Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 18. listopadu 2019
svátek má Romana.
Hlavní menu
  • ID: 11806
  • Návštěvy: 106/1
  • mistrovská soutěž
  • muži

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Věkové kategorie

Soutěže ČR

MEŽ 2015      MSŽ 2014

Evropské soutěže

Návštěvy soutěže

Celkem:
2921
Týden:
106
Dnes:
15
On-line:
1

1.kolo

30.09. 19:00 Loko Plzeň - Vysočina 70:75
30.09. 19:30 Sokol pražský - Nymburk B 85:56
30.09. 20:00 USK Praha B - GBA 20:0
30.09. 20:00 Basket Košíře - Hradec Králové 62:83
Ne 02.10. 16:00 Litoměřice - Sršni Písek 75:68

2.kolo

07.10. 19:00 Sršni Písek - USK Praha B 88:89
07.10. 19:30 Sokol pražský - Litoměřice 67:88
Ne 09.10. 17:00 Nymburk B - Vysočina 80:69
Ne 09.10. 17:00 Hradec Králové - Loko Plzeň 77:59
Ne 09.10. 17:00 GBA - Basket Košíře 81:66

3.kolo

Čt 13.10. 19:30 Loko Plzeň - GBA 66:43
14.10. 20:00 USK Praha B - Sokol pražský 84:65
Ne 16.10. 15:30 Vysočina - Hradec Králové 58:84
Ne 16.10. 16:00 Litoměřice - Nymburk B 87:83
16.12. 20:00 Basket Košíře - Sršni Písek 88:83

4.kolo

21.10. 19:00 Sršni Písek - Loko Plzeň 91:94
21.10. 19:30 Nymburk B - Hradec Králové 83:68
21.10. 19:30 Sokol pražský - Basket Košíře 58:59
Ne 23.10. 16:00 Litoměřice - USK Praha B 63:71
Ne 23.10. 17:00 GBA - Vysočina 72:59

5.kolo

Čt 27.10. 20:00 USK Praha B - Nymburk B 66:88
Čt 27.10. 20:00 Basket Košíře - Litoměřice 56:74
28.10. 19:00 Loko Plzeň - Sokol pražský 53:62
Ne 30.10. 15:30 Vysočina - Sršni Písek 78:71
Ne 30.10. 17:00 Hradec Králové - GBA 95:73

6.kolo

04.11. 18:00 Nymburk B - GBA 99:63
04.11. 19:00 Sršni Písek - Hradec Králové 83:95
04.11. 19:30 Sokol pražský - Vysočina 84:59
04.11. 20:00 USK Praha B - Basket Košíře 65:67
Ne 06.11. 16:00 Litoměřice - Loko Plzeň 64:54

7.kolo

11.11. 19:00 Loko Plzeň - USK Praha B 80:78
11.11. 20:00 Basket Košíře - Nymburk B 77:93
Ne 13.11. 15:30 Vysočina - Litoměřice 81:74
Ne 13.11. 17:00 GBA - Sršni Písek 74:86
Ne 13.11. 19:00 Hradec Králové - Sokol pražský 80:67

8.kolo

18.11. 19:30 Sokol pražský - GBA 72:64
18.11. 20:00 USK Praha B - Vysočina 94:52
18.11. 20:00 Basket Košíře - Loko Plzeň 81:76
Ne 20.11. 16:30 Nymburk B - Sršni Písek 91:60
Ne 20.11. 17:00 Litoměřice - Hradec Králové 53:70

9.kolo

25.11. 19:00 Loko Plzeň - Nymburk B 77:56
25.11. 19:00 Sršni Písek - Sokol pražský 88:89
25.11. 19:30 GBA - Litoměřice 69:61
Ne 27.11. 15:30 Vysočina - Basket Košíře 69:70
Ne 27.11. 17:00 Hradec Králové - USK Praha B 81:76

10.kolo

02.12. 19:00 Sršni Písek - Litoměřice 63:75
02.12. 19:30 Vysočina - Loko Plzeň 72:89
Ne 04.12. 16:00 Nymburk B - Sokol pražský 91:73
Ne 04.12. 17:00 Hradec Králové - Basket Košíře 76:57
Ne 04.12. 18:00 GBA - USK Praha B 86:57

11.kolo

09.12. 19:00 Loko Plzeň - Hradec Králové 70:83
09.12. 19:30 Vysočina - Nymburk B 79:85
09.12. 20:00 USK Praha B - Sršni Písek 82:76
Ne 11.12. 16:00 Basket Košíře - GBA 81:62
Ne 11.12. 16:00 Litoměřice - Sokol pražský 64:55

12.kolo

14.10. 19:00 Sršni Písek - Basket Košíře 87:79
16.12. 18:30 Sokol pražský - USK Praha B 82:74
So 17.12. 18:00 Hradec Králové - Vysočina 97:61
Ne 18.12. 15:00 Nymburk B - Litoměřice 62:65
St 01.02. 18:30 GBA - Loko Plzeň výsledek

13.kolo

06.01. 19:00 Loko Plzeň - Sršni Písek 53:85
06.01. 20:00 Basket Košíře - Sokol pražský 68:69
06.01. 20:00 USK Praha B - Litoměřice 78:79
Ne 08.01. 15:30 Vysočina - GBA 74:79
Ne 08.01. 18:00 Hradec Králové - Nymburk B 93:84

14.kolo

13.01. 19:00 Sršni Písek - Vysočina 114:63
13.01. 19:30 Sokol pražský - Loko Plzeň 68:76
Ne 15.01. 16:00 Litoměřice - Basket Košíře 84:57
Ne 15.01. 17:00 GBA - Hradec Králové 89:99
Po 06.02. 20:00 Nymburk B - USK Praha B výsledek

15.kolo

20.01. 19:00 Loko Plzeň - Litoměřice 66:73
20.01. 19:30 GBA - Nymburk B 86:89
20.01. 20:00 Basket Košíře - USK Praha B 101:90
Ne 22.01. 15:30 Vysočina - Sokol pražský 55:74
Ne 22.01. 17:00 Hradec Králové - Sršni Písek 87:70

16.kolo

27.01. 19:30 Sokol pražský - Hradec Králové 90:71
27.01. 20:00 USK Praha B - Loko Plzeň 65:69
Ne 29.01. 15:00 Nymburk B - Basket Košíře 102:82
Ne 29.01. 16:00 Litoměřice - Vysočina 89:72
Ne 29.01. 16:00 Sršni Písek - GBA výsledek

17.kolo

03.02. 19:00 Loko Plzeň - Basket Košíře 82:76
03.02. 19:30 GBA - Sokol pražský 67:74
Ne 05.02. 15:30 Vysočina - USK Praha B 84:77
Ne 05.02. 16:00 Sršni Písek - Nymburk B 79:68
Ne 05.02. 17:00 Hradec Králové - Litoměřice 97:76

18.kolo

10.02. 20:00 Basket Košíře - Vysočina 78:69
10.02. 20:00 USK Praha B - Hradec Králové 72:66
Ne 12.02. 14:30 Sokol pražský - Sršni Písek 54:77
Ne 12.02. 16:00 Litoměřice - GBA 87:80
Ne 12.02. 18:00 Nymburk B - Loko Plzeň 74:60
Soutěž nemá správce [ více ]

Tabulka

#  Tým Z V P Skóre B
1. 18 15 3 1502:1283 33
2. 18 13 5 1331:1249 31
3. 17 11 6 1384:1269 28
4. 18 10 8 1288:1274 28
5. 18 8 10 1305:1403 26
6. 17 8 9 1194:1223 25
7. 17 7 10 1238:1227 24
8. 17 6 11 1369:1334 23
9. 18 4 14 1229:1481 22
10.
 GBA
16 5 11 1088:1185 21