň 5:0
    Ne 22.10. 17:00 Mountfield HK - Litvínov 4:5 np
    Ne 22.10. 17:30 Mladá Boleslav - Kometa Brno 0:2
    Út 05.12. 18:30 Sparta Praha - Vítkovice 2:4

    17.kolo

    Čt 26.10. 18:00 Liberec - Olomouc 3:2 np
    27.10. 17:20 Pardubice - Mladá Boleslav 3:0
    27.10. 17:30 Plzeň - Mountfield HK 1:0
    27.10. 17:30 Litvínov - Sparta Praha 4:3
    27.10. 17:30 Jihlava - Chomutov 4:3 np
    27.10. 17:30 Vítkovice - Třinec 1:2
    27.10. 18:00 Kometa Brno - Zlín 2:3 np

    18.kolo

    Út 24.10. 18:30 Sparta Praha - Plzeň 0:2
    Ne 29.10. 15:00 Pardubice - Vítkovice 3:4
    Ne 29.10. 15:00 Třinec - Mountfield HK 0:3
    Ne 29.10. 17:00 Olomouc - Litvínov 1:3
    Ne 29.10. 17:30 Mladá Boleslav - Liberec 3:1
    Ne 29.10. 17:50 Chomutov - Kometa Brno 3:2 pp
    Út 31.10. 17:30 Zlín - Jihlava 1:2 np

    19.kolo

    03.11. 17:20 Litvínov - Zlín 1:3
    03.11. 17:30 Jihlava - Pardubice 2:3 np
    03.11. 17:30 Vítkovice - Chomutov 4:2
    03.11. 18:00 Olomouc - Mountfield HK 1:0
    03.11. 18:00 Liberec - Třinec 5:3
    03.11. 18:00 Kometa Brno - Sparta Praha 3:2 pp
    Út 05.12. 17:30 Plzeň - Mladá Boleslav 4:1

    20.kolo

    Ne 05.11. 15:00 Pardubice - Plzeň 0:4
    Ne 05.11. 15:30 Zlín - Olomouc 1:3
    Ne 05.11. 15:30 Chomutov - Liberec 3:4 pp
    Ne 05.11. 15:30 Litvínov - Třinec 2:3
    Ne 05.11. 16:00 Jihlava - Kometa Brno 0:2
    Ne 05.11. 18:00 Sparta Praha - Mountfield HK 1:2 pp
    Ne 05.11. 18:20 Mladá Boleslav - Vítkovice 1:4

    21.kolo

    Út 14.11. 18:00 Olomouc - Třinec 4:0
    St 15.11. 17:20 Plzeň - Chomutov 3:2
    St 15.11. 17:30 Litvínov - Mladá Boleslav 6:3
    St 15.11. 17:30 Vítkovice - Jihlava 3:4
    St 15.11. 18:00 Kometa Brno - Pardubice 1:2 pp
    St 15.11. 18:00 Mountfield HK - Zlín 5:1
    St 15.11. 18:00 Liberec - Sparta Praha 5:4 pp

    22.kolo

    17.11. 15:30 Zlín - Třinec 1:3
    17.11. 15:30 Chomutov - Litvínov 1:3
    17.11. 17:00 Kometa Brno - Vítkovice 1:3
    17.11. 17:00 Pardubice - Liberec 5:1
    17.11. 17:20 Mladá Boleslav - Mountfield HK 1:2 np
    17.11. 17:30 Jihlava - Plzeň 1:2
    17.11. 18:30 Sparta Praha - Olomouc 3:2 np

    23.kolo

    Ne 19.11. 15:00 Sparta Praha - Třinec 2:1
    Ne 19.11. 15:30 Zlín - Mladá Boleslav 1:6
    Ne 19.11. 15:30 Litvínov - Jihlava 3:0
    Ne 19.11. 16:20 Liberec - Kometa Brno 4:3
    Ne 19.11. 16:30 Plzeň - Vítkovice 4:3 np
    Ne 19.11. 17:00 Mountfield HK - Chomutov 3:2 pp
    Út 28.11. 18:00 Olomouc - Pardubice 3:2 pp

    24.kolo

    Út 21.11. 17:20 Vítkovice - Mountfield HK 3:6
    Út 21.11. 17:30 Chomutov - Třinec 3:5
    Út 21.11. 17:30 Plzeň - Kometa Brno 5:4
    Út 21.11. 17:30 Jihlava - Liberec 0:2
    Út 21.11. 17:30 Mladá Boleslav - Olomouc 4:3 pp
    Út 21.11. 18:00 Pardubice - Litvínov 5:0
    Út 21.11. 18:30 Sparta Praha - Zlín 1:3

    25.kolo

    24.11. 17:00 Třinec - Pardubice 3:2 np
    24.11. 17:30 Mladá Boleslav - Sparta Praha 1:4
    24.11. 17:30 Litvínov - Vítkovice 2:1 pp
    24.11. 18:00 Liberec - Plzeň 2:5
    24.11. 18:30 Mountfield HK - Jihlava 5:2
    24.11. 18:30 Olomouc - Kometa Brno 3:2 pp
    St 29.11. 17:30 Zlín - Chomutov 4:1

    26.kolo

    Ne 26.11. 15:00 Třinec - Mladá Boleslav 2:4
    Ne 26.11. 16:00 Jihlava - Olomouc 3:2 pp
    Ne 26.11. 16:00 Vítkovice - Liberec 3:2
    Ne 26.11. 16:30 Plzeň - Zlín 1:2 pp
    Ne 26.11. 17:00 Pardubice - Mountfield HK 3:2
    Ne 26.11. 17:00 Kometa Brno - Litvínov 6:2
    Ne 26.11. 18:00 Chomutov - Sparta Praha 4:3 pp

    27.kolo

    St 29.11. 18:00 Kometa Brno - Třinec 2:3
    01.12. 17:00 Liberec - Mountfield HK 5:4 np
    01.12. 17:30 Jihlava - Mladá Boleslav 3:0
    01.12. 17:30 Vítkovice - Zlín 5:0
    01.12. 17:30 Plzeň - Litvínov 5:1
    01.12. 18:00 Pardubice - Sparta Praha 1:4
    St 06.12. 17:30 Chomutov - Olomouc 2:3 pp

    28.kolo

    Ne 03.12. 15:00 Sparta Praha - Jihlava 6:5 pp
    Ne 03.12. 15:30 Zlín - Pardubice 5:2
    Ne 03.12. 16:00 Liberec - Litvínov 4:3 pp
    Ne 03.12. 16:30 Mountfield HK - Kometa Brno 1:0 np
    Ne 03.12. 16:30 Plzeň - Třinec 4:3 pp
    Ne 03.12. 17:00 Olomouc - Vítkovice 0:1
    Ne 03.12. 17:30 Mladá Boleslav - Chomutov 5:0

    29.kolo

    08.12. 17:20 Vítkovice - Sparta Praha 7:3
    08.12. 17:30 Plzeň - Olomouc 6:0
    08.12. 17:30 Jihlava - Třinec 1:0 pp
    08.12. 17:30 Litvínov - Mountfield HK 3:4
    08.12. 17:30 Zlín - Liberec 4:3
    08.12. 18:00 Pardubice - Chomutov 5:2
    08.12. 18:00 Kometa Brno - Mladá Boleslav 4:1

    30.kolo

    Út 24.10. 17:00 Třinec - Vítkovice 3:4
    Ne 10.12. 15:00 Sparta Praha - Litvínov 3:6
    Ne 10.12. 15:30 Chomutov - Jihlava 4:2
    Ne 10.12. 17:00 Olomouc - Liberec 4:1
    Ne 10.12. 17:30 Mladá Boleslav - Pardubice 3:2 pp
    Ne 10.12. 18:20 Mountfield HK - Plzeň 6:0
    Út 16.01. 17:30 Zlín - Kometa Brno 2:4

    31.kolo

    St 20.12. 17:30 Vítkovice - Pardubice 2:0
    St 20.12. 17:30 Jihlava - Zlín 1:2
    St 20.12. 17:30 Litvínov - Olomouc 2:3 np
    St 20.12. 17:30 Plzeň - Sparta Praha 3:1
    St 20.12. 18:00 Kometa Brno - Chomutov 2:3
    St 20.12. 18:00 Liberec - Mladá Boleslav 4:3 np
    St 20.12. 18:20 Mountfield HK - Třinec 2:3 pp

    32.kolo

    22.12. 17:00 Třinec - Liberec 2:3 np
    22.12. 17:20 Mladá Boleslav - Plzeň 2:1 np
    22.12. 17:30 Zlín - Litvínov 2:4
    22.12. 17:30 Chomutov - Vítkovice 1:4
    22.12. 18:00 Pardubice - Jihlava 3:2
    22.12. 18:00 Mountfield HK - Olomouc 2:5
    22.12. 18:30 Sparta Praha - Kometa Brno 3:2

    33.kolo

    Út 26.12. 15:10 Kometa Brno - Jihlava 3:2 pp
    Út 26.12. 15:30 Litvínov - Třinec 2:5
    Út 26.12. 16:00 Liberec - Chomutov 2:3 pp
    Út 26.12. 16:00 Vítkovice - Mladá Boleslav 7:1
    Út 26.12. 16:30 Plzeň - Pardubice 2:3 np
    Út 26.12. 17:00 Olomouc - Zlín 1:0
    Út 16.01. 18:30 Sparta Praha - Mountfield HK 2:1 pp

    34.kolo

    Út 05.12. 17:30 Zlín - Mountfield HK 2:3 pp
    Čt 28.12. 17:00 Třinec - Olomouc 3:4 np
    Čt 28.12. 17:30 Mladá Boleslav - Litvínov 0:2
    Čt 28.12. 17:30 Chomutov - Plzeň 7:6 pp
    Čt 28.12. 17:30 Jihlava - Vítkovice 1:2 pp
    Čt 28.12. 18:00 Pardubice - Kometa Brno 0:2
    Čt 28.12. 19:00 Sparta Praha - Liberec 3:0

    35.kolo

    St 29.11. 18:00 Mountfield HK - Mladá Boleslav 4:2
    So 30.12. 15:10 Třinec - Zlín 0:1
    So 30.12. 15:30 Litvínov - Chomutov 2:3 np
    So 30.12. 16:00 Vítkovice - Kometa Brno 0:1
    So 30.12. 16:00 Liberec - Pardubice 4:3
    So 30.12. 16:30 Plzeň - Jihlava 3:1
    So 30.12. 17:00 Olomouc - Sparta Praha 2:5

    36.kolo

    St 03.01. 17:20 Pardubice - Olomouc 3:1
    St 03.01. 17:30 Mladá Boleslav - Zlín 2:3 np
    St 03.01. 17:30 Jihlava - Litvínov 5:4
    St 03.01. 17:30 Chomutov - Mountfield HK 3:2 pp
    St 03.01. 17:30 Vítkovice - Plzeň 3:0
    St 03.01. 18:00 Kometa Brno - Liberec 3:2
    St 03.01. 18:30 Sparta Praha - Třinec 3:5

    37.kolo

    05.01. 17:00 Třinec - Chomutov 4:2
    05.01. 17:30 Jihlava - Liberec 0:2
    05.01. 17:30 Litvínov - Pardubice 1:2
    05.01. 17:30 Zlín - Sparta Praha 2:4
    05.01. 18:00 Olomouc - Mladá Boleslav 4:2
    05.01. 18:00 Mountfield HK - Vítkovice 4:0
    05.01. 18:20 Kometa Brno - Plzeň 3:2 np

    38.kolo

    Ne 07.01. 15:00 Pardubice - Třinec 2:3 np
    Ne 07.01. 15:00 Kometa Brno - Olomouc 1:0
    Ne 07.01. 15:30 Chomutov - Zlín 2:0
    Ne 07.01. 16:00 Jihlava - Mountfield HK 1:3
    Ne 07.01. 16:00 Vítkovice - Litvínov 6:3
    Ne 07.01. 16:30 Mladá Boleslav - Sparta Praha 3:1
    Ne 07.01. 16:30 Plzeň - Liberec 4:2

    39.kolo

    Út 09.01. 18:30 Sparta Praha - Chomutov 2:3
    12.01. 17:00 Třinec - Mladá Boleslav 5:1
    12.01. 17:20 Mountfield HK - Pardubice 2:3
    12.01. 17:30 Litvínov - Kometa Brno 1:4
    12.01. 17:30 Zlín - Plzeň 4:1
    12.01. 18:00 Olomouc - Jihlava 2:3 pp
    12.01. 18:00 Liberec - Vítkovice 1:4

    40.kolo

    Ne 14.01. 15:00 Třinec - Kometa Brno 2:5
    Ne 14.01. 17:00 Mountfield HK - Liberec 3:1
    Ne 14.01. 17:00 Olomouc - Chomutov 5:3
    Ne 14.01. 17:30 Mladá Boleslav - Jihlava 3:2 np
    Ne 14.01. 17:30 Litvínov - Plzeň 4:5
    Ne 14.01. 18:00 Sparta Praha - Pardubice 2:4
    Ne 14.01. 18:20 Zlín - Vítkovice 2:1

    41.kolo

    19.01. 17:30 Chomutov - Mladá Boleslav 0:1
    19.01. 17:30 Jihlava - Sparta Praha 2:4
    19.01. 17:30 Vítkovice - Olomouc 5:2
    19.01. 18:00 Kometa Brno - Mountfield HK 3:4 pp
    19.01. 18:00 Liberec - Litvínov 5:1
    19.01. 18:00 Pardubice - Zlín 2:3
    19.01. 18:20 Plzeň - Třinec 2:1

    42.kolo

    Ne 21.01. 15:00 Sparta Praha - Vítkovice 4:3 np
    Ne 21.01. 15:00 Třinec - Jihlava 4:1
    Ne 21.01. 15:00 Liberec - Zlín 7:0
    Ne 21.01. 15:30 Chomutov - Pardubice 4:2
    Ne 21.01. 16:30 Mladá Boleslav - Kometa Brno 5:2
    Ne 21.01. 17:00 Olomouc - Plzeň 2:4
    Ne 21.01. 18:20 Mountfield HK - Litvínov 7:3

    43.kolo

    26.01. 17:20 Vítkovice - Třinec 1:4
    26.01. 17:30 Plzeň - Mountfield HK 3:2
    26.01. 17:30 Litvínov - Sparta Praha 1:4
    26.01. 17:30 Jihlava - Chomutov 3:2
    26.01. 18:00 Liberec - Olomouc 3:0
    26.01. 18:30 Pardubice - Mladá Boleslav 3:2
    26.01. 18:30 Kometa Brno - Zlín 3:1

    44.kolo

    Út 23.01. 18:00 Pardubice - Vítkovice 5:3
    Ne 28.01. 15:20 Sparta Praha - Plzeň 2:4
    Ne 28.01. 15:30 Zlín - Jihlava 2:1
    Ne 28.01. 15:30 Chomutov - Kometa Brno 2:1
    Ne 28.01. 17:00 Olomouc - Litvínov 4:2
    Ne 28.01. 17:30 Třinec - Mountfield HK 2:1 np
    Ne 28.01. 17:30 Mladá Boleslav - Liberec 0:3

    45.kolo

    Út 30.01. 17:30 Jihlava - Pardubice 3:2 pp
    Út 30.01. 17:30 Litvínov - Zlín 3:4 pp
    Út 30.01. 17:30 Plzeň - Mladá Boleslav 1:4
    Út 30.01. 17:30 Vítkovice - Chomutov 7:3
    Út 30.01. 18:00 Mountfield HK - Olomouc 3:0
    Út 30.01. 18:00 Liberec - Třinec 0:4
    Út 30.01. 18:30 Sparta Praha - Kometa Brno 3:4 pp

    46.kolo

    02.02. 17:00 Třinec - Litvínov 4:3
    02.02. 17:20 Zlín - Olomouc 4:3
    02.02. 17:30 Jihlava - Kometa Brno 2:0
    02.02. 17:30 Chomutov - Liberec 2:1 pp
    02.02. 17:30 Mladá Boleslav - Vítkovice 2:4
    02.02. 18:00 Mountfield HK - Sparta Praha 4:1
    02.02. 18:00 Pardubice - Plzeň 2:0

    47.kolo

    Ne 04.02. 15:30 Litvínov - Mladá Boleslav 4:3 pp
    Ne 04.02. 16:00 Liberec - Sparta Praha 3:2 np
    Ne 04.02. 16:30 Plzeň - Chomutov 5:4 np
    Ne 04.02. 16:30 Vítkovice - Jihlava 3:0
    Ne 04.02. 17:00 Olomouc - Třinec 1:2
    Ne 04.02. 17:00 Kometa Brno - Pardubice 2:1
    Ne 04.02. 17:00 Mountfield HK - Zlín 6:3

    48.kolo

    Út 06.02. 17:00 Třinec - Zlín 2:4
    Út 06.02. 17:20 Chomutov - Litvínov 3:4 np
    Út 06.02. 17:30 Vítkovice - Kometa Brno 0:2
    Út 06.02. 17:30 Mladá Boleslav - Mountfield HK 2:3
    Út 06.02. 17:30 Jihlava - Plzeň 1:6
    Út 06.02. 18:00 Pardubice - Liberec 2:1
    Po 26.02. 18:00 Sparta Praha - Olomouc 2:3 pp

    49.kolo

    St 10.01. 17:30 Plzeň - Vítkovice 4:1
    Út 23.01. 17:00 Třinec - Sparta Praha 1:0
    Út 23.01. 17:30 Zlín - Mladá Boleslav 1:3
    Út 23.01. 17:30 Litvínov - Jihlava 1:3
    Út 23.01. 18:00 Liberec - Kometa Brno 6:2
    Út 23.01. 18:00 Mountfield HK - Chomutov 1:0
    Čt 08.02. 18:00 Olomouc - Pardubice 5:3

    50.kolo

    Út 27.02. 18:00 Liberec - Jihlava 2:1
    St 28.02. 17:30 Chomutov - Třinec 3:2 pp
    St 28.02. 17:30 Mladá Boleslav - Olomouc 3:4 pp
    St 28.02. 17:30 Vítkovice - Mountfield HK 4:2
    St 28.02. 18:00 Kometa Brno - Plzeň 4:5 np
    St 28.02. 18:00 Pardubice - Litvínov 2:1
    St 28.02. 18:30 Sparta Praha - Zlín 3:2

    51.kolo

    02.03. 17:20 Zlín - Chomutov 5:2
    02.03. 17:20 Třinec - Pardubice 2:6
    02.03. 17:20 Sparta Praha - Mladá Boleslav 6:2
    02.03. 17:20 Mountfield HK - Jihlava 2:4
    02.03. 17:20 Olomouc - Kometa Brno 7:2
    02.03. 17:20 Litvínov - Vítkovice 2:1 pp
    02.03. 17:20 Liberec - Plzeň 4:0

    52.kolo

    Ne 04.03. 16:20 Jihlava - Olomouc 3:0
    Ne 04.03. 16:20 Pardubice - Mountfield HK 1:3
    Ne 04.03. 16:20 Kometa Brno - Litvínov 4:0
    Ne 04.03. 16:20 Plzeň - Zlín 3:2
    Ne 04.03. 16:20 Mladá Boleslav - Třinec 3:2 np
    Ne 04.03. 16:20 Chomutov - Sparta Praha 4:2
    Ne 04.03. 16:20 Vítkovice - Liberec 3:2 pp
    Správce soutěže: Jan Šejhl

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 52 28 7 9 8 172:123 107
    2. 52 26 7 7 12 146:101 99
    3. 52 24 6 8 14 143:122 92
    4. 52 26 4 6 16 157:119 92
    5. 52 23 6 9 14 148:121 90
    6. 52 20 5 6 21 128:139 76
    7. 52 18 9 4 21 132:138 76
    8. 52 16 10 7 19 129:136 75
    9. 52 18 8 4 22 121:140 74
    10. 52 18 5 7 22 140:150 71
    11. 52 13 10 9 20 132:155 68
    12. 52 15 6 8 23 118:139 65
    13. 52 12 7 7 26 106:139 57
    14. 52 10 7 6 29 118:168 50