Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Hlavní menu
  • ID: 1185
  • Návštěvy: 32/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Liberecký kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    5133
    Týden:
    32
    Dnes:
    12
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 14.08. 17:00 Mšeno - Železný Brod 2:0 (2:0)
    So 14.08. 17:00 Nový Bor - FC Pěnčín JN 1:2 (0:2)
    So 14.08. 17:00 Česká Lípa B - Sedmihorky 3:0 (2:0)
    Ne 15.08. 17:00 Hejnice - Desná 3:3 (1:2)
    St 25.08. 17:00 Višňová - Rapid Liberec 3:2 (1:0)
    St 25.08. 17:30 Cvikov - Hrádek 1:0 (0:0)
    St 01.09. 17:30 Turnov B - Jablonec n.J. 1:1 (0:1)

    3.kolo

    So 21.08. 10:15 Rapid Liberec - Mšeno 0:4 (0:2)
    So 21.08. 17:00 Sedmihorky - Višňová 1:1 (1:1)
    So 21.08. 17:00 Jablonec n.J. - Česká Lípa B 2:4 (1:3)
    So 21.08. 17:00 FC Pěnčín JN - Turnov B 4:2 (1:1)
    So 21.08. 17:00 Hrádek - Nový Bor 1:0 (0:0)
    So 21.08. 17:00 Desná - Cvikov 2:2 (0:2)
    So 21.08. 17:00 Železný Brod - Hejnice 4:2 (2:0)

    4.kolo

    So 28.08. 17:00 Hejnice - Rapid Liberec 3:1 (2:1)
    So 28.08. 17:00 Nový Bor - Desná 4:1 (1:1)
    So 28.08. 17:00 Česká Lípa B - FC Pěnčín JN 0:1 (0:0)
    Ne 29.08. 17:00 Višňová - Mšeno 1:1 (0:1)
    Ne 29.08. 17:00 Turnov B - Hrádek 1:1 (0:0)
    St 08.09. 17:00 Sedmihorky - Jablonec n.J. 2:0 (0:0)
    Čt 28.10. 15:30 Cvikov - Železný Brod 2:1 (0:0)

    5.kolo

    So 04.09. 17:00 Jablonec n.J. - Višňová 3:0 (1:0)
    So 04.09. 17:00 FC Pěnčín JN - Sedmihorky 0:5 (0:2)
    So 04.09. 17:00 Hrádek - Česká Lípa B 0:0 (0:0)
    So 04.09. 17:00 Desná - Turnov B 5:0 (2:0)
    So 04.09. 17:00 Železný Brod - Nový Bor 2:0 (1:0)
    So 04.09. 17:00 Rapid Liberec - Cvikov 1:1 (0:0)
    So 04.09. 17:00 Mšeno - Hejnice 0:1 (0:0)

    6.kolo

    So 11.09. 17:00 Cvikov - Mšeno 2:7 (1:2)
    So 11.09. 17:00 Nový Bor - Rapid Liberec 4:1 (0:0)
    So 11.09. 17:00 Turnov B - Železný Brod 2:1 (0:1)
    So 11.09. 17:00 Sedmihorky - Hrádek 2:0 (0:0)
    So 11.09. 17:00 Jablonec n.J. - FC Pěnčín JN 1:1 (0:0)
    Ne 12.09. 17:00 Višňová - Hejnice 1:1 (1:1)
    Ne 12.09. 17:00 Česká Lípa B - Desná 3:1 (1:0)

    7.kolo

    So 18.09. 16:30 FC Pěnčín JN - Višňová 2:0 (2:0)
    So 18.09. 16:30 Hrádek - Jablonec n.J. 2:2 (1:0)
    So 18.09. 16:30 Desná - Sedmihorky 2:2 (0:1)
    So 18.09. 16:30 Železný Brod - Česká Lípa B 0:1 (0:0)
    So 18.09. 16:30 Rapid Liberec - Turnov B 0:1 (0:1)
    So 18.09. 16:30 Mšeno - Nový Bor 1:0 (1:0)
    Ne 19.09. 16:30 Hejnice - Cvikov 2:2 (1:1)

    8.kolo

    So 25.09. 16:30 Nový Bor - Hejnice 2:0 (0:0)
    So 25.09. 16:30 Sedmihorky - Železný Brod 3:0 (1:0)
    So 25.09. 16:30 Jablonec n.J. - Desná 0:2 (0:1)
    So 25.09. 16:30 FC Pěnčín JN - Hrádek 0:1 (0:0)
    Ne 26.09. 16:30 Višňová - Cvikov 1:1 (0:1)
    Ne 26.09. 16:30 Turnov B - Mšeno 3:1 (1:0)
    Ne 26.09. 16:30 Česká Lípa B - Rapid Liberec 4:3 (3:0)

    9.kolo

    So 02.10. 16:00 Hrádek - Višňová 1:1 (0:1)
    So 02.10. 16:00 Desná - FC Pěnčín JN 2:2 (1:2)
    So 02.10. 16:00 Železný Brod - Jablonec n.J. 1:2 (0:0)
    So 02.10. 16:00 Rapid Liberec - Sedmihorky 1:0 (0:0)
    So 02.10. 16:00 Mšeno - Česká Lípa B 2:1 (2:0)
    So 02.10. 16:00 Hejnice - Turnov B 2:0 (0:0)
    So 02.10. 16:00 Cvikov - Nový Bor 1:3 (1:0)

    10.kolo

    So 09.10. 16:00 Sedmihorky - Mšeno 0:0 (0:0)
    So 09.10. 16:00 Jablonec n.J. - Rapid Liberec 1:2 (0:1)
    So 09.10. 16:00 FC Pěnčín JN - Železný Brod 3:2 (2:0)
    So 09.10. 16:00 Hrádek - Desná 0:1 (0:0)
    Ne 10.10. 16:00 Višňová - Nový Bor 3:2 (1:1)
    Ne 10.10. 16:00 Turnov B - Cvikov 7:1 (4:0)
    Ne 10.10. 16:00 Česká Lípa B - Hejnice 2:1 (0:1)

    11.kolo

    So 16.10. 15:30 Desná - Višňová 3:4 (2:3)
    So 16.10. 15:30 Železný Brod - Hrádek 2:2 (1:0)
    So 16.10. 15:30 Rapid Liberec - FC Pěnčín JN 3:5 (2:2)
    So 16.10. 15:30 Mšeno - Jablonec n.J. 2:0 (0:0)
    So 16.10. 15:30 Hejnice - Sedmihorky 0:1 (0:1)
    So 16.10. 15:30 Cvikov - Česká Lípa B 0:7 (0:2)
    So 16.10. 15:30 Nový Bor - Turnov B 3:2 (3:0)

    12.kolo

    So 23.10. 15:30 Sedmihorky - Cvikov 3:1 (2:1)
    So 23.10. 15:30 Jablonec n.J. - Hejnice 1:0 (0:0)
    So 23.10. 15:30 FC Pěnčín JN - Mšeno 0:1 (0:0)
    So 23.10. 15:30 Hrádek - Rapid Liberec 2:1 (2:1)
    So 23.10. 15:30 Desná - Železný Brod 4:0 (2:0)
    Ne 24.10. 15:30 Višňová - Turnov B 0:1 (0:1)
    Ne 24.10. 15:30 Česká Lípa B - Nový Bor 2:1 (1:1)

    13.kolo

    So 30.10. 14:30 Železný Brod - Višňová 1:2 (0:0)
    So 30.10. 14:30 Rapid Liberec - Desná 2:0 (2:0)
    So 30.10. 14:30 Mšeno - Hrádek 2:0 (1:0)
    So 30.10. 14:30 Hejnice - FC Pěnčín JN 1:3 (0:0)
    So 30.10. 14:30 Cvikov - Jablonec n.J. 2:1 (2:0)
    So 30.10. 14:30 Nový Bor - Sedmihorky 1:0 (0:0)
    So 30.10. 14:30 Turnov B - Česká Lípa B 0:0 (0:0)

    1.kolo

    So 06.11. 14:00 Česká Lípa B - Višňová 0:0 (0:0)
    So 06.11. 14:00 Sedmihorky - Turnov B 3:0 (1:0)
    So 06.11. 14:00 Jablonec n.J. - Nový Bor 1:6 (0:5)
    So 06.11. 14:00 FC Pěnčín JN - Cvikov 4:1 (3:0)
    So 06.11. 14:00 Hrádek - Hejnice 3:2 (1:2)
    So 06.11. 14:00 Desná - Mšeno 1:4 (0:2)
    So 06.11. 14:00 Železný Brod - Rapid Liberec 2:1 (1:0)

    16.kolo

    So 26.03. 10:15 Mšeno - Rapid Liberec 4:0 (0:0)
    So 26.03. 15:00 Hejnice - Železný Brod 1:2 (1:1)
    So 26.03. 15:00 Cvikov - Desná 2:5 (1:2)
    So 26.03. 15:00 Nový Bor - Hrádek 2:1 (0:1)
    Ne 27.03. 15:00 Turnov B - FC Pěnčín JN 3:2 (1:2)
    Ne 27.03. 15:00 Česká Lípa B - Jablonec n.J. 1:0 (1:0)
    Ne 27.03. 15:00 Višňová - Sedmihorky 3:0 (1:0)

    17.kolo

    So 02.04. 10:15 Mšeno - Višňová 2:1 (0:1)
    So 02.04. 15:30 Jablonec n.J. - Sedmihorky 3:0 (2:0)
    So 02.04. 16:30 FC Pěnčín JN - Česká Lípa B 5:1 (0:1)
    So 02.04. 16:30 Hrádek - Turnov B 1:1 (0:0)
    So 02.04. 16:30 Desná - Nový Bor 3:3 (1:2)
    So 02.04. 16:30 Železný Brod - Cvikov 1:2 (0:2)
    So 02.04. 16:30 Rapid Liberec - Hejnice 5:2 (0:1)

    18.kolo

    So 09.04. 16:30 Hejnice - Mšeno 2:4 (1:2)
    So 09.04. 16:30 Cvikov - Rapid Liberec 0:2 (0:2)
    So 09.04. 16:30 Nový Bor - Železný Brod 1:0 (1:0)
    So 09.04. 16:30 Turnov B - Desná 1:0 (0:0)
    So 09.04. 16:30 Sedmihorky - FC Pěnčín JN 0:0 (0:0)
    Ne 10.04. 16:30 Česká Lípa B - Hrádek 7:0 (3:0)
    Ne 10.04. 16:30 Višňová - Jablonec n.J. 5:0 (2:0)

    19.kolo

    So 16.04. 10:15 Mšeno - Cvikov 4:1 (0:1)
    So 16.04. 17:00 FC Pěnčín JN - Jablonec n.J. 1:1 (0:0)
    So 16.04. 17:00 Hrádek - Sedmihorky 1:0 (1:0)
    So 16.04. 17:00 Desná - Česká Lípa B 2:1 (1:0)
    So 16.04. 17:00 Rapid Liberec - Nový Bor 2:1 (0:1)
    So 16.04. 17:00 Hejnice - Višňová 2:2 (2:1)
    Ne 17.04. 17:00 Železný Brod - Turnov B 1:1 (1:0)

    20.kolo

    So 23.04. 17:00 Cvikov - Hejnice 1:3 (1:2)
    So 23.04. 17:00 Nový Bor - Mšeno 0:1 (0:0)
    So 23.04. 17:00 Turnov B - Rapid Liberec 0:3 (0:0)
    So 23.04. 17:00 Sedmihorky - Desná 3:2 (2:1)
    So 23.04. 17:00 Jablonec n.J. - Hrádek 3:2 (2:1)
    Ne 24.04. 17:00 Česká Lípa B - Železný Brod 4:0 (2:0)
    Ne 24.04. 17:00 Višňová - FC Pěnčín JN 3:0 (3:0)

    21.kolo

    So 30.04. 17:00 Hrádek - FC Pěnčín JN 0:0 (0:0)
    So 30.04. 17:00 Desná - Jablonec n.J. 2:1 (0:0)
    So 30.04. 17:00 Železný Brod - Sedmihorky 1:0 (0:0)
    So 30.04. 17:00 Rapid Liberec - Česká Lípa B 4:0 (2:0)
    So 30.04. 17:00 Hejnice - Nový Bor 0:5 (0:2)
    So 30.04. 17:00 Cvikov - Višňová 1:2 (0:1)
    Ne 01.05. 10:15 Mšeno - Turnov B 1:0 (1:0)

    22.kolo

    So 07.05. 17:00 Nový Bor - Cvikov 3:0 (1:0)
    So 07.05. 17:00 Sedmihorky - Rapid Liberec 2:4 (0:2)
    So 07.05. 17:00 Jablonec n.J. - Železný Brod 1:2 (1:0)
    So 07.05. 17:00 FC Pěnčín JN - Desná 0:0 (0:0)
    Ne 08.05. 17:00 Turnov B - Hejnice 4:0 (1:0)
    Ne 08.05. 17:00 Česká Lípa B - Mšeno 1:1 (0:1)
    Ne 08.05. 17:00 Višňová - Hrádek 2:0 (0:0)

    23.kolo

    So 14.05. 10:15 Mšeno - Sedmihorky 1:0 (0:0)
    So 14.05. 17:00 Hejnice - Česká Lípa B 1:4 (1:2)
    So 14.05. 17:00 Cvikov - Turnov B 1:0 (0:0)
    So 14.05. 17:00 Nový Bor - Višňová 0:2 (0:0)
    So 14.05. 17:00 Železný Brod - FC Pěnčín JN 5:1 (1:0)
    So 14.05. 17:00 Desná - Hrádek 0:1 (0:0)
    Ne 15.05. 17:00 Rapid Liberec - Jablonec n.J. 1:0 (0:0)

    24.kolo

    So 21.05. 17:00 Hrádek - Železný Brod 3:1 (0:0)
    So 21.05. 17:00 FC Pěnčín JN - Rapid Liberec 1:2 (0:0)
    So 21.05. 17:00 Jablonec n.J. - Mšeno 2:1 (1:0)
    So 21.05. 17:00 Sedmihorky - Hejnice 4:0 (1:0)
    Ne 22.05. 17:00 Višňová - Desná 2:2 (1:1)
    Ne 22.05. 17:00 Česká Lípa B - Cvikov 6:0 (2:0)
    Ne 22.05. 17:00 Turnov B - Nový Bor 3:0 (2:0)

    25.kolo

    So 28.05. 10:15 Mšeno - FC Pěnčín JN 2:1 (1:1)
    So 28.05. 17:00 Turnov B - Višňová 1:0 (1:0)
    So 28.05. 17:00 Nový Bor - Česká Lípa B 4:1 (2:0)
    So 28.05. 17:00 Cvikov - Sedmihorky 1:2 (0:2)
    So 28.05. 17:00 Hejnice - Jablonec n.J. 2:2 (0:1)
    So 28.05. 17:00 Železný Brod - Desná 0:2 (0:1)
    Ne 29.05. 17:00 Rapid Liberec - Hrádek 7:2 (2:0)

    26.kolo

    So 04.06. 17:00 Višňová - Železný Brod 3:0 (2:0)
    So 04.06. 17:00 Desná - Rapid Liberec 2:1 (0:0)
    So 04.06. 17:00 Hrádek - Mšeno 1:2 (0:1)
    So 04.06. 17:00 FC Pěnčín JN - Hejnice 3:1 (1:1)
    So 04.06. 17:00 Jablonec n.J. - Cvikov 1:0 (1:0)
    So 04.06. 17:00 Sedmihorky - Nový Bor 3:3 (0:1)
    So 04.06. 17:00 Česká Lípa B - Turnov B 2:2 (0:0)

    14.kolo

    Čt 09.06. 17:30 Mšeno - Desná 4:2 (1:1)
    So 11.06. 17:00 Rapid Liberec - Železný Brod 1:3 (1:1)
    So 11.06. 17:00 Hejnice - Hrádek 5:1 (3:0)
    So 11.06. 17:00 Cvikov - FC Pěnčín JN 3:2 (2:0)
    So 11.06. 17:00 Nový Bor - Jablonec n.J. 0:1 (0:1)
    So 11.06. 17:00 Turnov B - Sedmihorky 0:2 (0:2)
    Ne 12.06. 17:00 Višňová - Česká Lípa B 6:1 (1:0)

    15.kolo

    So 18.06. 17:00 Sedmihorky - Česká Lípa B 3:2 (2:0)
    So 18.06. 17:00 Jablonec n.J. - Turnov B 0:2 (0:0)
    So 18.06. 17:00 FC Pěnčín JN - Nový Bor 3:2 (1:1)
    So 18.06. 17:00 Hrádek - Cvikov 4:0 (2:0)
    So 18.06. 17:00 Desná - Hejnice 4:3 (2:1)
    So 18.06. 17:00 Železný Brod - Mšeno 1:3 (0:0)
    So 18.06. 17:00 Rapid Liberec - Višňová 3:3 (3:1)
    Správce soutěže: X X

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 20 3 3 57:21 63
    2. 26 12 9 5 51:31 45
    3. 26 13 5 8 58:39 44
    4. 26 12 5 9 41:30 41
    5. 26 11 6 9 46:43 39
    6. 26 11 6 9 38:35 39
    7. 26 12 2 12 51:37 38
    8. 26 12 2 12 53:50 38
    9. 26 10 7 9 53:48 37
    10. 26 8 7 11 30:45 31
    11. 26 8 5 13 30:44 29
    12. 26 8 2 16 33:49 26
    13. 26 6 4 16 29:74 22
    14. 26 5 5 16 40:64 20

    Nejčtenější ze sportu