Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 12. listopadu 2019
svátek má Benedikt.
Hlavní menu
  • ID: 11934
  • Návštěvy: 55/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Praha  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Věkové kategorie

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    5720
    Týden:
    55
    Dnes:
    10
    On-line:
    1

    1.kolo

    Út 11.04. 16:30 Čakovice C - Pankrác B 5:0
    Út 11.04. 16:30 Žluté Lázně - Vršovice II 5:2
    Čt 13.04. 16:30 Řeporyje - Oáza 9:0

    2.kolo

    Út 18.04. 17:00 Čakovice C - Vršovice II 6:1
    Čt 20.04. 17:00 Solidarita - Oáza 6:1
    Čt 20.04. 17:00 Řeporyje - Žluté Lázně 7:0

    3.kolo

    Út 25.04. 17:00 Žluté Lázně - Pankrác B 1:4
    Čt 27.04. 17:00 Řeporyje - Solidarita 5:0
    Po 15.05. 17:00 Vršovice II - Oáza 4:0

    4.kolo

    Út 02.05. 17:00 Čakovice C - Řeporyje 4:1
    St 03.05. 17:00 Pankrác B - Vršovice II 7:1
    Čt 04.05. 17:00 Solidarita - Žluté Lázně 4:1

    5.kolo

    Út 09.05. 17:30 Žluté Lázně - Čakovice C 0:5
    St 10.05. 17:00 Vršovice II - Solidarita 1:2
    St 10.05. 17:00 Oáza - Pankrác B 1:6

    6.kolo

    St 17.05. 17:00 Oáza - Žluté Lázně 1:7
    Čt 18.05. 17:00 Pankrác B - Řeporyje 1:3
    Čt 18.05. 17:00 Solidarita - Čakovice C 2:5

    7.kolo

    Út 23.05. 17:00 Pankrác B - Solidarita 4:2
    St 24.05. 17:00 Vršovice II - Řeporyje 1:4
    St 24.05. 17:00 Oáza - Čakovice C 1:7

    8.kolo

    Út 06.06. 17:00 Pankrác B - Čakovice C 1:4
    St 07.06. 17:00 Oáza - Řeporyje 1:6
    St 07.06. 17:00 Vršovice II - Žluté Lázně 7:0

    9.kolo

    Út 13.06. 17:30 Žluté Lázně - Řeporyje 2:4
    St 14.06. 17:00 Oáza - Solidarita 0:9
    St 14.06. 17:00 Vršovice II - Čakovice C 4:2

    10.kolo

    Út 20.06. 17:00 Pankrác B - Žluté Lázně 2:5
    St 21.06. 17:00 Oáza - Vršovice II 1:7
    Čt 22.06. 17:00 Solidarita - Řeporyje 3:5

    11.kolo

    Út 27.06. 17:30 Žluté Lázně - Solidarita 0:7
    St 28.06. 17:00 Vršovice II - Pankrác B 4:2
    Čt 07.09. 17:00 Řeporyje - Čakovice C 1:3

    12.kolo

    Út 05.09. 17:00 Čakovice C - Žluté Lázně 5:0
    Út 05.09. 17:00 Pankrác B - Oáza 6:1
    Čt 07.09. 17:00 Solidarita - Vršovice II 8:1

    13.kolo

    Út 12.09. 16:30 Čakovice C - Solidarita 4:1
    Út 12.09. 17:30 Žluté Lázně - Oáza 4:3
    Čt 14.09. 16:30 Řeporyje - Pankrác B 3:3

    14.kolo

    Út 19.09. 16:30 Čakovice C - Oáza 5:1
    Čt 21.09. 16:30 Řeporyje - Vršovice II 8:0
    Čt 21.09. 16:30 Solidarita - Pankrác B 3:2
    Správce soutěže: David Harmanec

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 12 11 0 1 55:13 22
    2. 12 9 1 2 56:18 19
    3. 12 7 0 5 47:29 14
    4. 12 5 1 6 38:33 11
    5. 12 5 0 7 33:45 10
    6. 12 4 0 8 25:51 8
    7. 12 0 0 12 11:76 0